Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФІНАЛЬНЕ голосування щодо мовної політики на ФУП

може, для початку повернете всім право на голосування?
Демократія можлива лише там, де всі свідомо дотримуються встановлених правил.
Коли ж комусь свербить бути вище цього, то хто йому лікар?
   
може, для початку повернете всім право на голосування?
:weep:

 А для чого ж тоді його було забирати? B-)
   
я проти. в Україні багато російськомовних, в тому числі на фронті і ломати їх через коліно не треба
   
я проти. в Україні багато російськомовних, в тому числі на фронті і ломати їх через коліно не треба
Якраз таки на фронті більшість намагається переходити на українську, бо це чи не найкращий маркер свій-чужий.
   

Ок.
А для чого відправляти в предбанник, в темну т.с.?
Завтра модер поковиряється в носі і випустить під настрій, а може і ні.
І якщо вже так глибоко копати, всі руськоязичні там?


Причём, того, кто там в ветке оскорбляет Коровку, ему ничего, никаких банов:

Дебілка, це 7 стаття чинного ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної".
І оця імбецилка ще щось тут намагається на тему юриспруденції патякати, називаючи чинні закони "те, що ти там притягнув"

ник I.G.I

Пані, вам реально "своє гівно не смердить"(с)?
Абсолютно кожній адекватній людині досить почитати декілька гілочок з тією тваринкою щоб зрозуміти що це найбридкіша та найогидніша істота тут на форумі(
Тут звичайно всіляких вистачає——але такого сморіду , як від корофки тієі знайти важко.
Матюкливе, бруднороте створіння(
Не дивно що в неі там постійні чвари то з сусідами, то ще з кимось(
Мало того що в реалі поливає навколо себе брудом, ще й тут гадить(
Іі бан——це допомога ій від модера  щоб не перетворитися остаточно в кацапа(
Бо спілкується вона вже як кацапська хабалка десь з єбєнів(
   
я проти. в Україні багато російськомовних, в тому числі на фронті і ломати їх через коліно не треба

  Який пафос!!! :lol:

  Ламати через коліно!

  Сцуко, це жити в Україні і робити дописи українською - ламати через коліно?

  Пан переплюнув сам себе.
   
Re: ФІНАЛЬНЕ голосування щодо мовної політики на ФУП

Дуже багато чого в українській суспільно-політичній реальності робиться саме так, щоб перетворити "блаґіє намєрєнія" в профанацію і дурню, тим самим відвернувши від ідеї якомога більше людей.
Оця "українізація" форуму якраз з таких ініціатив. (td)
   
Цитувати
Сцуко, це жити в Україні і робити дописи українською - ламати через коліно?
не всі хто пише на ФУПі живе в Україні

так, якщо ти не вмієш писати українською, а тебе заставляють, це ломання через коліно
   
Дуже багато чого в українській суспільно-політичній реальності робиться саме так, щоб перетворити "блаґіє намєрєнія" в профанацію і дурню, тим самим відвернувши від ідеї якомога більше людей.
Оця "українізація" форуму якраз з таких ініціатив. (td)
На форумі багато хто заявляв, що спілкуватись українською не буде з принципу.
Дуже конструктивно.
З іншого боку, не можна бути українцем, не розмовляючи українською - бо мова є одним із середовищ формування менталітету.
Нагадаю, що менталітет це спосіб мислення, який виявляється у способі дії.
Ні на що не натякаю, але російськомовна людина це росіянин. З чужим для українців менталітетом. І ставлення до таких людей відповідне.
   
Модер, ти  хто?? :shuffle:
   
якщо введуть нові правила, частина цікавих юзерів покине ФУП і ФУП перетвореться на болото і междусобійчик. я такі форуми вже бачив, типу ДД, Фупоголік. заходиш на такі форумі і одні і ті же дописувачі пишуть одне і те ж. ніяких запеклих політичних баталій. адже ФУП і задумувався як площадка для різних думок
   
не всі хто пише на ФУПі живе в Україні

так, якщо ти не вмієш писати українською, а тебе заставляють, це ломання через коліно

тут ніхто нікого не заставляє, відвідування форуму тим більше дописи на ньому справа цілком добровільна, якщо когось не влаштовують правила, можна піти на інший форум
   
не всі хто пише на ФУПі живе в Україні

так, якщо ти не вмієш писати українською, а тебе заставляють, це ломання через коліно
Тобто, вивчити іноземну мову по канадам-німеціям можна, а українську, рідну, то западло?
Я вірно вас зрозумів?
Хто хоче, шукає спосіб, а хто не хоче - шукає причину.
   
Зверніть увагу як місцеві кацпи типу медведыла, або козинського гівна——швиденько перейшли на ламану украінську——
І нічого з ними не сталося.
Так і тут——
"Покричите, посмердите, та заспокоітесь"(с)


пс. Не вмієте—не хочете дописувати украінською——купа кацапських форумів існує.
Навіть "украінські" є де толерують кацапів(
   
Цитувати
не можна бути українцем, не розмовляючи українською
маячня

Болукан, Іскандер Білодід писали українською, але від цього вони не були меншими україножерами

в той же час багато російськомовних дописувачів справжні українці і за перемогу України
   
не всі хто пише на ФУПі живе в Україні

так, якщо ти не вмієш писати українською, а тебе заставляють, це ломання через коліно

   Звертайтеся до мене, я вчитиму безкоштовно.
   І мова таки все одно знадобиться. B-)

   Якщо відсутній гишпанський сором, то користуйтеся гугль перекладачем.
   Пекельні борошна пожваалять дискусію.
   
маячня

Болукан, Іскандер Білодід писали українською, але від цього вони не були меншими україножерами

в той же час багато російськомовних дописувачів справжні українці і за перемогу України

  Чи не занадто запалу на користь ворожих наративів?

  Слів главпі-дора про денацифікацію замало?

  Чи Ви десь, у темних закутеках власної душі його підтримуєте? (td)
 
   

   Звертайтеся до мене, я вчитиму безкоштовно.
   І мова таки все одно знадобиться. B-)

   Якщо відсутній гишпанський сором, то користуйтеся гугль перекладачем.
   Пекельні борошна пожваалять дискусію.
в тебе пика в гарматі
   
маячня

Болукан, Іскандер Білодід писали українською, але від цього вони не були меншими україножерами

в той же час багато російськомовних дописувачів справжні українці і за перемогу України
Ага. Знаю тисячу народу, що знають обидві мови. Але ніхто не знає, на якій із них людина мислить.
Опосередковано, це і виявляється у поведінці.
Можу припустити, що у вашому прикладі, саме по діях, по менталітету - все навпаки на 180 градусів.
І російська - то така ж звичка, як паління чи висіння на фупі.
Кожна проблема насправді багатошарова, лінійних і простих рішень теж не існує. Бо, як вказує досвід, всі прості рішення - неправильні.
   

  Чи не занадто запалу на користь ворожих наративів?

  Слів главпі-дора про денацифікацію замало?

  Чи Ви десь, у темних закутеках власної душі його підтримуєте? (td)
 
ти зандто все ускладнюєш і усерьознюєш

це лише форум для спілкування
   
То вже яке за ліком голосування, замість виконання закону?
   
Re: ФІНАЛЬНЕ голосування щодо мовної політики на ФУП

На форумі багато хто заявляв, що спілкуватись українською не буде з принципу.
Дуже конструктивно.
Мабуть, ви не зовсім зрозуміли, про що я.
Абсолютно вірну ідею при бажанні можна подати так, що вона виглядатиме ідіотизмом. Втілення ідеї українізації я бачу в цьому випадку саме спробою профанації. Українізація=профанація, можливо, саме така мета і переслідується.
   
ти зандто все ускладнюєш і усерьознюєш

це лише форум для спілкування

   Сьогодні в моєму місті прилетіло.
   А коли приїхали рятувальники, прилетіло ще раз туди ж.
   Оце дійсно складно.
   А Ваше дитяче угукання - то нерозумна примха наче дорослої людини.
   
І ще. Мова - це зброя. Російська в Україні - це міна сповільненої дії яка підтримується у робрчому стані кацпропагандою..
На ній підривається українське суспільство. Різними способами.
Це було, є і буде.
Єдине правильне рішкння - позбутись російської в Україні, вибивши табуретку пропаганди з під ніг кацапів, які нас же і хочуть повісити.
   
Мабуть, ви не зовсім зрозуміли, про що я.
Абсолютно вірну ідею при бажанні можна подати так, що вона виглядатиме ідіотизмом. Втілення ідеї українізації я бачу в цьому випадку саме спробою профанації. Українізація=профанація, можливо, саме така мета і переслідується.
Безумовно. Найкращий спосіб.
   
Re: ФІНАЛЬНЕ голосування щодо мовної політики на ФУП

Добрий вечір, еврібаді. Заборони дописувати на фупі на будь-якій мові не буде.
Але у пункті правил буде додано що всі дописи, крім української мають дублюватися і виглядати це має так:



Президент Володимир Зеленський провів 8 квітня засідання Ставки верховного головнокомандувача, присвячене посиленню захисту Харкова від обстрілів російських військ.

Ukrainian President Volodymyr Zelenskyy convened a meeting of the Supreme Commander-in-Chief's Staff on 8 April to discuss strengthening the defence of Kharkiv against the ongoing Russian attacks. 

або так

Президент Володимир Зеленський провів 8 квітня засідання Ставки верховного головнокомандувача, присвячене посиленню захисту Харкова від обстрілів російських військ.

Президент Владимир Зеленский провел 8 апреля заседание Ставки верховного главнокомандующего, в основном посвященное усилению защиты Харькова от обстрелов российских войск.
чи так

Президент Володимир Зеленський провів 8 квітня засідання Ставки верховного головнокомандувача, присвячене посиленню захисту Харкова від обстрілів російських військ.

澤連斯基總統4月8日召開最高統帥會議,主要討論加強保護哈爾科夫免遭俄軍砲擊。
За порушення цього пункту правил буде передачено бан строком 10 діб

краще просто українською і лінк на першоджерело.
   
Re: ФІНАЛЬНЕ голосування щодо мовної політики на ФУП

За таке штучне захаращування дописів голосувати не буду. І за бани через іншомовні пости теж не буду (хоча Олег СМ і заохочує відторгнення своєю рускайазичною упоротістю).
Не буду, хоча би з поваги до воїнів, які - як і решта поки що російськомовної України - зараз лише вчаться нашій рідній мові.
Якщо юзер ПОВИНЕН продублювати українською свій допис іншою мовою (отриманий наприклад, за допомогою гугла), то навіщо взагалі присутність у пості неукраїнського варіанту?
І взагалі я не зрозуміла - наче ж голосували за те, щоб не було назв гілок масковською, а всередині то просто українська бажана, хіба нє?
   
  Який пафос!!! :lol:

  Ламати через коліно!

  Сцуко, це жити в Україні і робити дописи українською - ламати через коліно?

  Пан переплюнув сам себе.
пан володіє вільно ще якоюсь мовою?
   
Re: ФІНАЛЬНЕ голосування щодо мовної політики на ФУП

Безумовно. Найкращий спосіб.
Ну а чьо. Проголосували проти (ті, хто лишився з правом голосу), поржалі, переконавшись, що українізація то якась смішна дурня, і вернулось все на круґі своя.
Волкі сити, барани цілі, демократія торжествує.
   
пан володіє вільно ще якоюсь мовою?

 ФУПу замало української?

 Чи пан бовкнув аби бовкнути? :D
   
Ну а чьо. Проголосували проти (ті, хто лишився з правом голосу), поржалі, переконавшись, що українізація то якась смішна дурня, і вернулось все на круґі своя.
Волкі сити, барани цілі, демократія торжествує.
Це вже треш виходить...
   
На форумі багато хто заявляв, що спілкуватись українською не буде з принципу.
Дуже конструктивно.
З іншого боку, не можна бути українцем, не розмовляючи українською - бо мова є одним із середовищ формування менталітету.
Нагадаю, що менталітет це спосіб мислення, який виявляється у способі дії.
Ні на що не натякаю, але російськомовна людина це росіянин. З чужим для українців менталітетом. І ставлення до таких людей відповідне.
Що ти мелеш? 20% громадян України - росіяни. А тварів які під час війни грають за ворога достатньо і серед україномовних.
   
І ще. Мова - це зброя. Російська в Україні - це міна сповільненої дії яка підтримується у робрчому стані кацпропагандою..
На ній підривається українське суспільство. Різними способами.
Це було, є і буде.
Єдине правильне рішкння - позбутись російської в Україні, вибивши табуретку пропаганди з під ніг кацапів, які нас же і хочуть повісити.
Начинается по-новому деление на сорта? Язык - это оружие, если начать по нему делить людей, если кто-то начнет не пускать на форум лысых, то количество волос станет оружием, если не пускать на форум толстых, то комплекция станет оружием. И так далее.
Как можно во время войны противопоставлять одну часть населения другой? Большей дури и представить себе невозможно.
   
Що ти мелеш? 20% громадян України - росіяни. А тварів які під час війни грають за ворога достатньо і серед україномовних.

І? На них норма закону про обов'язкове володіння державною мовою не розповсюджується?
   
І ставлення до таких людей відповідне.
Таких як ти 1,5%. Нема в нас югославського варіанта.
   
Начинается по-новому деление на сорта? Язык - это оружие, если начать по нему делить людей, если кто-то начнет не пускать на форум лысых, то количество волос станет оружием, если не пускать на форум толстых, то комплекция станет оружием. И так далее.
Как можно во время войны противопоставлять одну часть населения другой? Большей дури и представить себе невозможно.

Ти - громадянин України? Якщо це так, то українське законодавство зобов'язує тебе знати державну мову. Хто тебе куди і від кого ділить якщо ця норма зобов'язує ВСІХ БЕЗ ВИКЛЮЧЕННЯ громадян України володіти державною мовою?
   
І? На них норма закону про обов'язкове володіння державною мовою не розповсюджується?
розповсюджується. Не бачу смислу в цій дискусії. Писати за допомогою комп. перекладача взагалі не проблема.
   
розповсюджується. Не бачу смислу в цій дискусії. Писати за допомогою комп. перекладача взагалі не проблема.

Я до того, що всі громадяни України згідно чинного законодавства мають володіти українською мовою, бо це обов'язкова до виконання норма закону.
Про які тут діління і утиски певні особи намагаються вести дискусію я не розумію.
   
Ти це серйозно?
абсолютно. тільки ті мають право, хто на той момент не є позбавленим його
   
Попереднє голосування показало прагнення фупівської спільноти до українізації форуму.

Натомість модератори пропонують якісь малофункціональні зміни до правил, які навряд чи наберуть необхідну кількість голосів. Замість очевидних правил про обов'язковість української мови у власних дописах і необхідність українського перекладу при цитуванні іншомовних джерел. Так як це є у більшості форумів світу.

Для чого це? Щоб залишити все без змін? Українці форуму ніколи не приймуть такий варіант "вирішення" проблеми. 
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія