Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: дозиметр

Re: ФЗВ: дозиметр

Так а що не так з побутовими такими як наші екотестівські ТЕРРА?
Неправильно показують чи незручні в користуванні?
Що незручне керування сам знаю, але там живлення унікально економне, кілька місяців прилад працює безперевно в режимі моніторингу на двох мізинчиках (причому можна й акуми NiMh).

Ось ТЕРРА на Розетці гамма плюс бета.

С бытовыми проблема в основном в том шо они могут видеть бета излучение только по косвенным признакам т.е. по его эквиваленту в гамме а это таки лотерея.
Ну и конечно если вы не смогли эту бету поймать и употребили внутрь с пищей или водой то таки мои вам соболезнования
   
Re: ФЗВ: дозиметр

Яка мета?
От ранком прокинулися і насамперед подивилися на дозиметр. Все в нормі - живете спокійно далі.
А ні - то відповідно чините. Гриба може і не бути, а от радіація...
   
Re: ФЗВ: дозиметр

С бытовыми проблема в основном в том шо они могут видеть бета излучение только по косвенным признакам т.е. по его эквиваленту в гамме а это таки лотерея.
Ну и конечно если вы не смогли эту бету поймать и употребили внутрь с пищей или водой то таки мои вам соболезнования
От чого я й питав саме про ТЕРРА-П, бо там для реєстрації бета частинок окремий детектор, закритий ззаду кришечкою, тобто мабуть чесна бета
   
Re: ФЗВ: дозиметр

От чого я й питав саме про ТЕРРА-П, бо там для реєстрації бета частинок окремий детектор, закритий ззаду кришечкою, тобто мабуть чесна бета
Там не окремий детектор для бети, а просто шторка закриття і відкриття якої, на різниці вимірюваннь, дозволяє оцінити (а не поміряти) наявність бети.


Останнє редагування: 6 серпня 2022 17:01:47 від Сліпий
   
Re: ФЗВ: дозиметр

Терра-П начинает орать если излучение превышает порог в гамме
   
Re: ФЗВ: дозиметр

Терра-П начинает орать если излучение превышает порог в гамме
... для внутрішніх приміщень  :-)o
   
Re: ФЗВ: дозиметр

Маю таке, зараз підшаманю і буду ядірку з ним пересижувать.
   
Re: ФЗВ: дозиметр

Re: ФЗВ: дозиметр

все так але я от не розумію, що я б мав їм вимірювати?
Ну от на горизонті з'явився гріб і замість накивати п'ятами достаю дозіметро аби що?

Яка мета?

Після аварії на ЧАЕС  дістали дозиметр і я поміряла свою квартиру - все було більш менш, трохи фонило на підвіконнях, біля порогу, а от на балконі (тоді не заскленому) прилад зашкалив, перемкнула на більшу потіжність випромінення - знов зашкалило. Тоді чоловік вискочив з балкона з криком "Тікай!", а я таки поклацала ще і таки визначила рівень. Скоріше за все занесло частинку більшу як просто пил.
Довелось зривати і викидати дошки підлоги там, довго і старанно мила бетонну поверхню. Аж поки прилад не показав що там більш-менш чисто. Добре що не довелось для того вибивати бетон аж  до чистого.  Навчені гірким досвідом, таки засклили балкон.
При забрудненні радіонуклідами, з будь-якої причина, треба обстежувати приміщення і територію біля себе. Чекати що то буде зроблено  централізовано, силами держави - наївно.  Кожен сам мусить піклуватись про себе і своє сімейство.
   
Re: ФЗВ: дозиметр

... для внутрішніх приміщень  :-)o

Поясни плз свою мысль
   
Re: ФЗВ: дозиметр

Поясни плз свою мысль
Початково там встановлений поріг спрацювання сигналу на рівні допустимої норм РБ для внутрішніх приміщень. можна самому перепрограмувати, але треба розуміти чого ти хочеш отримати. 
   
Re: ФЗВ: дозиметр

От чого я й питав саме про ТЕРРА-П, бо там для реєстрації бета частинок окремий детектор, закритий ззаду кришечкою, тобто мабуть чесна бета
Я колись купляв за 150 дол, а зараз він вже 300.
   
Re: ФЗВ: дозиметр
PAL

Пані Бяка готується до світової ядерної війни… та пофіг на дозиметри, вони вже не допоможуть

пані Бяка все правильно робить
бо боятися треба не ядрьоної війни (там дійсно шансів практично не буде), а їпанутих кацапів, що на ЗАЕС сидять
ядрьоний заряд, навіть якщо спробують використати, спричинить забруднення дуже малого шматка території й забруднення буде не дуже тривалим
а от якщо ці "дебіли, бля"(с) підірвуть ЗАЕС, то Чорнобиль всім здасться за дуже екологічну територію
   
Re: ФЗВ: дозиметр

пані Бяка все правильно робить
бо боятися треба не ядрьоної війни (там дійсно шансів практично не буде), а їпанутих кацапів, що на ЗАЕС сидять
ядрьоний заряд, навіть якщо спробують використати, спричинить забруднення дуже малого шматка території й забруднення буде не дуже тривалим
а от якщо ці "дебіли, бля"(с) підірвуть ЗАЕС, то Чорнобиль всім здасться за дуже екологічну територію
чем в этом случае поможет дозиметр? Все будет загрязнено
   
Re: ФЗВ: дозиметр

чем в этом случае поможет дозиметр? Все будет загрязнено
Локалізувати забруднення -> вимитися -> підстригтися -> позбутися забруднених речей.
   
Re: ФЗВ: дозиметр

чем в этом случае поможет дозиметр? Все будет загрязнено
допоможе зорієнтуватися серед бруду і знайти те що трохи чистіше (вода, їдло, місце і т.п.) і проконтролювати якість дезактивації (себе і рідних,  приміщення і предметів після миття)... Якось так. :-)o
   
Re: ФЗВ: дозиметр

пані Бяка все правильно робить
бо боятися треба не ядрьоної війни (там дійсно шансів практично не буде), а їпанутих кацапів, що на ЗАЕС сидять
ядрьоний заряд, навіть якщо спробують використати, спричинить забруднення дуже малого шматка території й забруднення буде не дуже тривалим
а от якщо ці "дебіли, бля"(с) підірвуть ЗАЕС, то Чорнобиль всім здасться за дуже екологічну територію
тобто кацапи окупували південь, наповнили північнокримський канал водою щоб було зручніше засрати увесь південь радіацією включно з кримом?

Добре, буду знати.
   
Re: ФЗВ: дозиметр

тобто кацапи окупували південь, наповнили північнокримський канал водою щоб було зручніше засрати увесь південь радіацією включно з кримом?

Добре, буду знати.

Коли ситуація дійде до того, що їм буде світити незворотна та перманентна п***а, там спрацює принцип "так не лишайся ти нікому", "помирать - так с музыкой" . Ще й спробують запустити усе, що зможе злетіти з водород та ядрьонбатоном.

"Зачем нам мир, в котором нет Рассии?" (Це)
   
Re: ФЗВ: дозиметр

На лампах, витримає ЕМІ?

Так. Тому і раджу саме такий прилад. Все побутове здохне.
просто завчасно приготуйте
   
Re: ФЗВ: дозиметр

Початково там встановлений поріг спрацювання сигналу на рівні допустимої норм РБ для внутрішніх приміщень. можна самому перепрограмувати, але треба розуміти чого ти хочеш отримати. 

Ок, возможно.
Только перепрограммировать - это громко сказано, выставляется через меню.
Мы оставили по-умолчанию, вроде 17 микрорентген.
Иногда орет во время солнечных вспышек.
   
Re: ФЗВ: дозиметр

   
Re: ФЗВ: дозиметр

На лампах, витримає ЕМІ?

Переживе. А ще ним можна цвяхи забивати!
Колись хотів такий прикупити для антуражу  :)
   
Re: ФЗВ: дозиметр
PAL

Так. Тому і раджу саме такий прилад. Все побутове здохне.
просто завчасно приготуйте

цей прилад по-факту показує два варіанти:
1. нічого не бачу
2. радіації, як масла, копай яму та загортайся у простирадло

воно під військових, тобто показує забруднення, яке приведе особовий склад до небоєздатності дуже швидко, й бойове завдання не буде виконане
діагностувати "це можна їсти, а це ні" їм не вийде
   
Re: ФЗВ: дозиметр

Бяка, я  пережил и 86й в Киеве. Что такое зиверты понять не могу. имею неплохой советский радиометр. но питание для него батарейка КРОНА.  Там хер разберешься в этих радиационных терминах
   
Re: ФЗВ: дозиметр
PAL

тобто кацапи окупували південь, наповнили північнокримський канал водою щоб було зручніше засрати увесь південь радіацією включно з кримом?

Добре, буду знати.

кацапи взагалі дурні до горя
от скажи мені, яким треба бути на всю голову вдареним, щою хєрачити з танкової гармати на території АЕС?
А це ж було на самому початку війни, коли кацапи були повністю впевнені у перемозі
а обстріл території ЗАЕС днями?
тому не шукай ніякої логіки в їх діях
   
Re: ФЗВ: дозиметр
PAL

Бяка, я  пережил и 86й в Киеве. Что такое зиверты понять не могу. имею неплохой советский радиометр. но питание для него батарейка КРОНА.  Там хер разберешься в этих радиационных терминах

для побутових потреб вважай зіверт дорівнює 100 рентгенам (насправді 114)

просто зіверти заточені саме під біологію (як діє випромінювання на біологічні тканини), а рентгени - то більш загально, наскільки іонізується повітря під дією випромінювання
   
Re: ФЗВ: дозиметр

Бяка, я  пережил и 86й в Киеве. Что такое зиверты понять не могу. имею неплохой советский радиометр. но питание для него батарейка КРОНА.  Там хер разберешься в этих радиационных терминах
по простому зіверт приблизно 100 ренген
   
Re: ФЗВ: дозиметр

Вспомнил название  прибора -БЕЛА, иду искать  в шухлядах
   
Re: ФЗВ: дозиметр

Там в этой радиологии столько терминов... излучаемая, поглощенная и т.д.
Я в шоке от фашистской раши - ищу в доме прибор, который в самом страшном сне никогда не мог мне пригодится
   
Re: ФЗВ: дозиметр

кацапи взагалі дурні до горя
от скажи мені, яким треба бути на всю голову вдареним, щою хєрачити з танкової гармати на території АЕС?
А це ж було на самому початку війни, коли кацапи були повністю впевнені у перемозі
а обстріл території ЗАЕС днями?
тому не шукай ніякої логіки в їх діях
Я думаю що не треба будувати систему з дій окремих дебілів у військах.
Бо вони і в Чорнобилі окопувались.
   
Re: ФЗВ: дозиметр
PAL

Я думаю що не треба будувати систему з дій окремих дебілів у військах.
Бо вони і в Чорнобилі окопувались.

ну да
один разовий випадок (якась рота окопалась у рудому лісі) ще можна списать на дебілізм окремих виконавців
але тут в нас вже вимальовується система. Кацапня взагалі не втикає, що таке радіація й наскільки вона небезпечна
   
Re: ФЗВ: дозиметр

ну да
один разовий випадок (якась рота окопалась у рудому лісі) ще можна списать на дебілізм окремих виконавців
але тут в нас вже вимальовується система. Кацапня взагалі не втикає, що таке радіація й наскільки вона небезпечна

Впевнений, що після звільнення виплеве відос, як орки в басейні-відстійнику купаються
   
Re: ФЗВ: дозиметр
PAL

Впевнений, що після звільнення виплеве відос, як орки в басейні-відстійнику купаються

ну, може не регулярно, але а день вдв - так точно!  :gigi:
   
Re: ФЗВ: дозиметр

та да, тогда не дозиметр надо покупать, а рыть бомбоубежище с автономной системой проживания и с запасом еды воды лет на 10

что те противогазы и дозиметры


І нафіга таке життя?
 Я не переймаюся з приводу ЯЗ.
Треба вижити в умовах сучасної , не ядерної війни. Оце завдання номер 1 для всієї моеї родини.
   
Re: ФЗВ: дозиметр

С бытовыми проблема в основном в том шо они могут видеть бета излучение только по косвенным признакам т.е. по его эквиваленту в гамме а это таки лотерея.
Ну и конечно если вы не смогли эту бету поймать и употребили внутрь с пищей или водой то таки мои вам соболезнования

"Прип'ять" міряє напряму, там навіть захисний екран треба зняти з лічильників при цьому, зразок помістити в кювету і наблизити  впритул до закритого тонкою плівкою вікна.
Бета випромінювання солей калію нормально відчуває, перевірено.
В  тілі людини за рахунок калію відбувається 4000 бета-розпадів в секунду. Так що співмірна за активністю(!) кількість цезію-137 вжита з їжею навряд чи сильно зашкодить.
   
Re: ФЗВ: дозиметр

Бяко покажи свій автоклав
   
Re: ФЗВ: дозиметр

Коли ситуація дійде до того, що їм буде світити незворотна та перманентна п***а, там спрацює принцип "так не лишайся ти нікому", "помирать - так с музыкой" . Ще й спробують запустити усе, що зможе злетіти з водород та ядрьонбатоном.

"Зачем нам мир, в котором нет Рассии?" (Це)

На Ростов понесе вітер...  :-)o
   
Re: ФЗВ: дозиметр

для побутових потреб вважай зіверт дорівнює 100 рентгенам (насправді 114)

просто зіверти заточені саме під біологію (як діє випромінювання на біологічні тканини), а рентгени - то більш загально, наскільки іонізується повітря під дією випромінювання

Навіть мікрозіверт це дуже велика доза...  :-)o

1мкЗв = 100 мкР.

А норма 20 мкР.

50 мкР максимально допустима...

Останнє редагування: 7 серпня 2022 10:29:58 від DiDUS
   
Re: ФЗВ: дозиметр

цей прилад по-факту показує два варіанти:
1. нічого не бачу
2. радіації, як масла, копай яму та загортайся у простирадло

воно під військових, тобто показує забруднення, яке приведе особовий склад до небоєздатності дуже швидко, й бойове завдання не буде виконане
діагностувати "це можна їсти, а це ні" їм не вийде

Ну це якщо по стрілці орієнтуватися, а там ще навушники підключаються і на слух клацання можна оцінювати, самі лічильники там досить чутливі. Можна зліпити до нього цифрову приблуду яка по імпульсах видасть циферки на екран.
   
Re: ФЗВ: дозиметр

Навіть мікрозіверт це дуже велика доза...  :-)o

1мкЗв = 100 мкР.

А норма 20 мкР.

50 мкР максимально допустима...

Дозу 50 мкР Ви дістаєте  при природньому фоні за 3-4 години  :) .
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія