Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

тридцятка тидищ???? альо, гараж!

Re: тридцятка тидищ???? альо, гараж!

Я не розумію про що ти зараз?

Ти щось собі дофантазувала чого я неказав.  ;o Поділись чого тобі не вистачає?  :super:
дєвачькі, нє сорьтєсь  :gigi:
   
Re: тридцятка тидищ???? альо, гараж!

дєвачькі, нє сорьтєсь  :gigi:
А тобі чого?  :S
   
Re: тридцятка тидищ???? альо, гараж!

можеш дурником не прикидатися. Ти і так на розумовоздібного не тягнеш.

Перелік теперішніх модерів знаєш? Знаєш. Хто з них зеленофіл? Аміда не предлогать.
1. Marser. 2. Марсер. 3. HIMarser. 4. Amid. 5. Слав.
Такий? А хоч мінімальні підтвердження, крім здогадів, у когось є? Єдине, що точно - модерує JudgeDredd, і то ніхто не знає, хто під ним сидить.
Все решта домисли, але у вас вони безумовне знання. По вашому легендаріуму можна монографії писати :)
   
Re: тридцятка тидищ???? альо, гараж!

марсер - екстремал і збочинець
вирішив вчергове поспілкуватися з поламаними радіоточками та шось їм довести *позіхає
   
Re: тридцятка тидищ???? альо, гараж!

Аміда не предлогать.
Амід просто поміркований, без будь-якого ухилу у будь-який фанатизм
Приблизно як ми з тобою  :gigi:
   
Re: тридцятка тидищ???? альо, гараж!

Амід просто поміркований, без будь-якого ухилу у будь-який фанатизм
Приблизно як ми з тобою  :gigi:
похвали мене, моя губонько!  :weep: кицю, купи гзп!
   
Re: тридцятка тидищ???? альо, гараж!

1. Marser. 2. Марсер. 3. HIMarser. 4. Amid. 5. Слав.
Такий? А хоч мінімальні підтвердження, крім здогадів, у когось є? Єдине, що точно - модерує JudgeDredd, і то ніхто не знає, хто під ним сидить.
Все решта домисли, але у вас вони безумовне знання. По вашому легендаріуму можна монографії писати :)
і всі вони зеленофіли?  :facepalm:  нє, ти реально до мене домагаєшся. Адже питання про сам перелік я не ставила. Я запитувала, хто з них є прихильником політсили президента, тому не варто піаритися за мій рахунок.

А сказати то що хотів отим своїм потроюванням? Якщо у тебе рас3-єніє лічьності, то це не до мене. І да, паадружку свою, що нижче тебе відмітилася, із собою прихопи як будеш іти на прийом до профільного дохтура. Вона аж пищить - так потребує його консультації і рекомендацій.
   
Re: тридцятка тидищ???? альо, гараж!

Амід просто поміркований, без будь-якого ухилу у будь-який фанатизм
Приблизно як ми з тобою  :gigi:
так, але з огляду на його оту гілочьку, звернену до педрогетьманів, я було запідозрила, що він в тому лайні не замішаний.
   
Re: тридцятка тидищ???? альо, гараж!

похвали мене, моя губонько!  :weep: кицю, купи гзп!
у тебе що, не вистачає на покупку хоч одного блістера? Чи чого ти у неї просиш?
   
Re: тридцятка тидищ???? альо, гараж!

у тебе що, не вистачає на покупку хоч одного блістера? Чи чого ти у неї просиш?
продаЄ
він менеджер по продажу гзп
зараз продажів нуль, от і крутиться як може
   
Re: тридцятка тидищ???? альо, гараж!

продаЄ
він менеджер по продажу гзп
зараз продажів нуль, от і крутиться як може
кицю, ти хоч знаєш шо це  за девайс?
   
Re: тридцятка тидищ???? альо, гараж!

кицю, ти хоч знаєш шо це  за девайс?
пішла звична робота? Ну, давай, розповідай
   
Re: тридцятка тидищ???? альо, гараж!

пішла звична робота? Ну, давай, розповідай
:gigi: нахрена ти тому продажніку даєш шанс? Нехай мовчить і сам думає, як йому на рівному місці впарить своє фуфло.
   
Re: тридцятка тидищ???? альо, гараж!

пішла звична робота? Ну, давай, розповідай
губозакатувальний пристрій!  :lol:
   
Re: тридцятка тидищ???? альо, гараж!

губозакатувальний пристрій!  :lol:
Оце й усе, що ти як продажник можеш сказати? Де характеристики, ціна, гарантія? Поганенько працюєш, котику, якось несумлінно :weep:
   
Re: тридцятка тидищ???? альо, гараж!

Оце й усе, що ти як продажник можеш сказати? Де характеристики, ціна, гарантія? Поганенько працюєш, котику, якось несумлінно :weep:
характеристики- закатує губи, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. ціна- для тебе, кицюню,  безкоштовно. гарантія- пожиттєва!  :gigi:
   
Re: тридцятка тидищ???? альо, гараж!

характеристики- закатує губи, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. ціна- для тебе, кицюню,  безкоштовно. гарантія- пожиттєва!  :gigi:
Нє, без тестування на собі не проканає. Навіть якщо твоя інтуїція в плані застосування спрацювала на "відмінно", нема ніякої гарантії, що й моя настільки ж "бездоганна". Може ти мені підсовуєш якесь китайське барахло? Запиши ролік, як це працює, виклади на ю-туб
   
Re: тридцятка тидищ???? альо, гараж!

Нє, без тестування на собі не проканає. Навіть якщо твоя інтуїція в плані застосування спрацювала на "відмінно", нема ніякої гарантії, що й моя настільки ж "бездоганна". Може ти мені підсовуєш якесь китайське барахло? Запиши ролік, як це працює, виклади на ю-туб
ну ти й бистра, кицюню!  :lol:  не сци, модель апробована!
   
Re: тридцятка тидищ???? альо, гараж!

марсер - екстремал і збочинець
вирішив вчергове поспілкуватися з поламаними радіоточками та шось їм довести *позіхає
(tu) Дон Кіхоте у боротьбі з позеленілими юльчихами.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія