Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В Кременчугском районе Украины задержан 35-летний сотрудник птицефабрики

Його найстрашніший ворог - гололід))))
   
Його найстрашніший ворог - гололід))))

А в маршрутці, чи автобусі як?
   
почему-то
напомнило анекдот про дядьку с яйцами в авоське в гололед
поскользнулся и упал:
  - ой, а как же ваши яйца там ? - спрашивает жиночка
- да с яйцами ничего как-то , а вот голова ...
   
16х7+6=118

12 десятків яєць, ну може 11 якщо на бій відкинути

це скільки в грошах за одну ходку?
   
16х7+6=118

12 десятків яєць, ну може 11 якщо на бій відкинути

це скільки в грошах за одну ходку?

где-то аж на 10 ...12  баксов пояс по киевским ценам
или 300.. 400 $ в месяц , если каждый день таскать
   
Показати зображення...
пояс шахіда. Ішов на виручку гаді,але вороги повязали. :D
   
Дочитав гілочку і побачив що випередили з поясом. (tu)  :)
   
где-то аж на 10 ...12  баксов пояс по киевским ценам
или 300.. 400 $ в месяц , если каждый день таскать

і таких працівників там не один десяток, які п***а, а ще є ті в кого є можливість цілими партіями п***а. ну а потім ці ж ворішки дико дивуються чому яйця дорогі.
   
Пригадалося як колись в Одесі за совка черга була за яйцями. Якась стара єврейка (чи то справді зайняла, як стведжувала, чергу, чи просто нахабно хотіла пролізти) настирно пробивалася їх купити. Як завжди в таких випадках серед обивателів починають звучати антисемітські тички. Поки та не закричала: "Ах ви рускіє сволачі!"
Тоді якась баба, яка купила "авоську" (якщо хто не знає, сумка з сітки) яєць, з усього розмаху ударила нею нещасну по голові.
Мерзенна сцена, скажу я вам!
   
Мерзенна сцена, скажу я вам!

так, це холокост по-одеськи)
   
бедного, угнетенного хунтой человека поймали. и вы ржете

а тем временем в липецке...
   
"це зубожилий манюпас, який вкалує там за копійки, його син в АТО, а косюк на яхтах і куршевелях катається. блядська суча влада. люди просто виживають!" :weep:
   
Приходит этот несун домой, выкладывает добычу и клянет власть что крадет, барыг и дельцов.
Грабь награбленное. (С)
   
Приходит этот несун домой, выкладывает добычу и клянет власть что крадет, барыг и дельцов.
Грабь награбленное. (С)
===============================
 :weep:  Про совесть еще напиши...
   
От тільки не треба 3,14здіти, що той несун міг би прогодувати сім'ю за легальну зарплату, яку він отримує на своїй птахофабриці. :X
   
От тільки не треба 3,14здіти, що той несун міг би прогодувати сім'ю за легальну зарплату, яку він отримує на своїй птахофабриці. :X

ну ти уебан, відкрий свою фабрику і годуй цих уебанів несунів за свій счьот  :rotate:
   
Птахофабрика ця, між іншим, досі називається "Россия". Как ви яхту назовьотє, так она і попливьот.
   
От тільки не треба 3,14здіти, що той несун міг би прогодувати сім'ю за легальну зарплату, яку він отримує на своїй птахофабриці. :X

Так то він від злиденного життя крав?  :facepalm:
   
ну ти уебан, відкрий свою фабрику і годуй цих уебанів несунів за свій счьот  :rotate:

Я не уєбан, тому ніколи не відкрию фабрику в Україні. Тому що мені б довелося наябувати робітників на зарплаті,
щоб залишатися конкурентноспроможн им на ринку яєць. :sad:
   
Я не уєбан, тому ніколи не відкрию фабрику в Україні. Тому що мені б довелося наябувати робітників на зарплаті,
щоб залишатися конкурентноспроможн им на ринку яєць. :sad:

Сразу видно, что пишет марсианин с Марса  :lol:
Владельцы птицефабрик как сыр в масле катаются. Они просто не платят людям нормальные зарплаты. Просто не делятся своей прибылью.
   
Робочий, без фаху, без освіти, це 6-10 тисяч грн. з/п

Не багато, але і робота не потребує ніякої кваліфікації.

Ніде ніколи чорнороби не мають навіть середніх з/п, це ніша для зовсім простих людей

Так, вони можуть поїхати на заробітки і отримати за таку ж роботу більше десь в Польщі чи Ізраіли.   Але і там вони будуть на самісінькому соціальному дні і їх з/п теж буде мінімальною для тих країн.

   
"це зубожилий манюпас, який вкалує там за копійки, його син в АТО, а косюк на яхтах і куршевелях катається. блядська суча влада. люди просто виживають!" :weep:

Председатель как барбос, пол-колхоза в дом унёс,
А мы чо хуже его, тоже тырим кой-чаво!
   
Komarik в мене 3-є працюють на мінімалці, правда через день і при "напливі" - премії. Не жужжать. Регіон правда західний, "депресивний"
   
Я думаю, что этот человек воровал бы и при зарплате в 20 к
   
Пацан к успеху шёл))
   
заметно полнел к окончанию рабочего дня
   
Довлатов

На фабрике детских игрушек обнаружили крупное государственное хищение. Стали пропадать заводные медведи, танки, шагающие экскаваторы. Причём в огромных количествах. Милиция год занималась этим делом, но безуспешно.
Совсем недавно преступление было раскрыто. Двое чернорабочих этой фабрики прорыли небольшой тоннель. Он вел с территории предприятия на улицу Котовского. Работяги брали игрушки, заводили, ставили на землю. А дальше — медведи, танки, экскаваторы — шли сами. Нескончаемым потоком уходили с фабрики…
   
Довлатов

На фабрике детских игрушек обнаружили крупное государственное хищение. Стали пропадать заводные медведи, танки, шагающие экскаваторы. Причём в огромных количествах. Милиция год занималась этим делом, но безуспешно.
Совсем недавно преступление было раскрыто. Двое чернорабочих этой фабрики прорыли небольшой тоннель. Он вел с территории предприятия на улицу Котовского. Работяги брали игрушки, заводили, ставили на землю. А дальше — медведи, танки, экскаваторы — шли сами. Нескончаемым потоком уходили с фабрики…


100% ложь, конечно (1 заглючившая игрушка бы быстро заблокировала проход), но красивая
   
заметно полнел к окончанию рабочего дня
пухнул от голода
   
100% ложь, конечно (1 заглючившая игрушка бы быстро заблокировала проход), но красивая

Довлатов письменник, а не той хто крав іграшки. :)
   
Не інекше, як на Януковича замах готовав.  :gigi:
   
Птахофабрика ця, між іншим, досі називається "Россия". Как ви яхту назовьотє, так она і попливьот.
Що? Досі така назва і всі мовчать?? Там що, нема соціально активних і патріотичних громадян?
   
Взагалі, це совкова звичка.
За совка було соромно йти з роботи (заводу, фабрики) і нічого не "принести".
Ну, і в колгоспах намагалися хто що міг вкрасти.

Як казала моя бабуся, "прийшли комуністи і навчили красти". Все ж державне, а значить, нічиє.
Так звичка і передалася через покоління.
   
Взагалі, це совкова звичка.
За совка було соромно йти з роботи (заводу, фабрики) і нічого не "принести".
Ну, і в колгоспах намагалися хто що міг вкрасти.

Як казала моя бабуся, "прийшли комуністи і навчили красти". Все ж державне, а значить, нічиє.
Так звичка і передалася через покоління.
Золотые слова !!! Научили за 70 лет воровать, врать и слушать вранье и соглашаться с ним.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія