Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ну и как вам 4 серия Игры престолов?

Ну и как вам 4 серия Игры престолов?

Прикольно.
   
Re: Ну и как вам 4 серия Игры престолов?

Пошто животинку мучали?
Нужно ограничить распространение зенитного вооружения в Вестеросе.
Стрелять по редким животным, занесённым в красную книгу - непростимое варварство!
   
Re: Ну и как вам 4 серия Игры престолов?

серия выходит в ночь на понедельник, смотреть слитые говно копии есть желание не всех, смотреть утром не у всех есть возможность.
что обсуждать?
   
Re: Ну и как вам 4 серия Игры престолов?

серия выходит в ночь на понедельник, смотреть слитые говно копии есть желание не всех, смотреть утром не у всех есть возможность.
что обсуждать?

Нормальну копію з нормальним перекладом дивився в неділю зранку на кіноківі
   
Re: Ну и как вам 4 серия Игры престолов?

Хорошая серия, лучшая в сезоне.
   
Re: Ну и как вам 4 серия Игры престолов?

Хорошая серия, лучшая в сезоне.
Показана сила авиации и дейставие оружие массового поражения.  :)
   
Re: Ну и как вам 4 серия Игры престолов?

 Серия супер, вчера посмотрел. Закручивается нехилая интрига, время и события сжимаются... Последние 2 серии будет еще та резня похоже.
   
а мені не подобається якась вже занадто швидка логістика, та і взагалі те що раніше пробачалося зараз починає дратувати.
а головне тепер кожного разу як показують винтерфел чи чорну браму я хочу кричати голосно "Вдягніть шапки!!!"
   
Re: Ну и как вам 4 серия Игры престолов?

а мені не подобається якась вже занадто швидка логістика, та і взагалі те що раніше пробачалося зараз починає дратувати.
Просто раніше було багато "смачного" матеріалу із першоджерела, книг - діалоги, сцени, усілякі подробиці і т.д.
Наразі ця першооснова вичерпалась і у сценаристів є тільки загальна інфа стосовно того, в якому напрямку слід рухати сюжет.
У зв'язку з цим значно збільшилась швидкість викладу.
Тобто зараз коли в одній сцені серії нам показують Дейнеріс на Драконячому Камені у спілкуванні зі Сноу, а через пару сцен потому вона вже на драконі разом із дотракійцями атакує обоз Ланістерів - то *хронологічно* між цими сценами цілком могло пройти пара тижнів часу.
Внаслідок цього і виникає відчуття прискореної логістики, бо в минулих сезонах середній темп розвитку подій був значно повільніший.
(До речі, на цей ефект багато народу скаржиться, навіть фігурує мем, мовлял, у Вестерос завезли партію телепортів і персонажі ними користуються. Але як на мене то просто виклад пришвидшився, ото й усе.)
   
Чет бомбит, что чуть ли не все поголовно топят за Деню с ее пустынными таджиками, кастратами и карликами, а расово верным белым мужам страстно желают поражения.
   
Re: Ну и как вам 4 серия Игры престолов?

Чет бомбит, что чуть ли не все поголовно топят за Деню с ее пустынными таджиками, кастратами и карликами, а расово верным белым мужам страстно желают поражения.
на її боці найпопулярніший персонаж - карлик. Та і сама вона класно вигаданий  персонаж, бо не людина , а бог. адже вона не вмирає у вогні. Тому має найбільше право на трон на правах бога.
   
Re: Ну и как вам 4 серия Игры престолов?

Чет бомбит, что чуть ли не все поголовно топят за Деню с ее пустынными таджиками, кастратами и карликами, а расово верным белым мужам страстно желают поражения.
Потому-что Деня с кастратами и с таджиками гораздо менее злоебучая, чем эти рассово верные пидарасы.
Кстати НМД в штатах и Европе уже тоже начинают думать похожим образом.
   
на її боці найпопулярніший персонаж - карлик. Та і сама вона класно вигаданий  персонаж, бо не людина , а бог. адже вона не вмирає у вогні. Тому має найбільше право на трон на правах бога.


 Ну вообще-то её племянник Джон Сноу первый в очереди на престол  как сын Таргариена. Только он пока не знает о своём происхождении.
 Ну и он тоже что-то сверъестественное - воскресший мертвец.
 












   
Re: Ну и как вам 4 серия Игры престолов?

Банить за такі теми потрібно, пока нарот не дочекається завершення показу та не скачає всі серії.  :X

Доповідь за роботу на штаб Стриженої Макаки Серцеї. Боти ланістерські!
   
Re: Ну и как вам 4 серия Игры престолов?

Ну и как вам 4 серия Игры престолов?
Ніяк. Бо не дивлюся. Ненавиджу фільми аля Властелин кілець.
   
Ніяк. Бо не дивлюся. Ненавиджу фільми аля Властелин кілець.

 Ну так це аля Санта Барбора  только без электричества.
   
Re: Ну и как вам 4 серия Игры престолов?

Ну вообще-то её племянник Джон Сноу первый в очереди на престол  как сын Таргариена. Только он пока не знает о своём происхождении.
 Ну и он тоже что-то сверъестественное - воскресший мертвец.
Дык по ходу между ними как минимум политический союз будет, а, возможно, и брак.))
   
Дык по ходу между ними как минимум политический союз будет, а, возможно, и брак.))

 А что там в Вестеросе племянникам можно на родных тетках жениться? Но секс будет по-любому, это ещё в первом сезоне было понятно.
   
Re: Ну и как вам 4 серия Игры престолов?

Просто раніше було багато "смачного" матеріалу із першоджерела, книг - діалоги, сцени, усілякі подробиці і т.д.
Наразі ця першооснова вичерпалась і у сценаристів є тільки загальна інфа стосовно того, в якому напрямку слід рухати сюжет.
У зв'язку з цим значно збільшилась швидкість викладу.
Тобто зараз коли в одній сцені серії нам показують Дейнеріс на Драконячому Камені у спілкуванні зі Сноу, а через пару сцен потому вона вже на драконі разом із дотракійцями атакує обоз Ланістерів - то *хронологічно* між цими сценами цілком могло пройти пара тижнів часу.
Внаслідок цього і виникає відчуття прискореної логістики, бо в минулих сезонах середній темп розвитку подій був значно повільніший.
(До речі, на цей ефект багато народу скаржиться, навіть фігурує мем, мовлял, у Вестерос завезли партію телепортів і персонажі ними користуються. Але як на мене то просто виклад пришвидшився, ото й усе.)
банкіру з Бравааса обіцяли все вирішити за два тижні))
   
Re: Ну и как вам 4 серия Игры престолов?

А что там в Вестеросе племянникам можно на родных тетках жениться? Но секс будет по-любому, это ещё в первом сезоне было понятно.

Таргарієнам, здається, мона і навіть нуна
але він напівкровка, чорнявий
   
Re: Ну и как вам 4 серия Игры престолов?

А что там в Вестеросе племянникам можно на родных тетках
Из энциклопедии "Игры Престолов"
В Вестеросе браки между двоюродными братьями и сестрами разрешены.
Например, согласно книгам Тайвин был женат на своей кузине. А вот какие-либо отношения
между родными братьями и сестрами находятся под строжайшим запретом. Что касается
Эссоса, то в Древней Валирии браки между братьями и сестрами были обычным делом.
После захвата Вестероса Таргариены продолжили эти традиции, и ради чистоты крови
женили братьев и сестер. Хоть остальной народ этого и не принимал, никто не смел перечить
представителям правящей династии, и церковь закрывала на это глаза. Многоженство также
запрещено, опять же, это не касается Таргариенов: Эйгон I был женат на обеих своих сестрах.

   
Re: Ну и как вам 4 серия Игры престолов?

Таргарієнам, здається, мона і навіть нуна
але він напівкровка, чорнявий
Ну дик Дейнеріс проявить політкоректність.))))

Але, можливо, Король Ночі внесе свої корективи у плани  - в т.ч. і щодо женітьб.
Знаючи дєдушку Мартіна - не можна виключати, що сага закінчиться перемогою ходоків, або, як варіант, в стилі "умєрлі всє". ))))
   
Re: Ну и как вам 4 серия Игры престолов?

Ну дик Дейнеріс проявить політкоректність.))))

Але, можливо, Король Ночі внесе свої корективи у плани  - в т.ч. і щодо женітьб.
Знаючи дєдушку Мартіна - не можна виключати, що сага закінчиться перемогою ходоків, або, як варіант, в стилі "умєрлі всє". ))))
з мертвими драконами з рідким азотом замість полум'я
   
Re: Ну и как вам 4 серия Игры престолов?
slp

Мартин пишет на основе английской войны роз
Там в итоге пришел король соединивший 2 династии
так что в сериале останется один Джон Сноу который захватит железный престол
   
Re: Ну и как вам 4 серия Игры престолов?
slp

Ніяк. Бо не дивлюся. Ненавиджу фільми аля Властелин кілець.

А я хочу чтобы все фильмы и сериалы были аля Властелин Колец
   
Re: Ну и как вам 4 серия Игры престолов?
h2o

А я хочу чтобы все фильмы и сериалы были аля Властелин Колец
с такими же длинными и  нудными сериями?  :S
   
Re: Ну и как вам 4 серия Игры престолов?

на її боці найпопулярніший персонаж - карлик. Та і сама вона класно вигаданий  персонаж, бо не людина , а бог. адже вона не вмирає у вогні. Тому має найбільше право на трон на правах бога.

просто Йуля воплоти
   
Re: Ну и как вам 4 серия Игры престолов?
slp

с такими же длинными и  нудными сериями?  :S

они НЕ длинные и тем более НЕ нудные

фентези наше все
   
Re: Ну и как вам 4 серия Игры престолов?

Мабуть я один не бачив жодної серії того кіна
   
Є пару логічних нестиковок, але загалом+.
Динамічно і ненапряжно.
   
Мабуть я один не бачив жодної серії того кіна

 А що дивитесь ?
   
Re: Ну и как вам 4 серия Игры престолов?
h2o

они НЕ длинные и тем более НЕ нудные

фентези наше все
длинные, поэтому и нудные
я того же хоббита прочитал быстрей, чем длится  экранизация первого куска (из трех!!!)  :facepalm1:
кто на дакую тягомотину вообще в кино ходит?  :S
   
Re: Ну и как вам 4 серия Игры престолов?

І я не бачив жодної серії цілком, так, поглядав :shuffle:
Зате книгу читав дуже уважно, в чудовому аматорському українському перекладі з сайту Толока... Книга сподобалась, тепер дивитися не хочеться, бо там все буде відрізнятися від уявного)
   
Re: Ну и как вам 4 серия Игры престолов?
slp

длинные, поэтому и нудные
я того же хоббита прочитал быстрей, чем длится  экранизация первого куска (из трех!!!)  :facepalm1:
кто на дакую тягомотину вообще в кино ходит?  :S

1) все
2) в кино не ходят - качают на халяву с торрентов
3) в книжном хоббите нет ГЛАВНОГО - битв
   
Re: Ну и как вам 4 серия Игры престолов?

А що дивитесь ?
Зараз польські політичні шоу, аля шустер. До цього Person of interest
   
Re: Ну и как вам 4 серия Игры престолов?
h2o

3) в книжном хоббите нет ГЛАВНОГО - битв
в фентези главное битвы?  ;o
   
в фентези главное битвы?  ;o

 ну не разговоры же )
   
1) все
2) в кино не ходят - качают на халяву с торрентов
3) в книжном хоббите нет ГЛАВНОГО - битв
Ну привіт. А битва "п'яти воїнств"?
Я її опис і перебіг в свій час назубок знав. Поряд з класичними битвами людської історії.
Вона була для мене такою ж реальною, як ті ж Канни чи Кресі.
   
Re: Ну и как вам 4 серия Игры престолов?

А я хочу чтобы все фильмы и сериалы были аля Властелин Колец
(tu)  :super:  B-)
   
Re: Ну и как вам 4 серия Игры престолов?

Мартин пишет на основе английской войны роз
Там в итоге пришел король соединивший 2 династии
так что в сериале останется один Джон Сноу который захватит железный престол
*Занудно*
Или один Король Ночи, он же ГлавХодок.))))
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія