Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ну що , пєтрушкі , з понеділка ми вас тут вже не побачимо.

морген гутен! :gigi:
з понеділком!
Гутен морген,
Гутен таг!
Б’ють по морді,
Б’ють і так. :tongue:
   
Re: Ну що , пєтрушкі , з понеділка ми вас тут вже не побачимо.

Здарова  хунтани.
Черговий понеділок, срака все глибша, все стабільно і прогнозовано, все за планом.
   
Re: Ну що , пєтрушкі , з понеділка ми вас тут вже не побачимо.

   
Re: Ну що , пєтрушкі , з понеділка ми вас тут вже не побачимо.

З понеділком, колеги.
   
Соромно вам мае бути Ельфе, що вашу батькивщину захищав кацапомов, а не ви . Не знаю, як ви з тим будете жити. Людина, що спілкуються українською, однак бот, то щось окреме
   
З понедилком,порохоботня!!!
   
Доброго ранку однодумці!
Таке питання, хуйло буде крутити майдан 3  чи ні? Виглядає так , що спробує . Прм Порошенко спроби були, але марні. Але беручи до уваги здібності бубочки , варіант стає все більш реальнішим.  І поки що незрозуміло що робити в цьому випадку. Якщо суто економічні вимоги, то я пас.  Я бажаю щоб зелепупикі наїлися кінця бідності до схочу. Якщо почнеться здача території , то це інше питання.
   
.
   
.
   
Нда. Вже не удаляється.
   
Таке питання, хуйло буде крутити майдан 3  чи ні?
можливо просто державний переверот без Майдану. хуйло чи ні - не знаю.
   
Ми в оп запевняємо, що порохоботів рішуче подолано ще минулого понеділка. Людасику, з перемогою!
   
Доброго ранку однодумці!
Таке питання, хуйло буде крутити майдан 3  чи ні? Виглядає так , що спробує . Прм Порошенко спроби були, але марні. Але беручи до уваги здібності бубочки , варіант стає все більш реальнішим.  І поки що незрозуміло що робити в цьому випадку. Якщо суто економічні вимоги, то я пас.  Я бажаю щоб зелепупикі наїлися кінця бідності до схочу. Якщо почнеться здача території , то це інше питання.

зробити новий майдан може тiльки Кремль
але навiщо iм це, поки дурочОк виконуе всi iхнi хотелки ?
якщо стане уператись, варiантiв безлiчь
самий простий i дешевий - обстрiляти сiрi зони
ветерани, атошники i пр зроблять решту
 B-)

   
Доброго ранку, понеділківці!
   
Доброго ранку однодумці!
Таке питання, хуйло буде крутити майдан 3  чи ні? Виглядає так , що спробує . Прм Порошенко спроби були, але марні. Але беручи до уваги здібності бубочки , варіант стає все більш реальнішим.  І поки що незрозуміло що робити в цьому випадку. Якщо суто економічні вимоги, то я пас.  Я бажаю щоб зелепупикі наїлися кінця бідності до схочу. Якщо почнеться здача території , то це інше питання.

підтримую таку думку
   
зробити новий майдан може тiльки Кремль
але навiщо iм це, поки дурочОк виконуе всi iхнi хотелки ?
якщо стане уператись, варiантiв безлiчь
самий простий i дешевий - обстрiляти сiрi зони
ветерани, атошники i пр зроблять решту
 B-)
Ви самі собі протирічите. Зробити новий майдан і вправду може тільки Кремль. Якщо Зеленський буде виконувати всі бажання Кремля - це і стане поштовхом майдану.
   
З черговим понеділком, добрі люди!
Крім вітання, традиційного в понеділок, доцільним вважаю звітувати про добрі справи.
1. Для себе
2. Для родини
3. Для громади
4. Для країни.
Слід додати конструктиву.  Ми ж не Зеленхоз якийсь.
Я, наприклад, вирішив питання, які стримували розвиток колективу. Цікаве рішення.
   
Re: Ну що , пєтрушкі , з понеділка ми вас тут вже не побачимо.

кремлядь продовжує палитися  :facepalm1:

Та ти вже стільки раз спалився , що можеш і не рахувати  :laugh:
Беггі, вдячний.
   
Re: Ну що , пєтрушкі , з понеділка ми вас тут вже не побачимо.

Ехiт !

 :lol:
   
Бяка, а чому жинки розумніши за чоловіків? Хто знає?
   
Бяка, а чому жинки розумніши за чоловіків? Хто знає?
Навряд чи жінки розумніші. Просто жіноче сприйняття світу більш обємне, а чоловіче більш конкретне. Тобто з самого початку для отримання кінцевого рішення маємо не рівні  умови задачі.
   
Трохі не так, на мою думку. В мене в хаті сука, дві кицьки,  три жинки. Я сам на них всіх. 90 відсодкив їх рішень - хибні. Однак, десять  -геніальні. Чому так? Що в вас не так з головою?
   
Re: Ну що , пєтрушкі , з понеділка ми вас тут вже не побачимо.

Доброго дня. Я вважаю Петра Порошенка найкращим президентом України за всю поки що недовгу її історію.
   
Трохі не так, на мою думку. В мене в хаті сука, дві кицьки,  три жинки. Я сам на них всіх. 90 відсодкив їх рішень - хибні. Однак, десять  -геніальні. Чому так? Що в вас не так з головою?

Плакав :laugh:
   
Доброго дня!

Черговий понеділок, і хто тут згинув?


Поки що жоден зелепень не обізвався на сьогодні  :K
   
Плакав :laugh:
весь час то ржу, то плачу. В кицок та собаки теж голова вивернута, був кіт  в свій час, з нормальною головою, та сова його поцупила. Важко жити в бабьему царстві.
   
Ну шо таки они сделали разом, марченко под арест.
   
Бяка, а чому жинки розумніши за чоловіків? Хто знає?
вони не розумніші, і не дурніші.
Вони - інші!
   
Re: Ну що , пєтрушкі , з понеділка ми вас тут вже не побачимо.

Ну шо таки они сделали разом, марченко под арест.

Тобто без великої крові цю щоблу-йоблу викинути не вийде.
   
Ну шо таки они сделали разом, марченко под арест.

Ви про це?

_xts__%5B0%5D=68.ARAKbAxIS1kME0KTsojn46Z9gth2WqgiRTLTFNT84JPMuTRK3gxBZY1DpyTEEkHRvOasE03kqt7ts1MXnT8mGtKL_bIQbDqu7EqPUIvlCDVDlPBfL82Ila9_KuFMahdoO8QuAj1uJwum2MPKOt2ORpkYEqwKvkzCIOGsWyF_s-M-F7AmUcXUJYPPzk6uMkt7-qf1c7FKU_-bP_PHcB4MRs8VMwYdZF3dCh50KoxYvUfWXtm3Iavi-i7xO3UTXWgUlrmSNcCscV7K34E4h5DYy7Sp9x9SfHJV94X4dyEj_5FWRi0rErXgi8ER3QOtxhy-XnmN-lFVrOIfZeZoMGjx1IOjDT8MhsJ7N7cpachHYhhwZKsVdg&__tn__=H-R
   
Re: Ну що , пєтрушкі , з понеділка ми вас тут вже не побачимо.
tyv

А де людас? Щось не видно :laugh:
   
А де людас? Щось не видно :laugh:

Він втратив цікавість до цієї гілки.

Понеділок за понеділком минають, а петрушки все ще тут  :K


А от новенька гіфка від Філа!


   
Бачу, понеділок пройшов весело.
Добраніч, колеги!
   
Доброго ранку!

А у понеділок жоден зелепень у гілці так і не з'явився...  :K
   
Да, зелепупики ау! Ну хотя бы расскажите как вы нас сделали, какая у вас всенародная любовь и поддержка.  Убежали все. и часть со стадии я голосовал не за Зеленского , а против Порошенко перешла на стадию ани все адиноковве , плохие и противные. На стадию зеленский редкостный чудак пока перешли немногие. Ну а до стадии Порошенко был таки лучше дошли считанные единицы. Ну ничего, ещё аремя есть подождать.
   
Re: Ну що , пєтрушкі , з понеділка ми вас тут вже не побачимо.

Доброго дня добрим людям!
   
шо тут, петрушки?
помічаю, що прихильники певної політсили почали відмовчуватися
або вже говорять, "всі вони там падлюки")))
думаю, весною скажуть, що на вибори не ходили
он форумна зелена затичка  дімєц вже написав, що не голосував  :D
   
шо тут, петрушки?
помічаю, що прихильники певної політсили почали відмовчуватися
або вже говорять, "всі вони там падлюки")))
думаю, весною скажуть, що на вибори не ходили
он форумна зелена затичка  дімєц вже написав, що не голосував  :D
та тут, на ФУПі тобто, вже ніхто за Зе не голосував! :)
   
Нда. Чувак. Заввідділом в державному НДІ МВС. Ми з ними співпрацюємо. 48 років. Повертався з похорону батька. Машина в хлам, дівчинка, 14 років в реанімації, ще постраждалі. А чоловіка вже нема. днями з ним співробітник розмовляв, а сьогодні він вже не живий.
   
апну веточку
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія