Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зеленський несподівано нагрянув в Карпати і отримав трембіту B-)

 Ну, з Лєнкою,ну звісно ходить по каХве без масок. Трембіту отримав. Ну чо? Літак, окремо машини броньовані, як завжди штук 10,теж літаком,  найближчи шлюхи народу, охорона, готели,жрачка, айкоси... все за рахунок  холопів та лохів. А чо?  Навіть не Оман, Катар, Кувейт...на морях він вже був. Хоча незабаром знов кудись "підписувати фейкові інвестиції" полетить. Так дивишся, ну раз на місяць, практично.  А лохи с холопами платять.

 Бубочка швидко втомлюється...

 

Останнє редагування: 2 травня 2021 09:55:12 від Wolter
   
Придуркам закон не писан!
   
Волька ты уже забебал! Ты че сопел в две дырки когда Кучма ездил за твои(налогоплательщика, хотя не сука ты и тогда не платил налоги и не платишь их сейчас) бабки? А Ющенко? Пидар завгар? Манкурт ПИДРо? Тебе муляет то что Зеля поехал в буковину????


ЕБАНЬКО ПОДАЙ ПАТРОНЫ!!
   
Волька ты уже забебал! Ты че сопел в две дырки когда Кучма ездил за твои(налогоплательщика, хотя не сука ты и тогда не платил налоги и не платишь их сейчас) бабки? А Ющенко? Пидар завгар? Манкурт ПИДРо? Тебе муляет то что Зеля поехал в буковину????


ЕБАНЬКО ПОДАЙ ПАТРОНЫ!!
Протри глаза - здесь карантин и пандемия! Холуй - детектед!
   
Шкода що не трембітою отримав...
   
Ему люди рады, его как артиста воспринимают и с ним весело. И за билеты платить не надо.
   
Волька ты уже забебал! Ты че сопел в две дырки когда Кучма ездил за твои(налогоплательщика, хотя не сука ты и тогда не платил налоги и не платишь их сейчас) бабки? А Ющенко? Пидар завгар? Манкурт ПИДРо? Тебе муляет то что Зеля поехал в буковину????


ЕБАНЬКО ПОДАЙ ПАТРОНЫ!!
====================================
Холоп и холуй! :fuck:
   
Хуйюй аффектед! Карантин везде и у всех!! Но чем зеля тебя... ПОЦа подверг опасности заражения сняв маску в закрытом помещении с учетом того что он вакцинирован pfizer на 100% ????
   
====================================
Холоп и холуй! :fuck:
Отсосиновик не отсвечивай! Парик побелеет!
   
почему женщина посредине стоит босая, а люди по бокам в обуви?
   
Отсосиновик не отсвечивай! Парик побелеет!
=================================
 Сам опора режима. Сосна корабельная... B-)
   
Ебанько ответь на вопросы!! Чего во рту был член?
   
Свинота даже в святой Праздник испражняется по полной!

 (td)

   
Знатная Украинская традиция обсырать своего президента....
   
Трембіта - то таке....це сурма на нещастя... :shuffle:
   
Знатная Украинская традиция обсырать своего президента....
чтим традиции, вы же обсирали порошенко все годы его правления 
   
и скажите лене чтобы корни покрасила и на диету села фейс скоро в камеру не влезет
   
почему женщина посредине стоит босая, а люди по бокам в обуви?
Потому, что постеснялась сказать им шоб обувь сняли  в хате, а те же своим умом недодумают же шо в хате надо снимать обувь.
   
Сатана навіть в рокове свято біситься. Краще один одного привітайте з Великоднем, налийте чарочку та сядьте до святкового столу. Для сварок буде у вас робочий день.  :-B
   
Знатная Украинская традиция обсырать своего президента....

Это ж свиноПидрильня.

Они его Президентом не считают
   
чтим традиции, вы же обсирали порошенко все годы его правления
Не обобщай!! Пока Порошенко был у руля я не подвергал сомнению его поступки!
Неужели Вам не понятно что хуесося своего президента вы действуете в интересах  рашки ?
   
Не обобщай!! Пока Порошенко был у руля я не подвергал сомнению его поступки!
Неужели Вам не понятно что хуесося своего президента вы децствуете в интересах  рашки ?

Аналогично!
Критика определённая была,но в меру и по делу..А не постоянное поливание говном,как это делает свиннойАнал
   
знову без маски?
   
Это ж свиноПидрильня.

Они его Президентом не считают
И как это им поможет?

   
Это ж свиноПидрильня.

Они его Президентом не считают
Тіпа ви його президентом вважаєте.
   
Аналогично!
Критика определённая была,но в меру и по делу..А не постоянное поливание говном,как это делает свиннойАнал
Брехать у святий празник - гріх.
   
Не обобщай!! Пока Порошенко был у руля я не подвергал сомнению его поступки!
Неужели Вам не понятно что хуесося своего президента вы действуете в интересах  рашки ?
а чому б і не хуєсосити того, хто діє в інтересах рашки?
   
Тебе муляет то что Зеля поехал в буковину????
Та то не Буковина. То Верховина, Гуцульщина. Ніхто йому не боронить їздити по країні, навпаки. Може як вже злетить з посади і вернеться до ремесла, то не буде знущатися над гуцулами, обзиваючи їх вуйками.
Це відпочинкова поїздка і сподіваємося, що з власної небідної кишені.
   
Потому, что постеснялась сказать им шоб обувь сняли  в хате, а те же своим умом недодумают же шо в хате надо снимать обувь.
Більше схоже на місцевий етномузей.
По драних доріжках босоніж?
Вже не знаєте до чого прискипатися.
   
Зеленський назвав святкування Великодня вдома проявом турботи й любові і... поїхав у Карпати
Президент побажав українцям хороших свят і миру.

179
Президент Володимир Зеленський сказав, що під час пандемії зустрічати Великдень вдома - прояв турботи і любові.

"Я вітаю всіх, хто відзначає цими днями Світле Воскресіння Христове. Це велике свято символізує перемогу життя над смертю, а ми з вами живемо в такий час, коли заради цієї перемоги ми відзначаємо Великдень вдома. Однак в цьому для нас немає нічого страшного, сумного, тим паче гріховного, передусім тому, що це і є виконання християнського обов’язку, а саме - турботи і любові до свого ближнього. А ще ми знаємо, як багато серед нас тих, хто відзначає Великдень не вдома, а на фронті, на передовій, у боротьбі за мир, або на медичному чергуванні біля ліжок із захворілими у боротьбі за здоров’я, у боротьбі за життя", - йдеться у великодньому привітанні президента України.


"Нехай Великдень наповнить наші великі серця великою силою і добром для великих справ та великих звершень. Нехай Великдень принесе вам велику радість, велику надію, велику любов, нехай Великдень принесе вашим родинам велику злагоду та великий достаток, нехай Великдень принесе нашій Україні великий мир", - побажав Зеленський.

Православний Великдень цього року відзначають 2 травня.

А 1 травня, як повідомляє видання "Йо, Верховина", подружжя Зеленських знаходилося в Карпатах.

Фото: verkhovyna.life
Володимир Зеленський разом з дружиною Оленою побували на екскурсії в хаті-музей "Тіні забутих предків" у Верховині, де жив і творив Сергій Параджанов, а також відвідав музей "Гуцульської магії", де йому подарували трембіту.
   
Брехать у святий празник - гріх.
А в чем брехня?
   
Тіпа ви його президентом вважаєте.

Да,я его считаю Президентом Украины, хоть и в силу сложившихся объстоятельств проголосовать у меня возможности не было.
   
Брехать у святий празник - гріх.

Ну давай,тащи сюда мои посты, в которых я поливаю Гетьмана почём зря во время его каденции

Я весь во внимании

Останнє редагування: 2 травня 2021 10:34:47 від Donchanin
   
а чому б і не хуєсосити того, хто діє в інтересах рашки?
Я так розумiю ти ма[e]ш докази тому шо ти тут верзеш??
   
Я так розумiю ти ма[e]ш докази тому шо ти тут верзеш??
а ти осліп за два останні роки, чи як?
   
Ну, хоть одно плюс , у нас первый президент который не ходит в церковь на праздники.
   
То тво вiдчуття! Але шо ма[e]ш до пред'яви?  iz sela то до тебе
   
А в чем брехня?
Про критику в міру. Була не критика а постійне обливання брудом, від часткового викривлення фактів до повної брехні. І так остання декілька років.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія