Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Фортеця Бахмут

Re: Фортеця Бахмут

Думаю Сирський зараз наведе лад в обладнані позицій. 
   
Re: Фортеця Бахмут

я думаю, що ми вийшли з бахмуту

(блєт не баньте бдлск)
   
Re: Фортеця Бахмут
HSM

я думаю, що ми вийшли з бахмуту

(блєт не баньте бдлск)
Чому так думаєте ?
Насправді все можливо
   
Re: Фортеця Бахмут

Чому так думаєте ?
Насправді все можливо
Дивлячись на мапу, зрозуміло що загроза оточення велика. Так що не дивно.
   
Re: Фортеця Бахмут

Чому так думаєте ?
1. забагато бравурних роликів, часто-густо осінніх або невідповідних погоді
2. киянин, який вже хз яке відео записує або з полів, або з машини, що швидко вшивається по полях по 5 хвилин
3. мадяр (без каментів)
4. см п.1 - забагато бравурних роликів і постів

таке вже було:  марік, сєвєр. Бахмут

Буду дуже рада помилитись. Піду в тижневий самобан, якшо не так. Чесно. Скриньте
   
Re: Фортеця Бахмут

даладна
бутусов на нулі у бахмуті? це сигнал

та ні, то він перепощує
   
Re: Фортеця Бахмут

я думаю, що ми вийшли з бахмуту

(блєт не баньте бдлск)
   
Re: Фортеця Бахмут

я думаю, що ми вийшли з бахмуту

(блєт не баньте бдлск)

Вийшли то вийшли.
Війна є війна.
   
Re: Фортеця Бахмут

Вийшли то вийшли.
Війна є війна.
ГШ видніше.
   
Re: Фортеця Бахмут

Вийшли то вийшли.
Війна є війна.
так. Повернемо все
   
Re: Фортеця Бахмут

   
Re: Фортеця Бахмут

вот еще, но это утро походу

   
Re: Фортеця Бахмут
HSM

Завтра мапа покаже що було вчора
   
Re: Фортеця Бахмут

Завтра мапа покаже що було вчора

мапа недостовірна
   
Re: Фортеця Бахмут

   
Re: Фортеця Бахмут

Бачив сьогодні на вулиці чоловіка з великою бородою у військовій формі, ніс у руці квіти. З якогось місця на фронті повертався - цілком можливо, саме з Бахмуту. Відчув себе Шерлоком Холмсом - один погляд на людину і все зрозуміло)
   
Re: Фортеця Бахмут

я думаю, що ми вийшли з бахмуту

(блєт не баньте бдлск)

Не бачу трагедії. Завжди треба зважати на те, скільки втрат буде під час оборони міста в умовах напівоточення.

Ну і якщо все-таки це сталось, то ГШ, як зазначили вище, видніше, що й коли робити.

Недарма туди підкріплення відправляли, треба було розширити горловину для безпечного відведення колон, мабуть.
   
Re: Фортеця Бахмут

треба було розширити горловину для безпечного відведення колон, мабуть.
(tu)
   
Re: Фортеця Бахмут

"РФ втратила під Бахмутом більше військових, ніж за час двох Чеченських воєн"
   
Re: Фортеця Бахмут

Історія стає все цікавіше. Тільки що Луценко в фб написав

Вчора отримав персональний наказ вибути з підрозділу ЗСУ Бахмуту і продовжити службу в ТРО.
Підрозділ, де я 110 днів і ночей проходив службу на Бахмутському напрямку, теж перевели на інш напрямок.

Не хочу під час війни говорити все, що думаю про політичне керівництво.
І все ж мушу сказати дві речі
- Дуже шкода, що сили оборони Бахмуту в критичний період крім проблем з бк матимуть ще й менше очей бпла.
- Ця мілка політична помста не зробить Україну сильнішою. Тих, хто голосував не за Зеленського - 25%. А в Армії навіть більше. Тож давно пора б працювати на єдність, не ділячи хоча б бійців на своїх і чужих.
Тим більше, що місця в окопах не спішать зайняти друзі Президента.

Але наказ є наказ.

Вірю, що ЗСУ переможе.
Робив і робитиму надалі усе, щоб це сталося.
На жаль, не завдяки, а попри політику Зеленського
   
Re: Фортеця Бахмут

"РФ втратила під Бахмутом більше військових, ніж за час двох Чеченських воєн"

Згадайте, як після захоплення Рубіжного, Сєвєродонецька та Лисичанська русня не могла оговтатися через надмірні втрати. Саме після цього вони залучили десятки тисяч зеків, а у вересні ще мобілізували кілька сотень людей. І який результат? Соледар і Бахмут. Так що, щоб взяти таку маленьку територію, треба призвати 300000? Ну тоді нехай щастить... Уже зараз їм треба ще одну хвилю оголошувати, бо ця вже поступово вичерпується.
   
Re: Фортеця Бахмут

Історія стає все цікавіше. Тільки що Луценко в фб написав

Вчора отримав персональний наказ вибути з підрозділу ЗСУ Бахмуту і продовжити службу в ТРО.
Підрозділ, де я 110 днів і ночей проходив службу на Бахмутському напрямку, теж перевели на інш напрямок.

Не хочу під час війни говорити все, що думаю про політичне керівництво.
І все ж мушу сказати дві речі
- Дуже шкода, що сили оборони Бахмуту в критичний період крім проблем з бк матимуть ще й менше очей бпла.
- Ця мілка політична помста не зробить Україну сильнішою. Тих, хто голосував не за Зеленського - 25%. А в Армії навіть більше. Тож давно пора б працювати на єдність, не ділячи хоча б бійців на своїх і чужих.
Тим більше, що місця в окопах не спішать зайняти друзі Президента.

Але наказ є наказ.

Вірю, що ЗСУ переможе.
Робив і робитиму надалі усе, щоб це сталося.
На жаль, не завдяки, а попри політику Зеленського

 :facepalm:
Зе вже ротами командує  ;o
   
Re: Фортеця Бахмут

Історія стає все цікавіше. Тільки що Луценко в фб написав

Вчора отримав персональний наказ вибути з підрозділу ЗСУ Бахмуту і продовжити службу в ТРО.
Підрозділ, де я 110 днів і ночей проходив службу на Бахмутському напрямку, теж перевели на інш напрямок.

Не хочу під час війни говорити все, що думаю про політичне керівництво.
І все ж мушу сказати дві речі
- Дуже шкода, що сили оборони Бахмуту в критичний період крім проблем з бк матимуть ще й менше очей бпла.
- Ця мілка політична помста не зробить Україну сильнішою. Тих, хто голосував не за Зеленського - 25%. А в Армії навіть більше. Тож давно пора б працювати на єдність, не ділячи хоча б бійців на своїх і чужих.
Тим більше, що місця в окопах не спішать зайняти друзі Президента.

Але наказ є наказ.

Вірю, що ЗСУ переможе.
Робив і робитиму надалі усе, щоб це сталося.
На жаль, не завдяки, а попри політику Зеленського


А друзья Порошенко в окопах ? Штабная  рабыня,изыди.Когда победы вы молчите и командование ок ,а когда жесть ,нас все предали ?Ну и виноват конечно Зеленский .Щариевец сраный …он эту тему уже пару дней продвигает вместе с Пригожиным
   
Re: Фортеця Бахмут

Запеклі політичні баталії в армії  :facepalm1:
   
Re: Фортеця Бахмут

"РФ втратила під Бахмутом більше військових, ніж за час двох Чеченських воєн"

скоро там на рф чекає сюльприз
   
Re: Фортеця Бахмут

А друзья Порошенко в окопах ? Штабная  рабыня,изыди.Когда победы вы молчите и командование ок ,а когда жесть ,нас все предали ?Ну и виноват конечно Зеленский .Щариевец сраный …он эту тему уже пару дней продвигает вместе с Пригожиным

Сьогодні бачив у ФБ допис одного страждальця з Бахмута, який зараз десь сидить безпечно в Києві та дуже обурюється, що ЗСУ не дуже добре захищають Бахмут. А ось якби Порошенко був при владі, то тоді б ЗСУ ого-го...
   
Re: Фортеця Бахмут

Запеклі політичні баталії в армії  :facepalm1:

Він би ще табличку намалював які і куди частини поїхали...
І як такі люди працювали в очисці?  ;o
   
Re: Фортеця Бахмут

1. забагато бравурних роликів, часто-густо осінніх або невідповідних погоді
2. киянин, який вже хз яке відео записує або з полів, або з машини, що швидко вшивається по полях по 5 хвилин
3. мадяр (без каментів)
4. см п.1 - забагато бравурних роликів і постів

таке вже було:  марік, сєвєр. Бахмут

Буду дуже рада помилитись. Піду в тижневий самобан, якшо не так. Чесно. Скриньте

в цілому це немає значення
для нас
бо ми не можемо оцінити доцільність необхідність і тд 
   
Re: Фортеця Бахмут

А друзья Порошенко в окопах ? Штабная  рабыня,изыди.Когда победы вы молчите и командование ок ,а когда жесть ,нас все предали ?Ну и виноват конечно Зеленский .Щариевец сраный …он эту тему уже пару дней продвигает вместе с Пригожиным
Чувачок, а ты ох..ел?
Докажи мою принадлежность к штабу или извинись. В отличие от тебя я был в армии, но не позволяю себе критику тех, кто воюет. Вы реально уже берега теряете вылизывая жопу своему идолу и как кацапы записываете всех имеющих отличное от вашего мнение в разряд врагов.
Ну а за "шариевца" тебе ипло разбить мало, потому что безосновательно тыкать мне этим, это быть конченым ублюдком.

Останнє редагування: 3 березня 2023 23:39:13 від Kren
   
Re: Фортеця Бахмут

Історія стає все цікавіше. Тільки що Луценко в фб написав

Вчора отримав персональний наказ вибути з підрозділу ЗСУ Бахмуту і продовжити службу в ТРО.
Підрозділ, де я 110 днів і ночей проходив службу на Бахмутському напрямку, теж перевели на інш напрямок.

Не хочу під час війни говорити все, що думаю про політичне керівництво.
І все ж мушу сказати дві речі
- Дуже шкода, що сили оборони Бахмуту в критичний період крім проблем з бк матимуть ще й менше очей бпла.
- Ця мілка політична помста не зробить Україну сильнішою. Тих, хто голосував не за Зеленського - 25%. А в Армії навіть більше. Тож давно пора б працювати на єдність, не ділячи хоча б бійців на своїх і чужих.
Тим більше, що місця в окопах не спішать зайняти друзі Президента.

Але наказ є наказ.

Вірю, що ЗСУ переможе.
Робив і робитиму надалі усе, щоб це сталося.
На жаль, не завдяки, а попри політику Зеленського

Це дуже некрасиво.

Некрасиво деяким військовослужбовцям використовувати популярність яку вони отримали як фронтовики, для власного піару і розкрутки. З планами на подальшу політичну кар"єру.

Селебріті-війна. Якщо ти розкрутився в телеграмі чи тіктоці, то можна виносити на загал накази керівництва, чи обсуждати чи непогоджуватися з ними. Чи приплітати тут якісь політичні замовлення.

Закінчиться війна, тоді і обсуждайте все що було, чи які політично заангажовані керівники.

Але прямо посеред війни це грає лише на руку ворогу.
   
Re: Фортеця Бахмут

мілка помста
А так хотілося великої...
   
Re: Фортеця Бахмут

Чувачок, а ты ох..ел?
Докажи мою принадлежность к штабу или извинись. В отличие от тебя я был в армии, но не позволяю себе критику тех, кто воюет. Вы реально уже берега теряете вылизывая жопу своему идолу и как кацапы записываете всех имеющих отличное от вашего мнение в разряд врагов.

З вашого допису не було зрозуміло, що ви цитуєте Луценка.
От і отримали замість нього
   
Re: Фортеця Бахмут

Дарма Луц те написав.
   
Re: Фортеця Бахмут

З вашого допису не було зрозуміло, що ви цитуєте Луценка.
От і отримали замість нього
Де незрозуміло, якщо в першому ж рядку написано що він в фб написав?
   
Re: Фортеця Бахмут

Де незрозуміло, якщо в першому ж рядку написано що він в фб написав?

Тоді чого ви сприйняли допис дімца як вам адресований?
Він же Луценку відповідав, а не вам :gigi:
А друзья Порошенко в окопах ? Штабная  рабыня,изыди.Когда победы вы молчите и командование ок ,а когда жесть ,нас все предали ?Ну и виноват конечно Зеленский .Щариевец сраный …он эту тему уже пару дней продвигает вместе с Пригожиным
   
Re: Фортеця Бахмут

Дарма Луц те написав.
Я теж вважаю що дарма, і Мадяр теж. Але диму без вогню не буває.
   
Re: Фортеця Бахмут

диму
але сморід легко.
   
Re: Фортеця Бахмут
Via

Я теж вважаю що дарма, і Мадяр теж. Але диму без вогню не буває.
Так вже вогонь, сто чоловік написали чи сказали те саме.
А ви, як телята, кидаєтеся на Мадяра, Луценка і ще кого завгодно. Бо сонцеликий мовчатиме ще тиждень, а тоді всі звикнуться з цим фактом.
   
Re: Фортеця Бахмут

Так вже вогонь, сто чоловік написали чи сказали те саме.
А ви, як телята, кидаєтеся на Мадяра, Луценка і ще кого завгодно. Бо сонцеликий мовчатиме ще тиждень, а тоді всі звикнуться з цим фактом.

варто всім тримати рот на замку
   
Re: Фортеця Бахмут
Via

варто всім тримати рот на замку
Щоби що? Пізно вже тримати.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія