Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

30% українців сумують за СРСР.

30% українців сумують за СРСР.

https://www.pravda.com.ua/articles/2018/03/22/7175391/

Це страшне гальмо для розвитку, ці совкові недоумки.

Але їх кількість зменьшується..... Скоріше б вже всі повиздихали.
   
Re: 30% українців сумують за СРСР.

Є рішення: вирішив вийти на пенсію - автоматично втрачаєш виборче право.
   
Re: 30% українців сумують за СРСР.

https://www.pravda.com.ua/articles/2018/03/22/7175391/

Це страшне гальмо для розвитку, ці совкові недоумки.

Але їх кількість зменьшується..... Скоріше б вже всі повиздихали.
Знай, такі побажання на твою ж голову і повернуться.
   
Re: 30% українців сумують за СРСР.

Маєм більше половини населення пенсійного віку.  Так що це ще не так і погано, бо означає, що не всі пенси сумують за совком.

І у нас у синяків і каців є залізобенний ватний електорат - 1/3 населення.  І вони активно ходять на вибори

А ви, ті хто  претендує на голоси на демократичному, патріотичному електоральному полі,  давайте далі танцюйте на граблях, гризіть глотки і завалюйте лайном одне одного :X  :(  (td)
   
Re: 30% українців сумують за СРСР.

ну ще би, ковбаса по 2,20, і якщо купив, день удался,
комуналка - рублів 10, як бутилка водки  :rotate:
   
Re: 30% українців сумують за СРСР.

ну ще би, ковбаса по 2,20, і якщо купив, день удался,
комуналка - рублів 10, як бутилка водки  :rotate:
В той час, коли коштувала стільки ковбаса, горілка була по 2.87.
   
Re: 30% українців сумують за СРСР.

В той час, коли коштувала стільки ковбаса, горілка була по 2.87.

От тільки купити не можна було, а так все чудово.
   
Re: 30% українців сумують за СРСР.

От тільки купити не можна було, а так все чудово.
У кацапів треба було за ковбасою їздити аж до самісінької Москви. А в Україні, дякувати Богу, вільно лежала. Принаймні можу судити по Одесі чи Херсону.
   
Re: 30% українців сумують за СРСР.

Ой я чув від деяких пенсіонерів - да ми уже жилі прі камунізмє! Но нєєт ктото пабаялся что ми будєм жить лучшє і разваліл ссср!
 :D
   
Re: 30% українців сумують за СРСР.

У кацапів треба було за ковбасою їздити аж до самісінької Москви. А в Україні, дякувати Богу, вільно лежала. Принаймні можу судити по Одесі чи Херсону.

Типова совкова брехня....
   
Re: 30% українців сумують за СРСР.

У кацапів треба було за ковбасою їздити аж до самісінької Москви. А в Україні, дякувати Богу, вільно лежала. Принаймні можу судити по Одесі чи Херсону.
------------------------------------
Та не перебільшуй. Лежала  в деяких містах спочатку дохторська та любітельска,потім тільки "естонська на платформі КПРС",а потім і вона зникла.
   
Re: 30% українців сумують за СРСР.

У кацапів треба було за ковбасою їздити аж до самісінької Москви. А в Україні, дякувати Богу, вільно лежала. Принаймні можу судити по Одесі чи Херсону.
Що всі сорти вільно лежали? Наскільки я був замітив розбирали і м'ясо після завозу все розкуповували. Я в 1986 році був в Мінську і там м'ясо і ковбаса були у вільному продажі весь день і черги в цих відділах гастрономів не було.
   
Re: 30% українців сумують за СРСР.

Типова совкова брехня....
Скільки тобі років?
Була. Щоправда, вже за Горбачова по такій ціні була дефіцитом. Але були кооперативні магазини, де її можно було вільно купити за 6. І дозволити купити півкіла собі було можна.
Звісно, такого розмаїття сортів, як у Німеччині, тоді не було.
Зараз у Німеччині маєш нагоду насолоджуватися "вурстом". Але щось тебе ж таки там муляє, коли настирно, незважаючи на численні бани, прешся на цей ресурс?

Останнє редагування: 22 березня 2018 09:12:58 від Гервасій
   
Re: 30% українців сумують за СРСР.

Є рішення: вирішив вийти на пенсію - автоматично втрачаєш виборче право.
Такого навіть в диктаторських режимах немає
   
Re: 30% українців сумують за СРСР.

А чем плохо, когда люди еще помнят вкус натуральных продуктов, знают, что такое уверенность в завтрашнем дне, и уверены, что при приеме на работу важен интеллект и способности, а не родственные связи или постель. Можно перечислять и дальше. 
   
Re: 30% українців сумують за СРСР.

А чем плохо, когда люди еще помнят вкус натуральных продуктов, знают, что такое уверенность в завтрашнем дне, и уверены, что при приеме на работу важен интеллект и способности, а не родственные связи или постель. Можно перечислять и дальше. 

От це про шо було?
   
Re: 30% українців сумують за СРСР.

Скільки тобі років?
Була. Щоправда, вже за Горбачова по такій ціні була дефіцитом. Але були кооперативні магазини, де її можно було вільно купити за 6. І дозволити купити півкіла собі було можна.
Звісно, такого розмаїття сортів, як у Німеччині, тоді не було.
Зараз у Німеччині має нагоду насолоджуватися "вурстом". Але щось тебе ж таки там муляє, коли настирно, незважаючи на численні бани, прешся на цей ресурс?

Казочку про кооперативні магазини розказуй іншим, пацанчик.


Навіть в Києві в них продавалося дуже дорогі гавняні продукти. Їх ніхто практично не купував.
   
Re: 30% українців сумують за СРСР.

Що всі сорти вільно лежали? Наскільки я був замітив розбирали і м'ясо після завозу все розкуповували. Я в 1986 році був в Мінську і там м'ясо і ковбаса були у вільному продажі весь день і черги в цих відділах гастрономів не було.
Ну то вже була "пєрєстройка".
З Херсона тоді щодня состав відходив з 200 тонами яловичини для "братів" у Середній Азіїї.
   
Re: 30% українців сумують за СРСР.

Суко- сум )
Звичайне почуття справедливості вимагає аби той хто руйнував та воровав повернув людям та державі вкрадене.
Наприклад в містечку куди я попала за держ розподіленням це приблизно 30 тисч. робочих місць на підприємствах харчовой та науково-промислової галузей.
Набрибло читати бичачі міркування про сум. Чесно.
   
Re: 30% українців сумують за СРСР.

А чем плохо, когда люди еще помнят вкус натуральных продуктов, знают, что такое уверенность в завтрашнем дне, и уверены, что при приеме на работу важен интеллект и способности, а не родственные связи или постель. Можно перечислять и дальше.

 :facepalm:

Шановний совок Paul, ви пробували тоді влаштуватися на роботу на базу, нехай навіть вантажником виключно по-рівню інтеллекту, чи хоч би й через "постель" ?  :facepalm1:
   
Re: 30% українців сумують за СРСР.

Казочку про кооперативні магазини розказуй іншим, пацанчик.


Навіть в Києві в них продавалося дуже дорогі гавняні продукти. Їх ніхто практично не купував.
Даремно я зняв з тебе ігнор! Коли хошеш, хамидло ковбасне, щоб з тобою дискутували, веди себе культурно. Пішло к лихій матері!
   
Re: 30% українців сумують за СРСР.

Даремно я зняв з тебе ігнор! Коли хошеш, хамидло ковбасне, щоб з тобою дискутували, веди себе культурно. Пішло к лихій матері!

Піанєр гатов.... всєгда гатовий...   :laugh:
   
Re: 30% українців сумують за СРСР.

https://www.pravda.com.ua/articles/2018/03/22/7175391/

Це страшне гальмо для розвитку, ці совкові недоумки.

Але їх кількість зменьшується..... Скоріше б вже всі повиздихали.
И именно эти люди на очередных выборах при поддерже зрадоебов могут выбрать новую власть, которая будет реализовывать их хотелки.
P.S. А выздыхать не нужно и не поможет. Они воспитывают наследников в аналогичном духе.
   
Re: 30% українців сумують за СРСР.

Скільки тобі років?
Була. Щоправда, вже за Горбачова по такій ціні була дефіцитом. Але були кооперативні магазини, де її можно було вільно купити за 6. І дозволити купити півкіла собі було можна.
Звісно, такого розмаїття сортів, як у Німеччині, тоді не було.
Зараз у Німеччині має нагоду насолоджуватися "вурстом". Але щось тебе ж таки там муляє, коли настирно, незважаючи на численні бани, прешся на цей ресурс?

мені 55
і ти п***а як москаль
та мабуть ти і є москаль   :gigi:
   
Re: 30% українців сумують за СРСР.

А чем плохо, когда люди еще помнят вкус натуральных продуктов, знают, что такое уверенность в завтрашнем дне, и уверены, что при приеме на работу важен интеллект и способности, а не родственные связи или постель. Можно перечислять и дальше.
----------------------------------------
Такую херню некоторым молодым рассказывают их бабушки-старые комсомольские бл...ди! Надеюсь,что это не про твою бабушку. Не повторяй идиотских глупостей. "Уверенность в завтрашнем дне...! :facepalm:  Та у кого был вааще тот ЗАВТРАШНИЙ ДЕНЬ?!!! :facepalm:
   
Re: 30% українців сумують за СРСР.

:facepalm:

Шановний совок Paul, ви пробували тоді влаштуватися на роботу на базу, нехай навіть вантажником виключно по-рівню інтеллекту, чи хоч би й через "постель" ?  :facepalm1:
А база вам шо резиновая?  :acute:

І ці люди когось звинувачують у сумі! :acute:
 
   
Re: 30% українців сумують за СРСР.

мені 55
і ти п***а як москаль
та мабуть ти і є москаль   :gigi:
Ігнор хамидлу.
   
Re: 30% українців сумують за СРСР.

Ігнор хамидлу.

ігнор кремлядській ганчірці

 :laugh:
   
Re: 30% українців сумують за СРСР.

И именно эти люди на очередных выборах при поддерже зрадоебов могут выбрать новую власть, которая будет реализовывать их хотелки.
P.S. А выздыхать не нужно и не поможет. Они воспитывают наследников в аналогичном духе.

Да, молоді совки - то ще гірше.   У старих не було вибору, а у цих повно можливостей.
   
Re: 30% українців сумують за СРСР.


   
Re: 30% українців сумують за СРСР.

Да, молоді совки - то ще гірше.   У старих не було вибору, а у цих повно можливостей.
У них нет желания и есть уверенность, что все им и так должны. За какие такие заслуги? ХЗ. B-)
   
Re: 30% українців сумують за СРСР.

У нас консервний і хлібозавод були рядом. І між ними була дирка заборі - працівники спеціально зробили. І  працівники двох підприємств ходили міняти продукцію свого підприємства на продукцію сусіднього. Так як хліб в магазині швидко розбирали так як він був дешевший за комбікорм і за ним приїзжали з сіл для закупівлі на корм свиням і його давали тільки по 2 буханки в одні руки і продавщиця впізнавала хто другий раз до неї прийшов і сварилася і проганяла таких. Але деякі їй давали зверху якусь суму і вона їм продавала більше дозволеного. Продукції місцевого консервного заводу в місцевих магазинах майже не було. Пам'ятаю тільки вермишель рожки постійно на полках були з ціною для трьох цінових поясів на коробці.
   
Re: 30% українців сумують за СРСР.

Ніколи не бачив пенсіонера-западенця,
котрий би плакав за совком.
   
Re: 30% українців сумують за СРСР.

Ніколи не бачив пенсіонера-западенця,
котрий би плакав за совком.
А я бачила всяких, які вкалують на московщині по12 годин, аби допомогти власним дітям та насбирати собі на старість.
   
Re: 30% українців сумують за СРСР.

----------------------------------------
Такую херню некоторым молодым рассказывают их бабушки-старые комсомольские бл...ди! Надеюсь,что это не про твою бабушку. Не повторяй идиотских глупостей. "Уверенность в завтрашнем дне...! :facepalm:  Та у кого был вааще тот ЗАВТРАШНИЙ ДЕНЬ?!!! :facepalm:
О чем можно говорить с такими дебилами? Иногда стоит подумать, что тебе говорят, прежде, чем показать свою глупость.
   
Re: 30% українців сумують за СРСР.

О чем можно говорить с такими дебилами? Иногда стоит подумать, что тебе говорят, прежде, чем показать свою глупость.
ага, "увєреєнность в завтрашнєм днє" десь як в сьогодняшніх росіян. :laugh:
   
Re: 30% українців сумують за СРСР.

О чем можно говорить с такими дебилами? Иногда стоит подумать, что тебе говорят, прежде, чем показать свою глупость.
================================
Ну а кто пишет такую херню?
А чем плохо, когда люди еще помнят вкус натуральных продуктов, знают, что такое уверенность в завтрашнем дне, и уверены, что при приеме на работу важен интеллект и способности, а не родственные связи или постель. Можно перечислять и дальше. 
-ты же пишешь!

 Я даю 100%, что тебе не выше 35 и ты знаешь о совке с розказней бабушки... (не хочу её оскорблять,особенно камсамольскую моладасть). Так шо глохни,сынок и не кизди того,что не знаешь.
   
Re: 30% українців сумують за СРСР.

А чем плохо, когда люди еще помнят вкус натуральных продуктов, знают, что такое уверенность в завтрашнем дне, и уверены, что при приеме на работу важен интеллект и способности, а не родственные связи или постель. Можно перечислять и дальше. 

Про натуральні продукти сподобалося.....   Сірі сасіски з целюлозою то було щастя купити.

Повна впевненість у повній жопі - ніяких перспектив.

На пристойну роботу без блату або сексу? Та ви шо!


Давай далі, піонєр-фантаст...
   
Re: 30% українців сумують за СРСР.

ага, "увєреєнность в завтрашнєм днє" десь як в сьогодняшніх росіян. :laugh:

Ви справді вірете, що росіянці знаходяться у стані розпачу та зневіри?
   
Re: 30% українців сумують за СРСР.

Ви справді вірете, що росіянці знаходяться у стані розпачу та зневіри?
Ні, їх стан, якщо брати аналогії з совку, добре описується цим фото



До 91 залишалось всього ~ 10 років ... і це чудово  :beach:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія