Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Приняли!!! 1558-1 прийнято - 229 голсосів. Усіх Хочу . !

Ну тут можливо не все так однозначно :). Але великим банкам однозначно вигідний. як не дивно.
Ну, я трохи гіперболізував для дохідливості.

Не всім же танцювати із дикими викриками "Ганьба", "Всіхнах", "Греція"  :D
   
взагалі то всі плачі противників цього закону зводяться до: "ай які підлі ті хто брав кредит у валюті. а я брав в гривні по високій ставці. ай знову я лоханувся". хоча більшість про кредити в банку і зеленого поняття не мають.
   
не игорек уже поздно,все 229 дибилов отправляются в бан.

до завтра таких плачущих идиотов ещё с десяток наберётся

но толку с этих "відкликань голосов", если они дебилы
   
Ну выкинешь, и шо?
і буде як в гамериці  :beach:

А шо в Гамерицi?

В Детройте двоповерховий будинок банк продавав за один долар, i то ледве продав
   
ктото мешал брать в гривнах?
а ктото запрещал брать в баксах?
какого юха банки тыкали баксы дешевле нац.валюты?

   
а чого банкам вигідний?
бо краще вже так ніж не віддали б взагалі?
в них є доступ до дешевих баксів?
потому что им нарисуют гривну, они купят доллар (не важно почем), потом продадут дороже. ну пипл немного еще отгребет - будет курс 50.
   
А найсмішніше те, що ніхто так і не звернув увагу на список авторів закону. А я його двічі постив.  :laugh:

Якщо я скажу, що банкам якраз цей закон вигідний - ви ж не повірите, правда? Ну так я вам знову вкажу - голосували всі фракції. Що, всі популісти? Всі Тимошенко послухали? Подумайте ще раз. Якщо така консолідація при голосуванні, включаючи Гройсмана, то інтерес банків в даному законі уже врахований.

Хоча можете далі кричати "Греція, Греція" і збирати Кредитний Антимайдан.
А довіра до банківської системи це пусті слова?
Який же мудак понесе гроші в банк, знаючи, що завтра ще щось втнуть депутати і його гроші тупо перепливуть до кредитчика?
А той повертати їх не збирається?
   
а ктото запрещал брать в баксах?
какого юха банки тыкали баксы дешевле нац.валюты?
потомы что бакс дешевле гривны всегда был. уровни инфляции в сша и у нас сравни.
   
Показати зображення...
Такими темпами до ранку тільки голос Парасюка залишиться ...  :laugh:
   
Показати зображення...

Извиняюсь... б***ь, а чи розуміє пан, якої шкоди наробив державі? Який дурень дасть хоча б цент інвестицій, країні яка приймає такі закони?
Це той випадок коли вибачатися - запізно, бля!
Спочатку нація обирає януковіджа, потім, хрєн з ним, узурпатор, всі діла, одумалися, скинули, наче взялися за розум. А тут таке. То виходить що ця нація невиліковна? Вкладеш туди цент, а вони скажуть що ти їм долар винний? Та ну його нахуй з такими мати справи...

І взагалі НАХУЙ ЄС ЩЕ ОДНІ ГРЕКИ?
   
А шо в Гамерицi?

В Детройте двоповерховий будинок банк продавав за один долар, i то ледве продав

ото і в нас так буде  :)
   
обесценились-необесценились а поднимай жопу с кредитного "корейца-епта" или "лексусаузявнахуй" и давай на ченить попроще типа сенса..а кореец идет на аукцион

охуеть... и что дальше?
   

5% :facepalm:
посмотри историю ставок фрс.
с коллегой по разуму - парасюком общайся. :facepalm:

Чучело,коли ФРС зоробило ставки на початку 70-х в 21 % половина світової єкономикі рухнуло..Та було віддано "чікагським мальчикам"..Ти мені будешь казати про фінанси? Сідай-два..
   
Yury Bogdanov
8 хв. ·
2 июля = экономическое 16 января.
‪#‎ветируйзакон1558‬
   
а ктото запрещал брать в баксах?
какого юха банки тыкали баксы дешевле нац.валюты?

Ооо.. Дада.. Слышал неоднократно - у вас мелко написано..девочка ваша советовала в алюте брать.. Доллар стабильный был.. И мое любимое - " я же не финансист".. Однако выгоду от разницы в ставках считал в уме секунд 7
   
потомы что бакс дешевле гривны всегда был. уровни инфляции в сша и у нас сравни.
а кто спекулянт ?
   
і Люстрація-1558
надо уже сейчас объявлять (tu)
   
и кто оплатил этот банкет в 5 млрд баксов в маленькой венгрии?
Банки. Жодної копійки від держави.
   
може і зарплати індексують раз вже така п’янка пішла...
і компенсацію за миті руки дадуть...
 :beach:
   
а поезд уже ушел
;o та при наші1й реальності і 229 голосів то робиться що раз плюнути.От один вже відказався відголосу.228.А завтра зранку ще з десяток скажуть,що там не були і не голосували особисто.а решту-та ми сільські і грамоти не навчені :D  і кізда голосуванню.Знов голова з розумним погялдом поставить на переголосовування і....там навіть 200 не набуреться. :D  Що перший раз такі "голосувалки"......Яб написав закон-за відмову від проголосованого голосу-відрубати палець.багато депів не змоглиб голосувати руками :D,хіба носом або голою ногою. :lol: 
   
А довіра до банківської системи це пусті слова?
Довіра до банківської системи уже нуль.
Який же мудак понесе гроші в банк, знаючи, що завтра ще щось втнуть депутати і його гроші тупо перепливуть до кредитчика?
Я вище уже розписував, чому при збереженні нинішньої ситуації і без реструктуризації боргів, депозитчики теж отримають пісу. Ліньки повторюватись. Якщо дуже хочете, повторю.
   
а кто спекулянт ?
причем тут спекулянт?
   
Извиняюсь... б***ь, а чи розуміє пан, якої шкоди наробив державі? Який дурень дасть хоча б цент інвестицій, країні яка приймає такі закони?
Це той випадок коли вибачатися - запізно, бля!
Спочатку нація обирає януковіджа, потім, хрєн з ним, узурпатор, всі діла, одумалися, скинули, наче взялися за розум. А тут таке. То виходить що ця нація невиліковна? Вкладеш туди цент, а вони скажуть що ти їм долар винний? Та ну його нахуй з такими мати справи...

І взагалі НАХУЙ ЄС ЩЕ ОДНІ ГРЕКИ?

а какой дурень даст хоть один цент стране, которая принимает законы, разрешающие не возвращать долги тем, кто уже дали? :K
   
Завтра почнеться відкликання голосів.
Ігор Луценко і ще хтось, по якого він каже вже 2 голоси. Ще б 2-є відкликали і закону пістуц. X(
   
Ооо.. Дада.. Слышал неоднократно - у вас мелко написано..девочка ваша советовала в алюте брать.. Доллар стабильный был.. И мое любимое - " я же не финансист".. Однако выгоду от разницы в ставках считал в уме секунд 7
как бы ты пел ,если б долар наебнусля с пиндосами?
считаю до семи .
   
реструктуризація це нормально, але про перерахунок по курсу це пістєц канєшно
Юлія Володимирівна ЗА,однако. B-)
   
а ктото запрещал брать в баксах?
какого юха банки тыкали баксы дешевле нац.валюты?
  :lol: ага,катувалы и заставляли брать в валюте.На то она и валюта что процент по ставке всегда меньше а рисков больше.
   
;o та при наші1й реальності і 229 голосів то робиться що раз плюнути.От один вже відказався відголосу.228.А завтра зранку ще з десяток скажуть,що там не були і не голосували особисто.а решту-та ми сільські і грамоти не навчені :D  і кізда голосуванню.Знов голова з розумним погялдом поставить на переголосовування і....там навіть 200 не набуреться. :D  Що перший раз такі "голосувалки"......Яб написав закон-за відмову від проголосованого голосу-відрубати палець.багато депів не змоглиб голосувати руками :D,хіба носом або голою ногою. :lol: 
все равно. выгоняют тех кто голосовал - ок. за ошибки надо платить. :K
   
Завтра почнеться відкликання голосів.
Ігор Луценко і ще хтось, по якого він каже вже 2 голоси. Ще б 2-є відкликали і закону пістуц. X(

у нас нет механизма отзыва голоса,
единственный вариант - переголосование из-за кнопкодавства, которое реально было
   
Завтра почнеться відкликання голосів.
Ігор Луценко і ще хтось, по якого він каже вже 2 голоси. Ще б 2-є відкликали і закону пістуц. X(
Коли вигідно завжди можна зізнаться шо небуло, бо вони завжди кнопкодавлять. Підараси, ще й визнають це.
   
разрешающие не возвращать долги тем, кто уже дали?
...
так вони возвратять, але по старому курсу  :D
   
Передайте Парасюку шо є ще зовнішні ринки запозичень...Думаю схему він сам намалює...
   
до завтра таких плачущих идиотов ещё с десяток наберётся

но толку с этих "відкликань голосов", если они дебилы
На фоне греции - они дали очень четкий сигнал.
Это их "ой я перепутал" - украине лет пять отрабатывать в смысле репутации.
Хуйло довольно. Так дешево сделать "хохлам" такую большую каку.
   
охуеть... и что дальше?

дальше долг надо возвращать, никто никого не заставлял брать "лексусанахуй" с зарплатой 5 тыщ гривен за счет валютного кредита "там же процент меньше, нахуй ты в гривне берешь че идиот  :laugh: ", не можешь вернуть - договаривайся с банком, максимум что можно принять - обязать банки идти на встречу и реструктуризировать долги, все
   
  :lol: ага,катувалы и заставляли брать в валюте.На то она и валюта что процент по ставке всегда меньше а рисков больше.
и откуда ты такой умный был в 2007 году?
   
Юлія Володимирівна ЗА,однако. B-)

она не просто ЗА, она билась в истерике, что надо срочно этот закон принимать
   
как бы ты пел ,если б долар наебнусля с пиндосами?
считаю до семи .

Та ваще накакать . Я фантазиями не увлекаюсь.. Совет всегда был один - в чем получаешь доход, в том бери кредит.. Отличие от этой формулы - жадность, хитрость, тупость.. Нужное подчеркнуть
   
Та нормальний закон
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія