Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

#все про ТИМОШЕНКО і "Батьківщину"

нет

ну тогда моя теория терпит крах :weep:

   
ну тогда моя теория терпит крах :weep:

я не знаю какая у тебя теория
   
Надо же, как тварюки беснуются, аж маски послетали! Юля им в горле встряла. И у кого-то ещё остались сомнения, что эта п***а на подсосе у путлера?!
   
Ви просили перевірити вашу кваліфікацію. Я перевірив дуже простим тестом на базове вміння програміста - уміння уважно читати завдання. Ви цим умінням не володієте.
Серйозно? В такому разі ви навіть не програміст. Ви бидлокодер, сиречь програміст, який займається суто ремісничими задачами.

А програміст спеціалізується якраз на вирішенні математичних задач. Бо в основі будь-якої програми лежить математика. Навіть в банальних хрестиках-ноликах основа - математика. І коли ви пишете інтерфейс касового ордера, якщо напорете в підрахунку підсумків - ви потерпите фейл.
Вибачте, а на екзамені професору ви теж говорили, про що йому варто вас питати? Ви запропонували вас проекзаменувати. Значить, мали бути готові до запитань із підвохом.

перейшли до банального хамства як і всі прихильники тимошенко?

1) я вказував я кими мовами володію
2) вашу задачу я вирішив. підвоха ніякого не було. як ви завдання поставили так я його і вирішив.
3) ваше право вважати мене ким завгодно, для мене головне що я від роботи отримую задоволення, моя робота дозволяє мені утримувати сімю, бувати у відрядженнях в європі та мати постійно відкритий шенген, проектувати та реалізовувати складні інформаційні системи.

   
Ірландський бюторас.  :weep:
   
Надо же, как тварюки беснуются, аж маски послетали! Юля им в горле встряла. И у кого-то ещё остались сомнения, что эта п***а на подсосе у путлера?!
часть зомби, они бесплатные
   
Надо же, как тварюки беснуются, аж маски послетали! Юля им в горле встряла. И у кого-то ещё остались сомнения, что эта п***а на подсосе у путлера?!

она никому не встала
непонятно зачем она нужна, если она уже доказала собственную неэфективность в кадровых вопросах
что в принципе являецца самым важным для чела который во власти работает
   
Надо же, как тварюки беснуются, аж маски послетали! Юля им в горле встряла. И у кого-то ещё остались сомнения, что эта п***а на подсосе у путлера?!


 :lol:  :weep:
   
она никому не встала
непонятно зачем она нужна, если она уже доказала собственную неэфективность в кадровых вопросах
что в принципе являецца самым важным для чела который во власти работает

если так, зачем вы постоянно вспоминаете про нее?
   
лоханск завжди лоханск
   
если так, зачем вы постоянно вспоминаете про нее?

у нее есть электоральное ядрро

что-то вроде домбасса для януковичя
люди которым в принципе похеру что она делает и как она это делает

это всегда привлекает
интересно поубеждать адептов чего-либо что они неправы
адептов христианства, юли и тд
это интересено, ну для меня лично
   
   
   
перейшли до банального хамства як і всі прихильники тимошенко?
Перейшов до аналізу вашої кваліфікації. Вибачте, але я звик речі називати своїми іменами.
1) я вказував я кими мовами володію
Неважливо, скількома і якими мовами володіє програміст. У всіх програмістів є спільні базові навички. Ви таких навичок не маєте.
2) вашу задачу я вирішив. підвоха ніякого не було. як ви завдання поставили так я його і вирішив.
Не вирішили.
3) ваше право вважати мене ким завгодно, для мене головне що я від роботи отримую задоволення, моя робота дозволяє мені утримувати сімю, бувати у відрядженнях в європі та мати постійно відкритий шенген, проектувати та реалізовувати складні інформаційні системи.
Ви не проектуєте і не реалізовуєте складні інформаційні системи. Ви просто збираєте із кубиків типові проекти. За межі цих кубиків вийти ви нездатні. Що і означає, що варто змінитись кон'юнктурі ринку, і ви позбавитесь і шенгена, і задоволення і навіть прибутку - це якщо вони в природі взагалі є.

По факту ви навіть не знаєте, що таке інформаційна система. Що ви там проектуєте - інтернет-магазини? Так от, це типова система масового обслуговування, у неї є математична теорія.

ПиСи: хто такий Мартін Фаулер?
   
ну т/е это тот случай когда это именно вера
т/е ну все может в принципе быть объяснено с точки зрения заговора плохих против хорошей

все может быть объяснено как испытание божье

но всегда интересно с такими людьми посрацца
   
у нее есть электоральное ядрро

что-то вроде домбасса для януковичя
люди которым в принципе похеру что она делает и как она это делает

это всегда привлекает
интересно поубеждать адептов чего-либо что они неправы
адептов христианства, юли и тд
это интересено, ну для меня лично

этот этап Фуп давно прошел, аж не интересно, все при своих, всё бесполезно. Вы или политикой интересуйтесь, или просто тролингом занимайтесь, что здесь в последнее время не приветсвуется.

Мне например похуй Дрыщ - ющенко, мне он просто не интересен, так дже как его адепты ...
   
ну т/е это тот случай когда это именно вера
т/е ну все может в принципе быть объяснено с точки зрения заговора плохих против хорошей

все может быть объяснено как испытание божье

но всегда интересно с такими людьми посрацца

последние слово раскрывает суть - личная неприязнь. Значит изначально вы не мыслите рационально
   
этот этап Фуп давно прошел, аж не интересно, все при своих, всё бесполезно. Вы или политикой интересуйтесь, или просто тролингом занимайтесь, что здесь в последнее время не приветсвуется.

Мне например похуй Дрыщ - ющенко, мне он просто не интересен, так дже как его адепты ...

турч, не тупи. мне тоже похуй дрыщ, петя и сеня, но................. ....



нет лучшего хобби чем тролить юльков на ФУПе

   
Автору дивитись на дату цього відео, і не п***а.

   
прихильники певної політсили, ваш Пеця сдает Украину как стеклотару. Мы это видим,а вот что Юля сдает,как раз и нет! :fuck:
   
последние слово раскрывает суть - личная неприязнь. Значит изначально вы не мыслите рационально

личная неприязнь к юле?

ну смотри меня и правда вымораживает немного ее манера приходить на шоу, рассказать и свалить сразу
этим страдают очень многие у нас, но у нее это просто ппц наскоко ярко

вымораживает способ пропаганды, вот этот поиск врагов, борьба с крызою, с заговором
и вообще в целом объяснение всего с точки зрения заговора

ну и в целом истеричность, это состояние постоянной мобилизации в речи, постоянная драма
т/е ну так не бывает, это наигранно

ну есть немного неприязни конечно
но я бы все же выбрал ее в 2010 несмотря ни на что :weep:
   
Яка вона щаслива  :love:

Який там нафіг ворог.  :weep:


   
личная неприязнь к юле?

ну смотри меня и правда вымораживает немного ее манера приходить на шоу, рассказать и свалить сразу
этим страдают очень многие у нас, но у нее это просто ппц наскоко ярко

вымораживает способ пропаганды, вот этот поиск врагов, борьба с крызою, с заговором
и вообще в целом объяснение всего с точки зрения заговора

ну и в целом истеричность, это состояние постоянной мобилизации в речи, постоянная драма
т/е ну так не бывает, это наигранно

ну есть немного неприязни конечно
но я бы все же выбрал ее в 2010 несмотря ни на что :weep:

10% ... а тебя вымараживает. Это уже эмоции... а эмоции делают чела упоротым
   
10% ... а тебя вымараживает. Это уже эмоции... а эмоции делают чела упоротым

ну на фупе другая социология, там цифры побольше
в жизни я тоже себя так не веду


т/е фуповский негатив к ней примерно соотвецтвует по накалу, фуповскому рейтингу
   
От не заметил ни разу с её стороны плохого слова в сторону врага №1  :(

Фуйово ти дивишся! :punish:

Тимошенко називала Путєна ворогом номер 1,
коли Пораженко його в жопу цілував! 

А саме, 21.03.14 року

   
а дебаты бы хотел посмотреть такие?
Тимошенко - Лещенко
Півтора роки тому не тільки Турчинофф, а й уся Україна очікувала політдебатів дещо в іншому форматі.
Чому не відбулися, не підкажете?
   
марабу ушло читать фаулера. :D
   
ну на фупе другая социология, там цифры побольше
в жизни я тоже себя так не веду


т/е фуповский негатив
это бригадный
   
Півтора роки тому не тільки Турчинофф, а й уся Україна очікувала політдебатів дещо в іншому форматі.
Чому не відбулися, не підкажете?

я за петю не голосовал
и сам бы посмотрел такие дебаты +  дебаты пети с бутусовым + юли с лещенком

   
21.03.14 року
Цікаво, чи визнає Сметана як круто зганьбився ?
   
это бригадный

заговор?
   
я за петю не голосовал
и сам бы посмотрел такие дебаты +  дебаты пети с бутусовым + юли с лещенком
Хто такий Лещенко?
   
марабу ушло читать фаулера. :D
Марабу ушло гуглити  :K

Він же блін построїтєль інформаційних систем, а без архітектури корпоративних систем нікуди. А це Мартін Фаулер  :laugh:
   
Автору дивитись на дату цього відео, і не п***а.

8clW59AY1tk
ны пыздымо. мовчымо.  :weep:
   
боже ну дидус в 2014 году назвать хуйло врагом - это я не знаю

когда с грузией была заваруха что юля делала?
сидела тихонько

вот и все
   
Перейшов до аналізу вашої кваліфікації. Вибачте, але я звик речі називати своїми іменами.
Неважливо, скількома і якими мовами володіє програміст. У всіх програмістів є спільні базові навички. Ви таких навичок не маєте.
Не вирішили.
Ви не проектуєте і не реалізовуєте складні інформаційні системи. Ви просто збираєте із кубиків типові проекти. За межі цих кубиків вийти ви нездатні. Що і означає, що варто змінитись кон'юнктурі ринку, і ви позбавитесь і шенгена, і задоволення і навіть прибутку - це якщо вони в природі взагалі є.

По факту ви навіть не знаєте, що таке інформаційна система. Що ви там проектуєте - інтернет-магазини? Так от, це типова система масового обслуговування, у неї є математична теорія.

ПиСи: хто такий Мартін Фаулер?


1) де я помилився у вирішенні вашої задачі? дайте чітку відповідь.
2) хто такий мартін флауер можна прочитати на вікі. але дайте відповідь, чому його книжка "Patterns of Enterprise Application Architecture" і морально застарілою і які дуже важливі аспекти архітектури трьохрівневих систем у ній майже не розглядаються?
3) я проектую якраз тьрохрівневі системи адмністрування даних для індивідуальних замовників. і до вас запитання: у яких випадках використяння документо-орієнтованої СУБД має переваги над реляційними СУБД?

   
Яка вона щаслива  :love:

Який там нафіг ворог.  :weep:

Показати зображення...

Зато як Педра на Путєна дивиться...



Як і дрищ... :facepalm:



   
заговор?
негатив с банковой
   
Хто такий Лещенко?

 :weep:
народный депутат,
такой же как и Тимошенко :weep:
   
Яка вона щаслива  :love:

Який там нафіг ворог.  :weep:

Показати зображення...

Юля жала руку хуйло в то время когда гибли от рузських украинские граждане? НЕТ! А вот пэтя с трудом сдерживает себя чтобы руку хуйло не поцеловать. В то время, когда гибнут наши солдаты и мирные граждане Украины.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія