Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Приняли!!! 1558-1 прийнято - 229 голсосів. Усіх Хочу . !

кААліція національного порятунку  :weep:
   
больше 2 месяцев вместе с НАБУ и комиссией по вопросам банковской деятельности мурыжили этот ебучий закон. Уговаривали, писали б***ь по-статейный анализ этого постыдного закона, что он противоречит ГК, Законам об ипотеке, нотариате, делает сделку несправедливой, уничтожает права кредитора в принципе. Никто ничего не слушал. Я присутствовал на заседании этой комиссии 2 июня, когда обсуждались возражения НБУ, НАБУ и Финмайдана (это некая ГО, которая горлопанит и накручивает ситуацию). Это комедия просто, тетки (4 штуки бабищи с лицами и повадками приматов) выкрикивали чета, а потом и вообще одна вышла накручивать толпу у входа (после резолюции, что надо на доп. обоснование отдать в минфин на 15 дней). Мрак. А еще некоторые авторы этого закона крупнейшие должники (читай: неплательщики) банков. Закон мало того, что ведет к катастрофическим убыткам банков, так он фактически дает право вообще выйти из обязательств, там лазеек почти в каждой статье вагон. На комиссии убеждали, что мол АУ! Давайте хоть предметно говорить, о социальном жилье, а не обо всех подряд. Нееее, всем пох, надо прокачать голоса на 100 тыс. этих валютных ипотечниках и пусть весь мир подождет идет нахуй.

Фамилии нужно озвучивать .... эти питарасы нагребли бабла под киевскую недвигу ....ее рост ... и терь умудрились таки продавить закон ...
   
так шо недвіжимасть? даражать буде?
   
хахахах
парасюк поудалял свою тупость с Фейсбука - но надеюсь народ успел сохранить на память.

а завтра голос "отзовёт" :weep:

   
Закон про реструктуризацію валютних кредитів є катастрофою для країни.
Про це в коментарі журналістам після закінчення пленарного засідання заявив лідер фракції "БПП" Юрий Луценко, повідомляє прес-служба політсили.
"Цей закон у його нинішньому вигляді призведе до того, що виграють максимум кілька десятків тисяч громадян, але 40 мільйонів програють. Запровадження цього закону неминуче призведе до стрибка курсу валюти. Через це програє оборона країни, її безпека та перспектива", - наголосив він.

   
Особливо забезпечені громадяни брали в 2007 іпотеку і авто виключно в швейц.франках  (tu)
   
больше 2 месяцев вместе с НАБУ и комиссией по вопросам банковской деятельности мурыжили этот ебучий закон. Уговаривали, писали б***ь по-статейный анализ этого постыдного закона, что он противоречит ГК, Законам об ипотеке, нотариате, делает сделку несправедливой, уничтожает права кредитора в принципе. Никто ничего не слушал. Я присутствовал на заседании этой комиссии 2 июня, когда обсуждались возражения НБУ, НАБУ и Финмайдана (это некая ГО, которая горлопанит и накручивает ситуацию). Это комедия просто, тетки (4 штуки бабищи с лицами и повадками приматов) выкрикивали чета, а потом и вообще одна вышла накручивать толпу у входа (после резолюции, что надо на доп. обоснование отдать в минфин на 15 дней). Мрак. А еще некоторые авторы этого закона крупнейшие должники (читай: неплательщики) банков. Закон мало того, что ведет к катастрофическим убыткам банков, так он фактически дает право вообще выйти из обязательств, там лазеек почти в каждой статье вагон. На комиссии убеждали, что мол АУ! Давайте хоть предметно говорить, о социальном жилье, а не обо всех подряд. Нееее, всем пох, надо прокачать голоса на 100 тыс. этих валютных ипотечниках и пусть весь мир подождет идет нахуй.

СБУ следовало бы проверить этот финмайдан на связи с ФСБ.
   
Кому ви пояснюєте? Там теорія гарантованих продажів та автоматична конвертація активу в гроші в голові.
Що почяснювати? На ВСЕ є покупець.Справа в ЦІНІ.....так як в детройті за доляра продали хату.А могли б і за цент.
   
можно ещё вернуть разницу тем, кто брал валютные кредиты по 5,05, а потом выплачивал по 8, 10, 12 или 20 :D

а можна тим хто брав по 5 і повернув колись. перерахувати кредит в гривні по 20 і видати зараз різницю 15грн з долара 

Останнє редагування: 3 липня 2015 00:31:35 від Potato
   
вони хотіли голосів?
кхм

сьогодні вони обікрали кожного виборця, який не має валютних кредитів
максимальний репост!
   
так шо недвіжимасть? даражать буде?

на СБУшниках кредитів не менше :lol:
   
Закон про реструктуризацію валютних кредитів є катастрофою для країни.
Про це в коментарі журналістам після закінчення пленарного засідання заявив лідер фракції "БПП" Юрий Луценко, повідомляє прес-служба політсили.
"Цей закон у його нинішньому вигляді призведе до того, що виграють максимум кілька десятків тисяч громадян, але 40 мільйонів програють. Запровадження цього закону неминуче призведе до стрибка курсу валюти. Через це програє оборона країни, її безпека та перспектива", - наголосив він.
пусть споет про дефолт
   
https://twitter.com/view/status/616718382537158657
Ющенко был миздобул, а Порошенко стал ветуй! :lol:
   

Угорщина була в стані війни? Чи там так стрибнув курс, як тут?
Я вже не кажу, що вони в ЄС і там банки можуть перекредитуватись зовсім під інші проценти ніж у нас.
Довіра до банківської системи зовсім інша. Не катить порівняння.

У нас стан війни саме тому,що банкірам потрібно обґрунтувати пограбування людей. Розплющить очі..Захмарні відсоткі в 30-40% при 1 трлн виданих кредитів ВИМАГАЮТЬ щорічно 300-400 млрд сплати тільки відсотків! Невже арифметика така важка??При відсутності росту ВНП це тисне виключно на курс..За кілька років він не може не впасти.. Депозитчики граються?
Обман банкірами суспільства шалений. Пограбування астрономічне. Тому вгамуйтесь вже захищати кілька подонків - лихварів. Чи вони вам дороще,ніж 100 тіс. заемщиків?
   
Фамилии нужно озвучивать .... эти питарасы нагребли бабла под киевскую недвигу ....ее рост ... и терь умудрились таки продавить закон ...

ФСБ - и к гадалке не ходи. Вы где нибудь видели чтобы громада "продавила" для себя хотя бы сраную дорогу? а тут полпарламента.
   
тре шо б завтра депозитчики побунтували...
   
Все страницы не читал :)
В чем проблема псомтреть фамилии:
http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=3049
   
І буде по справедливості.Лох залишиться без хати,банк спише кредит як незворотній з балансу.ІВтрату понесуть обоє,але не платники податків.А хтось заробить-той що купив за доляра.Можливо :D

а по уму не, никак? и каким накуй боком платныкы податкив при реструктуризации? чета платныкы податкив ни разу не возмущались, когда их податки вливали в виде рефинанса, а он моментом оказывался за бугром....
   
а можна тим хто брав по 5 і повернув колись. перерахувати кредит по 20 і видати зараз різницю 15грн з долара 

да, тут ещё работы и работы :gigi: можно штук 20 Законов напринимать!
   
У нас стан війни саме тому,що банкірам потрібно обґрунтувати пограбування людей.

а я, наивный, думал, что это из-за москальских орков и техники которую Хуйло послал против Украины воевать  :facepalm:
   
М`яч дефолту у Греків перехоплює Україна

   
Закон про реструктуризацію валютних кредитів є катастрофою для країни.
Про це в коментарі журналістам після закінчення пленарного засідання заявив лідер фракції "БПП" Юрий Луценко, повідомляє прес-служба політсили.
"Цей закон у його нинішньому вигляді призведе до того, що виграють максимум кілька десятків тисяч громадян, але 40 мільйонів програють. Запровадження цього закону неминуче призведе до стрибка курсу валюти. Через це програє оборона країни, її безпека та перспектива", - наголосив він.

половина з якої клінічні ідоти [ua]
   
Що почяснювати? На ВСЕ є покупець.Справа в ЦІНІ.....так як в детройті за доляра продали хату.А могли б і за цент.
Так от я тобі гарантую, що те саме буде тут. Буде дико перенасичений пропозицією ринок - це навіть без урахунку низької платоспроможності манюпаса, який теоретично міг би це купити. В результаті банки грошей не отримають, і депозитчики різко виявлять, що бабла сірамно нема - не дивлячись на епічну перемогу над популізмом.

... і ось тоді ви дізнаєтесь, що таке марджин колл. Тільки рефінанса нібудіть.
   
Здесь, здание, здоровье пишутся через "з" !
   
да, тут ещё работы и работы :gigi: можно штук 20 Законов напринимать!

вы мелочитесь.. ведь когда-то курс было по 1,8...
   
Фамилии нужно озвучивать .... эти питарасы нагребли бабла под киевскую недвигу ....ее рост ... и терь умудрились таки продавить закон ...
Кстаті, да. Завдячуючи цим кредитчикам і виросла до небес ціна на недвигу, вони самі наганяли той пузир, бо реально грошей у народа стільки не було.
   
вони хотіли голосів?
кхм

сьогодні вони обікрали кожного виборця, який не має валютних кредитів
максимальний репост!

Вони обікрали ,кола обрушили курс до 22 за долар.. Схаменіться,тварі..Бо зіпсуєте собі карму..Бог все бачить..Не виступайте на боці лихварів..
   
сейчас эти кредитчики выплатят кредиты по курсу 8, а потом продадут эти активы по курсу 21. Итого получиться неплохой навар.  :pooh_lol:
   
можно ещё вернуть разницу тем, кто брал валютные кредиты по 5,05, а потом выплачивал по 8, 10, 12 или 20 :D
:super: палко пидтрымую!!!!!
у меня кредит брался по 4,68 :weep:  заканчивала отдавать по 11
   
не, ну по 5-ть -- это борзо... я бы по 8-мь пересчитал...
   
Цитата: Igor Lutsenko
[b
Друзі, я поступив як ідіот.
Завтра відкликаю голос.
Для мене був шок, коли прийшовши додому і переглянувши підсумки голосування, виявив, що 1558 прийнято в цілому.
Зараз чекаю на стенограму - як саме сформулював Гройсман. Я не чув щоб мова йшла про закон у цілому.
Виправдовує (частково!) те, що
- не я один такий (принаймні ще одна недурна людина помилилася)
- я до цього ВСЮДИ казав, що 1558-1 це популізм. В тому числі і в очі валютним позичальникам.
- голосування в третьому читанні і в цілому пішло зразу після невдалого голосування в другому читанні і в цілому. Не думаю, що це було в рамках регламенту. За логікою, якщо закон не прийнято в другому читанні і в цілому, то як можна його приймати в третьому? Я так подумав і проголосував за повернення до розгляду в другому читанні...
Але визнаю - я поступив як ідіот. Болючий урок.
Завтра відкликаю.
Дуже прошу мене вибачити.[/b]]

 :lol:  :weep:
   
І буде по справедливості.Лох залишиться без хати,банк спише кредит як незворотній з балансу.ІВтрату понесуть обоє,але не платники податків.А хтось заробить-той що купив за доляра.Можливо :D

Як великий спец - поясність будь-ласка де в цій схемі платник податків ? І при яких умовах він несе збитки?
   
тре ше депозитчикам, що клали гривню по 8 індексувати по 22
   
СБУ следовало бы проверить этот финмайдан на связи с ФСБ.
лучше депутатов проверить.
хотя надо признать, что там часть просто дураков.
   
.

Бггг ты рано наепенилс водовки в надежде списания долга)) ворот всегда 2 шт, кловн - актив и пассив.. В алютах и грн экв
   
Вони обікрали ,кола обрушили курс до 22 за долар.. Схаменіться,тварі..Бо зіпсуєте собі карму..Бог все бачить..Не виступайте на боці лихварів..
Чувак, ти дебіл? З якого дива люди брали кредит в баксах, а мають віддавати в гривні? Тоді хай доплачують ще й різницю у відсотках з гривневими кредитами! Таке враження, що половина країни - повні ідіоти
   
а кому вообще нафиг нужны украинские банки? Промышленность они не кредитуют, высасывают рефинанс, депозиты не отдают, валютных кредитчиков щемят. Кому польза от украинских банков кроме их владельцев/акционеров?

пс своим имуществом за банкротство банка владельцы не отвечают
   
сейчас эти кредитчики выплатят кредиты по курсу 8, а потом продадут эти активы по курсу 21. Итого получиться неплохой навар.  :pooh_lol:
А ті, хто здуру виплатив підуть в суд, щоб їм повернули різницю. Гулять, так гулять! :gigi:
   
не, ну по 5-ть -- это борзо... я бы по 8-мь пересчитал...
а я бы просто курс 2 сделал. и зарплаты у нас сразу же стали бы как в голландии! X(
   
Чувак, ти дебіл? З якого дива люди брали кредит в баксах, а мають віддавати в гривні? Тоді хай доплачують ще й різницю у відсотках з гривневими кредитами! Таке враження, що половина країни - повні ідіоти
я тебе вітаю ,ти в цій половині.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія