Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Родичи їдуть з закордону :facepalm:

Re: Родичи їдуть з закордону  :facepalm:

мене поки однією дозою (проти моєї волі).

Зв'язали руки та до медички?
   
Re: Родичи їдуть з закордону  :facepalm:

Зв'язали руки та до медички?

Незрозумів питання.   :S
   
Re: Родичи їдуть з закордону  :facepalm:

Чувак, розслабся. Друг двічі вколовся, щоб поїхати в Хорватію відпочити. Але приїхав звідти з коронавірусом, де злапав - невідомо. Лікар сказав, що вакциновані  те  ж хворіють, але легше переносять хворобу. То ж до3.14зди ваша вакцинація.

в транспорте Дельта ловится на раз-два.
в бусе/вагоне один чихнул - и прЕвЕд.
вот такая вот срань эта Дельта. очень заразная
   
Re: Родичи їдуть з закордону  :facepalm:

От чому в Зелені не заборонити в'їзд в Україну без потреби на час піку пандемії? Чому Зелень не захищає народ України від пандемії?
   
Re: Родичи їдуть з закордону  :facepalm:

Зелені наживаються на пандемії  :S
   
Re: Родичи їдуть з закордону  :facepalm:

Прилітали з Європи завжди через Київ прямим рейсом.
А зараз кажуть того рейсу немає, тому через Польщу.
.

І шо, до мене з Німеччини родина через Воронєж прилетіла :laugh:
Кажу навіщо такі складнощі. У відповідь - А там теща.
І це аргумент.
   
Re: Родичи їдуть з закордону  :facepalm:

Ні коли бидло пише з матюками стає одразу зрозуміло що бидло. Нормальні люди спілкуються нормально.

реально. быдло я. куда мне

культурные люди культурно поедут в Украину, охваченную Дельтой
потом культурно ее подхватят
культурно будут задыхаться с низкой сатурацией
потом их культурно отвезут в морг
и очень культурно закопают. скорее всего тут, т.к. вряд ли власти ДРУГИХ стран разрешат перевозить из Украины трупы умерших от коронасрани. для захоронения.

вот так вот культурно и отдохнут. не то, шо я, быдло некультурное
   
Re: Родичи їдуть з закордону  :facepalm:

От чому в Зелені не заборонити в'їзд в Україну без потреби на час піку пандемії? Чому Зелень не захищає народ України від пандемії?
Так ти б перший кричав про конституцію і свободу ! То чого забороняєте, то чого не примусите.. Сам розберись, ти що хотів би
   
Re: Родичи їдуть з закордону  :facepalm:

І шо, до мене з Німеччини родина через Воронєж прилетіла :laugh:
Кажу навіщо такі складнощі. У відповідь - А там теща.
І це аргумент.

 :facepalm1: таких вот "путешественников" во времена эпидемии на границе отстреливать надо. за распространение коронасрани по планете. жопы у них горят, на месте усидеть не могут..
   
Re: Родичи їдуть з закордону  :facepalm:

От чому в Зелені не заборонити в'їзд в Україну без потреби на час піку пандемії? Чому Зелень не захищає народ України від пандемії?
є сенс забороняти в’їзд до країни, якщо в тебе в країні нуль або обмаль випадків, а за її межами - багато випадків. В інших випадках це просто імітація з боку влади, типу «ми вживаєм заходи…»
   
Re: Родичи їдуть з закордону  :facepalm:

в транспорте Дельта ловится на раз-два.
в бусе/вагоне один чихнул - и прЕвЕд.
вот такая вот срань эта Дельта. очень заразная
Чё вы так сцытесь болеть?
Вот у меня на неделе два дня 38.5 было, ни руку поднять ни ногу.
И фуй его знает или рыба некачественная попалась или на пляжу перегрелся
или дэльта или фуельта...
Сегодня все параметры в норме, бегаю как огурчик.
Сцыкунами быть не нужно, иммунитет многое может сам переварить
если в него не лезть с помощью и не мешать.
   
Re: Родичи їдуть з закордону  :facepalm:

є сенс забороняти в’їзд до країни, якщо в тебе в країні нуль або обмаль випадків, а за її межами - багато випадків. В інших випадках це просто імітація з боку влади, типу «ми вживаєм заходи…»

т.е. надо собирать разные штаммы этой срани со всей планеты у нас? шоб врачи потом в угадайку в реанимации играли - какая эта срань конкретно жрет этого страдальца..
   
Re: Родичи їдуть з закордону  :facepalm:

реально. быдло я. куда мне

культурные люди культурно поедут в Украину, охваченную Дельтой
потом культурно ее подхватят
культурно будут задыхаться с низкой сатурацией
потом их культурно отвезут в морг
и очень культурно закопают. скорее всего тут, т.к. вряд ли власти ДРУГИХ стран разрешат перевозить из Украины трупы умерших от коронасрани. для захоронения.

вот так вот культурно и отдохнут. не то, шо я, быдло некультурное

3 питання.

1. Чому медики не пояснять, що вакцинований від коронавірусу - не значить захищений від коронавірусу?

2. Чому не заборонять в'їзд в Україну без потреби?

3. В чому винні люди які повірили медикам і політикам? При чому не порушують жодних законів?
   
Re: Родичи їдуть з закордону  :facepalm:

Чё вы так сцытесь болеть?
Вот у меня на неделе два дня 38.5 было, ни руку поднять ни ногу.
И фуй его знает или рыба некачественная попалась или на пляжу перегрелся
или дэльта или фуельта...
Сегодня все параметры в норме, бегаю как огурчик.
Сцыкунами быть не нужно, иммунитет многое может сам переварить
если в него не лезть с помощью и не мешать.

может потому, шо ты КАРДИНАЛЬНО изменишь свое мнение, как только от твоих легких останутся ошметки? вот только тогда поздно будет боржоми пить..
   
Re: Родичи їдуть з закордону  :facepalm:

є сенс забороняти в’їзд до країни, якщо в тебе в країні нуль або обмаль випадків, а за її межами - багато випадків. В інших випадках це просто імітація з боку влади, типу «ми вживаєм заходи…»

В Україні не було випадків Дельти плюс. Взагалі. А тепер будуть :(

А закриди б кордони від недоцільних поїздок - ймовірність цього зменшилася б. Невже це не зрозуміло?

Це ж очевидно!
   
Re: Родичи їдуть з закордону  :facepalm:

3 питання.

1. Чому медики не пояснять, що вакцинований від коронавірусу - не значить захищений від коронавірусу?

2. Чому не заборонять в'їзд в Україну без потреби?

3. В чому винні люди які повірили медикам і політикам? При чому не порушують жодних законів?

1. поясняют
2. потому, шо у нас во власти циничные клептоманы без совести и стыда. им похер и Украина, и украинцы. не похер только бабло. пока в Украину везут бабло - они будут встречать всех.
3. политикам верить может только полный идиот.
   
Re: Родичи їдуть з закордону  :facepalm:

Я боюсь нових варіантів коронавірусу, які виникають в різний країнах. Чому в Україні досі відкриті кордони на в'їзд? Ми ж не туристична країна. Чому не вживають протиепідемічних заходів?

   
Re: Родичи їдуть з закордону  :facepalm:

3 питання.

1. Чому медики не пояснять, що вакцинований від коронавірусу - не значить захищений від коронавірусу?

2. Чому не заборонять в'їзд в Україну без потреби?

3. В чому винні люди які повірили медикам і політикам? При чому не порушують жодних законів?
В мене питання по пункту 2.
Що таке потреба, смерть родича від "ковіду"?

ЗИ. Чогось на тебя вакцина якось дивно подіяла.
   
Re: Родичи їдуть з закордону  :facepalm:

2. потому, шо у нас во власти циничные клептоманы без совести и стыда. им похер и Украина, и украинцы. не похер только бабло. пока в Украину везут бабло - они будут встречать всех.
3. политикам верить может только полный идиот.

2. Це страшно.
3. І сумно :(
   
Re: Родичи їдуть з закордону  :facepalm:

В мене питання по пункту 2.
Що таке потреба, смерть родича від "ковіду"?.

1. Бізнес справи.
2. Відрядження.
3. Може ще щось.

Але не приїхати в гості і не туризм. Не під час пандемії це.

Останнє редагування: 21 жовтня 2021 22:14:52 від sergyj
   
Re: Родичи їдуть з закордону  :facepalm:

ЗИ. Чогось на тебя вакцина якось дивно подіяла.

Та ні. Я такий і був. Носив маски і користувався антисептиками з самого початку. Але з вакцинами вони перегнули. Коли я розказав про свій досвід, з мене почали робити антивакса :( А я всього лише за право вибору в питанні вакцинації від ковід.
   
Re: Родичи їдуть з закордону  :facepalm:

2. потому, шо у нас во власти циничные клептоманы без совести и стыда. им похер и Украина, и украинцы. не похер только бабло.
А при каком царе это было иначе?
Ты в курсе на каких условиях был подписан договор о "независимости" в 91м году?
Мало кто в курсе, а кто в курсе молчит.
Так вот одно из условий, естественно неписаных - элита ворует как может, но не лезет в геополитику
и не пытается играть свою скрипку не советуясь с кремлём.
Так существовал Кравчук, Кучма и пол-Януковича, аж пока не начал пытаться играть и вашим и нашим.
А дальше всё посыпалось и вот теперь мы вышли на финишную прямую.
Мяч на поле штатов, если захотят помочь по-серьезному - большая война, не факт что победа, но возможно.
Если вильнут хвостом как в Афгане, нам то, что один из министров или кто там озвучил. Украины просто не станет.
   
Re: Родичи їдуть з закордону  :facepalm:

Та ні. Я такий і був. Носив маски і користувався антисептиками з самого початку. Але з вакцинами вони перегнули. Коли я розказав про свій досвід, з мене почали робити антивакса :( А я всього лише за право вибору в питанні вакцинації від ковід.
:-B
порозумілись
я такий самий за винятком масок
руки я мив і дезінфектував ще років за 30 до цих подій ;)
   
Re: Родичи їдуть з закордону  :facepalm:

:-B
порозумілись
я такий самий за винятком масок
руки я мив і дезінфектував ще років за 30 до цих подій ;)

  (tu)

А я ні, за що і поплатився в 2016 р. коли серйозно захворів на грип.

А тепер тільки прийдц додому:
1. Мию руки.
2. Мию обличча.
3. Закапую ніс.
4. Полощу горло.
5. Як тільки щось не так: приймаю противірусні. А ще вітаміни.

Вважаю, що ковідом не хворів.

Вакцинуватись не хотів. Ну заставили то й заставили, відповідальність тепер не на мені.
   
Re: Родичи їдуть з закордону  :facepalm:

  (tu)

А я ні, за що і поплатився в 2016 р. коли серйозно захворів на грип.

А тепер тільки прийдц додому:
1. Мию руки.
2. Мию обличча.
3. Закапую ніс.
4. Полощу горло.
5. Як тільки щось не так: приймаю противірусні. А ще вітаміни.

Вважаю, що ковідом не хворів.

Вакцинуватись не хотів. Ну заставили то й заставили, відповідальність тепер не на мені.
В мене так доньку в Німеччині примусили модерною вакцинуватись.
А що поробиш, з фахом генетик проти системи не попреш.
Ну то таке, організм поки молодий перетравить якось. Аби в наступний рік не примусили повторити.

Моя думка така, організм або хворітиме попри вакцину або не хворітиме навіть за її відсутності.

ЗИ. Мєдвєд, занось до досьє, в Барса донька в Німеччині працює генетиком. B-)
   
Re: Родичи їдуть з закордону  :facepalm:

Друзі, розслабтеся, з моменту введення карантину (березень 2020) я вже побував в десятку країн. Літав як сраний віник по всьому світу, бо туристів всюди мало. Коли таке щастя ще надибаєш? Не вакцинувався і поки не збираюся. Коронавірус зловив минулої зими в Франіку. Капець тупо
   
Re: Родичи їдуть з закордону  :facepalm:

Друзі, розслабтеся, з моменту введення карантину (березень 2020) я вже побував в десятку країн. Літав як сраний віник по всьому світу, бо туристів всюди мало. Коли таке щастя ще надибаєш? Не вакцинувався і поки не збираюся. Коронавірус зловив минулої зими в Франіку. Капець тупо
та начебто розумні не дуже і напружувались
Господь не любить боязливих
   
Re: Родичи їдуть з закордону  :facepalm:

Так теж мав би їхати в Україну.  Трохи страшнувато через ковід.  15% вакцинованих- це африканські цифри( клоун молодець постарався). А ще до того тупаки, що слухають кацапів і не хочуть вакцинуватись.. і що робити?
   
Re: Родичи їдуть з закордону  :facepalm:
nik

От чому в Зелені не заборонити в'їзд в Україну без потреби на час піку пандемії? Чому Зелень не захищає народ України від пандемії?

 :laugh:

ПЗ Європи, літаком, через Польщу.
Розказував про вірус, про те, що у нас лвкарні забиті, пік захворювань і смертей.

Нічого не зупиняє. Кажуть, такі приїдуть.

Щось мені страшнувато
 
   
Re: Родичи їдуть з закордону  :facepalm:

В Україні не було випадків Дельти плюс. Взагалі. А тепер будуть :(

А закриди б кордони від недоцільних поїздок - ймовірність цього зменшилася б. Невже це не зрозуміло?

Це ж очевидно!
+100500. Тільки правильніше 2тижнева обсервація всіх приїзжаючих. Плюс обов'язкова вакцинація всього населення. Маємо приклад Китаю.
   
Re: Родичи їдуть з закордону  :facepalm:

Так теж мав би їхати в Україну.  Трохи страшнувато через ковід.  15% вакцинованих- це африканські цифри( клоун молодець постарався). А ще до того тупаки, що слухають кацапів і не хочуть вакцинуватись.. і що робити?
ти мабуть розумний, то поясни тупакові. Кловун витратив гроші замість вакцини на асфальт. Але якби він закупив на всі гроші вакцин то вони вже б прокисли. Бо нема стільки бажаючих вакцинуватися. То ж основна вина на тих, хто каже на вакцину гівно. А кловун так не казав.
   
Re: Родичи їдуть з закордону  :facepalm:

В Україні не було випадків Дельти плюс. Взагалі. А тепер будуть :(

А закриди б кордони від недоцільних поїздок - ймовірність цього зменшилася б. Невже це не зрозуміло?

Це ж очевидно!
ключові слова - «ймовірність цього зменшилася б». Але все одно хтось би її привіз, рано чи пізно. Ти ж бачиш приклад Австралії ?
   
Re: Родичи їдуть з закордону  :facepalm:

Друзі, розслабтеся, з моменту введення карантину (березень 2020) я вже побував в десятку країн. Літав як сраний віник по всьому світу, бо туристів всюди мало. Коли таке щастя ще надибаєш? Не вакцинувався і поки не збираюся. Коронавірус зловив минулої зими в Франіку. Капець тупо
шалено плюсую
   
Re: Родичи їдуть з закордону  :facepalm:

З початку коронавірусноі істерії побував в аеропортах Ню-Йорка, Борисполя, Стамбула, Львова, Детройта, мав подорожі на авто та автобусах. Все гаразд. І сам не хворів, і нікого не заразив. Стукаю по дереву)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія