Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Приняли!!! 1558-1 прийнято - 229 голсосів. Усіх Хочу . !

Ну вот и все сразу забыли про новую Конституцию  :laugh:
   
Цікаво хто все таки таку гарну цифру в 100 ярдів гривень придумав? В кого є інфа про всі банки і про їх кредитні портфелі?
   
Королевська Н.Ю.   За
Вся рада перетворилася на цю п***а.

Давай закон: пенсія 500 єврів, зарплата 1000 єврів.

Країне ще не народилося, а вони її вже ховають, ПІДАРАСИ.

Кожен з того списку - "королевська"
   
Ще раз. Уважно дивимось за руками. 300-400 млрд ЩОРІЧНО вивозять саме банкіри випереджальними темпами з Украіни. Та конвертують в валюту. При бюджеті краіни в 470 млрд. За кілька років ВСЯ ліквідність зникає. На рахунках казначейства НУЛЬ. Тому НБУ вимушений друкувати гроши та кур миттевоо обрушуеться в два- три рази. Винна в цьому саме ставка по кредитам. Сума в 5 млрд доларів це смшна цифра в порівнянні з награбованим в Украіні лихварями. тому жодного вето не буде Порошенко добре розуміе відповідальність за злочіни по впровадженню валютних кредитів. Він очолював раду НБУ та відповідає за курс зокрема. Справа лише за чесним суддею. Тому 1558-1 компромис , за яким банкірів просто
Зупинили в ненажерливому мародерстві. І вони це добре розуміють теж. Амінь.
(td) Брехло.
   
Бляяяяяять




я все  :facepalm1:
   
Victor Tregubov
7 хв. ·
Официально заявляю в рамках гражданской критики: Володимир Парасюк - тупорылый рагуль, фальшивый чмошник и безмозглый дегенерат, рожденный стоя на очень жестком кафельном полу.
Это я его объяснения по поводу закона почитал. Эта зверушка еще и хвастается. Еще и объясняться пытается. Тюлень дрессированный. Хуже подлецов только кретины, хуже кретинов только самоуверенные кретины.
PS. Сектантам, намеревающимся в порыве гнева праведного пересказать мне сказки про "майдановского сотника", "изгнание Януковича" или фронтовое ранение, предлагаю сходить лесом заранее.
(tu)  (tu)  (tu)
   
шото  мне не верится,  что  на раду оказывалось  какое то невйепенное  давление  толпой   кредитчиков...
да  и  значительные  электоральные  плюсы   перед  грядущими  выборами  сомнительны...
скорее  всего  нардепы  порешали  под  шумок  личные   вопросы...  сами  небось  нахватались  этих  кредитов  как  сучка  блох (ц)

Скорее всего...Де это видано, чтобы кучка дегенератов под Радой продавила законы ??
   
Я так і думав, що слухати ніхто не буде.

Найсмішніше, що порівнюють з Грецією, де населенню видавали купу грошей нахаляву, а у нас навпаки - населенню урізають все, що тільки можна, і волають "Греція, Греція".  :weep:
Вам видавали на халяву теж.Бо видавати ,як приклад,студентові на целюлар валютний кредит,бо в нього мама в селі має корову це нижче плінтуса.Я утрирую для доходчівості(за гіпофізом) :D І таких СПОЖИВЧИХ кредитів до чорта і трохи.І лохів що лізли за ними теж.
   
Вам видавали на халяву теж.Бо видавати ,як приклад,студентові на целюлар валютний кредит,бо в нього мама в селі має корову це нижче плінтуса.Я утрирую для доходчівості(за гіпофізом) :D І таких СПОЖИВЧИХ кредитів до чорта і трохи.І лохів що лізли за ними теж.

Ви банківський працівник - кредитчик?
   
Mustafa Nayyem
14 хв. ·
Если коротко, голосование за закон о реструктуризации валютных кредитов заставил чувствовать себя лохами миллионы украинцев, добросовестно выплативших свои кредиты из потом и кровью заработанных сбережений. И совсем полными идиотами чувствуют себя те, кто из разумных соображений этих кредитов не брал. "Знал бы прикуп, жил бы в Сочи", - вот как это называется, а не реструктуризация кредитов.

Victor Tregubov
7 хв. ·
Официально заявляю в рамках гражданской критики: Володимир Парасюк - тупорылый рагуль, фальшивый чмошник и безмозглый дегенерат, рожденный стоя на очень жестком кафельном полу.
Это я его объяснения по поводу закона почитал. Эта зверушка еще и хвастается. Еще и объясняться пытается. Тюлень дрессированный. Хуже подлецов только кретины, хуже кретинов только самоуверенные кретины.
PS. Сектантам, намеревающимся в порыве гнева праведного пересказать мне сказки про "майдановского сотника", "изгнание Януковича" или фронтовое ранение, предлагаю сходить лесом заранее.

 (tu)  :weep:

   
зы:

Парасюк  и Королевская. Не зрадь майдан. Гы.
   
В таком случае, кто же профинансирует разницу? Банкам не с чего и банки не виноваты.
   
Ваще конечно зашибись.. Я не успеваю успокаивать клиентов по обсасываемому дефолту, шо б они депы не срывали досрочно, а эти ублюдки следующее говно сотворили.. Мразоты :X
   
Скорее всего...Де это видано, чтобы кучка дегенератов под Радой продавила законы ??
не,дегенераты на .упе решают всё .
   
тогда вообще - "пора валить" :weep:
У тебе насмарк? :D
   
(td) Брехло.
не брехло. форумный парасюк. с соответствующим уровнем интеллекта и понимания денежно-крединой системы.
   
Таке враження, що москалі спецом відпустили Парасюка з полону щоб він тут вів підривну діяльність, прикриваючись Майданом та піклуванням про людей.

ПСС: чому Савченко, яка в принципі була ніхто, судять сьогодні у Москві, а тіпа лідера Майдана Парсаюка - відпустили на всі чотири сторони?
   
Парасюк себя закопал окончательно  :facepalm:
   
Yury Bogdanov
1 хв. ·

Вова Парасюк - тот редкий случай, когда идиотизм сочетается с паскудством и подлостью. Поклонников творчества этого создания прошу пройти вон. И сказок про "сотника" и "спасителя" не надо. За@бали.
   
а в случае введения данного закона, такой прецедент приведет к крайне непредсказуемым последствиям. как быть с теми, кто уже выплатил такие кредиты? как быть с гривневыми заемщиками, которые платили в 3 раза больши процент? как быть с гривневыми депозитчиками (может им тоже разрешить бакс по 8 купить?)?
Я відкрию великий секрет, що депозитчики зараз можуть отримати свої гроші тільки за умови, що банки матимуть регулярні - ключове слово регулярні - фінансові поступлення? Так от їх десь треба взяти.

На даний момент всі ці гроші конвертовано в закладне майно (так-так, це теж актив, який обліковується в грошах і пишеться в актив). Є два способи їх конвертувати назад в гроші:

а) відібрати у займача і продати. Але продати за ту ціну, в якій це майно номіноване - неможливо. Ні у кого нема таких грошей, а кредит брати уже ніхто не буде. Ніякий, ні гривневий, ні валютний. Значить, продаватимуть з дисконтом, і немаленьким, більше 50% - і ще питання, чи продадуть. А утримання на балансі коштує грошей, які теж треба звідкілясь брати;

б) реструктуризувати борг таким чином, щоб займачі мали можливість щомісяця виплачувати гроші. Ці гроші банк матиме змогу або пустити в обіг, або виплачувати депозитчикам.

Ваш вибір?
   
У тебе насмарк? :D
не, ну я готов самопомощи простить пиво, там хоть логика какая-то есть, хотя я не разделяю.

но за это блядство
Березюк О.Р. - За
 :facepalm:

просто ппц. а остальные там и так сброд.
   
Вам видавали на халяву теж.Бо видавати ,як приклад,студентові на целюлар валютний кредит,бо в нього мама в селі має корову це нижче плінтуса.Я утрирую для доходчівості(за гіпофізом) :D І таких СПОЖИВЧИХ кредитів до чорта і трохи.І лохів що лізли за ними теж
Розказати про Fannie Mae?  :rotate:
   
Для дебілів на пальцях. Ті, хто купив у кредит квартиру, машину, бізнес - мають на руках точно ту вартість, за яку збирались платити. Сьогодні доходи _у всіх_ впали. Але нікому не обіцяють підвищити доходи відповідно до девальвації долара. А кредитчикам - так. На якій підставі? Через зменшення доходів всі українці мають затягнути пояси. А чому кредитчики мають себе почувати так, ніби нічого не сталося і платити так, нібито долар все ще коштує 5 гривень? Не можуть платити - продають машину/квартиру/бізнес  за нинішнім курсом і в доларах мають майже те саме. Щось втрачають - так. А всі інші нічого не втратили?
   
В таком случае, кто же профинансирует разницу? Банкам не с чего и банки не виноваты.

В одном из давних законопроектов писали что типа да.. Но на свое усмотрение.. Сегодняшнее говно даже читать не хочу - если порох подпишет то, о чем тут пишут - банкам хана за неделю.. И стране тоже
   
Эти пидарасы только что проголосовали за "ДЕНЕГ УКРАИНЕ НЕ ДАВАТЬ" Т,К. ОНИ ТАКИЖЕ ЖЕ ХАЛЯВШИКИ И ТРУТНИ КАК ГРЕКИ.

Список нужно помнить поименно. Иначе стране пздц. Независимо от исхода войны.
Вот у греков нет войны, но им писец.
   
Одно смущает... Парасюк зашкварен с Приватом... Неужели Привату оно надо???
   
Надо запретить брать физлицам валютные кредиты.
Ніби в 2008
   
Парасюк себя закопал окончательно  :facepalm:
Якщо для нього Україна це "ця держава" то він просто мудак.
   
Ви банківський працівник - кредитчик?
Я до банків (робота) не пхаюся.Не достатній ЦИНІЗМ :D ........А зі своїм вважаю-підписав договір відповідай всіма своїми активати.тільки відповідальність і прорахунок(попередній) дасть тобі шанс жити не тужити.І честь зберегти(ну це вже так,для слівця :D )
   
Я відкрию великий секрет, що депозитчики зараз можуть отримати свої гроші тільки за умови, що банки матимуть регулярні - ключове слово регулярні - фінансові поступлення? Так от їх десь треба взяти.

На даний момент всі ці гроші конвертовано в закладне майно (так-так, це теж актив, який обліковується в грошах і пишеться в актив). Є два способи їх конвертувати назад в гроші:

а) відібрати у займача і продати. Але продати за ту ціну, в якій це майно номіноване - неможливо. Ні у кого нема таких грошей, а кредит брати уже ніхто не буде. Ніякий, ні гривневий, ні валютний. Значить, продаватимуть з дисконтом, і немаленьким, більше 50% - і ще питання, чи продадуть. А утримання на балансі коштує грошей, які теж треба звідкілясь брати;

б) реструктуризувати борг таким чином, щоб займачі мали можливість щомісяця виплачувати гроші. Ці гроші банк матиме змогу або пустити в обіг, або виплачувати депозитчикам.

Ваш вибір?
мои знакомые продали коллекторам за 30% кучу кредитов, остальное списали и забыли уже.
это частные вопросы заемщика и банка, понимаешь?
   
Перший пішов

Олександр Черненко
16 хв. · Kyiv ·

Завтра відкличу свій голос за 1558-1. В тому бардаку, який стояв в залі просто не розібрався. Це не виправдання, просто інформація. Але я неодноразово ПУБЛіЧНО проти цього закону, тому буду послідовним.
P.S. Кредитних торолів прошу не турбувати - і так сьогодні месенжер загадили:(
Подобається · Коментувати ·
Поширити
   
Скорее всего...Де это видано, чтобы кучка дегенератов под Радой продавила законы ??
да понятно всем, что ветирует...тупо висты зарабатывают или еще круче закручено, но все , кроме парасюка, понимают, что это за херня
   
мои знакомые продали коллекторам за 30% кучу кредитов, остальное списали и забыли уже.
За 30%, значить, дисконт становив 70%. Значить, при вашій схемі банк отримає всього лише 30% від свого першопочаткового портфелю. Треба казати, яку пісу смоктатимуть депозитчики?
это частные вопросы заемщика и банка, понимаешь?
Не в цьому випадку.
   
Ваще конечно зашибись.. Я не успеваю успокаивать клиентов по обсасываемому дефолту, шо б они депы не срывали досрочно, а эти ублюдки следующее говно сотворили.. Мразоты :X

Та п***а.
Список уебков нужно запомнить поименно. Такой каки, сигнала - не давайте украинцам денег - они еще хуже греков... это бляять реально зрада, не форумное хи-хи-ха-ха. а реально предательство интересов украины. хуйло довольно своими хуйленышами в зраде.
   
Одно смущает... Парасюк зашкварен с Приватом... Неужели Привату оно надо???
зарыть поглубже педру. а беня свое успеет забрать даже если приват ляжет.
   
Одно смущает... Парасюк зашкварен с Приватом... Неужели Привату оно надо???

Приваты знают, что Петя ветирует
Типа подставляют Петю
   
Спецоперация хуйла удалась. На фоне греции - это просто п***а.
Теперь запоминайте имена явки и фамилии пдхуйленышей. пока теплые.
   
доречі ,а хто видавав кредити валютні кредити в країні ,де грошова одиниця -гривня ?
невже банки???
и хто їм це дозволив ,невже нацбанк ?
а хто терпіла ?
звісно хто ,лох позичальник.

Таке враження ,що на фупі самі банкіри...
   
Бляяяяяять

Показати зображення...
Показати зображення...
я все  :facepalm1:
тупак, який вчасно покричав на майдані
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія