Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Про заначку на «чёрный» день. Вернее год.

Re: Про заначку на «чёрный» день. Вернее год.

В багатих мабуть вже давно для таких цілей зокрема офшори є
   
Re: Про заначку на «чёрный» день. Вернее год.

А бабло туди як везти?
в торбі?

1. 10k EUR на людину
2. Якщо більше, то треба декларувати (довідка з зняття з рахунку)

Хто має валізу с «сірим» кешем, для того є схеми за 2-3%
   
Re: Про заначку на «чёрный» день. Вернее год.

Alezka ясно.
   
Re: Про заначку на «чёрный» день. Вернее год.

а там якось треба декларувати на кордоні? якісь мита платити чи що там?
До 10к не треба
   
Re: Про заначку на «чёрный» день. Вернее год.

Я не думаю шо у пані Моллі більше 10к вільного. А якщо більше то катнути пару раз.
да ну, звидки в мене таки гроши. То просто интересно как люди деньги про запас откладывают
   
Re: Про заначку на «чёрный» день. Вернее год.

да ну, звидки в мене таки гроши. То просто интересно как люди деньги про запас откладывают
Є люди із зарплатами в кілобаксах, власним житлом і т.д.  Є ті що вчасно продали нерухомість і на щастя не встигли купити.  Я знаю багатьох які перевезли більше сотки і поклали в європейському банку у сховище до кращих часів.
   
Re: Про заначку на «чёрный» день. Вернее год.

поклали в європейському банку

До речі я чув що там вимагають документи про походження грошей.
   
Re: Про заначку на «чёрный» день. Вернее год.

До речі я чув що там вимагають документи про походження грошей.
Поклади у сейф і все.
   
Re: Про заначку на «чёрный» день. Вернее год.

Поклади у сейф і все.

ясно.
   
Re: Про заначку на «чёрный» день. Вернее год.

да ну, звидки в мене таки гроши. То просто интересно как люди деньги про запас откладывают


Аналогічно  :D
   
Re: Про заначку на «чёрный» день. Вернее год.

да ну, звидки в мене таки гроши. То просто интересно как люди деньги про запас откладывают

Ті люди що вже мали реально "чорні дні" в своєму житті і втрачали рідних бо не було заощаджень, таки складають оту "подушку безпеки"
Всі щось скирдують - на весілля дітей, на їх навчання, на лікування, на відпочинок, на похорон старих, на ремонт чи купівлю житла -  навіть з самими маленькими доходами люди по копійочці складають. А як їдуть кинувши все, то гроші таки вивозять і , загалом, то досить велика сумма по країні, мільони це точно.
   
Re: Про заначку на «чёрный» день. Вернее год.

таки складають оту "подушку безпеки"
Щоб її скласти треба щоб прибуток був більше ніж витрати. Ваш кеп.
   
Re: Про заначку на «чёрный» день. Вернее год.

Універсальне рішення це готуватися до найгіршого сценарію. Бо я впевнений що мало хто з жителів Бучи ще 23 лютого міг собі уявити те що буде 26.
Вот тут согласен.
А подготовка для такого худшего сценария занимает время.
Жизнь показала, что сценарий может стать «худшим» очень неожиданно.
   
Re: Про заначку на «чёрный» день. Вернее год.

Щоб її скласти треба щоб прибуток був більше ніж витрати. Ваш кеп.

Ні. Пересічним треба витрачати ще менше ніж та мінімалка заробляють - економити жорстко на всьому і навіть на необхідному.
Про забаганки типу кафешок, манікюрів-макіяжів, паління, пиво, розваги і пр. забути. Так, життя буде дуже скромне, м'яко кажучи, але якщо вхопить болячка, то хоч на перший час буде за що лікуватись, поховають не в мішку в загальній ямі, будуть гроші терміново виїхати з-під обстрілів - чорні дні вони різні бувають.

А якщо чекати поки доходи виростуть так що вистачатиме на все необхідне+забаганки, відпочинки, то будеш з голим задом поневірятись і без війн та прю катаклізмів.
   
Re: Про заначку на «чёрный» день. Вернее год.

Мабуть судять по собі, що якщо б була можливість виїхати закордон, то б їх вже не було у Києві

Мої колеги переважно в Україні, але є, хто і за кордоном, переважно за станом здоров'я (тобто легальний виїзд). Є навіть один молдаванин (дружина українка), який добіг до самої Голандії, але він уже пішов на підвищення, забагато лажати став...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія