Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: З сім'єю/дітками в Одесу?

ФЗВ: З сім'єю/дітками в Одесу?

Хочеться день-два-три провести в самій Одесі.
Побачити місто, відвідати з дітьми якісь одеські/приодеські пляжі... Які? Бажання прості: чистота (хоча б відносна), паркінг неподалік і... бажано заповненість як в кримнаші:)

Крім Одеси може би ще пару днів пожити... Де?
Хочу покататися і зацінити на майбутнє всі ті ваші Затоки/Грібовки/Коблеви і т. д.


Де, в якому місці найзручніше було б базуватися? В самій Одесі чи в сусідніх "селах"? Наприклад, в якому-небуть Кароліно-Бугазі чи шось таке...
І де, на яких сайтах прийнято шукати місцеві апартаменти, перепрошую в міру пристойні сімейні варіанти проживання із зручностями/власною кухнею/паркінгом: так шоб і в міру бюджетно, і шоб зашибісь.

Буду вдячний за рекомендації/телефони/www



Останнє редагування: 15 липня 2015 07:45:27 від pent@gon
   
Re: А хто був в Одесі?  :laugh:

я был, неделю. в июне, погода хорошая, море- не очень, много водорослей, до хорошей воды надо идти метров 50-60
   
Re: А хто був в Одесі?  :laugh:

:crazy_pil:
Задрало всьо. Задрали Карпати. Хочу моря. Хоча б трішечки, хоча б українського. Потрохи збираюся, загружаю дитячі візки/велосипеди/ліжечка/барбі в авто і вперед.
Всьо спонтанно.


Думав день-два-три провести в самій Одесі.
Побачити місто, відвідати з дітьми якісь одеські/приодеські пляжі... Які? Бажання прості: чистота (хоча б відносна), паркінг неподалік і... бажано заповненість як в кримнаші:)

Крім Одеси може би ще пару днів пожити... Де?
Хочу покататися і зацінити на майбутнє всі ті Затоки/Грібовки/Курортні і т.д., той же Іллічьовск народ вихвалює не знати чому, треба побачити самому.


Де, в якому місці найзручніше було б базуватися? В самій Одесі чи в сусідніх "селах"? Наприклад, в якому-небуть Кароліно-Бугазі чи шось таке...
І де, на яких сайтах прийнято шукати місцеві апартаменти, перепрошую в міру пристойні сімейні варіанти проживання із зручностями/власною кухнею/паркінгом: так шоб і в міру бюджетно, і шоб зашибісь.

Буду вдячний за рекомендації/телефони/www

Погугліть "лузановка пляж одесса"  або просто Лузановка, але то вже Одеська область. На Лузановці в Одесі в свій час зробили "другий Артек" - піонертабір "Молода Гвардія". На пляжі пісок і мілке море. Якраз для дітей.
   
Re: А хто був в Одесі?  :laugh:

В Одессе после последних дождей на море ходить не очень рекомендую..лучше ехать прямиком на Бугаз либо Грибовку. На Бугазе и Щатоке можно снять дом или комнату в частном секторе либо на базе отдыха. Я понимаю нужны семейные базы, тогда Левушка, Водограй из того что знаю и могу советовать, но они без возможности готовить. В Грибовке могу посоветовать Лагуну - более бюджетный вариант но есть возможность самому готовить..
   
Re: А хто був в Одесі?  :laugh:

Погугліть "лузановка пляж одесса" 

Це місце вже є в планах, там поруч родичі живуть... Кажете, годиться? Дякую.
   
Re: А хто був в Одесі?  :laugh:

Я понимаю нужны семейные базы

Скажіть будь ласка, а там крім баз нічо іншого нема? Ми трохи балувані і трохи боїмося термінів "лагєрь" чи "база"... :)
   
Re: А хто був в Одесі?  :laugh:

Скажіть будь ласка, а там крім баз нічо іншого нема? Ми трохи балувані і трохи боїмося термінів "лагєрь" чи "база"... :)
База это корпус либо домики и своя территория с детской площадкой. Можете снять дом на семью  я думаю, что выбрать пока есть из чего...
   
Re: А хто був в Одесі?  :laugh:

Це місце вже є в планах, там поруч родичі живуть... Кажете, годиться? Дякую.

Я мало знаю про сучасний стан того пляжу. З моїх спогадів там було добре. Може, вже й парк виріс. Я там була, коли його тільки починали. А потім ще через 20 років, уже з сином. :) Ми там навіть бички ловили.
   
Re: А хто був в Одесі?  :laugh:

Посмотри по карте город Ильичевск..
едь сюда..
спокойный зеленый тихий городок в метре от моря, где б ты не поселился..
и пляжи оборудованные, и песочек даже в воде просеянный, и за вход денег не берут..
   
Re: А хто був в Одесі?  :laugh:

Лузановку порадити - це треба вмудритися.
Грязнішого пляжу я в Одесі не бачив.
   
Re: А хто був в Одесі?  :laugh:

Лкзановка это кстати Одесса. Что там делать - не знаю. Залив...воды по колено. Лайт вариант Аркадии в плане бюджета...
   
Re: А хто був в Одесі?  :laugh:

где б ты не поселился..

Так а де ж там у вас поселятися? Є якийсь сайт може місцевий чи шо?
З того шо знаходжу - або якісь дачі/гаражі/трущоби або ж "віп-апартамєнти" з каврамі/діванамі/завітушкамі  :) Треба шось посередині.
   
Re: А хто був в Одесі?  :laugh:

Грязнішого пляжу я в Одесі не бачив.

То порадь чистіший!
Я один знаю - біля Несебра :) але то на вересень
   
Re: А хто був в Одесі?  :laugh:

Лузановку порадити - це треба вмудритися.
Грязнішого пляжу я в Одесі не бачив.
Это же ФУП...здесь все все и всегда знают...везде были... :drinks:
   
Re: А хто був в Одесі?  :laugh:

Лузановку порадити - це треба вмудритися.
Грязнішого пляжу я в Одесі не бачив.

Значить, ви знаєте сучасний стан речей краще за мене.
   
Re: А хто був в Одесі?  :laugh:

Огласите весь список плиз...количество людей, требования к проживанию...тогда можно будет конкретно что-то советовать
   
Re: А хто був в Одесі?  :laugh:

тс!
переименуй тему))) а то народ не вдупляется, апчьом тут

напр - "фзв: посоветуйте где отдохнуть с детьми в одессе" - и ветка за полчаса наберет 5-6 страниц советов :)
   
Re: А хто був в Одесі?  :laugh:

Так а де ж там у вас поселятися? Є якийсь сайт може місцевий чи шо?
З того шо знаходжу - або якісь дачі/гаражі/трущоби або ж "віп-апартамєнти" з каврамі/діванамі/завітушкамі  :) Треба шось посередині.


все найти можно прямо на месте..
хотя много  средне-бюджетных вариантов уже занято, но шансы есть..
судя по движухе в город всё больше и больше едут.. кто-то наоборот уже заканчивает и освобождает место..
   
Re: А хто був в Одесі?  :laugh:

Если район лузановки, то гугли Дом Павловых
Если интересна Грибовка, то у них есть большой сайт со всеми гостиницами и прочими делами
В Затоке базами отдыха сейчас являются частные и достаточно хорошо оборудованные пансионаты
Так что можно найти себе по вкусу
   
Re: А хто був в Одесі?  :laugh:

Если район лузановки, то
Если интересна Грибовка

Я ше не знаю чи мені інтересна лузановка чи грібовка  :laugh:
   
Re: А хто був в Одесі?  :laugh:

напр - "фзв: посоветуйте где отдохнуть с детьми в одессе" - и ветка за полчаса наберет 5-6 страниц советов

а ну ка... :)
   
Re: А хто був в Одесі?  :laugh:

Сейчас море прохладное. Да и базы заняты. Лучше вторая половина августа.
   
Re: А хто був в Одесі?  :laugh:

Сейчас море прохладное. Да и базы заняты. Лучше вторая половина августа.

Хочу зараз. В другій половині августа поїду вже не в Одесу... :)
   
Я б в самой Одессе бі не отдихал.
   
Re: А хто був в Одесі?  :laugh:

Скажіть будь ласка, а там крім баз нічо іншого нема? Ми трохи балувані і трохи боїмося термінів "лагєрь" чи "база"... :)

Коблево, отель Эллада. 4*
   
Так-с...

Намічається 3 дні в Одесі + 3 дні в Курортному + ше би підібрати 4-5 днів десь в якійсь Грибівці - і можна було б утікати додому :)
   
Re: А хто був в Одесі?  :laugh:

Посмотри по карте город Ильичевск..
едь сюда..
спокойный зеленый тихий городок в метре от моря, где б ты не поселился..
и пляжи оборудованные, и песочек даже в воде просеянный, и за вход денег не берут..

Тільки звідти (був по справах). Дійсно, непогане місто, дороги мабуть найкращі в Україні

Море нормальне, не холодне і не кисіль +30, але водорості присутні коло берегу.

Так-с...

Намічається 3 дні в Одесі + 3 дні в Курортному + ше би підібрати 4-5 днів десь в якійсь Грибівці - і можна було б утікати додому :)

Це Ви про яке Курортне? Те, що за Сергіївкою? Якщо машиною- ризикуєте на тих дорогах колеса залишити

Якщо з дітьми, то Затока, імхо, не найкращий варіант, сильно "дискотечна". Грибовка останнім часом теж шумна. Якщо хочете саме в цю сторону, то вже краще в Санжійку, там тихо (хоча розваг нема зовсім ніяких)
   
вапнярка под Одессой - сразу с трассы, и там палаточники стоят

   
В Затоку едьте, там на любой вкус и кошелек варианты.
Мне в Фараоне понравилось, но там с детьми наверное шумновато будет т.к. типа центр,
но зато у них есть бассейн во дворе и шезлонги свои у басейна.
   
вапнярка под Одессой - сразу с трассы

чудовий відпочинок просто біля живої автомобільної траси  (tu) 
   
чудовий відпочинок просто біля живої автомобільної траси  (tu) 
хуйня конечно. я думал ты на авто в кемпинг
   
Ще Затоку зараз нахвалюють
   
В друга вже довгий час (десятки рокъв) батьки здають житло, в них зайнято. Попитав що ъ як.
Розповъв таке.
Каже, що найоптимальнъше пъдъйти до бабок маклеръв на ЖД.
В ъхнього маклера , наприклад, база адресъв десь пъд 250 ))
Вони вам пъдберуть приватне житло за бажанням ъ покажуть його ,
ви вибираэте , що вам пъдходить.
Потъм вони за клъэнта з хазяъв знъмають 30%, так що можете поперебирати.
Въдпочиваючих зараз не дуже й багато. То що пишуть , що сезон ъ завал,
це не зовсъм так.
Цъна зараз бъля 250грн за къмнату на трьх, кухня ъ душ.
Майже у всъх вай-фай.
Це старт.
А там залежить въд ваших запитъв.

   
найоптимальнъше пъдъйти до бабок маклеръв на ЖД

Дякую, але... ну їх ці совдепівські приколи.

1. Забронював через букінг симпатичний апартмент з вікнами на Горсад. Залишилось придумати шо там в тій Одесі робити кілька днів.
2. Через якийсь місцевий сайтик забронював ще на пару діб котеджик в Курортному, сподобалися фотки в недавній гілці від garri
3. Шукаю ще шось прийнятне десь в Затоці/Бугазі/Грибівці ще на пару днів. Для різноманітності  :laugh:
   
Ще Затоку зараз нахвалюють

Кажуть, шо туди треба брати вагон репелентів з собою. Але я вже купив  :D
   
Re: ФЗВ: З сім'єю/дітками в Одесу?

Мало коментів...

Народ, розкажіть хоча б за дороги!
Яким шляхом їхати з Одеси, наприклад, на Затоку, так аби не засісти в заторах?

А як їхати з Івано-Франківська на Одесу? Скільки часу на це закладати - день? Два?? :)
Шось в голові сидить мисля махнути через Молдову - і коротше кілометрів на 200, і дороги там вже точно кращі, аніж під Хмельницьком...
   
Re: ФЗВ: З сім'єю/дітками в Одесу?

На Затоку там одна дорога, едете на Карлино-Бугас а за ним Затока.
Дорога эта плохая, много ям и одна полоса в каждую сторону.
В самой Затоке дорога хорошая, свежий асфальт.
   
Re: ФЗВ: З сім'єю/дітками в Одесу?

ЧТО делать в Одессе несколько дней? Это вы так троллите?
Одних экскурсий по городу столько, что глаза разбегаются.
Зоопарк есть. Дельфинарий есть. Пляж само собой. Если не хотите аквапарки есть. Кинофестиваль есть с бесплатным показом вечером на Ланжероновском спуске, цирк Кобзов с новой программой.
Дорога на Затоку нормальная заторов не видела ни разу.
По поводу дорог советую докопаться в гугл картах и поработать с GPS
   
Re: ФЗВ: З сім'єю/дітками в Одесу?

ЧТО делать в Одессе несколько дней? Это вы так троллите?

Marina, ну що ви! Просто хочеться побачити якомога більше. Згодіться, що у вас там і за тиждень заскучати - досить складно, а у мене ж всього кілька днів... :(
   
Re: ФЗВ: З сім'єю/дітками в Одесу?

Я тільки два дні тому приїхав в Карпати з Одеси.
Дорога десь біля 800 км
Їхав Одеса - Умань - Вінниця - Хмельницький - Тернопіль - Бучач - ІФ
Дорога нормальна тверда 4-ка
На проміжку Віниця-Умань є вузькі місця, але то терпимо, вони не такі довгі і їх не так вже і багато.
Дорога зайняла біля 10 годин.
Я не спішив, виїхав в 6.30 , по дорозі зупинявся.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія