Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

До другого туру кількість 18-річних збільшиться на 30 000!!! Це додаткові виборці Ющенка!

Обдумавши оголошену мобілізацію, у мене виникла ідея звідки взяти ще декілька десятків голосів за Ющенка у другому турі.
Можливо моя ідея не нова, але:

За моїми поверхневими підрахунками в інтервалі між першим і другим туром кількість молоді, що отримає право взяти участь у виборах зросте приблизно на 30 тис. Враховуючи важливість у теперішніх виборах кожного десятка тисяч голосів - це немало!
Панує точка зору, що серед молоді підтримка Ющенка значно вища, ніж Януковича. Тому дуже важливо поінформувати та заагітувати усіх тих, кому виповниться до 21 листопада включно 18 років, щоб ті прослідкували включення себе у списки.
Якщо я не помилився у власних розрахунках, то це ще не менше 20 тис. голосів за Ющенка, ну і можливо 10 тис. за Януковича.
Обовязково повідомте усіх знайомих.
Нехай би про це "Майдан" і "УП" написали!

Нарід, вірна у мене логіка думки? Як гадаєте?

І ще ось такий фактор: за ці декілька тижнів з армії поврнеться трохи хлопців, котрим буде, гадаю, легше вільно проголосувати на "гражданці", ніж під наглядом сержантів, офіцерів і т.д.

П.С. Час працює на Ющенка! Головне дійсно - максимально мобілізуватись!



Редаґовано 2 раз(и). Останні правки 03.11.04 02:32.
   
уже скороШтрафы будут ужасны": Аваков анонсировал запуск роботы системы видеофиксации нарушений ПДД

инистр внутренних дел Украины Арсен Аваков анонсировал запуск роботы системы видеофиксации нарушений правил дорожного движения, сообщает пресс-служба Министерства внутренних дел.

"Почти все сделано. Почти все готово. Нам не хватает мелких деталей, одного постановления Кабмина и одной поправки в Парламенте. Думаю, еще в этом году мы подключим камеры по всей стране. Сначала заработает 30 камер, затем 50, затем 150. Думаю, предел будет 1000 камер. Но штрафы с этих камер будут ужасны. И не уверен, что общество готово к такому нововведению", -  заявил Аваков.
   
вот под єто дело волну гонят мусорам опять мало денег
трафы будут ужасны": Аваков анонсировал запуск роботы системы видеофиксации нарушений ПДД

Министр внутренних дел Украины Арсен Аваков анонсировал запуск роботы системы видеофиксации нарушений правил дорожного движения, сообщает пресс-служба Министерства внутренних дел.

"Почти все сделано. Почти все готово. Нам не хватает мелких деталей, одного постановления Кабмина и одной поправки в Парламенте. Думаю, еще в этом году мы подключим камеры по всей стране. Сначала заработает 30 камер, затем 50, затем 150. Думаю, предел будет 1000 камер. Но штрафы с этих камер будут ужасны. И не уверен, что общество готово к такому нововведению", -  заявил Аваков.
   
Бабусю, на доповідь нариваєтесь!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія