Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

велоотморозь

Re: велоотморозь

Чувак,прокинься ти дрищеш.Ти мені пропонуєш їздити по окружній Бровари-Бориспіль? так що ліпше узбіччя півметра на убитій дорозі чи 1.5 узбіччя на Хайвеї Бориспіль Київ? Не здається дивним така річ що 30 відсотків заїздів тренувань велолюбителі і профі роблять по Е40. До Яготина(далі ще не катав) чудове узбіччя.Саме дивне що 70 відсотків дороги між Борисполем і Києвом заборонено для проїзду вантажних авто( зараз поки ремонтують міст через Залізничну колію в Олександрівці то закрито рух через Проліски)
вчи ПДР та будеш довго жити.

6.6.
Велосипедисту забороняється:

б) рухатися по автомагістралях і дорогах для автомобілів
,
   
Re: велоотморозь

Власне така ситуація власне і утримує мене від інтенсивного використання ровера в місті. А коли користуюсь - то доводиться порушувати ПДР, що не додає мені внутрішнього комфорту. Але що поробиш, хто про твоє життя подбає, якщо не ти сам?
це стосувалося ось цих слів і моєї полеміки щодо відкритих дверей з мимоходячим.
   
Re: велоотморозь

Велесопидори.
   
Re: велоотморозь

вчи ПДР та будеш довго жити.

6.6.
Велосипедисту забороняється:

б) рухатися по автомагістралях і дорогах для автомобілів
,
ага є таке правило воно просто множить на ноль усі правила-ти сам відповідаєш за своє життя.Якщо ти такий вумний то я,просто раджу трошки вмикати логіку.оцю х.й.ю  писали ще тоді коли стандарти будівництва автодоріг були іншими.по безпеці руху автохайвей Київ-Бориспіль сама безпечна дорога.
   
Re: велоотморозь

Велесопидори.
Чувак,вибач,ти нарвався :dopovid: Ви вже задовбали.Ти свічку біля кожного велосипеда тримаєш і кожному в анал заглядаєш? чи любиш по гомосятині відео дивитись ? Чи увлєкаєшся?
   
Re: велоотморозь

там в відео купа випадків де винуватий водій...

У більшості випадків - велосипедісти повні довбойоби. А може суїцидніки.
Той дід з купою макулатури що поїхав поперек дороги проти Астри здається хотів саме так закінчити своє життя.

Останнє редагування: 26 серпня 2018 23:15:31 від Michigan
   
Re: велоотморозь

Велесопидори.
Вы, представили свою компанию, девушка?
   
Re: велоотморозь

Чувак,вибач,ти нарвався :dopovid: Ви вже задовбали.Ти свічку біля кожного велосипеда тримаєш і кожному в анал заглядаєш? чи любиш по гомосятині відео дивитись ? Чи увлєкаєшся?
А чому Ви проводите паралель між велосипедистом і велосіпідаром?
   
Re: велоотморозь

Слово "бухать" это плохо, как и сам процесс. Мы выпиваем немного, просто для того что бы что то щелкнуло,  и переместило нас в принципиально иную среду, в которой наши нужды не мешают нам искренне порадоваться за ближнего, а наши поступки намного четче отражают наши чувства и наоборот, а наша память тпускает нас на физиологические каникулы, до следующего делового телефонного звонка.

Я всегда пью один что бы не опошлять, что бы не искажать.. Всегда после того как выпью резко меняются планы в независимости от времени суток.. Если планы не меняются , а хочется спать, значит был перебор.
Очень люблю затариться сухим вином в вело-флягу, взять пару видов сыров и крекеры и крутнуться по ночному городу на велосипеде по горкам , с набором высоты 500-600 и вообще поглазеть, посасывая сухарик и заедая печенькой.
Если повезет встречаю прекрасных одноразовых собеседников, с которыми общаешься так что бы не даже не обмениваться телефонами, вылил и забыл... Иногда это бывают очень несчастные люди. Иногда такие же ебанутые как и я.
Единственное что пугает , коньяк не идет... Может это уже старость?
   
Re: велоотморозь

ага є таке правило воно просто множить на ноль усі правила-ти сам відповідаєш за своє життя.Якщо ти такий вумний то я,просто раджу трошки вмикати логіку.оцю х.й.ю  писали ще тоді коли стандарти будівництва автодоріг були іншими.по безпеці руху автохайвей Київ-Бориспіль сама безпечна дорога.
а ти просто виконуй. КК також писали давно. але це не є приводом його порушувати. до того ж, за його порушення можуть посадити, а за порушення ПДР стоять віночки на узбіччі.
ото сам і думай де їздити і на чому
   
Re: велоотморозь

Що до Бориспільської траси. Їздять.
Літо 2016.
   
Re: велоотморозь

Я взагалі не розумію оцього негативу до велосипеду.Ваші  вживання слів пов'язаних з педерастією і велосипедом у мене викликає думку, що ви якось(не ви особисто) не рівно дихаєте до педерастії. з чим це пов'язано? нестача словникового запасу чи така ненависть до двоколісного транспорту?Добре дам вам підказку один з видатних співаків сучасності(нажаль покійний )оспівував велосипед,інший теж вже почив в Бозі.( Фарух Балсара і Сід Баретт).Давайте відділяти зерно від полови.Якщо ви хочете вказати на якийсь косяк від велосипедиста то пишіть ось це велосипедист веде себе не правильно.А називати усіх велосипідорами це вже вибачте за таке можна відхватити по фейсу мінімум.Слідкуйте будь-ласка за своїм письмом,як кажуть фільтруй.....
   
Re: велоотморозь

це твоя проблема що хтось не знає правил
:weep:
   
Re: велоотморозь

Якщо ви хочете вказати на якийсь косяк від велосипедиста то пишіть ось це велосипедист веде себе не правильно.

ще раз

6.6.
Велосипедисту забороняється:

а) керувати велосипедом з несправним гальмом, звуковим сигналом, а в темну пору доби і в умовах недостатньої видимості — з вимкненим ліхтарем (фарою) чи без світлоповертачів;
б) рухатися по автомагістралях і дорогах для автомобілів,


а ти їздиш по автомагістралі та ще чимось незадоволений.
   
Re: велоотморозь

приватне авто це тимчасова незручність великих міст, рано чи пізно вони будуть витіснені з міст.
ну чому всі велосипедисти воінсвующі  ліваки?
   
Re: велоотморозь

СОМ1 тут у мене по твоєму відео є одне питання .Автора відео часом не Діма зовуть.Бо руль знайомий.А по цій трасі я й сам ганяю :). Я місяць тому з ним котив на роботу :)
   
Re: велоотморозь

.Та я клав на ваші пробки якщо я на велосипеді
клав?
ну ну.
Поки не визнаєте проблему комплексною доти і будете скіглити та пересуватися мєлкімі пєрєбєжкамі.

пс. а зимою в дощ, ожеледь також клав?
ппс.Обожнюю такі гілки . X(
   
Re: велоотморозь

ну чому всі велосипедисти воінсвующі  ліваки?
мізки в ногах. не встигають думати
   
Re: велоотморозь

Який штраф за їзду на велосипеді тротуаром? Часом їжджу, рідко. Принаймні можу вилізти колесом (або не тільки) на тротуар, коли він поруч з велодоріжкою.

Який штраф за їзду на велосипеді по автомагістралі та дорозі для автомобілів?
Сам не їздив та не планую. Але просто цікаво.

Що до відео - не знаю нічого, шукав через гугл.
   
Re: велоотморозь

Який штраф за їзду на велосипеді тротуаром? Часом їжджу, рідко. Принаймні можу вилізти колесом (або не тільки) на тротуар, коли він поруч з велодоріжкою.

Який штраф за їзду на велосипеді по автомагістралі та дорозі для автомобілів?
Сам не їздив та не планую. Але просто цікаво.
гугль в поміч
а то ти все про стовпики, а ПДР не вікривав жодного разу
   
Re: велоотморозь

Що до Бориспільської траси. Їздять.
Літо 2016.
https://www.youtube.com/watch?v=EADDGQRT1vw




Велосіпідар вульгаріс.
   
Re: велоотморозь

Гоша,а ти отой дзвіночок що на рулі у мене буде почуєш?якщо ти його не чуєш значить ти глухий? якого чорта ганяєш по дорозі?це ж порушення за станом здоров'я.
до вас 4 колісних  не доходить така річ що велосипедист ризикує своїм життям більше чим ви і у велосипедиста(адекватного) рівень відповідальності за своє життя вищий ніж у 4 колісного.Гоша,я коли виїзжаю на дорогу завжди знаю правило ДДД.Ти його пам'ятаєш?
   
Re: велоотморозь

Відповідальність за порушення правил

    За порушення ПДР велосипедистами передбачена адміністративна відповідальність.
    Штраф за порушення ПРД - від 85 до 136 грн.
    Ті самі порушення у стані сп'яніння - штраф від 136 до 170 грн.
    Порушення, що спричинили створення аварійної обстановки - штраф від 170 до 255 грн. або громадські роботи на строк від 20 до 40 годин.
http://bike.co.ua/index.php?post_id=14130&task=show_blog_post
   
Re: велоотморозь

клав?
ну ну.
Поки не визнаєте проблему комплексною доти і будете скіглити та пересуватися мєлкімі пєрєбєжкамі.

пс. а зимою в дощ, ожеледь також клав?
ппс.Обожнюю такі гілки . X(
Віриш клав,кладу і дасть Бог буду класти.за рік не виїзжав на Водохреща і коли був сильний снігопад.До речі 23 березня( самий кльовий снігопад) їхав додому на вело.
   
Re: велоотморозь

Гоша,а ти отой дзвіночок що на рулі у мене буде почуєш?якщо ти його не чуєш значить ти глухий? якого чорта ганяєш по дорозі?це ж порушення за станом здоров'я.
до вас 4 колісних  не доходить така річ що велосипедист ризикує своїм життям більше чим ви і у велосипедиста(адекватного) рівень відповідальності за своє життя вищий ніж у 4 колісного.Гоша,я коли виїзжаю на дорогу завжди знаю правило ДДД.Ти його пам'ятаєш?
Так це рідкісний вид, приблизно як альбінос. Тут не про таких мовиться.
   
Re: велоотморозь

гугль в поміч
а то ти все про стовпики, а ПДР не вікривав жодного разу
Гоша, ти коли ПДР відкривав?
В якому розділі ПДР штрафи?
   
Re: велоотморозь

Віриш клав,кладу і дасть Бог буду класти.за рік не виїзжав на Водохреща і коли був сильний снігопад.До речі 23 березня( самий кльовий снігопад) їхав додому на вело.
А мені схожий кладун в ожеледицю замалим під колеса не впав. Навіщо він намагався мене довести до цугундера - поза моїм розумінням...
   
Re: велоотморозь

Гоша,а ти отой дзвіночок що на рулі у мене буде почуєш?якщо ти його не чуєш значить ти глухий?
а потім дивуєшся, що вас обзивають педе_растами))))
навіщо мені твій дзвінок?
ПДР ти читав?
ой, а що це??
9.5.
Подавати звукові сигнали у населених пунктах забороняється, крім випадків, коли без цього неможливо запобігти дорожньо-транспортній пригоді (ДТП).
   
Re: велоотморозь

Гоша, ти коли ПДР відкривав?
В якому розділі ПДР штрафи?
а я де писав, що штрафи прописані в ПДР?
я писав, що ти їх не відкривав)
   
Re: велоотморозь

Тарас,це відео виїзду з Борисполя.Живу я в цьому славетному місті.Перше Фото виїзд з вулиці імені мого однокласника(загинув в небі над Слов'янськом),Друге третє фото це ділянка де чотири світлофори на 1 км. остання фотка це вже кінець міста вулиця Чумацька-арка з вулиці.
Колись мені один чолов'яга з Заходу України сказав я ніколи не бачив такої кількості світлофорів на одній вулиці і з такою щільністю. Хто їде в сторону Харкова,Черкас,Дніпра через Бориспіль завжди знають що через Бориспіль їхати в п'ятницю це срака
   
Re: велоотморозь

Віриш клав,кладу і дасть Бог буду класти
друже, самозабанься в гілках про ПДР
   
Re: велоотморозь

Сука.постав тачку біля зупинки
Заборонено ПДР.
ну це ж треба
Не знав? то й  не заморочуйся,правила то хня для автолюбітєлєй консервних банок.

є таке цікаве правило відкривання дверей,хочеш відкрити двері відкривай двері протилежною рукою до відкривання.
напишіть петицію до змін в конституцію, щоби тим водятлам в консервних банках було чітко і ясно сказано якою ногою відривати двері а якою рукою шкробати яйка.

людське життя  і життя тварини в пріоритеті завжди вище ніж комфорт уїбана на 4 колесах , це Ївропа дєтка.. І я б суко наших 4 колісних тварин туди не пускав принципово..
А якщо там на 4 колесах їде якийсь вчений що вакцину придумав, стомлений до дому , тоже уїбан?
вчи ПДР та будеш довго жити.
це просто удар нихче пояса, так не можна , це принижує гідність тупуватого люмпенпролетарія на біциклєті.
Велесопидори.
Ну от навіщо ти так відразу, я тільки чіпси відкрив і пиво, а ти можна сказати вже обламав дискусію.
Бач як вони почали свою дурь показувати, що не допис то перл.Нехай люди читають і малюють портрет.
Будь терплячішим, варити жабу треба на повільному вогні.
   
Re: велоотморозь

є таке правило воно просто множить на ноль усі правила-ти сам відповідаєш за своє життя
:weep:
оцю х.й.ю  писали
Ти про ПДР?
 ну так звичайно, не хвилюйся так ,ми всі тебе розуміємо, забий х на це і їдь як тобі підказує серце.
  B-)
   
Re: велоотморозь

Гоша,ти мені спочатку пишеш про звукові сигнали а потім кажеш нафіг ти мені це розказуєш.Ти вже визначись тобі їхати треба чи шашечкі?Ще раз побачу образу? сам напишу  образу на тебе самого.Домовились? не люблю людей називати скотиною або гіршими словами.Не вимушуй мене називати ,говорити інші слова.
   
Re: велоотморозь

Тарас,це відео виїзду з Борисполя.Живу я в цьому славетному місті.Перше Фото виїзд з вулиці імені мого однокласника(загинув в небі над Слов'янськом),Друге третє фото це ділянка де чотири світлофори на 1 км. остання фотка це вже кінець міста вулиця Чумацька-арка з вулиці.
Колись мені один чолов'яга з Заходу України сказав я ніколи не бачив такої кількості світлофорів на одній вулиці і з такою щільністю. Хто їде в сторону Харкова,Черкас,Дніпра через Бориспіль завжди знають що через Бориспіль їхати в п'ятницю це срака
Чоловіче! ПДР - то не про подобається/не подобається, хочу/не хочу! Це про кров, каліцтво і смерть! Виїхав на дорогу - так дотримуйся!
   
Re: велоотморозь

Я взагалі не розумію оцього негативу до велосипеду.Ваші  вживання слів пов'язаних з педерастією і велосипедом у мене викликає думку, що ви якось(не ви особисто) не рівно дихаєте до педерастії. з чим це пов'язано? нестача словникового запасу чи така ненависть до двоколісного транспорту?Добре дам вам підказку один з видатних співаків сучасності(нажаль покійний )оспівував велосипед,інший теж вже почив в Бозі.( Фарух Балсара і Сід Баретт).Давайте відділяти зерно від полови.Якщо ви хочете вказати на якийсь косяк від велосипедиста то пишіть ось це велосипедист веде себе не правильно.А називати усіх велосипідорами це вже вибачте за таке можна відхватити по фейсу мінімум.Слідкуйте будь-ласка за своїм письмом,як кажуть фільтруй.....

ну а якшо тобі по єбалу? чи "а нас за що"?
   
Re: велоотморозь

Гоша,ти мені спочатку пишеш про звукові сигнали а потім кажеш нафіг ти мені це розказуєш.Ти вже визначись тобі їхати треба чи шашечкі?Ще раз побачу образу? сам напишу  образу на тебе самого.Домовились? не люблю людей називати скотиною або гіршими словами.Не вимушуй мене називати ,говорити інші слова.
наведеш особисту образу чи ти сам її надів на себе?)
   
Re: велоотморозь

Гоша,ти мені спочатку пишеш про звукові сигнали
ти про що??
   
Re: велоотморозь

Блек,а якого хера твої сородичі порушують оце святе для тебе правило і підбирають грачів на всіх зупинках? на а-98 не вистачає?Для таких дебілів я би подав петицію щоб ви виїзжали на залізничний переїзд без черги скоріше б такі як ти яйки чухали.
Казала моя бабця багатство до часу,злидні до віку.сьогодні ти їздиш на авто завтра вїбав в сраку дєпа і після завтра продав квартиру.Чекай щастя не за горами пересядеш не на біциклєт,будеш на говнодавах ходити. Не переймайся блек,є велосипеди які коштують дорожче твого набору гайок і масла.
   
Re: велоотморозь

Скажіть мені шановні 4 колісні їздуни.що заважає вам увімкнути аварійку чи то виставити знак аварійкина дорозі? скільки людей було вбито саме із-за такої дрібнички.Їду по хайвею  Бориспіль -Київ.чувак тупо поставив свою тачку в правому ряду.Вирішив попісяти.Сука.поста в тачку біля зупинки і йди сци хоч обісцися.По трасі несеться міксер від ковальскої,відкриті дверцята і мені задачка,ломати двері з ноги чи може міксерист прийме вліво.

згідно ПДД ровер не  має права їхати по хайвею
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія