Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ну що , пєтрушкі , з понеділка ми вас тут вже не побачимо.

Виправляйте та пояснюйте, як не важко вам. Буду вдяен. Доречи, "вдячен", чі "вдячний"?

кремлядь продовжує палитися  :facepalm1:
   
кремлядь продовжує палитися  :facepalm1:
ясно. Ви не допоможете.
   
Виправляйте та пояснюйте, як не важко вам. Буду вдяен. Доречи, "вдячен", чі "вдячний"?

дякую, дуже дякую :lol:
   
.

Останнє редагування: 8 листопада 2019 23:59:39 від beggy
   
ясно. Ви не допоможете.
не нужно тратить время, оно глубоко ущербное.
   
не нужно тратить время, оно глубоко ущербное.
не ущербне. Воно ворог, насправді. Троль, що лие воду на колесо хуйломлина.
   
ясно. Ви не допоможете.

нєх мені робити, ольгінців мові вчити.  :facepalm1:
   
не ущербне. Воно ворог, насправді. Троль, що лие воду на колесо хуйломлина.

ворог кремлядів  (tu)
   
Виправляйте та пояснюйте, як не важко вам. Буду вдяен. Доречи, "вдячен", чі "вдячний"?
Вдячний)
Привіт, beggy!))
   
ворог кремлядів  (tu)

походу, лучше союзника, чем ты, сложно кремлядям найти.
   
Вдячний)
Привіт, beggy!))
пінчег!!! Доброго здоровья вам, друже! Як ви, як дружина? Сто років вас не бачив та й не читав. Рад, що ви є.
   
Піне2, друже, все міняється, нові наглядаючи в Зоо, я їх не знаю. Маю з березня тітановий кітайський надколіник, те, що ми називаємо "чашечкою", мало не інвалід. Хожу маже нормально, практично непомітно, бігати - геть не можу.
Якось зустрінемось?  Рентген покажу, то повчально. Маю тутор, мені вже непотрібний, як боже не дай, допригаетесь - не шукайте, подарую. Начебто, зріст близький.телефона маєте.
   
Доброго ранку добрим людям!

Про рішення суду в Гаазі вже чули?

Хоч одна приємна новина за останній час.

https://www.eurointegration.com.ua/news/2019/11/8/7102823/
   
доброго ранку, колеги! Де вся зелень поділася?
   
доброго ранку, колеги! Де вся зелень поділася?

звично смокче зелений інструмент для гри на роялі



   
доброго ранку, колеги! Де вся зелень поділася?
доброго ранку!
Теж не розумію мо фінансування обрізали? Бо залишилися якісь телепні, що здатні тільки на образи і все. Підсвинки, кнуряти, всіх попересажаєм. І все. Про неосяжні досягнення Зеленського нічого не розповідають.
Ну і ще приємна новина, про недавній ррокол прямого каналу. Я щиро здивований, тим скільки зелепупиків його дивиться. Судячи з кількості обурених , вони майже всі дивляться. Я тв не дивлюсь і про цей поганий жарт дізнався від зелепупиків.
   
доброго ранку!
Теж не розумію мо фінансування обрізали? Бо залишилися якісь телепні, що здатні тільки на образи і все. Підсвинки, кнуряти, всіх попересажаєм. І все. Про неосяжні досягнення Зеленського нічого не розповідають.
Ну і ще приємна новина, про недавній ррокол прямого каналу. Я щиро здивований, тим скільки зелепупиків його дивиться. Судячи з кількості обурених , вони майже всі дивляться. Я тв не дивлюсь і про цей поганий жарт дізнався від зелепупиків.
що там сталося? Розкажіть стисло, як буде ваша ласка. Бо, якось повз мене пройшло.
   
що там сталося? Розкажіть стисло, як буде ваша ласка. Бо, якось повз мене пройшло.
Вибачаюсь, не знаю. Імітували напад поліцейских на студію чи щось таке. Зелепупиків краще спитати , їх обуренню не було меж. Виявилося що вони його дивляться , бо обурилися одразу як це трапилось.
   
Пінчег, ходімо зі мною. Як випаде сніг. Два дні, з заходом в село, 85 км. Не напряжно. Від Київа на Житомир. частина дорогою з асфальтом.
   
Всіх стосується, хто поблизу Київа. Випаде сніг, ходімо в Житомир?
   
До завтра, колеги!
   
А хто вечірню перекличку робитиме?

Вже ні ЛЮдаса, ні ельфа, ні костішу  :K
   
А хто вечірню перекличку робитиме?

Вже ні ЛЮдаса, ні ельфа, ні костішу  :K

заради шести педрил?
Тьху на вас.
Тьху.
   
заради шести педрил?
Тьху на вас.
Тьху.
:lol:
таки "Ельф і 12 порохоботів"!
Доброго ранку, колеги!
   
:lol:
таки "Ельф і 12 порохоботів"!
Доброго ранку, колеги!

Доброго ранку!

Нове від Філа в очікуванні понеділку :)

   
Нех ельф, як гендалф нас очолить та кудись веде. Дамо йому дрючком дрючьок. Зробимо вигляд, що кудись йдемо.
   
Понеділок за години. Тема на другої сторінци. Позор вам, ельф негодуе.
   
Понеділок за години. Тема на другої сторінци. Позор вам, ельф негодуе.

кремлядь палиться  :facepalm1:
   
Re: Ну що , пєтрушкі , з понеділка ми вас тут вже не побачимо.

останнім часом скавчання зе-бидла "за чьто ви нас абіжаєтє?" досягнуло найвищих децибел

чого б то  :shuffle:

якихось кілька місяців пройшло
   
кремлядь палиться  :facepalm1:
дурню, я надаю вам швідкий та простий засіб запросто, надаю вам  за для знущання. Знайдіть в чому вони слабі. А слабі вони завжди. Ти як й ви. Ебіться.
   
останнім часом скавчання зе-бидла "за чьто ви нас абіжаєтє?" досягнуло найвищих децибел

чого б то  :shuffle:

якихось кілька місяців пройшло

Вони думали, що політика - то просто концерт або серіал...  :shuffle:


А вийшло те, що вийшло   :K
   
Зелень вся разбежалась, один эльф. Что мне интересно, он зеленый бот или из ольгино? Судя по лексикону все таки из ольгино , ну или много времени на их сайтах проводит.
Олнудумці дуже рекомендую прогулянки у лісі зараз. Ще є трохи жовтого кольору. Нема вже цих товп грибників. Можно спокійно отримати насолоду від самотньої прогулянки.
   
дурню, я надаю вам швідкий та простий засіб запросто, надаю вам  за для знущання. Знайдіть в чому вони слабі. А слабі вони завжди. Ти як й ви. Ебіться.

мікола яновічь, ти?
йпананах, не признав  :-)o
   
На добраніч, колеги! до понеділка залишається трохи більше години :shuffle:
   
На добраніч!

Картинка для гарного настрою :)

   
Re: Ну що , пєтрушкі , з понеділка ми вас тут вже не побачимо.

і що?
нема нікого з людасів?  :D
   
Re: Ну що , пєтрушкі , з понеділка ми вас тут вже не побачимо.

Гутєн моргєн, хунта !  [ua]
   
Гутєн моргєн, хунта !  [ua]

Ехiт !

   
Re: Ну що , пєтрушкі , з понеділка ми вас тут вже не побачимо.

де людаси? знову революцію виглядають на горизонті,а тут роботи не початий край. :X
   
Гутєн моргєн, хунта !  [ua]
морген гутен! :gigi:
з понеділком!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія