Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

31я десантно штурмовая бригада г.Ульяновск

Re: 31я десантно штурмовая бригада г.Ульяновск

Кросівоє

Гарний тамада, і конкурси цікаві!

орку нема де впасти

Нарядно

орку нема де впасти
хороші кацапи  :-)o

Разьєбалі дшб,  разьєбалі... (tu)

(на мотів "расплєскалась сінєва, расплєскалась..)

Разьєбалі дшб,  разьєбалі... (tu)

(на мотів "расплєскалась сінєва, расплєскалась..)

краще на мотив "поховали москаля край дороги"

Який гарний пейзаж!

Змішані почуття. Загинули молоді чоловіки, які б могли зробити в своєму житті багато хороших справ. Працювати, розвивати свої таланти, кохати, мати дітей і так далі. й-й мордор перетворив їх в орків і знищив. Як в тій м'ясорубці на карикатурах. Не шкода їх, але шкода, що людство ще має ті людоїдські ідеології і хіба ще надовго.

Змішані почуття. Загинули молоді чоловіки, які б могли зробити в своєму житті багато хороших справ. Працювати, розвивати свої таланти, кохати, мати дітей і так далі. й-й мордор перетворив їх в орків і знищив. Як в тій м'ясорубці на карикатурах. Не шкода їх, але шкода, що людство ще має ті людоїдські ідеології і хіба ще надовго.

нет, эти не могли , это бумеранг за Илловайск , это те казлы, что добивали раненых при выходе из Илловайска

https://twitter.com/view/status/1530770418612817922
Это те, что в Гостомеле высаживались?

нет, эти не могли , это бумеранг за Илловайск , это те казлы, что добивали раненых при выходе из Илловайска

Показати зображення...

Та так. Треба тих всіх расєянських солдатів вбити. Конкретно і фізично. І вб'ють їх, в тому немає сумнівів. А баби єщьо Расєї нарожают. Ну ї х.. з ними.

Шкода тільки наших хлопців.

Слава Україні! Великій Україні.

Это те, что в Гостомеле высаживались?

Эта 31я там тоже была

Змішані почуття. ........й-й мордор перетворив їх в орків і знищив. Як в тій м'ясорубці на карикатурах. Не шкода їх, але шкода, що людство ще має ті людоїдські ідеології і хіба ще надовго.
ми по природі хижаки і падальщики. причому дуже агресивні і з отриманням можливості керуватися не тільки інстинктами-дуже не економні у тій діяльності. Крім того загостренні (знову з отриманням мислення) на вибиття собі подібних в наслідок конкуренції за речі,що природа не розраховувала в її плані виживання власне цих "тварин" три їх "стовренні".
 А тепер пора до конспірологічних теорій анунаків і їх "творінь" для видобутку золота для їх потреб на Нібуру. :)

Ну и какого столько удобрений кацапам отдали. Зрада однако )))

земля им стекловатой за Иловайск.

То, може, ти і м'яса не їси?

Супер! Як багато руZZкіх стали хорошими!

X(

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія