Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Якщо до сьогодні я сумнівалася

Re: Якщо до сьогодні я сумнівалася

Ні
Ми не принюхуємося до штанів порохоботів
Зато принюхуєтесь до штанів Хуйла...
   
Re: Якщо до сьогодні я сумнівалася
Via

Вірш трапився ще напередодні виборів, нагадаю і сьогодні:

Українська земля сплюндрована ,
Півдонбаса артою знесено ,
А вони обирають клоуна,
Бо їм неймовірно весело.

Ллється воїнів з ран сукровиця ,
А холопи з душею сірою,
Завтра нам обирають клоуна,
Бо сторіччями блазням вірили

Бо ж століттями в рабстві смажені,
Та росли на полях совковості,
Всім єством обирає ряжених,
Дух кріпацтва в гухих свідомості

Хата скраю з парканом підлості,
А "ВІТЧИЗНА" звучить "ОТЄЧЄСТВО",
Зранку молиться Богу ситості
"ГРАЖДАНІН" України зречений.

З окупантом брати навіки .
"КЛЄВЫХ ПЕСЕН " мотив зіпсований ,
Намугикує люд безликий,
Щоби завтра обрати клоуна

Знай не буде з Кремля прощення,
Бо ж немає у нас майбутнього ,
Аж допоки живе "НАСЄЛЄНІЄ",
Громадянське суспільство з
трутнями

Українська земля сплюндрована ,
Півдонбаса артою знесено ,
А раби обирають клоуна,
Бо ж рабам неймовірно весело.

Олександр Квітень
м . Мукачево
   
Re: Якщо до сьогодні я сумнівалася
RSP

Зато принюхуєтесь до штанів Хуйла...
Не переносьте свої звички на нормальних людей.
Якщо ви нюхаєте штани Пєті які дав йому поносити хуйло то це ваші проблеми.
   
Re: Якщо до сьогодні я сумнівалася

Зато принюхуєтесь до штанів Хуйла...
"Там русскій мір! Там русньой пахнет!" (майже Пушкін)   :)
   
Re: Якщо до сьогодні я сумнівалася

От ніби і дорослі люди, а таке пишуть. Світова закуліса, юди, ми одні, емігранти реформи хочуть.

Ну ці ж емігранти сто раз писали, що не беріть гріх на душу, не голосуйте за зе! Я особисто скільки тут постів наклепала, що головне - державність, що не можна жити сито чи боротися з корупцією, якщо у тебе немає країни!

І що?  у вас винні всі на світі, крім, власне, тих, хто поставили значок  :facepalm1: .

У менеджменті проектів є стадія, коли проект вже закінчено і залишилося тільки його закрити. Але кращі практики говорять, що будь-який проект (чи успішний, чи ні) вимагає lessons learned (вивчених уроків, або у вільному перекладі роботи над помилками). Збирається команда і у  невимушеній формі обговорює, що пройшло добре, що було погано і що можна було зробити краще. Важливо бути відкритими і чесними у цій розмові, і не шукати винних, а розібратися у вивчених уроках, щоб на іншому проекті вони могли бути застосовані чи цими ж, чи іншими людьми.

Ці вибори повинні змусити українське суспільство провести аналіз роботи над помилками. Тільки чесний та відвертий. Навішування ярликів та пошук винних не допоможе, якщо не дістанетесь до правди, якою б неприємною чи навіть страшною вона не була.

А правда така, що в українському суспільстві більше ковбасників, ніж державників. І це не нове - я сама це спостерігала у свій час, коли так само вибрали партійних функціонерів корупціонерів, а Рух програв. За цей час змінилось багато, але суспільство ще не доросло до того, щоб сукупно стати нацією (незважаючи на думку декого, що нація вже відбулася).

Треба працювати з людьми, проводити просвітницьку роботу, навіть якщо це на рівні родичів та знайомих. Особисто я намагалася це зробити тут, хоча не думаю, що дуже вдало. Згадайте тих же революціонерів з їх агітками (поганий приклад, але цілком ефективний). Не кажучи вже, що пора викидати з голови установки, що "вам щось підсовують". Щоб не підсовували, треба самим. Ось Вія взяла та записалася у виборчу комісію. За це їй та іншим великий респект. Якщо вам не все одно, не чекайте доброго дядю, який прийде та все організує, а організовуйтесь самі. На Майдан вийти найпростіше та полягти там, а ось створити свою народну партію - важка, довга та складна робота, і тому треба працювати та не покладати рук.

Шукайте нових лідерів. У вас їх є повно. Гуртуйтеся. Організовуйтеся. Щось робіть, бо інакше буде велика біда.
   
Re: Якщо до сьогодні я сумнівалася

 Взагалі то ми усі знаємо,що споконвічно в Україні таки було 75% саме холопів. Десь 25% -козаченьок,вільних людей. Без них нічого не вирішувалося,але іноді холопи гуртувалися,та й здавали Україну....потім вили,бігли до козаченьок,ті рятували,але,трохи згодом,холопи їх ненавиділи більше ніж ворогів. І так по колу століттями....
   
Re: Якщо до сьогодні я сумнівалася

нормальних людей.

це ти нормальний?
Якщо підлість є у нас тепер нормою,
тоді йой
   
Re: Якщо до сьогодні я сумнівалася

але суспільство ще не доросло до того, щоб сукупно стати нацією

+

Я весь час повторюю, що корінь всіх проблем - від несформованості української нації.

Від того, що совку чи українофобу дали український паспорт українцем він не стає.

Сучасні держави сформовані націями, є формою існування націй.

Головною задачею є формування єдиної української нації на всій території України.

Без цього не буде ні ефективної національної держави, яка б дбала про національні інтереси, ні успішної країни.

Нема нації, здатної сформувати свою національну державу - буде під вивіскою держави клуб неукраїнських олігархів, що дбають лише про свої особисті і корпоративні інтереси.

Нема свідомих українців, що розуміють національні інтереси і пріоритети - безідейним насєлєнієм будуть маніпулювати всякі прохвости, щоб приходити до влади і використовувати владні інструменти для своїх цілей.





Останнє редагування: 14 вересня 2019 08:56:09 від Анатоль
   
Re: Якщо до сьогодні я сумнівалася

+

Я весь час повторюю, що корінь всіх проблем - від несформованості української нації.

Від того, що совку чи українофобу дали український паспорт українцем він не стає.

Сучасні держави сформовані націями, є формою існування націй.

Головною задачею є формування єдиної української нації на всій території України.
Без цього не буде ні ефективної національної держави, яка б дбала про національні інтереси, ні успішної країни.

Нема нації, здатної сформувати свою національну державу - буде під вивіскою держави клуб неукраїнських олігархів, що дбають лише про свої особисті і корпоративні інтереси.

Нема свідомих українців, що розуміють національні інтереси і пріоритети - безідейним насєлєнієм будуть маніпулювати всякі прохвости, щоб приходити до влади і використовувати владні інструменти для своїх цілей.

Саме так. Причому ця нація повинна включати представників різних національностей, що проживають на території України, якщо вони патріоти своєї країни та розділяють ті ж цінності.
   
Re: Якщо до сьогодні я сумнівалася

Взагалі то ми усі знаємо,що споконвічно в Україні таки було 75% саме холопів. Десь 25% -козаченьок,вільних людей.
це не тільки в Україні.
   
Re: Якщо до сьогодні я сумнівалася

Не переносьте свої звички на нормальних людей.
Якщо ви нюхаєте штани Пєті які дав йому поносити хуйло то це ваші проблеми.
Якщо ви смакуєте зелену шморклю з брудного носа, то це тільки ваші проблеми.
   
Re: Якщо до сьогодні я сумнівалася

Мене найбільше хвилює ріст бидла в зразкових українських областях-ЛьвівськійЮТернопільській,Франківській.Хто розумніший-виїжджає на захід,в Європу і США.Лишають величезні комфортабельні домищі,повністю обставлені,з парниками і бізнесами.Їдуть в Філадельфію,там здається кількість українців зашкалює.Через 7 років стають з нуля середнім класом,одержують по 10 тис місячно на людину.Я їх не виню.Це правильний вибір.Але лишається настільки тупе бидло,що голосує за прихильники певної політсили поганого
   
Re: Якщо до сьогодні я сумнівалася

Вони ще й референдум про продаж землі провести хочуть, саме для цього і знадобилася ручна ЦВК.
Страшний сон дивлюся, хочу прокинутися .

Все ж це було очевидно ще до 1 туру президентських виборів!

Якщо для вас незалежна Україна з потужними ЗСУ при Порошенку та капітуляція та розпродаж при Зеленському були двома сортами лайна і ви не могли досі визначитися, що вам ближче, то вам вже не допоможе ніякий лікар.
А Тягнибок вже прокинувся? А Кошулинський, який претендував на посаду президента?
Вони ще досі не розібралися в поточній ситуації і в своїх пріоритетах?
   
Re: Якщо до сьогодні я сумнівалася
Via

Все ж це було очевидно ще до 1 туру президентських виборів!

Якщо для вас незалежна Україна з потужними ЗСУ при Порошенку та капітуляція та розпродаж при Зеленському були двома сортами лайна і ви не могли досі визначитися, що вам ближче, то вам вже не допоможе ніякий лікар.
А Тягнибок вже прокинувся? А Кошулинський, який претендував на посаду президента?
Вони ще досі не розібралися в поточній ситуації і в своїх пріоритетах?
А ви розібралися в поточній ситуації? Поділіться з нами.
   
Re: Якщо до сьогодні я сумнівалася
RSP

це ти нормальний?
Якщо підлість є у нас тепер нормою,
тоді йой
Підлість не норма, тому я тебе до нормальних не відношу.
   
Re: Якщо до сьогодні я сумнівалася
RSP

Все ж це було очевидно ще до 1 туру президентських виборів!

Якщо для вас незалежна Україна з потужними ЗСУ при Порошенку та капітуляція та розпродаж при Зеленському були двома сортами лайна і ви не могли досі визначитися, що вам ближче, то вам вже не допоможе ніякий лікар.
А Тягнибок вже прокинувся? А Кошулинський, який претендував на посаду президента?
Вони ще досі не розібралися в поточній ситуації і в своїх пріоритетах?

Не було ніяких потужних ЗСУ при Порошенко. Була імітація потужності. Цілком зрозуміла. Невже не зрозуміло що банді яка захопивши владу в Україні і не поділивши щось з олігархами Донбасу стала потрібна там війна на тому Донбасі. Тому оті псевдополковники груфсб гіркіни це ще "разоблачєнія" попереду. Штепп почала, але ще рано таке говорити. А Армію туда погнали і почали впарювати їй всяку старезну але покрашену хрень саме Петя і Б. Звичайно ведучи бойові дії Армія пристосувалася якось до такої ситуації. Хоча якщо через певний час коли можна буде розповісти правду тим хто там був ми ще багато чого "прекрасного" взнаємо. І зрозуміємо чому народ вважає і тих кого Пєтя погнав на Донбас жертвами режиму Порошенко.
Тому Пєтя і з Армією і в Армії отримав свою оцінку і свій нікчемний процент на виборах.
Тому не варто робити з дурнів які вірять цьому негіднику розумних, а з решти, з переважної більшості народу дурнів. Все дуже логічно. Дурнів менше і вони за Пєтю.
А Народ визначився дуже правильно і логічно за Зеленського. Краще бути не могло.
   
Re: Якщо до сьогодні я сумнівалася

Не було ніяких потужних ЗСУ при Порошенко  ................... .................

Зеленський вiдбудував ЗСУ !!
ну можна вже сприйняти капiтуляцiю ..


   
Re: Якщо до сьогодні я сумнівалася

Взагалі то ми усі знаємо,що споконвічно в Україні таки було 75% саме холопів. Десь 25% -козаченьок,вільних людей. Без них нічого не вирішувалося,але іноді холопи гуртувалися,та й здавали Україну....потім вили,бігли до козаченьок,ті рятували,але,трохи згодом,холопи їх ненавиділи більше ніж ворогів. І так по колу століттями....

вільні козаченьки, то та ватага розбійників, одна половина яких думала, як би швидше розбагатіти набігами і грабунками, інша як би подорожче продатись московському царю, за землю, титули і кріпаків...
   
Re: Якщо до сьогодні я сумнівалася
RSP

Зеленський вiдбудував ЗСУ !!
ну можна вже сприйняти капiтуляцiю ..
Пока ще ніхто не відбудував.
Немає своєї заточеною під відбудову бази ВПК.
Розвалили порошенки різні з 90х.
Немає грошей на закупівлю сучасних систем озброєння і іншої техніки.
Немає стимульованої армії де служать по стандартах НАТО а не крадуть по стандартах УА
Це з часом.
   
Re: Якщо до сьогодні я сумнівалася

Українська земля сплюндрована ,
Півдонбаса артою знесено ,
А вони обирають клоуна,
Бо їм неймовірно весело.

Ну так ваш Пєтя зробив все можливе, щоб населення обрало кого завгодно, але не його
Причому, він ще у 2015-му знав, що буде саме так, тому разом з Гонтарєвою обібрали населення одразу вчетверо, а не як Гниломордий зі Стельмахом - усього на 60%.

Ця банда і розвалила Україну.

Ти ж за Цилю-вароффку не галасувала? Ну то їж тепер Клована.  :-B

До речі, давно вже час зрозуміти: на в Україні дуже небагато прихильників мантри "від сяну до дону". Це Львівська область та ФУП. А більшість населення вже вивертає від цих приказок. Киньте їм гасло "від прута до збруча"  і будете мати своїх 5%.  (P)

   
Re: Якщо до сьогодні я сумнівалася
Via

От ніби і дорослі люди, а таке пишуть. Світова закуліса, юди, ми одні, емігранти реформи хочуть.

Ну ці ж емігранти сто раз писали, що не беріть гріх на душу, не голосуйте за зе! Я особисто скільки тут постів наклепала, що головне - державність, що не можна жити сито чи боротися з корупцією, якщо у тебе немає країни!

І що?  у вас винні всі на світі, крім, власне, тих, хто поставили значок  :facepalm1: .

У менеджменті проектів є стадія, коли проект вже закінчено і залишилося тільки його закрити. Але кращі практики говорять, що будь-який проект (чи успішний, чи ні) вимагає lessons learned (вивчених уроків, або у вільному перекладі роботи над помилками). Збирається команда і у  невимушеній формі обговорює, що пройшло добре, що було погано і що можна було зробити краще. Важливо бути відкритими і чесними у цій розмові, і не шукати винних, а розібратися у вивчених уроках, щоб на іншому проекті вони могли бути застосовані чи цими ж, чи іншими людьми.

Ці вибори повинні змусити українське суспільство провести аналіз роботи над помилками. Тільки чесний та відвертий. Навішування ярликів та пошук винних не допоможе, якщо не дістанетесь до правди, якою б неприємною чи навіть страшною вона не була.

А правда така, що в українському суспільстві більше ковбасників, ніж державників. І це не нове - я сама це спостерігала у свій час, коли так само вибрали партійних функціонерів корупціонерів, а Рух програв. За цей час змінилось багато, але суспільство ще не доросло до того, щоб сукупно стати нацією (незважаючи на думку декого, що нація вже відбулася).

Треба працювати з людьми, проводити просвітницьку роботу, навіть якщо це на рівні родичів та знайомих. Особисто я намагалася це зробити тут, хоча не думаю, що дуже вдало. Згадайте тих же революціонерів з їх агітками (поганий приклад, але цілком ефективний). Не кажучи вже, що пора викидати з голови установки, що "вам щось підсовують". Щоб не підсовували, треба самим. Ось Вія взяла та записалася у виборчу комісію. За це їй та іншим великий респект. Якщо вам не все одно, не чекайте доброго дядю, який прийде та все організує, а організовуйтесь самі. На Майдан вийти найпростіше та полягти там, а ось створити свою народну партію - важка, довга та складна робота, і тому треба працювати та не покладати рук.

Шукайте нових лідерів. У вас їх є повно. Гуртуйтеся. Організовуйтеся. Щось робіть, бо інакше буде велика біда.
Теоретично ти права, а на практиці все дуже хреново :(
У що перетворився виборчий процес в Україні, я писала багато разів і всоте повторю - це суцільний підкуп виборців, і чим лалі, тим гірше.
"Взяла і записалася в комісію" я ще в 2004 році і з тих пір безперервно брала участь членом виборчих комісій у ВСІХ виборах в місті Києві, разів 20 чи 30. Це паскудний симулякр - одні роздають бабло, другі за бабло голосують, треті за бабло рахують.
Те саме щодо створення нових партій і підготовки нових лідерів - в цьому процесі задіяно безліч коштів і безліч людей, це планомірний "будівничий" бізнес на 20-30 років вперед.
У нас нема ресурсу на століття. Отакі голожопі, як я, ідейно і безкоштовно рвуть жили рік-два-п'ять і сходять з дистанції, бо треба елементарно заробляти собі на життя. Політика - розвага для багатих.
І вороги про це чудово знають.
   
Re: Якщо до сьогодні я сумнівалася

вільні козаченьки, то та ватага розбійників, одна половина яких думала, як би швидше розбагатіти набігами і грабунками, інша як би подорожче продатись московському царю, за землю, титули і кріпаків...
Don't give us that shit!
   
Re: Якщо до сьогодні я сумнівалася

Якщо до сьогодні я сумнівалася
Та прям сомневалась :) Тебе пятой графы всегда хватает шоб не в чем не сомневаться
   
Re: Якщо до сьогодні я сумнівалася

Ну так ваш Пєтя зробив все можливе, щоб населення обрало кого завгодно, але не його
Причому, він ще у 2015-му знав, що буде саме так, тому разом з Гонтарєвою обібрали населення одразу вчетверо, а не як Гниломордий зі Стельмахом - усього на 60%.

Ця банда і розвалила Україну.

Ти ж за Цилю-вароффку не галасувала? Ну то їж тепер Клована.  :-B

До речі, давно вже час зрозуміти: на в Україні дуже небагато прихильників мантри "від сяну до дону". Це Львівська область та ФУП. А більшість населення вже вивертає від цих приказок. Киньте їм гасло "від прута до збруча"  і будете мати своїх 5%.  (P)
Va te faire foutre!
   
Re: Якщо до сьогодні я сумнівалася
Via

Та прям сомневалась :) Тебе пятой графы всегда хватает шоб не в чем не сомневаться
А при чому тут п'ята графа???
   
Re: Якщо до сьогодні я сумнівалася

Ідеолог фінляндизації
 13.09.2019 Дмитро Вовнянко0--- Андрій Богдан, Дмитро Разумков, зеленський, проект «президент Зеленський», фінляндизація

 

Дмитро “Калинчук” Вовнянко
Дмитро Разумков – фігура своєрідна. Він не потрапляє в скандали, він не має за плечима компрометуючих зв’язків по бізнесу, він не робить шокуючи заяв. Знайомство з його біографією створює враження про людину, яка все життя ходить, що називається, на м’яких лапах. Проте. Дмитро Разумков – одна з ключових фігур у нинішній владі. Тож недооцінювати його не варто.

В Дмитра Разумкова було непросте дитинство. Син політика Олександра Разумкова та актриси Наталії Кудрі зростав він у сім’ї бабусі і дідуся. Батько пішов з сім’ї, а коли Дмитру було 16 років – помер. Дмитро Разумков заперечує дотичність до молодіжної організації Партії Регіонів, проте підтверджує своє членство в ПР. За його власними словами, до Партії Регіонів він вступив тому, що не любив людей з оточення президента Ющенка, він знав їх особисто. Характерна деталь, за словами Дмитра Разумкова, він вийшов із Партії Регіонів після того, як Янукович став президентом. Ситуація дивна, не до кінця зрозуміло, навіщо бути членом опозиційної партії, аби вийти з неї зразу ж, як партія прийшла до влади? Ще більш дивною виглядає ситуація, враховуючи те, що після 2010 р. Дмитро Разумков працював разом з Сергієм Тігіпко, який у ті часи активно співпрацював з ПР. Варто припустити одне з двох. Або членство у Партії Регіонів заважало якимось іншим проектам Разумкова, або з ПР він вийшов дещо пізніше.

Характерна деталь – Разумков взагалі ніяк не пов’язаний з олігархом Коломойським. За словами самого Разумкова, з Зеленським його познайомив колишній лідер партії «Слуга народу», а нині голова СБУ Іван Баканов. Так воно чи не так, але практично до самого другого туру президентських виборів саме Разумков був спікером штабу кандидата Зеленського і головним політтехнологом команди. Варто згадати, що дотичність до штабу Андрія Богдана (адвоката Коломойського) у Зеленського тоді приховували, фігурою номер один тоді там був саме Разумков. Нині все навпаки. Біля Зеленського ми постійно бачимо Богдана, в той час як Разумков лишається певною мірою за кадром – виглядає зосередженим на партійній та парламентській роботі. Проте.


 


Недооцінювати Разумкова буде помилкою. Я вже писав, проект «президент Зеленський» насправді складається з трьох людей – власне Зеленського, Богдана і Разумкова. При чому доля участі Разумкова дуже важлива. Разумков, по суті, – ідеолог партії. Саме в його руках зосереджена робота з прибічниками Зеленського – від первинних відділень «Слуги народу» до політради партії. Зеленський – шоумен, і його робота – спілкування з суспільством. Богдан має досвід адміністративної роботи, і по факту саме він виконує обов’язки президента. Проте що говорити громадянам і куди рухати країну визначає саме ідеолог партії, тобто Дмитро Разумков. Саме він вказує їм цілі, куди йти. Які ці цілі?

   
Re: Якщо до сьогодні я сумнівалася

Відомо, що до обрання в спікери Верховної Ради Разумков принципово спілкувався тільки російською мовою і заявляв про готовність послуговуватися нею й надалі. Відомо, що Разумков не приховує своїх симпатій до цінностей Партії Регіонів. Якої лінії дотримується зараз президент Зеленський, ми уже бачимо, – курс на «замирення», «просто перестати стріляти» та звільнення з полону своїх громадян шляхом прийняття всіх умов Москви. Чому Зеленський робить саме так? Бо так йому підказують колишній помічник нардепа Портнова Андрій Богдан і колишній регіонал Разумков. Другий – особливо. Сам Зеленський в політиці розбирається слабо – він все життя не людей організовував, він жарти «нижче пояса» зі сцени промовляв. Зеленський гарно грає за сценарієм, але сценарій йому пише Разумков.

Очевидно, Разумков реалізує план такої собі «фінляндизації України», тобто тактики мирного співіснування з Росією за прикладом Фінляндії під час Холодної війни. У цьому Разумков не оригінальний, мрію замиритися з Москвою, аби отримати доступ на її ринок, плекає чимало українських бізнесменів. Те, що Москва таке замирення використає як передишку для підготовки до нової навали, цим людям на думку не спадає. Вони мислять категоріями прибутку тут і зараз, в той час як Москва мислить категоріями імперії. Лихо в тому, що сценарій замирення України і Росії підтримує й частина бізнес-еліти на Заході. Відтак план Разумкова має всі шанси бути реалізованим.

Для реалізації своїх намірів Разумков має всі потрібні важелі. Саме він організовує роботу «скаженого принтеру», тобто ударного схвалення Верховною Радою законопроектів поданих урядом, читайте – Богданом. Наявна ситуація явно вигідна для Зеленського – Разумков і Богдан керують країною, але жоден з них не має в руках абсолютної влади. Богдан здійснює адміністративне керування, але закони, за якими він мусить діяти, приймає Разумков. Наразі, поки колективний «президент Зеленський» реалізує свої плани і не має перепон на шляху, внутрішні протиріччя їм вдається приховувати від загалу. Чи буде так завжди – побачимо.
   
Re: Якщо до сьогодні я сумнівалася

HomeВ світіПутин переигрывает Зеленского как ребенка — Polskie radio

 
Аналітика
В світі
Политика
хуйло переигрывает Зеленского как ребенка — Polskie radio

 Сентябрь 14, 2019  admin


 
 Переглядів: 1 021
В субботу, 7 сентября, состоялся долгожданный обмен заключенными между РФ и Украиной, который прошел в формате «35 на 35». РФ освободила 35 украинцев, среди них 24 украинских моряка, захваченных в районе Керченского пролива, а также 11 политзаключенных. Наиболее известный из них режиссер Олег Сенцов. В свою очередь, Киев освободил 35 человек, среди них российских военных, диверсантов и пророссийских боевиков.

Безусловно, освобождение 35 украинских заложников Кремля было неимоверной радостью для их родных и украинской общественности, которые радостно встретили их вместе с президентом Украины Владимиром Зеленским. Однако это событие имеет и геополитическое измерение, поскольку с самого начала украинские заложники являются козырем хуйло в гибридной войне против Украины и игра продолжается.

Прокомментировать обмен заключенными между РФ и Украиной в контексте российской агрессии против Украины мы попросили Антони Рыбчинского, обозревателя издания «Gazeta Polska»:

К сожалению, становится действительностью черный сценарий. Впрочем, когда Зеленский победил на президентских выборах, я предполагал, что дела могут пойти в этом направлении. То есть, россияне играют в «кота и мышь» с неопытным политиком, коим является Зеленский. Конечно, можно задаться вопросом, какими возможностями манипуляций располагает Москва посредством людей из окружения Зеленского, будь-то политические сотрудники или люди бизнеса. В то же время, безусловно, этот обмен для семей и близких украинских заложников является очень хорошей новостью. Это также хорошая новость для самого Зеленского, но только во внутриполитическом плане. Он появился на аэродроме, обнимаясь с Сенцовым и украинскими моряками. Зеленский реализует свои предвыборные обещания, соответственно, можно ожидать, что это позитивно повлияет на его рейтинг и его популярность в Украине.

Вместе с тем, с точки зрения интересов Украины, но не только ее, а интересов всех стран, которые в какой-то степени находятся под угрозой из-за агрессивной политики России, этот обмен заключенными — это поражение Украины и поражение цивилизованного западного мира. И это безусловный выигрыш хуйло и России. По сути, это первый большой шаг на пути так называемого процесса нормализации российско-украинских отношений. То есть, речь идет о том, что обещал Зеленский: достижение мира, «возвращение наших ребят домой» и прочее. России это, конечно, подходит. Можно ожидать очередных событий в этом направлении, которые, безусловно, для Украины и Запада в долгосрочной перспективе не будут выгодными. Последуют очередные выигрыши хуйло. Повторюсь — как я и опасался, хуйло переигрывает Зеленского как ребенка.

Очень дискуссионной была передача Москве Владимира Цемаха, которого считают ключевым свидетелем по деле о сбитом в июле 2014 года малазийском Боинге рейса MH17, в результате чего погибли 298 человек. Цемах был в ту пору начальник так называемой службы ПВО «ДНР» в городе Снежное, в районе которого и был сбит малазийский самолет из ракетной установки Бук, принадлежащей, как считается, 53-й бригаде ПВО российских вооружённых сил.

   
Re: Якщо до сьогодні я сумнівалася

Мнение Антони Рыбчинского по поводу освобождения Цемаха:

К сожалению, дело Цемаха, по сути, в конечном итоге навредит в первую очередь Украине. Запад, и особенно страны, которые должны быть наиболее заинтересованы выяснением дела о сбитом малазийском Боинге и привлечением виновных к ответственности и их наказание. Но они в этом не были особо заинтересованы. Я здесь имею ввиду прежде всего Нидерланды, но также есть малазийское правительство, которое все лучше ведет дела с Москвой и его не беспокоит сбитый самолет. Для Запада лучше всего было бы замести дело под ковер.

Если же речь идет о самом Цемахе, то здесь мы видим лицемерие, хотя бы тех же голландцев или ЕС. С одной стороны, Киеву сигнализировалось, чтобы Цемаха не выдавать россиянам, поскольку это ключевой свидетель и тд. Только вот странно — его схватили и привезли из Донбасса еще в июне, но не было слышно, чтобы вокруг его дела что-то происходило. Только тогда, когда всплыл вопрос передачи его россиянам, то вдруг голландцы начали говорить о важном свидетеле. По правде говоря, они не особо что-то бы с этим Цемахом сделали, но как я уже говорил, это дело негативно повлияет в Украину. Это станет аргументом в руках западных политиков, не только голландских или немецких, но это касается всех политиков, выступающих за скорейшую нормализацию отношений с Россией и отмену санкций.

Они смогут сказать: «Посмотрите, сами украинцы важного свидетеля по делу о сбитом пассажирском самолете отдали россиянам. Чего в таком случае Киев хочет от нас? Чтобы мы теряли целые миллиарды евро из-за санкций в отношении России? Ведь Украина, отдавая Цемаха, сама не заинтересована в выяснении этого дела. Поэтому мы на Западе не будем подставлять свою голову за Украину, которая сама хочет договориться с россиянами».

В ближайшее время планируется проведение саммита лидеров нормандской четверки, по вопросу урегулирования ситуации в Донбассе. Инициатором встречи выступает Париж. Обозреватель считает, что саммит может оказаться поражением Киева:

   
Re: Якщо до сьогодні я сумнівалася

Наверно ключевым таким моментом, когда было принято решение о проведении саммита в сентябре, была встреча Макрона с хуйло, на юге Франции, непосредственно перед саммитом G7 в Биаррице. Немного спустя после саммита G7 Макрон заявил о том, что лидеры нормандской четверки достигли соглашения в вопросе проведения саммита нормандской четверки.

Одно можно сказать точно — хуйло бы не согласился на такую встречу, если бы не знал, что в результате достигнет конкретную выгоду. Напомню, что в последние годы не было встреч и саммитов такого уровня, поскольку и одна и другая сторона заранее знала, что там ничего не удастся достигнуть. Если такая встреча сейчас состоится, то вывод один —это не будет просто встреча Макрона, хуйло, Меркель и Зеленского, в ходе которой они пожмут друг другу руку и побеседуют между собой. Там будут приняты конкретные решения, что означают, что они не будут выгодными Украине, но они будут выгодны России. Сейчас, по сути, идет борьба о детали этих условий.

Читайте также: Кавказ отворачивается от хуйло

Антони Рыбчинский обращает внимание, что саммит может и не состоятся, поскольку Кремль выдвигает неприемлемые условия, о чем засвидетельствовала встреча в Берлине 2 сентября в нормандском формате, на уровни советников по вопросам национальной безопасности:

Россияне снова поднимают ставки. Уже речь не идет о так называемой формуле Штайнмайера, то есть, о реализации политической части Минских соглашений, но в такой очередности, которая соответствует Москве. Другими словами, должны были б пройти местные выборы в оккупированном Донбассе, признанные ОБСЕ и международной общественностью, а перед этим оккупированным территориям должен был быть предоставлен особый статус, а де-факто автономия. И только после этого оккупированный Донбасс был бы передан Киеву и были бы возвращены украинские пограничники на отрезок границы между Донбассом и Россией. Но речь не только об этом. Всплывают условия, касающиеся не только Донбасса, но и целой Украины. К примеру, выдвигаются требования внести изменения в языковой закон и образовательный закон. А даже предлагается их отменить. Напомню, что эти законы были приняты еще под конец правления Порошенко и Россия их очень остро критикует.

Таким образом, видя слабость противников хуйло решил как можно больше получить не только в самом Донбассе, но и он решил использовать ситуацию и ослабить целую Украину. Напомню стратегической целью Кремля не была только аннексия Крыма, и ею не является оккупация части Донбасса — цель России возвращение ее контроля, безусловно неформального контроля, над всей Украиной.

Оригинал – Polskie radio (Польша)
   
Re: Якщо до сьогодні я сумнівалася
RSP

До чого тут польське радіо щоб розвішувати його онучі она півгілки, не розумію.
Є ще авторадіо, радіо фм, і ще і ще.
Цінність інформації від них приблизно однакова.
   
Re: Якщо до сьогодні я сумнівалася

Причому ця нація повинна включати представників різних національностей, що проживають на території України, якщо вони патріоти своєї країни та розділяють ті ж цінності.
Русский язык должен иметь официальный статус, прежде чем дальше что-то обсуждать.
А то под сладкие разговоры под общие ценности украинцы последовательно выпихивают из общественной жизни родной язык всего юго-востока.
   
Re: Якщо до сьогодні я сумнівалася


+

Я весь час повторюю, що корінь всіх проблем - від несформованості української нації.

Від того, що совку чи українофобу дали український паспорт українцем він не стає.

Сучасні держави сформовані націями, є формою існування націй.

Головною задачею є формування єдиної української нації на всій території України.
Без цього не буде ні ефективної національної держави, яка б дбала про національні інтереси, ні успішної країни.

Нема нації, здатної сформувати свою національну державу - буде під вивіскою держави клуб неукраїнських олігархів, що дбають лише про свої особисті і корпоративні інтереси.

Нема свідомих українців, що розуміють національні інтереси і пріоритети - безідейним насєлєнієм будуть маніпулювати всякі прохвости, щоб приходити до влади і використовувати владні інструменти для своїх цілей.

Ти ба , шо не ульянов так одразу лєнін і одразу на броньовичка мітить видертись формувачем тез . ))

А десь іще зпіднизу і константіновна підпихає . ))
   
Re: Якщо до сьогодні я сумнівалася

Пересилив себе і послухав інтервю дуба-смотрящого за банками.Ну що можна сказати?Такої скотини ще не бачив український парламент.Але основне він таки видав.Низький курс долара-це на 2-3 місяці,щоб кому треба викачали гроші з банків і скупили доллари.Далі курс скакає на 30 проц і скуповують землю.Для цього дубинського і тримають щоб поназначав смотрящих на банки.Розказував що ніхто в банді зелених не має ніякої самостійності.Якщо б деп не проголосував за рюкзакяна-його зразу ж б виключили з фракції.Зелені не дуже й стримуються-говорять все як на духу.Прошу пересилити себе і подивитись.Я не перебільшую-інтервю двох потвор-влащенко і дубинського
   
Re: Якщо до сьогодні я сумнівалася

До чого тут польське радіо щоб розвішувати його онучі она півгілки, не розумію.
Є ще авторадіо, радіо фм, і ще і ще.
Цінність інформації від них приблизно однакова.


Ага,ага!  Інша справа-російське ТВ та радіо, ото вже там тіко сама правда-матка. Без брехні. Ну ще узеленського, звичайно.

Решту треба просто "взять і запрєтіть", щоб не бентежили розум манюпасу.

 Залишити можна Г+Г, адже він так наполегливо конопатить тому самому манюпасу розум тіко правильними думками. :K
   
Re: Якщо до сьогодні я сумнівалася

Русский язык должен иметь официальный статус, прежде чем дальше что-то обсуждать.
:fuck:
   
Re: Якщо до сьогодні я сумнівалася
RSP

Ага,ага!  Інша справа-російське ТВ та радіо, ото вже там тіко сама правда-матка. Без брехні. Ну ще узеленського, звичайно.

Решту треба просто "взять і запрєтіть", щоб не бентежили розум манюпасу.

 Залишити можна Г+Г, адже він так наполегливо конопатить тому самому манюпасу розум тіко правильними думками. :K

І де тут хто цитує русскає радіо???
   
Re: Якщо до сьогодні я сумнівалася

Ага,ага!  Інша справа-російське ТВ та радіо, ото вже там тіко сама правда-матка. Без брехні. Ну ще узеленського, звичайно.

Решту треба просто "взять і запрєтіть", щоб не бентежили розум манюпасу.

 Залишити можна Г+Г, адже він так наполегливо конопатить тому самому манюпасу розум тіко правильними думками. :K

юзеру нужно, чтобы мы были "авангардом русского мира",
а кто ж нас такими воспитает если не РашаСМИ?

и да. Юзер RSP на меня обижается, что я приписываю ему авторство статьи..
Я не приписывал. Наоборот уточнял всегда, что аффтар сего опуса не он,
просто ему статья так понравилась, что он всяко ее пиарил.
Ну да ладно. Еще раз уточню.
   
Re: Якщо до сьогодні я сумнівалася

и еще цитатка из любимой юзером статейки

   
Re: Якщо до сьогодні я сумнівалася

а вот уже самоличные умозаключения юзера RSP.
Cтыдно, говорит России проигрывать информационную войну Украине.
Переживает значиццо. Тк "благодарен России за Донбасс"
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія