Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФОПм аналізують

Re: ФОПм аналізують

боюсь что такой вариант проходит как услуга частному лицу, а не фопу

тобто як, продає товар ФОП, а гроші отримує фізособа?
   
Re: ФОПм аналізують

так я за це і кажу.
Мені пох яке зараз у вас законодавство, навіть більше ніж пох.
Я кажу виключно про те як має бути
ҐТоді нахріна ти мені це все розказуєш?
Ми і самі знаємо, без твоєї допомоги, як МАЄ бути.
І це МАЄ бути не залежить від малих підприємців, тому що вони НЕ МОЖУТЬ змінити наше дибільне законодавство, а депутати НЕ ХОЧУТЬ його міняти, тому що їх влаштовувала саме така система. Щоб можна було держати під контролем меленьких підприємців, тому що вони мішають їх великому бізнесу.
   
Re: ФОПм аналізують

шафран описала конкретний ланцюжок,
в якому:
добре, варіант "перечисляет деньги на счет" зрозуміло - чек не потрібен
залишається варіант "передает наличку продавцу" -  фіскальний чек потрібен?

заборонити взагалі такий варіант.
От вам і буде зміна законодавства.

Поки що ви нагадуєте тих хто казав, як на автомобілі їхати далеко, якщо треба стільки дров.
 :weep:
   
Re: ФОПм аналізують

заборонити взагалі такий варіант.
От вам і буде зміна законодавства.

Поки що ви нагадуєте тих хто казав, як на автомобілі їхати далеко, якщо треба стільки дров.
 :weep:
Слухай, тебе вже посилали, тепер і я пошлю.
Якщо ти такий розумний, їдь сюди, іди в депутати і роби те, що ти кажеш.
Нам саме такі і треба: хто знає, ЯК правильно робити.
   
Re: ФОПм аналізують

тобто як, продає товар ФОП, а гроші отримує фізособа?

не знаю этот нюанс с т.з. НП
может она предполагает, что этот ФОП имеет право не выдавать сейчас чек, т.к. оборот до 1 кк грн
   
Re: ФОПм аналізують

заборонити взагалі такий варіант.
От вам і буде зміна законодавства.

Поки що ви нагадуєте тих хто казав, як на автомобілі їхати далеко, якщо треба стільки дров.
 :weep:

я не питаю, про законодавчі новації, які приходять фупівцям в голову,
втім там одна ідея "заборонити"
я спитав,
які зараз законодавчі вимоги в такій ситуації?
при чому у тої хто описав ланцюжок,
але оскільки вона не відповідає, я підозрюю, що їй воно не відомо
   
Re: ФОПм аналізують

не знаю этот нюанс с т.з. НП
может она предполагает, что этот ФОП имеет право не выдавать сейчас чек, т.к. оборот до 1 кк грн

мені цікаво було б почути її думку,
саме для порівняння нових прогнозованих вимог і нинішніх
і не для спрощеної системи
а для загальної, так порівняння буде коректним, адже спрощенців прирівнюють за загальної системи
   
Re: ФОПм аналізують

Це ваше особисте право. Я досить зрозуміло пояснив, чому це не зручно особисто мені й більшості покупців. Ви ще, мабуть, "пластикове " молоко там купляєте, та томати без смаку?

P.S. У мене навіть кіт цю рідину за молоко не вважає :D
і  порошкове пиво та вино, це обов"язково!
   
Re: ФОПм аналізують

я не питаю, про законодавчі новації, які приходять фупівцям в голову,
втім там одна ідея "заборонити"
я спитав,
які зараз законодавчі вимоги в такій ситуації?
при чому у тої хто описав ланцюжок,
але оскільки вона не відповідає, я підозрюю, що їй воно не відомо
Я не бачила, що ти питав, зараз на роботі, немає часу відслідковувати всі дописи. Пізніше напишу. Якщо ти сформулюєш питання конкретно, буду вдячна.
   
Re: ФОПм аналізують

Слухай, тебе вже посилали, тепер і я пошлю.
Якщо ти такий розумний, їдь сюди, іди в депутати і роби те, що ти кажеш.
Нам саме такі і треба: хто знає, ЯК правильно робити.

так треба писати депутатам, декларують же що будуть прислухатися.
Скільки тут вже назвали слушних пропозицій по спрощенню адміністрування, от всі і закидувати слугам.
Про ідіотизм кодів товару, складів, наприклад. Ну яке податківцям діло до обліку товара малим підприємцем?
То його особиста справа. Фіскалів повинна цікавити тільки фінансова сторона справи, тому що об'єктом оподаткування повинен бути оборот або прибуток.
На це треба тиснути
   
Re: ФОПм аналізують

не знаю этот нюанс с т.з. НП
может она предполагает, что этот ФОП имеет право не выдавать сейчас чек, т.к. оборот до 1 кк грн

При чому тут це? ;o
Нова Пошта надає ПОСЛУГИ з доставки. Нова пошта не має НІЯКОГО відношення до грошей за товар, вона не є учасником ланцюжка з продажу товару. Якщо вона перераховує грощі ФОПу на рахунок, то потім виставляє акт виконаних робіт. При чому тут приватна особа?
Я не знаю, передає нова пошта зараз готівку чи ні, раніше передавала в конвертах. Але згідно договору оплата НП йде ТІЛЬКИ за послуги перевозки і ПЕРЕДАЧІ грошей.

По нинішньому законодавству, якщо ФОП працює без РРО, він видає для покупця  товарний чек. Тобто, вкладає його разом з товаром, і не важливо, хто передає цей товар і забирає гроші.
Тому що зараз  ФОПу треба лише записати в книзі суму, на яку був проданий товар. Я як ці гроші до нього надійшли: по безналу, на карту або налом - немає ніякої разниці.
А фіскальний чек треба видавати особисто покупцю.
Наведу приклад.
Всі знають "Охрана, отмена". Тобто, в магазині касир можі відмінити товар тільки під наглядом :)
Або всі коли-небудь оформляли повернення товару. Це займає час і буває ще той головняк.
Так от, для ФОПів на 2 групі, які пряцюють без РРО, ця функція не має значення. Навіть якщо товар повернуть, а він вніс його в книгу, можна не звертати на це увагу, тому що ще впливає тильки на загальний оборот, і ніяк не впрливає на суму податку.



Останнє редагування: 12 вересня 2019 14:19:48 від шафран
   
Re: ФОПм аналізують

так треба писати депутатам, декларують же що будуть прислухатися.
Скільки тут вже назвали слушних пропозицій по спрощенню адміністрування, от всі і закидувати слугам.
Про ідіотизм кодів товару, складів, наприклад. Ну яке податківцям діло до обліку товара малим підприємцем?
То його особиста справа. Фіскалів повинна цікавити тільки фінансова сторона справи, тому що об'єктом оподаткування повинен бути оборот або прибуток.
На це треба тиснути
Я з моменту регістрації на ФУПі тільки про це й пишу.  :laugh:
   
Re: ФОПм аналізують

А якщо нема тирнету, або він тупить по чорному, то що? Жопа?
А його нема, або воно тупить, або якась лажа з серверами, і це буває дуже часто.
На заправці не заправляють бак до повного, якщо ти не підтвердиш що маєш достаньо кешу.
Я оце не можу ніяк зрозуміти оцю дріб‘язкову жадібність, що хтось не доплатить податків три копійки.
І заради оцього диіб‘язку починають городи городити.
   
Re: ФОПм аналізують

Серйозно?  Ти це розказуй малому магазинчику в селі де навтіь не 3 і не 4 джі а тільки старий стандарт робить, касові апарати глючать бо нет тупить всюди... Треба трошки їздити по Україні і в малі села. Раніше було обмеження до 25 000 місто.
Нафіга села, і по великих містах глючить, а по райцентрах, теж...
Це повна уйня, для тупорилих.
Це все вводиться, щоб збивати бабло, тому і штрафи збільшили набагато.
А по багатьом райцентрам базари , основний вид заробітку, бо все стоїть...
Там взагалі буде повна срака, корупція буде цвісти і пахнути.
Скинулись, щоб не було перевірок і занесли, куди потрібно.
Це як були зошити у 90-х, тільки більш сучасно і дорожче.
Тільки долбоьоби цього не розуміють, або ті кому це на руку.
Бо якщо у такий важкий час , у першу чергу збільшують податкове навантаження, то прийшли грабити, а не щось покращувати в економіці і в цілому по країні...
Це як 2+2 , зрозуміло...
   
Re: ФОПм аналізують

Я не бачила, що ти питав, зараз на роботі, немає часу відслідковувати всі дописи. Пізніше напишу. Якщо ти сформулюєш питання конкретно, буду вдячна.

Конкретно, теперішні новації по суті урівнюють вимоги до єдиноподатників з вимогами до звичайної системи оподаткування
цікаво порівняти, що чекає єдиноподатників
то які вимоги до тих хто має РРО при сучасному законодавстві
в описаному тобою прикладі з інтернет-торгівлею через поштово-кур'єрські послуги?
   
Re: ФОПм аналізують

Конкретно, теперішні новації по суті урівнюють вимоги до єдиноподатників з вимогами до звичайної системи оподаткування
цікаво порівняти, що чекає єдиноподатників
то які вимоги до тих хто має РРО при сучасному законодавстві
в описаному тобою прикладі з інтернет-торгівлею через поштово-кур'єрські послуги?
Вище все написала.
Бачиш, ти теж не всі повідомлення бачиш. Нафіга відразу обзиватися?



Останнє редагування: 12 вересня 2019 15:41:21 від шафран
   
Re: ФОПм аналізують

Вище все написала.
Бачиш, ти теж не всі повідомлення бачиш. Нафіга відразу обзиватися?

ні, не написала
і я не обзивався ні разу
   
Re: ФОПм аналізують

ні, не написала
і я не обзивався ні разу
ти сліпий? ;o

Нова Пошта надає ПОСЛУГИ з доставки. Нова пошта не має НІЯКОГО відношення до грошей за товар, вона не є учасником ланцюжка з продажу товару. Якщо вона перераховує грощі ФОПу на рахунок, то потім виставляє акт виконаних робіт. При чому тут приватна особа?
Я не знаю, передає нова пошта зараз готівку чи ні, раніше передавала в конвертах. Але згідно договору оплата НП йде ТІЛЬКИ за послуги перевозки і ПЕРЕДАЧІ грошей.

По нинішньому законодавству, якщо ФОП працює без РРО, він видає для покупця  товарний чек. Тобто, вкладає його разом з товаром, і не важливо, хто передає цей товар і забирає гроші.
Тому що зараз  ФОПу треба лише записати в книзі суму, на яку був проданий товар. Я як ці гроші до нього надійшли: по безналу, на карту або налом - немає ніякої разниці.
А фіскальний чек треба видавати особисто покупцю.
Наведу приклад.
Всі знають "Охрана, отмена". Тобто, в магазині касир можі відмінити товар тільки під наглядом :)
Або всі коли-небудь оформляли повернення товару. Це займає час і буває ще той головняк.
Так от, для ФОПів на 2 групі, які пряцюють без РРО, ця функція не має значення. Навіть якщо товар повернуть, а він вніс його в книгу, можна не звертати на це увагу, тому що ще впливає тильки на загальний оборот, і ніяк не впрливає на суму податку.


Останнє редагування: 12 вересня 2019 19:40:46 від шафран
   
Re: ФОПм аналізують

я не питаю, про законодавчі новації, які приходять фупівцям в голову,
втім там одна ідея "заборонити"
я спитав,
які зараз законодавчі вимоги в такій ситуації?
при чому у тої хто описав ланцюжок,
але оскільки вона не відповідає, я підозрюю, що їй воно не відомо
і це не обзиваєшся?
   
Re: ФОПм аналізують

Аааааа! Я поняла проблему B-)

Вероятнее всего, наши заграничные учителя не понимают разницы между ТОВАРНЫМ и ФИСКАЛЬНЫМ чеками :rotate:
   
Re: ФОПм аналізують

Абсолютна більшість робить так само. Це наші реалії. Як у мене в гаманці є готівка та картка, то при наявності обох варіантів віддаю перевагу першому варіанту, а готівка потрібна регулярно, бо в маркетах купую не постійно - молоко виключно хазяйське, овочі тільки з ринку, напівфабрикати в МАФах й таке інше. З картки сплачую за бензин та більш-менш коштовну побутову техніку та будматеріали (якщо є змога, бо в герегінських палацах все на третину дорожче, тому знов таки йду на ринок).
А я де тільки можливо розраховуюсь карткою таскомбанку і маю 2 % кешбеку і безвідсотковий кредит до 25 -го числа наступного місяця.
   
Re: ФОПм аналізують

ти сліпий? ;o

Нова Пошта надає ПОСЛУГИ з доставки. Нова пошта не має НІЯКОГО відношення до грошей за товар, вона не є учасником ланцюжка з продажу товару. Якщо вона перераховує грощі ФОПу на рахунок, то потім виставляє акт виконаних робіт. При чому тут приватна особа?
Я не знаю, передає нова пошта зараз готівку чи ні, раніше передавала в конвертах. Але згідно договору оплата НП йде ТІЛЬКИ за послуги перевозки і ПЕРЕДАЧІ грошей.

По нинішньому законодавству, якщо ФОП працює без РРО, він видає для покупця  товарний чек. Тобто, вкладає його разом з товаром, і не важливо, хто передає цей товар і забирає гроші.
Тому що зараз  ФОПу треба лише записати в книзі суму, на яку був проданий товар. Я як ці гроші до нього надійшли: по безналу, на карту або налом - немає ніякої разниці.
А фіскальний чек треба видавати особисто покупцю.
Наведу приклад.
Всі знають "Охрана, отмена". Тобто, в магазині касир можі відмінити товар тільки під наглядом :)
Або всі коли-небудь оформляли повернення товару. Це займає час і буває ще той головняк.
Так от, для ФОПів на 2 групі, які пряцюють без РРО, ця функція не має значення. Навіть якщо товар повернуть, а він вніс його в книгу, можна не звертати на це увагу, тому що ще впливає тильки на загальний оборот, і ніяк не впрливає на суму податку.

та я це читав, але варіанту:
Товариство на загальній системі з РРО продало фізичній особі товар через інтернет-магазин з доставкою через Нову Пошту,
не знайшов,
питання у мене, навіть три:
чи повинне Товариство видавати фіскальний чек, якщо так то коли, кому?

   
Re: ФОПм аналізують

та я це читав, але варіанту:
Товариство на загальній системі з РРО продало фізичній особі товар через інтернет-магазин з доставкою через Нову Пошту,
не знайшов,
питання у мене, навіть три:
чи повинне Товариство видавати фіскальний чек, якщо так то коли, кому?
Та ти розумієш, в чому проблема 8-)
Я НІКОЛИ не отримувала товар з доставкою чи то кур"єром, чи то Новою поштою, з фіскальним чеком. Тільки товарний чек від ФОПа. Купую в їнтернеті майже все. Часто в Розетці. Тільки товарний чек або видаткова накладна.
Фіскальний чек видається, тільки  коли забираєш самостійно в магазині.
А ти отримував коли-небудь?

Зі. Знаю, що у тієї ж Розетки кур"єри мають портативні касові апарати і можуть на місці видати фіскальний чек. Але мені ніколи не видавали, бо не просила.
Зі2. Спеціально передивилась свої гарантійки. Більшість з Розетки. З видаковими накладними від ТОВ "Розетка", але БЕЗ фіскальних чеків. Решта товару від інших ІМ теж з ТОВАРНИМИ чеками.
Знайшла тільки ДВА фіскальних чеки з магазину "Розетка", там оплата йде через касу.

Останнє редагування: 12 вересня 2019 21:32:05 від шафран
   
Re: ФОПм аналізують

Та ти розумієш, в чому проблема 8-)
Я НІКОЛИ не отримувала товар з доставкою чи то кур"єром, чи то Новою поштою, з фіскальним чеком. Тільки товарний чек від ФОПа. Купую в їнтернеті майже все. Часто в Розетці. Тільки товарний чек або видаткова накладна.
Фіскальний чек видається, тільки  коли забираєш самостійно в магазині.
А ти отримував коли-небудь?

Зі. Знаю, що у тієї ж Розетки кур"єри мають портативні касові апарати і можуть на місці видати фіскальний чек. Але мені ніколи не видавали, бо не просила.

так, мене і цікавить, а чи повинен він бути той товарний чек,
якщо у фірми є РРО, чи мусить бути згідно вимог нинішнього закону
і відповідь мені цікава не з власного досвіду, а з вимог законодавства 

кур'єри Розетки то не той випадок, там зрозуміло,
випадок торгівля через інтернет з доставкою і оплатою через поштову чи кур'єрську службу

насправді, від відповіді на це питання і залежить реакція на вимоги запровадження РРО
заламувати руки від розпачу чи таки це нормально, коли всі працюють в однакових умовах

Останнє редагування: 12 вересня 2019 21:36:48 від Читач
   
Re: ФОПм аналізують

так, мене і цікавить, а чи повинен він бути той товарний чек,
якщо у фірми є РРО, чи мусить бути згідно вимог нинішнього закону
і відповідь мені цікава не з власного досвіду, а з вимог законодавства 

кур'єри Розетки то не той випадок, там зрозуміло,
випадок торгівля через інтернет з доставкою і оплатою через поштову чи кур'єрську службу
Згідно законодавства, якщо фірма повинна застосовувати РРО, звичайно, вона повинна видавати фіскальні чеки.
Але я ж описала ланцюг з доставкою. Там НЕМОЖЛИВО видати фіскальний чек законно. Тому їх і не видають.
Проблема в тому, що ніде в світі немає (вірніше, я не знаю), але в Канаді, Америці, Британії, Китаю, немає такої послуги, як оплата по факту.
Скрізь тільки передплата. Тому у них і немає проблем з чеками. Гроші отримав - чек виписаі і товар відправив.
Більше того, у них немає такого розділення, як у нас, на товарний і фіскальний чек. У них просто чек.
А у нас працювати повність по передплаті неможливо, тому що більша частина людей боїться кидалова.
Тому й придумали таку схему, яка працює і на продавця, і на покупця.
Якщо введуть РРО - інтернет-магазинам хана.

Останнє редагування: 12 вересня 2019 21:44:11 від шафран
   
Re: ФОПм аналізують

так, мене і цікавить, а чи повинен він бути той товарний чек,
якщо у фірми є РРО, чи мусить бути згідно вимог нинішнього закону
і відповідь мені цікава не з власного досвіду, а з вимог законодавства 

кур'єри Розетки то не той випадок, там зрозуміло,
випадок торгівля через інтернет з доставкою і оплатою через поштову чи кур'єрську службу

насправді, від відповіді на це питання і залежить реакція на вимоги запровадження РРО
заламувати руки від розпачу чи таки це нормально, коли всі працюють в однакових умовах

я вже давно не дивуюсь особливостям українських законів, а головне їх трактуванню, але в Європі товарний та фіскальний (назви ж, бля) чек з точку зору податкового права  то одне й теж. Різна форма оформлення переходу прав власності в результаті договору купівлі-продажу.

Приклад:
Велика мережа Медіа Маркт продає телевізор, ти приходиш в магазин, купуєш і отримуєш касовий чек.
Але ти можеш в тому ж магазині замовити все онлайн, отримати товар прямо в магазині або через службу доставки.
В такому разі ніякого касового чеку не буде, буде рахунок на твоє ім'я, з інфою про товар, дату, про сплату суми як що вже відбулася або має відбутися.

Податківець не бачить і не має бачити відмінностей в цих двох формах оформлення договору купівлі-продажу.
   
Re: ФОПм аналізують

я вже давно не дивуюсь особливостям українських законів, а головне їх трактуванню, але в Європі товарний та фіскальний (назви ж, бля) чек з точку зору податкового права  то одне й теж. Різна форма оформлення переходу прав власності в результаті договору купівлі-продажу.

Приклад:
Велика мережа Медіа Маркт продає телевізор, ти приходиш в магазин, купуєш і отримуєш касовий чек.
Але ти можеш в тому ж магазині замовити все онлайн, отримати товар прямо в магазині або через службу доставки.
В такому разі ніякого касового чеку не буде, буде рахунок на твоє ім'я, з інфою про товар, дату, про сплату суми як що вже відбулася або має відбутися.

Податківець не бачить і не має бачити відмінностей в цих двох формах оформлення договору купівлі-продажу.
От бачиш, у вас теж фіскальні чеки не видають при доставці :laugh:
А у нас ні, Фіскальний чек і товарний чек - це дві великі різниці.
Фіскальний чек - це інформація, яка іде напряму в податкову. А товарний чек - ні. Тому товарний чек - це вже порушення і штраф.
Більше того, у нас, як завжди, бред бредовий: якщо ти видаєш товарний чек, то до нього треба причепити фіскальний.  :laugh:
Будь-яка юрособа не має права продавати фізособі товар без фіскального чеку.
   
Re: ФОПм аналізують

Мій зять працював в Китаї рік. Там, як він розповідає, коли він на вулиці купував зелень чи їжу чи банан у бабки, то розплдачувався через термінал (чи що там у них на дворі?) , який у кожної бабки з укропом є.
   
Re: ФОПм аналізують

От бачиш, у вас теж фіскальні чеки не видають при доставці :laugh:

я відразу сказав, що то неможливо, просто видається адресний рахунок.

А у нас ні, Фіскальний чек і товарний чек - це дві великі різниці.
Фіскальний чек - це інформація, яка іде напряму в податкову. А товарний чек - ні. Тому товарний чек - це вже порушення і штраф.
Більше того, у нас, як завжди, бред бредовий: якщо ти видаєш товарний чек, то до нього треба причепити фіскальний.  :laugh:

фіскальний до товарного у нас теж бувають, якщо я отримав товарний а потім сплатив за товар через касу в магазині.
Податківця це взагалі не стосується, яким чином інфа про рух коштів потрапляє в систему - автоматом через касовий термінал, або в результаті особистого звіту підприємця. Тобі вірять на слово. Коли відбудеться перевірка там стане зрозумілим, хто ти є.
І система працює так, що ти апріорі чесний. Але варто тобі обдурити один раз і ти станеш неблагонадійним на все життя.
Я маю на увазі не просту помилку, тобі навіть її допоможуть виправити, а заздалегідь сплановану брехню.

ЗІ.
Я минулого року подав декларацію, прийшли резульатати і я бачу що кінцева сумму податків відрізняється на 100 євро не в мою користь.
Я передивився звіт, пишу туди протест. Через 2 тижні отримую пояснення, що я помилково зачислив однакові показники в дві різні позиції.
Вони це бачать як помилку і одну викреслюють, але якщо вони не вірно то зрозуміли просять про це повідомити.
Я перевірив і побачив що то я не правий. І забув. Через місяць отримую листа, мол будь ласка коротко повідомте що не маєте претензій по факту розгляду ситуації.
   
Re: ФОПм аналізують

Мій зять працював в Китаї рік. Там, як він розповідає, коли він на вулиці купував зелень чи їжу чи банан у бабки, то розплдачувався через термінал (чи що там у них на дворі?) , який у кожної бабки з укропом є.
Задовбали ви вже своїми бабками з укропом, реально.
   
Re: ФОПм аналізують

фіскальний до товарного у нас теж бувають, якщо я отримав товарний а потім сплатив за товар через касу в магазині.
Податківця це взагалі не стосується, яким чином інфа про рух коштів потрапляє в систему - автоматом через касовий термінал, або в результаті особистого звіту підприємця. Тобі вірять на слово. Коли відбудеться перевірка там стане зрозумілим, хто ти є.
І система працює так, що ти апріорі чесний. Але варто тобі обдурити один раз і ти станеш неблагонадійним на все життя.
Я маю на увазі не просту помилку, тобі навіть її допоможуть виправити, а заздалегідь сплановану брехню.

ЗІ.
Я минулого року подав декларацію, прийшли резульатати і я бачу що кінцева сумму податків відрізняється на 100 євро не в мою користь.
Я передивився звіт, пишу туди протест. Через 2 тижні отримую пояснення, що я помилково зачислив однакові показники в дві різні позиції.
Вони це бачать як помилку і одну викреслюють, але якщо вони не вірно то зрозуміли просять про це повідомити.
Я перевірив і побачив що то я не правий. І забув. Через місяць отримую листа, мол будь ласка коротко повідомте що не маєте претензій по факту розгляду ситуації.
Ха, а у нас вірять тільки тим чекам, які надійшли в податкову. Все решта - штраф.

Останнє редагування: 12 вересня 2019 22:04:25 від шафран
   
Re: ФОПм аналізують

По суті законодавцю треба втлумачити в голову просту річ - фіскальний чек з касового терміналу можна видати покупцю на фіксованій торгівельній точці.
Вона може бути на колесах, в будівлі, в палатці і т.д.

А коли між покупцем та продавцев відстань, або продавець прибуває до покупця (надавач послуги, той же ремонт) тоді про фіскальний чек мови не може бути і клієнт отримує товарний чек, тобто рахунок. І якщо сплата відбувається відразу готівкою то в цьому рахунку робиться помітка - ххх гривень отримано, дата, підпис.
Один екземпляр покупцю, один продавцю. Всьо
   
Re: ФОПм аналізують

Згідно законодавства, якщо фірма повинна застосовувати РРО, звичайно, вона повинна видавати фіскальні чеки.
Але я ж описала ланцюг з доставкою. Там НЕМОЖЛИВО видати фіскальний чек законно. Тому їх і не видають.
Проблема в тому, що ніде в світі немає (вірніше, я не знаю), але в Канаді, Америці, Британії, Китаю, немає такої послуги, як оплата по факту.
Скрізь тільки передплата. Тому у них і немає проблем з чеками. Гроші отримав - чек виписаі і товар відправив.
Більше того, у них немає такого розділення, як у нас, на товарний і фіскальний чек. У них просто чек.
А у нас працювати повність по передплаті неможливо, тому що більша частина людей боїться кидалова.
Тому й придумали таку схему, яка працює і на продавця, і на покупця.
Якщо введуть РРО - інтернет-магазинам хана.

згідно законодавства обов'язок застосовувати РРО покладається на продавця у випадку безпосереднього продажу товару за готівку фізичним особам,
а не у всіх випадках продажу,
в описаному тобою ланцюжку участь приймає поштова чи кур'єрська служба і при після оплаті нема вище вказаної умови
в Податковому Кодексі описані правила торгівлі через пошту 
тому твердження "якщо введуть РРО - інтернет-магазинам хана" для мене не обґрунтоване

Останнє редагування: 12 вересня 2019 22:13:37 від Читач
   
Re: ФОПм аналізують

я вже давно не дивуюсь особливостям українських законів, а головне їх трактуванню, але в Європі товарний та фіскальний (назви ж, бля) чек з точку зору податкового права  то одне й теж. Різна форма оформлення переходу прав власності в результаті договору купівлі-продажу.

Приклад:
Велика мережа Медіа Маркт продає телевізор, ти приходиш в магазин, купуєш і отримуєш касовий чек.
Але ти можеш в тому ж магазині замовити все онлайн, отримати товар прямо в магазині або через службу доставки.
В такому разі ніякого касового чеку не буде, буде рахунок на твоє ім'я, з інфою про товар, дату, про сплату суми як що вже відбулася або має відбутися.

Податківець не бачить і не має бачити відмінностей в цих двох формах оформлення договору купівлі-продажу.

я теж не розумію, чому розрахунки через термінал в українському законодавстві вважаються готівковими
але це окрема тема, не зовсім стосується цієї
   
Re: ФОПм аналізують

Раз пішла така п"янка.... B-)
Ви взагалі в курсі, що у нас абсолютно відсутнє законодавство про інтернат-торгівлю?
Поясню.
Є діючий інтернет-магазин. Дуже часто там немає навіть інформації, де вони знаходяться, просто телефон і мейл.
Далі. Навіть якщо там є ця інформація - це тільки фізичне місце розташування, а не юридичне.
Далі. Неможливо встановити, хто є власником цого магазину. Тому що домен може належати одній особі, ФОП зареєстровано на другу, торгова марка може належати третій, а чеки  можуть видаватися ким завгодно (як в Розетці, наприклад). І якщо якийсь покупець прийде поскаржитись в податкову, то фіг шо та податкова зробить.
Тому що, якщо, наприклад, Розетка продала товар від якогось ФОПа, то в ТОВ "Розетка" скажуть, що ми взагалі тут ні до чого.
Тобто, на сьогодняшній день інтернет-магазини у нас  - це якась віртуальна картинка, до якої неможливо ОФІЦІЙНО пред"явити претензії.
Тому я тут і пишу так багато: ПРИВЕДІТЬ СПОЧАТКУ ДО ЛАДУ ЗАКОНОДАВСТВО!

зИ. Розетку привела просто як приклад, зараз це, напевно,єдиний інтернет-магазин, який, можливо, можна ідентифікувати.
   
Re: ФОПм аналізують

По суті законодавцю треба втлумачити в голову просту річ - фіскальний чек з касового терміналу можна видати покупцю на фіксованій торгівельній точці.
Вона може бути на колесах, в будівлі, в палатці і т.д.

А коли між покупцем та продавцев відстань, або продавець прибуває до покупця (надавач послуги, той же ремонт) тоді про фіскальний чек мови не може бути і клієнт отримує товарний чек, тобто рахунок. І якщо сплата відбувається відразу готівкою то в цьому рахунку робиться помітка - ххх гривень отримано, дата, підпис.
Один екземпляр покупцю, один продавцю. Всьо
Ну так а я про шо тобі вже два дні товчу?
   
Re: ФОПм аналізують

згідно законодавства обов'язок застосовувати РРО покладається на продавця у випадку безпосереднього продажу товару за готівку фізичним особам,
а не у всіх випадках продажу,
в описаному тобою ланцюжку участь приймає поштова чи кур'єрська служба і при після оплаті нема вище вказаної умови
в Податковому Кодексі описані правила торгівлі через пошту 
тому твердження "якщо введуть РРО - інтернет-магазинам хана" для мене не обґрунтоване

Ти серЙозно? ;o

1.5. У   разі   реалізації  товарів  поза  торговельними  або
офісними приміщеннями продавець  зобов'язаний  надати  споживачеві
документ, який засвідчує факт укладення договору і є підставою для
виникнення взаємних прав та  обов'язків.  Такий  документ  повинен
містити інформацію про:
     1) дату укладення договору;
     2) найменування та місцезнаходження продавця;
     3) найменування товару;
     4) ціну;
     5) строк виконання робіт (надання послуг);
     6) інші істотні умови договору;
     7) права та обов'язки сторін договору.
     У разі ненадання такої інформації суб'єкт господарювання несе
відповідальність згідно із законодавством.


     1.6. У разі  реалізації  товарів  за  договором  на  відстані
продавець повинен надати споживачеві інформацію про:
     1) найменування продавця,  його місцезнаходження  та  порядок
прийняття претензії;

     2) основні характеристики товару;
     3) ціну, включаючи плату за доставку, та умови оплати;
     4) гарантійні  зобов'язання  та  інші  послуги,  пов'язані  з
утриманням чи ремонтом товару;
     5) інші умови поставки або виконання договору;
     6) мінімальну   тривалість   договору,  якщо  він  передбачає
періодичні поставки товару;
     7) вартість     телекомунікаційних    послуг,    якщо    вона
відрізняється від граничного тарифу;
     8) період прийняття пропозицій;
     9) порядок розірвання договору.
     У разі ненадання такої інформації суб'єкт господарювання несе
відповідальність згідно із законодавством.
     Факт надання  інформації  повинен бути підтверджений письмово
або   за   допомогою   електронного   повідомлення.    Інформація,
підтверджена  таким  чином,  не  може  бути  змінена  продавцем  в
односторонньому порядку.
     Якщо послуга   надається  засобами  дистанційного  зв'язку  і
оплачується    через    оператора    телекомунікаційних    послуг,
підтвердження інформації не вимагається.

   
Re: ФОПм аналізують

1.14. Розрахунки  за  продані товари та надані послуги можуть
здійснюватися  готівкою   та/або   в   безготівковій   формі   (із
застосуванням  платіжних  карток,  платіжних чеків,  жетонів тощо)
відповідно  до  законодавства.  Разом  з  товаром  споживачеві   в
обов'язковому    порядку    видається    розрахунковий    документ
установленої  форми  на  повну  суму  проданої   продукції,   який
засвідчує факт купівлі товару та/або надання послуги.



Якщо введуть РРО, що буде являтись розрахунковим документом?
   
Re: ФОПм аналізують

Раз пішла така п"янка.... B-)
Ви взагалі в курсі, що у нас абсолютно відсутнє законодавство про інтернат-торгівлю?
Поясню.
Є діючий інтернет-магазин. Дуже часто там немає навіть інформації, де вони знаходяться, просто телефон і мейл.
Далі. Навіть якщо там є ця інформація - це тільки фізичне місце розташування, а не юридичне.
Далі. Неможливо встановити, хто є власником цого магазину. Тому що домен може належати одній особі, ФОП зареєстровано на другу, торгова марка може належати третій, а чеки  можуть видаватися ким завгодно (як в Розетці, наприклад). І якщо якийсь покупець прийде поскаржитись в податкову, то фіг шо та податкова зробить.
Тому що, якщо, наприклад, Розетка продала товар від якогось ФОПа, то в ТОВ "Розетка" скажуть, що ми взагалі тут ні до чого.
Тобто, на сьогодняшній день інтернет-магазини у нас  - це якась віртуальна картинка, до якої неможливо ОФІЦІЙНО пред"явити претензії.
Тому я тут і пишу так багато: ПРИВЕДІТЬ СПОЧАТКУ ДО ЛАДУ ЗАКОНОДАВСТВО!

зИ. Розетку привела просто як приклад, зараз це, напевно,єдиний інтернет-магазин, який, можливо, можна ідентифікувати.

не надо ничего подсказывать
а то сейчас наведут тут порядок
   
Re: ФОПм аналізують

не надо ничего подсказывать
а то сейчас наведут тут порядок
А те, що якщо, наприклад, конкуренти у тебе скопіюють сайт або вкрадуть авторські фотки, або під твоєю ТМ будуть розкручувати свій магазин, або просто вкрадуть ідею, як ти це потім будеш доказувати в суді?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія