Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Контрнаступ

Re: Контрнаступ

Хотілось би помилятись, але схоже що контрнаступ закінчився  :(
яке кончене  :facepalm1:
   
Re: Контрнаступ

   
Re: Контрнаступ

Хотілось би помилятись, але схоже що контрнаступ закінчився  :(
Яких досягнень ви очікували за 2 дні?
І на що ваші очікування спираються?
   
Re: Контрнаступ

Хотілось би помилятись, але схоже що контрнаступ закінчився  :(


Пока одни разводят "зраду", рефлексируя на фото и видео подбиваемой техники СОУ парни которые рискуют своей жизнью ради этих слюнявых дятлов, достигают результатов.

Никакой конкретики вы от меня не услышите, но поясню ситуацию следящим образом. Вчера я сделал небольшой обзор.

Обзор происходящего в Запорожской области, достаточно простой - это никакое не наступление, а разведка боем, причём приводящаяся сразу на нескольких участках и на нескольких направлениях, что и создало в широко, от страха, раскрытых глазах российского командования, видимость некоего наступления.

Испытав от происходящего жёсткий стресс, российское командование вынуждено было задействовать все оборонные, резервные и тыловые ресурсы, тем самым выдавая свой потенциал, по которому тут же стала работать украинская артиллерия. То есть, функционал разведбатов был отработан полностью.

А теперь, пара слов о разведке боем. Согласно "Военной энциклопедии" С.Б. Иванова, "Военному энциклопедическому словарю" и т.д. это: способ получения актуальной информации о противнике, идея которого заключается в навязывании ему боевого контакта со стороны специально подготовленных к этому частей.

Данный метод широко применялся не только СССР, но и США во время ВМВ и детально был описан Энтони Абрамски в ходе пояснительно записке в поддержку вручения почетной медали Конгресса 2-му лейтенанту Оди Мерфи в Хольцвире, за проведение такой операции во Франция, 26 января 1945.

Каждое подразделение, которое участвует в разведке боем, прекрасно понимает, какие их ждут риски и каковы цели таких мероприятий. Поэтому им нижайший поклон, за самоотверженность. Но, это реалии войны, в которой без жертв, потерь, не победить и если для кого-то это ещё не дошло, поздравляю - вы имбецил.

А теперь, самое главное. Действия СОУ в настоящее время, в рамках разведки боя, не только полностью выполнили свой функционал, но и более того, позволили взять под свой контроль ряд позиций, освободить ряд локаций от оккупантов, заставили их отступать, хотя это не является задачей разведки боем!

То есть, были не только выполнены поставленные задачи, но и перевыполнены. Выход за пределы функционала это редкое явление.

А потому, пока одни продолжают конвульсировать от фото подбитого танчика, другие продолжают профессионально делать своё дело.

Вот только проблема в том, что чрезмерный скулёж дилетантов и лиц особо заинтересованных в массовом скулеже, мешает общей атмосфере происходящего. Просили же - не шуметь, а вы скулите. Если разумные и умеренные пояснения вам недостаточны, то сделайте хоть, что-то полезное - не вибрируйте.

Слава нації! (c) Коваленко.
   
Re: Контрнаступ

Раша змі нервують:

ВСУ начали ночное наступление в Запорожской области. Этому предшествовала артподготовка и переброска техники вблизи линии боестолкновения
   
Re: Контрнаступ

Яких досягнень ви очікували за 2 дні?
І на що ваші очікування спираються?

Я ж кажу я радий помилитись. Але моя чуйка мені підказує, що якщо наступ не досягає успіху в перші дні, то далі справа буде ще більше буксувати. А головне я не бачу, щоб були зроблені якісь висновки: проблема орланів за півтори роки так і не вирішена, так само як і відсутній дієвий рецепт боротьби з ланцетами, тепер до цього ще додається проблема з фпв. Думаю це те що мав на увазі Бутусов коли казав про РЕБ. Це домашка, яку ми не зробили.
   
Re: Контрнаступ

Я честно, в восторге от дым. завесы... Вещь!
   
Re: Контрнаступ

Я ж кажу я радий помилитись. Але моя чуйка мені підказує, що якщо наступ не досягає успіху в перші дні, то далі справа буде ще більше буксувати. А головне я не бачу, щоб були зроблені якісь висновки: проблема орланів за півтори роки так і не вирішена, так само як і відсутній дієвий рецепт боротьби з ланцетами, тепер до цього ще додається проблема з фпв. Думаю це те що мав на увазі Бутусов коли казав про РЕБ. Це домашка, яку ми не зробили.
Я не військовий, та й більшість тут не військові. Ідіть у військо та й спитайте там. Чого ото розповідати нам що ви думаєте що чуйка ? Ну хуйово все ну й що ? А в мене чуйка каже що ви кансєрва й вас забанять.
   
Re: Контрнаступ

Я не військовий, та й більшість тут не військові. Ідіть у військо та й спитайте там. Чого ото розповідати нам що ви думаєте що чуйка ? Ну хуйово все ну й що ? А в мене чуйка каже що ви кансєрва й вас забанять.

А мені пох на ваші поради. Поки ви вболіваєте з дивану, я вже півтора роки в армії. І мене вже нудить дивитись на ці штурми, все одне й те саме: артилерійський вогонь не достатньо точний і масований щоб вразити кацапів в окопах, техніка підривається на мінах або знищується птурами і все перетворюється на криваву бійню. Спочатку потрібно відпрацювати тактмку яка працює. Вирішити проблему орланів. І лише після цього починати наступ. Я вже бачу що цього зроблено не було.
   
Re: Контрнаступ

І мене вже нудить дивитись на ці штурми, все одне й те саме
Дивишся, чи береш участь в тих штурмах?
   
Re: Контрнаступ

Дивишся, чи береш участь в тих штурмах?

аеророзвідка
   
Re: Контрнаступ
LAR

   
Re: Контрнаступ

Я не військовий, та й більшість тут не військові. Ідіть у військо та й спитайте там. Чого ото розповідати нам що ви думаєте що чуйка ? Ну хуйово все ну й що ? А в мене чуйка каже що ви кансєрва й вас забанять.
А мене чуйка є
Що усе хуйово
Контрнаступ вже не йде
Все заглохло знову

З того що я всім писав
Висновки не роблять
Не навчились ні чому
Лишень гави ловлять

Мабуть варто аргументи
Всі мої підсилить
Тож диван новий куплю
З нього буду скиглить ...  :scenic:


   
Re: Контрнаступ

А мені пох на ваші поради. Поки ви вболіваєте з дивану, я вже півтора роки в армії. І мене вже нудить дивитись на ці штурми, все одне й те саме: артилерійський вогонь не достатньо точний і масований щоб вразити кацапів в окопах, техніка підривається на мінах або знищується птурами і все перетворюється на криваву бійню. Спочатку потрібно відпрацювати тактмку яка працює. Вирішити проблему орланів. І лише після цього починати наступ. Я вже бачу що цього зроблено не було.
Я синочку застарий вже для армії, але повоював свого часу. І не на дивані сиджу а волонтерю по силах своїх пенсіонерських у вільний од роботи час. Іноді канєшно зриваюся, за що мене справедливо банять, але я ніколи не болів на дивані, як ти отут написав.

Мимо каси, шановний. Мимо.
   
Re: Контрнаступ

А мене чуйка є
Що усе хуйово
Контрнаступ вже не йде
Все заглохло знову

З того що я всім писав
Висновки не роблять
Не навчились ні чому
Лишень гави ловлять

Мабуть варто аргументи
Всі мої підсилить
Тож диван новий куплю
З нього буду скиглить ...  :scenic:
Та він зі старлінка
Може правду й пише
А може й ні.
Я од підопічних у госпіталі теж таке чув
Проте  чув багато й хорошого, на відміну од літа 22 року. Тому думаю що не варто думати що все погано .
   
Re: Контрнаступ

У кацапів багато проблем з логістикою починаючі від трухлявих вантажівок і закінчуючі відсутністю автоматизованої погрузки-розгрузки снарядів, так що процес завантаження-розвантаження займає години, більш детально можна почитати тут - https://nv. ua/ukr/world/geopolitics/rosiyski-viyskovi-ne-otrimuyut-ozbroyennya-cherez-problemi-logistiki-cnn-50233759.html - "Зброя — це не танк, це снаряд, яким стріляють з танка. Цей снаряд привозять вантажівкою. Продовольство, паливо, медикаменти і навіть самі солдати — присутність цього залежить від логістичних ліній постачання."

Хімарсами та артою наші повибивали склади які знаходяться близько лінії фронту і тепер їм доводить везти снаряди за 100км. І ватажівок банально не вистачає. Якщо вони могли їх нагнати на 2-3 напрямки коли йшов наступ, то на 5-10 напрямків їх гнила логістика просто захлинається.
У них було накопичена деяка кількість снарядів на лінії фронту, але зараз вони їх використають, а нові вчасно підвозити не будуть встигати. Тобто ефективність їх військ значно знизиться.

«аматори говорять про стратегію, професіонали говорять про логістику» генерал Омар Бредлі 
   
Re: Контрнаступ

А мене чуйка є
Що усе хуйово
Контрнаступ вже не йде
Все заглохло знову

З того що я всім писав
Висновки не роблять
Не навчились ні чому
Лишень гави ловлять

Мабуть варто аргументи
Всі мої підсилить
Тож диван новий куплю
З нього буду скиглить ...  :scenic:

Вірш треба записати. Пам'ятка часу (tu)
   
Re: Контрнаступ

Та він зі старлінка
Може правду й пише
А може й ні.
Я од підопічних у госпіталі теж таке чув
Проте  чув багато й хорошого, на відміну од літа 22 року. Тому думаю що не варто думати що все погано .
Ну власне це не персонально, просто таке читав неодноразово і фраза була як "спусковий гачок". Різне чув і хороше і погане але що "ні хто висновків не робить" і нічоиу не вчаться це якась бздура  :-)o
   
Re: Контрнаступ

аеророзвідка
Зрозуміло. Поважна справа.
Хоча інтонації твої дивні, не траплялись такі ні в реальному спілкуванні з воїнами, ні тут на форумі ніхто з наших бійців так не висловлюється. Говорять різне, і щодо проблем теж, проте зовсім в іншій тональності.
   
Re: Контрнаступ

Ото понавилазило зрадойобів.
Вірна ознака, шо процес іде нормально)
   
Re: Контрнаступ

проблема орланів за півтори роки так і не вирішена, так само як і відсутній дієвий рецепт боротьби з ланцетами
Более того еще проблема летящих пуль не решена ,какие могут бить контрнаступления.
   
Re: Контрнаступ

Зрозуміло. Поважна справа.
Хоча інтонації твої дивні, не траплялись такі ні в реальному спілкуванні з воїнами, ні тут на форумі ніхто з наших бійців так не висловлюється. Говорять різне, і щодо проблем теж, проте зовсім в іншій тональності.

Ну якби всі на нервах і багато було очікувань. В самого друзі в 47-му. Тому дуже шкода спостерігати такі відео.
   
Re: Контрнаступ

Более того еще проблема летящих пуль не решена ,какие могут бить контрнаступления.

Знаєш, коли проїздиш повз саушку, якій вибухом відірвало башту, то якось не до смеєхуєчек.  А так да - хулі тих ланцетів. Союзники ще крабів підженуть.
   
Re: Контрнаступ

Зрозуміло. Поважна справа.
Хоча інтонації твої дивні, не траплялись такі ні в реальному спілкуванні з воїнами, ні тут на форумі ніхто з наших бійців так не висловлюється. Говорять різне, і щодо проблем теж, проте зовсім в іншій тональності.

Та все вірно він пише
   
Re: Контрнаступ

аеророзвідка
кто винний і що робити?
   
Re: Контрнаступ

Та все вірно він пише
І тим не менш, робити глобальні з цього висновки?
   
Re: Контрнаступ

Хотілось би помилятись, але схоже що контрнаступ закінчився  :(
А де тоді навалюють по 1000 свинособак разом з танками і артилерією?
   
Re: Контрнаступ

І тим не менш, робити глобальні з цього висновки?

По ланцетам, ще раз раджу прочитати https://radiotrek.rv.ua/news/rosiyski-lanceti-vzhe-znishchili-neveliku-ukrayinsku-armiyu-yak-ne-prograti-vorogu---nebo-foto-vileo_304456.html

Це лише підтверджені втрати
   
Re: Контрнаступ

Хотілось би помилятись, але схоже що контрнаступ закінчився  :(

Його й не було, була розвідка боєм
   
Re: Контрнаступ

кто винний і що робити?

Про винний я краще не буду починати. А рішення елементарне - на кожній одиниці цінної техніки має стояти портативна система подавлення сигналу керування ланцету. Тут нічого складного насправді - кацапи вже майже в кожен свій окоп затягнули глушилку і ми більше над ними мавіками літати практично не можем.
   
Re: Контрнаступ
AI

А мене чуйка є
Що усе хуйово
Контрнаступ вже не йде
Все заглохло знову

З того що я всім писав
Висновки не роблять
Не навчились ні чому
Лишень гави ловлять

Мабуть варто аргументи
Всі мої підсилить
Тож диван новий куплю
З нього буду скиглить ...  :scenic:

Шедевр

   
Re: Контрнаступ

Ну власне це не персонально, просто таке читав неодноразово і фраза була як "спусковий гачок". Різне чув і хороше і погане але що "ні хто висновків не робить" і нічоиу не вчаться це якась бздура  :-)o
+
Це взагалі наша хвороба "все супер погано" в порівнянні з "як воно мало б бути ідеально". Працює безвідмовно - бо в порівнянні з "ідеально" все гівно, а щей в рертроспективі, коли зрозуміло що і як було не так. Дуже легко. І дуже неконструктивно. Чим користується гебня раз за разом запускаючи "хохлам" чергові теми "як у нас все погано" як порівняти з "ідеально" - безпрогашна маніпуляція обісрати будь-що. Всього стосується. Он у гілці про Ющ похвалив - всі президенти тридвараси, навіть до зеленського начіпили буцім-то в жарт лейблу "клоун" - тобто все погано у вас "хохли" - це чужий наратив, не наш, підкинутий, хоча дуже зручно і емоційно комфортно за нього чіплятися і у багатьох у нас це увійшло у звичку.

зі: Плюс точка зору. Десь було відео комбату, ще з того року: каже був день, коли на нас атака за атакою, арта їхня утюжить безперервно, а з нашого боку жодного пострілу, каже, думаю собі щож вони падлюки у себе в штабах там роблять, лють скажена, думаю доберусь до штабу - голими руками попридушую. І шо? Каже влітаю до штабу, а мені, не поспішай, і показують результати як його, біса, переправи, белогорівка, де того року до 200 одиниць техніки у кацапів розїбали, вся арта туди працювала. Ну, каже, тоді зрозуміло, все правильно вони зробили.
   
Re: Контрнаступ

По ланцетам, ще раз раджу прочитати https://radiotrek.rv.ua/news/rosiyski-lanceti-vzhe-znishchili-neveliku-ukrayinsku-armiyu-yak-ne-prograti-vorogu---nebo-foto-vileo_304456.html

Це лише підтверджені втрати
І? А хіба хтось каже, що нема проблем?
Повторюсь,  яким чином з цього випливає, що наступ всьо?
   
Re: Контрнаступ

Шедевр

Показати зображення...
Так! Саме цей жанр - усмішки згадався - ідеальне потрапляння в стиль! [ua]

Останнє редагування: 10 червня 2023 09:49:40 від Vuker
   
Re: Контрнаступ

Скажу про свій підрозділі. За 2 місяці роботи на нових гарматах і з аеророзвідкою ми знищили в 4-5 разів більше цілей ніж на першому етапі війни за 6 місяців. Значно зменшилась витрата боєприпасів. Значно виросла професійність. В мене нема сумнівів, вважаючи на ту інформацію що я маю, що наступ буде успішний.
   
Re: Контрнаступ

Хотілось би помилятись, але схоже що контрнаступ закінчився  :(

Ім'я користувача:
    Peasant
Дата реєстрації:
    21 вересня 2022 00:59:32
Повідомлень:
    81 (~0 в день)
   
Re: Контрнаступ

Про винний я краще не буду починати. А рішення елементарне - на кожній одиниці цінної техніки має стояти портативна система подавлення сигналу керування ланцету. Тут нічого складного насправді - кацапи вже майже в кожен свій окоп затягнули глушилку і ми більше над ними мавіками літати практично не можем.

тоді два питання: 1) Де свинособаки їх взяли в такій кількості? та друге,чому наші керівництво не просить ці системи у союзникв?
п.с.
я чув що на танках та саушках багатьох натовскіх такі системи партотивні є?
   
Re: Контрнаступ

І? А хіба хтось каже, що нема проблем?
Повторюсь,  яким чином з цього випливає, що наступ всьо?

Я і не казав що він всьо.Я кажу про хронічні проблеми, які кацапи почали вирішувати швидше, ніж ми
   
Re: Контрнаступ

Я ж кажу я радий помилитись. Але моя чуйка мені підказує, що якщо наступ не досягає успіху в перші дні, то далі справа буде ще більше буксувати. А головне я не бачу, щоб були зроблені якісь висновки: проблема орланів за півтори роки так і не вирішена, так само як і відсутній дієвий рецепт боротьби з ланцетами, тепер до цього ще додається проблема з фпв. Думаю це те що мав на увазі Бутусов коли казав про РЕБ. Це домашка, яку ми не зробили.

Якщо радий помилятися, то будь радий не розповсюджувати те в чому радий помилятися. Тут навряд чи хто допоможе тільки настрій людям портиш. Згодом все буде ясно
   
Re: Контрнаступ

Ім'я користувача:
    Peasant
Дата реєстрації:
    21 вересня 2022 00:59:32
Повідомлень:
    81 (~0 в день)

"донатський" призов?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія