Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

От Горбунова не ожидал..

Re: От Горбунова не ожидал..

Все войны рано или поздно кончаются.
Даже столетние и странные.
А тем более, гибридные.
Особенно, если пол одной страны и вся другая вообще не признают наличие войны.
   
Re: От Горбунова не ожидал..

Неприятно, что кацапы после таких заявлений открыто глумятся.

Мол "просите прощения суки майданутые" (мы у москалей  8-:   ;o )

"И тогда мы подумаем"
   
Re: От Горбунова не ожидал..

Все войны рано или поздно кончаются.
Даже столетние и странные.
А тем более, гибридные.
Особенно, если пол одной страны и вся другая вообще не признают наличие войны.

Войну заканчивать это одно. Примирятся - это другое.

Или для тебя это одно и то же?
   
Re: От Горбунова не ожидал..

#ваююталегархиастрадаютпрастыелюди
   
Re: От Горбунова не ожидал..

Це не примирення, це перемир’я  :)
Примирення, це або коли ми визнаємо, що ми один народ, або коли кацапи визнають, що ми не один народ...

ви цілком праві, це не примирення
примирення можливо після
"если когда-нибудь для россиян делом чести станет в отпуск ездить в украину, чтобы на полях сражений ручками извлекать останки наших воинов для захоронения
после покаяния
компенсации семьям погибших - это само собой"
   
Re: От Горбунова не ожидал..

Как говорится, ''не стреляйте в пианиста : он играет, как умеет.''
Слушала его интервью у Гордона.
Вот его слова :'' 13 мая 2017

Алексей ГОРБУНОВ: «Сколько денег за эти три с половиной года я потерял ( не снимаясь в российских сериалах), только Господу известно, но в 53 года приобрел гораздо больше — родину, которой не знал, и поколение, которое было мне незнакомо»

Может, стокгольмский синдром у пана Горбунова ? Такое тоже бывает.

   

   
Re: От Горбунова не ожидал..

Неприятно, что кацапы после таких заявлений открыто глумятся.

Мол "просите прощения суки майданутые" (мы у москалей  8-:   ;o )

"И тогда мы подумаем"
чому у нього такий капітуляційний стан, а у вас ні?
ви розумієте, що і у вас також рано чи пізно буде такий самий душевний стан?
якшо небуде закінчення війни...
   
Re: От Горбунова не ожидал..

Я не можу зрозуміти це інтерв'ю. Місяць тому він дав інтерв'ю Країні. Там зовсім інші посили.
Рекомендую. Даю тільки посилання, адже пишу зі смарта.
https://m.gazeta.ua/articles/people-and-things-journal/_soromno-bulo-skazati-pidsam-pri-vladi-scho-zherti-nichogo/780473
   
Re: От Горбунова не ожидал..

Соромно було сказати під…сам при владі, що жерти нічого"
1 Коментувати Роздрукувати
В Україні мало режисерів. Але найбільша біда – сценаристи, – каже актор Олексій ГОРБУНОВ

Про зустріч з актором Олексієм Горбуновим домовляємося чотири місяці. На початку червня він погоджується поговорити в музичному ресторані "Дежавю" – на столичній вул. Богдана Хмельницького. На стінах висять музичні інструменти, вінілові платівки, колажі музикантів минулого століття.

Сідаємо за круглим столом у кімнаті з приглушеним світлом. Замовляємо чай і капучино. Олексій Сергійович бере собі міцну каву.

– Давайте про творчість. Бо про політику не хочеться й згадувати, – каже.

Перепрошує, що переходить на російську. Так зручніше і швидше, пояснює.

– Відзняли півгодинний фільм "Травень" – про Київ. Я – продюсер і автор ідеї. Режисер-постановник – Віктор Придувалов. Із ним увесь квітень придумували сценарій і шукали гроші.

Давно хотів зняти кіно про Київ. Він для мене – схід сонця, Дніпро і куполи Лаври. Тато прищеплював любов до нього. Хоча сам із Сибіру. В Одесі навчався. Потрапив у Київ за направленням. Говорив: "Запам'ятай, із нього все почалося". Мама, українка з Луганська, просила: "Давай переїдемо в Москву". А він: "Я звідси – нікуди". Сьогодні я те саме кажу своїм дітям.

Нарешті ця дівчинка, Онука, написала – "Це моє місто". Рік слухав цю пісню. Розриває.
   
Re: От Горбунова не ожидал..

Горбунов :"Потерял я много, да.

— А что приобрел?

— Приобрел я гораздо больше! В 53 года я приобрел родину, которой не знал, поколение, которое было мне незнакомо, какие-то вещи, которых от людей не ожидал. Я увидел, что такое волонтеры, которые действительно просто на своих плечах, жилах, зубах первый год войны вытянули, — я это очень хорошо помню. У нас было огромное количество концертов, мы много тогда ездили, волонтерили, как и вся страна, и вместе со своей группой «Грусть пилота» я это все видел своими глазами.
http://www.gordon.com.ua/tv/5916c496ac0eb/
   
Re: От Горбунова не ожидал..

Де знайшли гроші на кіно?

– Фільм проспонсорували друзі з Америки. З ними я виріс.

Образливо, що за три роки спромігся тільки це зробити. І ще серіали "Одинак" і "Гвардія". Решту часу волонтерив з усією країною, виживав. У Москві на рік було п'ять картин у головній ролі, кращі режисери. Сценарії звідти досі надсилають.

Моє життя ніколи не було просте. Був двієчником, хуліганом, заробляти почав у 12 років, фарцував, у 13 – міняв долари. Всього сам добивався. А тут торік якби друзі не давали гроші, не знаю, як би витримав. Соромно було сказати цим під…сам при владі, що жерти нічого.

Олексій Сергійович на емоціях встає, виходить за двері. Секунд через 10 повертається.

– Мене Москва витягнула, коли спивався тут у 1990-х. Ті, кого там побачив, були найкращими в кіно. Після найкращих складно працювати з іншими.

У Львові, Івано-Франківську, Тернополі ще не було жодного мого концерту й спектаклю. Бо немає продюсерів, які це організують. Я готовий виступати хоч щодня.

Яких спеціалістів бракує в українському кіно?

– Акторів багато хороших, типажно різних. Оператори – шикарні. Вони завжди були в Україні такі, починаючи з Олександра Довженка.

Режисерів мало. Але найбільша біда – сценаристи. Не повірю, що на 40 мільйонів є лише Сергій Жадан і Наталія Ворожбит.

Любов – найкраще, що було і є в людей. Про це треба знімати. А в нас немає кіно про справжню любов. Хоча що таке Україна? Це стільки емоцій! Любові тут більше, ніж будь-де.

Траплялося жертвувати чимось заради почуттів і жінок?

– Звичайно. Багато в моєму житті доленосних поворотів було ­завдяки жінкам. Ада Роговцева взяла за руку й привела до Костя Петровича Степанкова. Я перед вступом у театральний читав їй вірші. Хотів до Ади Миколаївни на курс. Вона сказала: тобі потрібно до мого чоловіка.

У радянський час знявся в фільмі "Гу-га". Був його показ у Будинку кіно. До мене підійшла жінка – заступник міністра культури. Каже: "Олексію, чудова робота. Я вам її відзначу". Не зрозумів, що мала на увазі. Через місяць отримав звання заслуженого артиста УРСР і двокімнатну квартиру.

Куди зараз найбільше коштів іде в культурі?

– Не знаю, чи в культурі є гроші.
Хоча часто критикуєте її.

– Ми своє не вміємо цінувати. Булгаков у нас – незрозуміло чий письменник. Він у Києві народився. Весь світ про Київ знає завдяки Булгакову. Вертинський – наш. Пам'ятники Гоголю по всій Росії стоять. Тим часом він відтворив усю нашу ментальність. Чого росіяни досі зрозуміти не можуть Україну? Бо це – містична країна. Сюди не можна зі зброєю – пропадете тут.

Під час Революції гідності тиждень проводив на зйомках у Росії, тиждень – на Майдані. Мала вчиться у школі на вулиці Прорізній. Брав її прямо звідти з собою. Бачив 15-річних підлітків, які зі школи розносили майданівцям гарячий чай. Бабусі у шубах кололи бруківку. Тоді зрозумів: от у якій країні, як виявилося, народився і хочу жити. Все життя підсвідомо відчував, що вона така.

Україна – це Гузар. Його треба щодня замість політиків хоч по дві хвилини транслювати. І Філарета – теж. Він Яника застерігав: "Не здумай народ на Майдані розганяти". Не послухав. Хоча ті ж злочинці при владі – набожні.

Це не показуха?

– Вони відмолюють. Думають, що ікони золотіші, то ближче до Бога. Дуже хочу зрозуміти мотивацію цих людей – жирних, товстошкірих. Що ними рухає, крім страху, аби не пропало накрадене?

Але виросте покоління хакерів, яким зараз по 12 років, – і вони красиво заберуть у них все.

На вулиці Олексій Горбунов неохоче позує для фотографа.

– Фотографія – мука для мене як для кіношної людини, – каже перед камерою. – Важко позувати. Таке враження, ніби до стінки ставлять і в серце, сука, ножем залазять.

Прощається і заскакує у свій сірий Mitsubishi Pajero. Хвилин за п'ять повертається й дарує диск зі своїм фільмом.

– Оце кіно на моє 50-річчя зняте, – говорить. – Тільки дивитися без дітей. Там усе моє життя. Але матів багато.

Коли востаннє розмовляли з чиновниками з Міністерства культури?

– Слава Богу, ніколи. Спілкуюся з військовими. З 23-річним обстріляним пацаном набагато цікавіше, ніж з артистом чи режисером.

Підтримуєте зв'язок із родичами в Росії?

– Мене ця війна розрізала навпіл. Півродини – в Росії. Старша сестра – в Москві. Дружина звідти. Там маса людей, яким я вдячний. Але для мене з війною батьківщина набула справжнього значення.
   
Re: От Горбунова не ожидал..

А не переврали ли кацапы интервью?
   
Re: От Горбунова не ожидал..

Соромно було сказати під…сам при владі, що жерти нічого"
1 Коментувати Роздрукувати
В Україні мало режисерів. Але найбільша біда – сценаристи, – каже актор Олексій ГОРБУНОВ

Про зустріч з актором Олексієм Горбуновим домовляємося чотири місяці. На початку червня він погоджується поговорити в музичному ресторані "Дежавю" – на столичній вул. Богдана Хмельницького. На стінах висять музичні інструменти, вінілові платівки, колажі музикантів минулого століття.

Сідаємо за круглим столом у кімнаті з приглушеним світлом. Замовляємо чай і капучино. Олексій Сергійович бере собі міцну каву.

– Давайте про творчість. Бо про політику не хочеться й згадувати, – каже.

Перепрошує, що переходить на російську. Так зручніше і швидше, пояснює.

– Відзняли півгодинний фільм "Травень" – про Київ. Я – продюсер і автор ідеї. Режисер-постановник – Віктор Придувалов. Із ним увесь квітень придумували сценарій і шукали гроші.

Давно хотів зняти кіно про Київ. Він для мене – схід сонця, Дніпро і куполи Лаври. Тато прищеплював любов до нього. Хоча сам із Сибіру. В Одесі навчався. Потрапив у Київ за направленням. Говорив: "Запам'ятай, із нього все почалося". Мама, українка з Луганська, просила: "Давай переїдемо в Москву". А він: "Я звідси – нікуди". Сьогодні я те саме кажу своїм дітям.

Нарешті ця дівчинка, Онука, написала – "Це моє місто". Рік слухав цю пісню. Розриває.
нетільки владі, а й суспільству, його глядачам треба було сказати, коли немає ринку кіно, промисловості кіно де бвін був задіяний, треба було  б його пристроїти в міністерські кабінети, щоб він створив цей ринок кіно,
але небуло кому його пристроїти на міністерські крісла, регілналам, та сепарам місце є, а підтримаєчим Україну немає...
   
Re: От Горбунова не ожидал..

він втрачає гроші, відмовившись від зйомок у московитських фільмах...
Актори - пластилін за характером.
І мова тут не головне.
Згадайте прекрасну українську  співачку Матвієнко. Гарно співає, але коли починає говорити про політику - краще вона б і рота не відкривала.
Те саме - великий Ступка, який грав і для наших і для ваших.
   
Re: От Горбунова не ожидал..

Так. Можна урочисто підписати капітуляцію та дати безумовний особливий статус донбасу та повернення ригів у центральну владу.

А можна взагалі стати новим федеральним округом РФ. Згодні?

варіантів багато
можу запропонувати переможне захоплення РФ
цілком
так приємніше виглядає?
але нащо розглядати малоймовірне чи займатися самообдуренням
РФ проводила агресивну політику 25 років, а ми мовчали
і більше'того - давали важелі впливу на себе!
заберіть важелі впливу і можете цілуватися чи не цілуватися - війни не буде!
я у Литві зараз і бачу, як змінилося їх життя за 25 років
тоді вони люто ненавиділи росіян, але були у складі СРСР і підкорялися їм, а зараз вони просто беруть в них гроші, а ті тихенько платять їх за європейській культур-мультур
і литовцям глибоко до дупи те, що той росіянин може спить і бачить, як він знову захопить Прибалтику, бо прибалти зробили реальні кроки для своєї незалежності - вступили до ЄС  та НАТО, а не дулі крутили
   
Re: От Горбунова не ожидал..

варіантів багато
можу запропонувати переможне захоплення РФ
цілком
так приємніше виглядає?
але нащо розглядати малоймовірне чи займатися самообдуренням
РФ проводила агресивну політику 25 років, а ми мовчали
і більше'того - давали важелі впливу на себе!
заберіть важелі впливу і можете цілуватися чи не цілуватися - війни не буде!
я у Литві зараз і бачу, як змінилося їх життя за 25 років
тоді вони люто ненавиділи росіян, але були у складі СРСР і підкорялися їм, а зараз вони просто беруть в них гроші, а ті тихенько платять їх за європейській культур-мультур
і литовцям глибоко до дупи те, що той росіянин може спить і бачить, як він знову захопить Прибалтику, бо прибалти зробили реальні кроки для своєї незалежності - вступили до ЄС  та НАТО, а не дулі крутили

 (tu)
   
Re: От Горбунова не ожидал..

пысы вот немцы заслужили прощение
нємци однією рукою "відкопують останки для перезахоронення", а іншою  роблять турбіни для криму.
але так, офіційно визнали і у нас примирення.
   
Re: От Горбунова не ожидал..

варіантів багато
можу запропонувати переможне захоплення РФ
цілком
так приємніше виглядає?
але нащо розглядати малоймовірне чи займатися самообдуренням
РФ проводила агресивну політику 25 років, а ми мовчали
і більше'того - давали важелі впливу на себе!
заберіть важелі впливу і можете цілуватися чи не цілуватися - війни не буде!
я у Литві зараз і бачу, як змінилося їх життя за 25 років
тоді вони люто ненавиділи росіян, але були у складі СРСР і підкорялися їм, а зараз вони просто беруть в них гроші, а ті тихенько платять їх за європейській культур-мультур
і литовцям глибоко до дупи те, що той росіянин може спить і бачить, як він знову захопить Прибалтику, бо прибалти зробили реальні кроки для своєї незалежності - вступили до ЄС  та НАТО, а не дулі крутили

то не прибалти зробили
то єс і нато зробили
   
Re: От Горбунова не ожидал..

Та все просто.  :)
У "наших" акторів єдиний рускоязичний простір з росією.
Вони раніше працювали для набагато більшої по кільксті аудиторії - і України, і росії.
А тепер приходиться працювати лише для українського глядача.
От і втрачаються грошики.
А коли жерти хочеться, як і раніше, про "патріотизм" такі люди забувають.
100%. Патріотизм зразу зникає, коли впирається у бабло...
Не у всіх але у більшості, поки їм зручно патріоти....
   
Re: От Горбунова не ожидал..

то не прибалти зробили
то єс і нато зробили

ні, то прибалти зробили
вони спочатку порізали труби нафтогазової залежності, потім довели свою економічну та політичну стабільність, потім виконали всі вимоги і лише потім вступили до об'єднань
це саме те, що не здатні зробити наші еліти та дуполизи знизу
   
Re: От Горбунова не ожидал..

"...Півродини – в Росії. Старша сестра – в Москві. Дружина звідти. Там маса людей, яким я вдячний..."
 ;)
"наступна зупинка" - ток-шоу на раша-тв про "мишебрат'я".

буду радіти якщо помиляюсь.
   
Re: От Горбунова не ожидал..

Люди морально устают. Жизнь не улучшается. У власти такое же ворье как и было. И в чем смысл погибать. Что бы у Пете харя еще шире была? Розенблад очередной миллион заработал? Ахметов миллиард???
   
Re: От Горбунова не ожидал..

Люди морально устают. Жизнь не улучшается. У власти такое же ворье как и было. И в чем смысл погибать. Что бы у Пете харя еще шире была? Розенблад очередной миллион заработал? Ахметов миллиард???

Ты это серьезно? Кацапский тролль?
   
Re: От Горбунова не ожидал..

Люди морально устают. Жизнь не улучшается. У власти такое же ворье как и было. И в чем смысл погибать. Что бы у Пете харя еще шире была? Розенблад очередной миллион заработал? Ахметов миллиард???

що за х.й.ю ти написав ?
   
Re: От Горбунова не ожидал..

Я так не думаю. Но моральный износ существует.
   
Re: От Горбунова не ожидал..

Люди морально устают. Жизнь не улучшается. У власти такое же ворье как и было. И в чем смысл погибать. Что бы у Пете харя еще шире была? Розенблад очередной миллион заработал? Ахметов миллиард???


 :facepalm1:

Нє давайте віддамо все кацапам, що б Розенблат не тирив....
......
И в чем смысл погибать.
тут взагалі ппц....
навпаки, за нас люди воюють і дехто помирає того нічого нити і нарікати шо дівки не дають чи от ойфон не купив...
   
Re: От Горбунова не ожидал..

:facepalm1:

Нє давайте віддамо все кацапам, що б Розенблат не тирив....
......
И в чем смысл погибать.
тут взагалі ппц....
навпаки, за нас люди воюють і дехто помирає того нічого нити і нарікати шо дівки не дають чи от ойфон не купив...
я не свои мысли сказал. Я сними не согласен. Но в людях они есть.
   
Re: От Горбунова не ожидал..

Ржачка в чем. Если б не НАБУ, то про Розенблата никто и не знал бы.

То что таких  с людей снимают неприкосновенность и расследуют уголовные дела это наоборот успех. Но вместо этого кричат про зраду.
   
Re: От Горбунова не ожидал..

Ржачка в чем. Если б не НАБУ, то про Розенблата никто и не знал бы.

То что таких  с людей снимают неприкосновенность и расследуют уголовные дела это наоборот успех. Но вместо этого кричат про зраду.
Я не свои мысли писал. Я с ними не согласен. Розенблад пришелся к слову. Пусть будет Кононенко с грановским.
   
Re: От Горбунова не ожидал..

Киівський кац з обличчям пензенського алкана.
Що від нього чекати. Як і від мільонів інших, на бажання яких повернутись до комфортної мазер-раша розраховує фуйло в своїх божевільних планах.
Може нам швише і зручніше комфортно увійти в Кацапостан- ця діфолтно вдубована в кацапокультуру фундаментальна ідея мовчазно визріває в кацапомовних душонках.
В тюрмі тепло, комфортно і там годують- мріє бомж який замерз на волі, бомж- нащадок пензенських носіїв лаптів.
Дивна істота яка одночасно носить в собі звички раба із замашками колонізатора.
"Перепрошує, що переходить на російську. Так зручніше і швидше, пояснює."
   
Re: От Горбунова не ожидал..

Киівський кац з обличчям пензенського алкана.
Що від нього чекати. Як і від мільонів інших, на бажання яких повернутись до комфортної мазер-раша розраховує фуйло в своїх божевільних планах.
Може нам швише і зручніше комфортно увійти в Кацапостан- ця діфолтно вдубована в кацапокультуру фундаментальна ідея мовчазно визріває в кацапомовних душонках.
В тюрмі тепло, комфортно і там годують- мріє бомж який замерз на волі, бомж- нащадок пензенських носіїв лаптів.
Дивна істота яка одночасно носить в собі звички раба із замашками колонізатора.
"Перепрошує, що переходить на російську. Так зручніше і швидше, пояснює."
Покажите Ваш фейс. И сыграйте лучше чем он.
   
Re: От Горбунова не ожидал..

Киівський кац з обличчям пензенського алкана.
Що від нього чекати. Як і від мільонів інших, на бажання яких повернутись до комфортної мазер-раша розраховує фуйло в своїх божевільних планах.
Може нам швише і зручніше комфортно увійти в Кацапостан- ця діфолтно вдубована в кацапокультуру фундаментальна ідея мовчазно визріває в кацапомовних душонках.
В тюрмі тепло, комфортно і там годують- мріє бомж який замерз на волі, бомж- нащадок пензенських носіїв лаптів.
Дивна істота яка одночасно носить в собі звички раба із замашками колонізатора.
"Перепрошує, що переходить на російську. Так зручніше і швидше, пояснює."

нащо стільки тексту у той час, як президент відмовляється вступати до НАТО та саджати любих друзів?
   
Re: От Горбунова не ожидал..
Geo

Люди морально устают. Жизнь не улучшается. У власти такое же ворье как и было. И в чем смысл погибать. Что бы у Пете харя еще шире была? Розенблад очередной миллион заработал? Ахметов миллиард???


Моямася
   
Re: От Горбунова не ожидал..
Geo

Не надо "морально изнашиваться". Живите, пока живете. Завтра настанет завтра. Сразу полегчает. Утром встал живой - и слава Богу.

Внутрення малоросская козлота куда больше нервов забирает, чем внешний вооруженный враг.
   
Re: От Горбунова не ожидал..

я не свои мысли сказал. Я сними не согласен. Но в людях они есть.

особливо в тих, хто думає та пише мовою окупантів

бабця дружини пройшла табори -15 років
тоді колгоспне кріпатство і трудодні
тоді мізерна пенсія і т.д.

підняла 3-х дітей, двоє пройшли через дитячі будинки
тільки мою тещу, коли прийшли за ними, через віконечко пропхали
і вона у 4ри рочки бігла пару кілометрів лісом до тітки
там і жила
родину, як забрали у 1946 му, так тільку у 1962 зібрались всі знову у рідному селі

вона у січні 2014, коли понеслось на Грушевського, принесла всі гроші, всі
які відклала на похорони, на пам*ятники і т.д. і віддала на ПС
тоді благословила онука на війну і дочекалась

вона кожні вибори наполягає, щоб її везли чи до неї привозили урну
і голосує, бо розуміє, що треба боротись

а тут ні голоду, ні холоду
а люди втомились

не люди, а москалики та малороси шановний

в нас у селі був чоловік, що відхопив 27 років таборів
завжди казав, що ні про що не шкодує
і один раз в житі я бачив, як він плакав
коли в Тернополі знімали істукана, ще 8.8.1990 року
я не сплутав, ще був совок, КДБ і т.д.

а чоловік одів форму УПА, кашект з тризублом
стояв і плакав - до сьогодні мурашки по тілу, як згадаю

а тут "устали они"

"устали?" - пиз...те в рашку


Останнє редагування: 19 липня 2017 13:56:47 від Nik02121971
   
Re: От Горбунова не ожидал..

Все говорят, что надо мириться, но никто не говорит как это возможно после отжима Крыма и пролившейся крови на Донбассе.
Если хуйло отдаст Крым назад и уйдет с Донбасса, тогда еще можно будет рассчитывать на примирение в широком смысле, хотя до конца это все равно не забудется.
   
відправте його на передову,
нехай там своїм лбом домовляється з кулями рф снайперів,
так буде справедливо,
але немає кому його туди відправити...
Вас тоже, к сожалению, на передовую не не отправили. А то бы, глядишь, из теплого кресла патриотические лозунги не кидали.
   
Re: От Горбунова не ожидал..

Вас тоже, к сожалению, на передовую не не отправили. А то бы, глядишь, из теплого кресла патриотические лозунги не кидали.
з передової чи після неї вже не звучать патріотичні гасла?
а чому так?
   
Re: От Горбунова не ожидал..

Ржачка в чем. Если б не НАБУ, то про Розенблата никто и не знал бы.

То что таких  с людей снимают неприкосновенность и расследуют уголовные дела это наоборот успех. Но вместо этого кричат про зраду.

Ржачка в тому, що за пару місяців всі показово затримані повертаються на свої робочі місця наче нічого і не було.
   
з передової чи після неї вже не звучать патріотичні гасла?
а чому так?
Знакома с тремя ветеранами этой войны. Как и большинство ветеранов ВОВ говорить о войне не хотят. Вы спрашиваете "а чому так?". Ну, мабуть, людей убивать неприятно. Не нравится объяснение - спросите сами.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія