Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Навальний всьо

Re: Навальний всьо

Що робити, коли мене вб'ють?
Не здавайтесь!
Навальний
https://edition.cnn.com/videos/world/2022/04/19/navalny-message-to-russians-origseriesfilms-5.cnn

Даремно ви це написали. Я це знаю точно.
Чого б то даремно? Цілком допускаю, що у нас різні "аудиторії охвата". Кацапське село оргазмує від небачених досі грошей. Машини, ізби почінєни, зуби вставили всим кодлом - таких історій повно за мкадом. А два-три дохлих ваньки на дєрєвню, дик штож, всьо лучше, чєм от водки сґорєл би (хуйло дуже влучно те сформулював, до речі).

Він не був пасіонарним. Красівим, смазлівим, презентабельним, поміркованим, таким, яким уявляють собі хорошого царя харошиє русскіє.
Чернь із замкадья від таких царів блювати хоче, їм більше пригожинських тип по нраву.
Вірю, що він був ворогом хуйла, але і ворогом України, як всі кацапи.
В конкурентній боротьбі упоротого писдопротивного хуйла і красівого презентабельного хуйла перемогло, очікувано, перше. Для України це добре, чому добре вже сто раз пояснили в цій гілці.
А по суті, на мою думку, плєшивий цим кроком палить мости за собою і подає сигнал своїм смердам: кожного з вас, кому я не подобаюсь, я просто вб'ю, поки що живіть з цим. І зворотньою реакцією кац.зграї ака суспільство буде якраз глухий слизький страх, а не відчайдушний порив "доколє!", як наївно сподівається дехто.
(tu) Хоча він то "сказав" ще починажючи з нємцова. майже повторив трюк дядки джо з бехтєрєвим. правда в той час то не прийшло до думки багатьом.а слова нємцова стали провидчими як і бєхтєрєва. B-)

від того глобального обурення і сліда не залишиться через пару діб. Через 7 днів ім'я навальний потрапить в інформаційну валгалу. Що залишиться так це глобальна імпотенція і дегенерація на фоні хуйла що ложив на всі ті імпотентні заклинання. При чому надії на пробудження вже не має, сша вже само стало на рейки фашизації, і дуже можливо приєднається до хуйло інтернаціоналу.

Вот это ты зря. Когда господину Байдену доложат,  хуйлу капец. " Разрушительные последствия" ждут кацапию.

Хто наш ворог, хуйло, чи його мертвий ненависник?
обоє. Один вже мертвий а другий треба щоб був і найшвидше.

Хоча він то "сказав" ще починажючи з нємцова.
Все ж схильний думати, що тоді у них здорово паджилкі вібрували, можливо дєті гор надто рєтіво і буквально сприйняли натяк.
А вийшло-то заєбца, вийшло - так можна! Сьогоднішня подія лише масна крапка, точніше знак оклику. Хуйло підтвердив, хто тут в камері псіхічєскій.

Наблюдая волну радости, охватившую соцсети Украины по поводу убийства Навального (а это было несомненно убийство), имею сказать следующее:

Те, кто постит сейчас мемчики с бутербродом и смеющиеся смайлики (это не все, надо сказать, большинство людей в Украине все же нормальные и эмпатичные, несмотря на весь творящийся два года ужас, но все-таки масштаб явления выходит за рамки погрешности), задайте себе простой вопрос:

Кто нанес Украине больше вреда - Навальный, с его, без сомнения дурацким высказыванием про Крым и бутерброд, но заплативший жизнью за свои убеждения или граждане Украины, которые навели российские ракеты на Винницу, Краматорск и Одессу?

Sergey Auslender

Вот это ты зря. Когда господину Байдену доложат,  хуйлу капец. " Разрушительные последствия" ждут кацапию.

Показати зображення...
в словесну еквилібрістику можна гратись в двох, а докажи що послєдствія не будуть разрушитєльними після того як начальника зони і конвойного приєднають до санкційних списків? Валя є тільки вибір між неміччю байдена і демів і відвертим захопленням хуйлом трампа (і не тільки) і повною аморальністю респів. Інших варіантів немає.

обоє.
Ворог мого ворога — мій друг — стародавнє прислів'я, у котрому йдеться про те, що дві протилежні сторони можуть, або мусять, співпрацювати разом супроти спільного ворога. Вікіпедія

No comments:

всьо лучше, чєм от водки сґорєл би (хуйло дуже влучно те сформулював, до речі)
Ці формулювання виносились в публічний простір ще навесні 2014, були в ефірі (з 7:40) фінансованого держдепом радіосвабода питання з цього приводу до колишнього грушника та замміністра культури рф.

Все ж залишились ще на росії совісливі люди. Нажаль вимираючий (в прямому сенсі) вид.
ЗІ. За Навальним не жалкую, бутерброд показав хто він є.

В Литве во время празднования Дня независимости объявили  минуту молчания из-за смерти Навального.

Нет сомнений, что российский режим сегодня несет огромную опасность всему миру, и Израилю тоже. Вот лишь некоторые тому доказательства:

Глава совбеза РФ заявил, что Запад развязал войну в Газе, потому что не смог победить Россию

МИД России пригласил ХАМАС и «Исламский джихад» в Москву

Израильский эксперт по космосу оценил космическую угрозу России: "Звучит нереально, но мы живем во времена, когда нереальное может произойти» 

Судя по динамике событий нельзя исключать, что Израилю в будущем придется столкнуться с российскими военными на северном театре военных действий, где они поддерживают "Хизбаллу" и режим Асада.

Сегодня, 16 февраля, ожидаются митинги в память об оппозиционере, руководителе ФБК Алексее Навальном, погибшем в российской тюрьме.
В Хайфе митинг начнется в 15.00 и будет продолжаться до вечера.
Около 18:00 люди соберутся и в Тель-Авиве.
В обоих городах митинги пройдут рядом с российскими консульствами.

Ворог мого ворога — мій друг — стародавнє прислів'я, у котрому йдеться про те, що дві протилежні сторони можуть, або мусять, співпрацювати разом супроти спільного ворога. Вікіпедія
Вотимєнно, що Вікіпедія. Йшла конкурентна боротьба ворогів, розумного ворога, і упоротого діда. Вам би більше сподобалось мати справу з молодим і розумним ворогом?

Почему именно сейчас?

А вот и ответ:

Генерал СВР
Дорогие подписчики и гости канала! Руководство нынешнего режима в России мыслит исключительно категориями спецопераций и действует также. То, что произошло с Алексеем Навальным, является частью плана из нескольких спецопераций, которые должны быть реализованы в ближайшее время. Подробности уже скоро на нашем канале.

Сцуко, какой же долбоеб :facepalm1:

Ці формулювання виносились в публічний простір ще навесні 2014, були в ефірі (з 7:40) фінансованого держдепом радіосвабода питання з цього приводу до колишнього грушника та замміністра культури рф.
Дякую, не знав, це цікаво. І тільки підтверджує те, що російський гумус обробляли давно і грамотно.

и Тимошенко нарвалась. И Манделла (я их не сравниваю, если шо)
мандела врешті-решт став презом південної африки
тимоха погодилася б пройти його шляхом

PAL

а якщо два твоїх вороги ворогують між собою?

ВЛАСНЕ -ворого мого ворога. навальний нічого не зробив щоб я його вважав ворогм хуйла з ПРИНЦИПІАЛЬНИХ питань. Чи ти ті відушки про життя еліти вважаєш принципіальними? де його СПРОТИВ реальний за час життя як опозиціонер? де виходи на демонстарції,що могли б похитунути владу? де лхдіяльність по створенню адра опозиції не на словах в соцмережеах і бурчання по підворітнях.юа на барикадах? Бо монетизувати свої відедо і класти гроші на свій рпахунок,відпочивати за кордоном коли твоїх прихильників пакують у бусики-це не боротьба а імітація. І швидше всього на роботі за обну з владних груп ,яким важливо було своя боротьба а не плебсу в цілому. тому він до "друга" не будучи воргом ворога на справді а не по розкрутці НЕ ДОТЯГУВАВ і крапка. Бо там давно в тому кулку "опозиціонерів" більше агентів ніж когось іншого. не треба мені прописні істини переносити на кацапські тРЕАЛІЇ. нема там опозиції і не було .Бо знизу не було руху. а чому-дивись на фронті як активно кладуть гролови за хуйла і не пікають B-)
 ще хочеш раз заглянути"в глаза"? Ну-ну.

Вотимєнно, що Вікіпедія. Йшла конкурентна боротьба ворогів, розумного ворога, і упоротого діда. Вам би більше сподобалось мати справу з молодим і розумним ворогом?

це якась тупість. Навальний з тюрми заявляв що він за кордони України 1991 року, тобто він поміняв свою думку про "Крим-будерброд", і що Росії доведеться платити репарації Україні. Тобто він об'єктивно був зараз на українській стороні.

ПОХОЖЕ, ЧТО СКОРАЯ ДЕЖУРИЛА РЯДОМ С КОЛОНИЕЙ

Наблюдая волну радости, охватившую соцсети Украины по поводу убийства Навального (а это было несомненно убийство), имею сказать следующее:

Те, кто постит сейчас мемчики с бутербродом и смеющиеся смайлики (это не все, надо сказать, большинство людей в Украине все же нормальные и эмпатичные, несмотря на весь творящийся два года ужас, но все-таки масштаб явления выходит за рамки погрешности), задайте себе простой вопрос:

Кто нанес Украине больше вреда - Навальный, с его, без сомнения дурацким высказыванием про Крым и бутерброд, но заплативший жизнью за свои убеждения или граждане Украины, которые навели российские ракеты на Винницу, Краматорск и Одессу?

Sergey Auslender
Сер- гей ….ну такое…
Дал Навальный дуба, ну и хер с ним…
Нерхер быть лохом…

Ворог мого ворога — мій друг —
Не обов'язково.
Може бути лише тимчасовим союзником.

Вам би більше сподобалось мати справу з молодим і розумним ворогом?
Секретні методики спецслужб
Робінсон Ендрю
Хибний вибір
Ще один дієвий метод – це хибний вибір. Наприклад, якщо людина ходить магазином і розглядає товар, продавець може його запитати: «Що купуватимете: телефон чи фотоапарат?»

ПОХОЖЕ, ЧТО СКОРАЯ ДЕЖУРИЛА РЯДОМ С КОЛОНИЕЙ
https://t.me/novaya_pishet/43731
Пипец конечно, Мордор после разала СССР сохранил весь репресивный аппарат, все эти пытки, лагеря в сибирях, КГБ тупо переименовали в ФСБ, пытали, убивали журналистов, опозиционеров. И всё это происходило почти 30 лет перед глазами всего мира и никто не "замечал" это. Брали Мордор в G7, кнопки перезагрузки дарили, газовые контракты заключали, трубы тянули. Пол Лондона продали русским, с чемоданами денег скупали курорты и гостиницы по всей Европе. Сука, даже война не может сплатить этих импотентов и лицемеров против россии, что с этим миром не так?

Останнє редагування: 16 лютого 2024 23:05:31 від present_ua

Навальний з тюрми заявляв що він за кордони України 1991 року, тобто він поміняв свою думку про "Крим-будерброд"
Я не знаю, як це прокоментувати, окрім відомого смайлика. :facepalm1:

Сука, даже война не может сплатить этих имотентов и лицемеров против росси
Навіть від російської мови не відмовляються...

Ще один дієвий метод – це хибний вибір. Наприклад, якщо людина ходить магазином і розглядає товар, продавець може його запитати: «Що купуватимете: телефон чи фотоапарат?»
Не дієвий, а примітивний. Я б відповів "сокиру. і не у вас".
Щось схоже давно в мемчиках: "Девочка, чего ты хочешь — чтобы тебе оторвали голову или поехать на дачу?" ©
Нічого подібного нема в цьому обговоренні.

Сер- гей ….ну такое…
Дал Навальный дуба, ну и хер с ним…
Нерхер быть лохом…

Помовч.
Ауслендер повністю проукраїнський єврей. І де-факто в написаному правий.

Єдине, в чому він помиляється, що не врахував просту річ:
за ці роки українцям в загальній масі зроблено таке щеплення ненависті до будь якого москаля, що призвіще чергового мертвого руського просто вже не має значення. Чим їх меньше, тим краще. Нажаль так

В такі моменти завжди незручно за співвічизників які ховаючись від мобілізації думають що покажуть свою патріотичність поливаючи Навального чи кого небудь з опозиції хуйло. хуйло же далеко й недосяжний, а якщо брюзжати жовчу на Навального то можна зробити боляче клятим опозиціонерам що чомусь досі хуйло не перемогли. Генії б***ь, патріоти. Ну й що би що?

Ні в мене немає ненависті до кожного росіянина, тим більше до опозиціонера.
Тіко до ватних воборців хуйло

Откуда это?
Пруф плиз…

В ютубі солоніна. Та де Спільнота.

Сегодня, 16 февраля, ожидаются митинги в память об оппозиционере, руководителе ФБК Алексее Навальном, погибшем в российской тюрьме.
В Хайфе митинг начнется в 15.00 и будет продолжаться до вечера.
Около 18:00 люди соберутся и в Тель-Авиве.
В обоих городах митинги пройдут рядом с российскими консульствами.

Шо хотеть с ватных жидов которые даже евреями не являются а паспорта за барана покупали в СССР?

Солонін все вірно сказав.

А якої реакції очікували вкраїнчики що здійняли цю стидобу - хейт Навального в унісон з ватою.

1. Сначала кремлёвские СМИ написали, что Навальный умер в четверг, 15 февраля, а потом исправились.

2. Бывшие сотрудники ФСИН рассказывают, что тромб у тюремных медиков — универсальный диагноз, которым можно объяснить всё.

Напоминаю: причину смерти можно установить только после вскрытия, которого ещё не было. Вот и думайте.

Солонін все вірно сказав.

Та ну. Фігня імперська.
Муджабаєв сказав вірно.

1. Сначала кремлёвские СМИ написали, что Навальный умер в четверг, 15 февраля, а потом исправились.

2. Бывшие сотрудники ФСИН рассказывают, что тромб у тюремных медиков — универсальный диагноз, которым можно объяснить всё.

Напоминаю: причину смерти можно установить только после вскрытия, которого ещё не было. Вот и думайте.

Да хоть от швабры в жопе пофиг от чего умер этот имперец.
Так же будет пофиг отчего умрет Гиркин или Рамзан.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей

Повна версія