Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Свободу Косташу

Re: Свободу Косташу

репресивна з вашого боку, позяк ви намагаєтесь повернути пацієнта в некомфортне для нього середовище
ну це Ви розглядаєте своїх політичних опонентів як пацієнтів
   
Re: Свободу Косташу

повертати смислу немає
краще створити компанію із тих, дискутувати не уміє і не хоче, а штабними фекаліями активно кидається

укулєль із бесарабіями, хлопчика дрейка, Муху твіттерну. і хай там місять одне одного
   
Re: Свободу Косташу

ну це Ви розглядаєте своїх політичних опонентів як пацієнтів
перепрошую, я не розглядаю пацієнта як політичного опонента, тим більш політики в наших ураїнських реаліях замало
   
Re: Свободу Косташу

   
Re: Свободу Косташу

Сливки общества надо отсепарировать. Пусть бы там и булькали.
   
Re: Свободу Косташу

повертати смислу немає
краще створити компанію із тих, дискутувати не уміє і не хоче, а штабними фекаліями активно кидається

укулєль із бесарабіями, хлопчика дрейка, Муху твіттерну. і хай там місять одне одного

Дідуся?
   
Re: Свободу Косташу

Дідуся?
і олд боя  і мене  і міросю і тигру і тд тут тільки пальця дай і залишиться тільки Кадра грати потішного юлька як ті потішні"українці " у скабєєвой
   
Re: Свободу Косташу

і олд боя  і мене  і міросю і тигру і тд тут тільки пальця дай і залишиться тільки Кадра грати потішного юлька як ті потішні"українці " у скабєєвой

І нехай.
ФУП вже помер давно.
   
Re: Свободу Косташу

І нехай.
ФУП вже помер давно.
ФУП може і помер а принципи ні
   
Re: Свободу Косташу

І нехай.
ФУП вже помер давно.
Вадик, а может свыней выпилить, привести в соответствие до пропорций на выборах?  :lol:
   
Re: Свободу Косташу

Вадик, а может свыней выпилить, привести в соответствие до пропорций на выборах?  :lol:
я ж кажу це велика проблема для майбутньої модерації якщо така буде люди постять тут роками обжилісь побєлка купорос всьо такоє :lol:
   
Re: Свободу Косташу

я ж кажу це велика проблема для майбутньої модерації якщо така буде люди постять тут роками обжилісь побєлка купорос всьо такоє :lol:
Та не будет модерации. хиба шо Раста на кого обидится. :D Ну или АЮ увидит, шо хтось совсем берега потерял, как Пшонка или Кизяк Адольфовыч.
   
Re: Свободу Косташу

Та не будет модерации. хиба шо Раста на кого обидится. :D Ну или АЮ увидит, шо хтось совсем берега потерял, как Пшонка или Кизяк Адольфовыч.
особливо мені доставляють зойки "скільки можна банити Вимушеного"а шо тут поробиш він сам старається наш ідейний есгібіционист нє він намагається триматися в новий реінкарнації але все одно не витримує і всьо: ....сліва...бан ...:weep:
   
Re: Свободу Косташу

особливо мені доставляють зойки "скільки можна банити Вимушеного"а шо тут поробиш він сам старається наш ідейний есгібіционист нє він намагається триматися в новий реінкарнації але все одно не витримує і всьо: ....сліва...бан ...:weep:
"Горячий восточный кизяк". Темперамент боевого петушка.
   
Re: Свободу Косташу

про яку "концентрацію хамства" у моїх постах ти там розповідав?
то мабуть про невеличку підбірку твоїх перлів,
які на скору руку нашукав Фата Моргана, а я процитувала нещодавно:

Цитата: Myroslava
-упоротi свиносектанти--мразь свиняча--тварь гавняна--мурло смердючо-простатичне--брудна худобина--ти тварь безмозкла--суцільне лайно --Зовсім ідіот-- Рєхнулся--жахливе чьмо--яке твоє СОБАЧЄ діло--Ти, сука, тут до чого?---марення склочного троля-- придурок--до білої піни з пащі-- склочний троль--пришелепок якийсь кінчений--ця срань не упускає--огидний сутяжник--ущербне, сучєство-- ти ще глупіший і дурніший--Твоє дурнувате блєяння--брудний виродку--безпринципна тварь--харкнути у мій бік--ПНХ, тупа  тварь--патологічний засранець--п"яний агресивний дебіл--ти тварь смердюча--гидке чудовисько--скажений псіна--нав"язливо-липкий троль--ПЄСдюк--мразь тупорила--ПЄСдюк-сектант--виродок кінчений--ПНХ, жЫвотное--ядучої слини розбризкали від сказу--Закрий пащю, мразь--Ти, тварюко--срань яка кнурячо-мудачуківська--Дурбецало кінчене--злобне чудовисько-
   
Re: Свободу Косташу

Я тобі коли-небудь на "порожньому місці" нахамила? а будь-кому взагалі?
та хз як відшукати ті твої "порожні місця", та і навіщо?
це не має ніякого значення - важливо лише одне -
дозволяє собі юзер опускатися до набирання в рот фекалій, чи ні.
   
Re: Свободу Косташу

  і мене  і міросю і тигру і тд тут тільки пальця дай і залишиться тільки Кадра
так, з перерахованих залишиться тільки Кадра,
якщо тут з"явиться справедливий модератор
   
Re: Свободу Косташу

мрія про сильну руку і справедливого пана ходить примарою по гілках форуму
   
Re: Свободу Косташу

і олд боя  і мене  і міросю і тигру і тд тут тільки пальця дай і залишиться тільки Кадра грати потішного юлька як ті потішні"українці " у скабєєвой
більшість названих вами персонажів прийшли на фуп з загубленого вами дурдому, і тут ви захтіли влаштувати осередок юлькодрочерства, не виходить, тому ви і кіпішуєте
   
Re: Свободу Косташу

Вадик, а может свыней выпилить, привести в соответствие до пропорций на выборах?  :lol:

Це не зробить ФУП живим.
Для цього треба інші люди.
Не такі як Косташу.


Останнє редагування: 2 серпня 2021 15:51:25 від Vad_Sv
   
Re: Свободу Косташу

мрія про сильну руку і справедливого пана ходить примарою по гілках форуму

Справедливість річ не ясно визначена.
Цитувати
3. Людські відносини, дії, вчинки, які відповідають морально-етичним і правовим нормам.

Частина людей вважає що Косташу справедливо викинули геть, частина вважає що справедливо було б його повернути.
Нехай собі і далі робить те що робив.
   
Re: Свободу Косташу

то мабуть про невеличку підбірку твоїх перлів,
які на скору руку нашукав Фата Моргана, а я процитувала нещодавно:


О яка яскрава підборка, відразу видно що в кнуросьці пропав Цицерон  :pooh_lol:

Згоден з олдйобом - треба тільки таких і залишили на фупі, і обов’язково в компанів редіса  :pooh_lol:
   
Re: Свободу Косташу

ай пи порівняй ми пишемо навіть с різних міст

Але ж по однаковому часовому графіку, тому ти і ж смоктяшка-2
   
Re: Свободу Косташу

 :gigi:
так, з перерахованих залишиться тільки Кадра,
якщо тут з"явиться справедливий модератор
o Кадра не проти тут чучелком побути  :gigi: (tu)
   
Re: Свободу Косташу

Але ж по однаковому часовому графіку, тому ти і ж смоктяшка-2
балалайка розслідуй дальше докладеш потім про успіхи
   
Re: Свободу Косташу

Ти це даремно, Дідусю.
   
Re: Свободу Косташу

Справді?
а може все було з точністю до навпаки?
Чим тебе образив hsor? Цитату можна?
   
Re: Свободу Косташу

Чим тебе образив hsor? Цитату можна?
Навіть не пробуй заступити дурнувату Тамилку - такого рівня злоби, віковічної невикорінимої ненависті тобі все одно не досягнути
твій ущербненький дріб"язковий hsor миттю намалювався аби підтримати брудний пост брудного ПЄСдюка андрія_харківця
цитату шукай сам у цій гілці, якщо хочеш - мені нема діла перед тобою виправдовуватися
   
Re: Свободу Косташу

hsor миттю намалювався
Він. Тебе. Чимось образив персонально?
Ні? Значить, ти без причини нахамила людині. А ще в білий балахон наряджаєшся...
   
Re: Свободу Косташу

Він. Тебе. Чимось образив персонально?
Так. Відповідь однозначна.
Але не так образив, скільки відразу захотілося відправили це барахло глибоко у задницю його улюбленого ідолища
Ні? Значить, ти без причини нахамила людині. А ще в білий балахон наряджаєшся...
Що - "ні"? Хто сказав "ні"? Якій "людині"? Я такого не казала. Тоді навіщо тут твої ізмишлізми про "значить" і про балахони?
А тепер - відчепися, Рамблере. Поки що - Рамблере.
   
Re: Свободу Косташу

Так. Відповідь однозначна.
Але не так образив
, скільки відразу захотілося
Отоночьо. Тобі захотілось.
Ну то будь готова, що комусь іншому захочеться обкласти фуями вже тебе, і не обурюйся цим.
Виділене - дніще і цирк-95. :facepalm1:
   
Re: Свободу Косташу

А тепер - відчепися, Рамблере. Поки що - Рамблере.
Це ти мені погрожуєш плюнути лайном, чи що? :laugh:
Навряд, чи це буде несподіванкою.
Цитата буде з персональною образою тебе hsor'ом? B-)
   
Re: Свободу Косташу

Ти це даремно, Дідусю.

Це не я...


Велосипєд нє мой...  :pooh_lol:
   
Re: Свободу Косташу

Отоночьо. Тобі захотілось.
Ну то будь готова, що комусь іншому захочеться обкласти фуями вже тебе, і не обурюйся цим.
Виділене - дніще і цирк-95. :facepalm1:

Чомусь люди вважають що за слова сказані на форумі не прийдеться відповідати в реалі.
   
Re: Свободу Косташу

то мабуть про невеличку підбірку твоїх перлів,
які на скору руку нашукав Фата Моргана, а я процитувала нещодавно:

Труд не завершений. Треба розмістити в алфавітному порядку.
   
Re: Свободу Косташу

Труд не завершений. Треба розмістити в алфавітному порядку.
хвата дивний чувачок B-)
   
Re: Свободу Косташу

Труд не завершений. Треба розмістити в алфавітному порядку.
ексел в поміч!  :K
   
Re: Свободу Косташу

Мда, хамовитой миросе лучше будет рядом с костегом. Форум в последнее время стал чище, но совершенсву нет предела, ящитаю)
   
Re: Свободу Косташу

Це ти мені погрожуєш плюнути лайном, чи що? :laugh:
Навряд, чи це буде несподіванкою.
Цитата буде з персональною образою тебе hsor'ом? B-)
А ти схоже якесь перелякане...Часто б"ють у реалі? Хоч не ногами? Ти пильнуй себе, єссішо..
Доречі, яка в біса погроза, нещастячко? Всього лише попередження про можливий перехід від Рамблера до більш притаманного тобі ТхорЫка.
такшо, не бійся, поки що рамблере..Чи вже ТхорЫк?...
вислужився перед якоюсь дріб"язковою шавкою  :bueee:
І так, цитати шукай сам - як тобі вже сказано вище : у жебраків слуг немає. І не буде.
   
Re: Свободу Косташу

Мда, хамовитой миросе лучше будет рядом с костегом. Форум в последнее время стал чище, но совершенсву нет предела, ящитаю)
Закрий пащю, дріб"язкове хамливе барахло  :D
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія