Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Купували велосипеди. 3 шт.

Re: Купували велосипеди. 3 шт.

Ну, в мене потреби досить прості. Місто, покатушки північною Україною на кілька днів, схили максимум градусів 15. Але часто пісок-грунтовка, саме через це потрібна "понижена". Думаю, для початку, на пробу якийсь sachs елементарний на три передачі вистачить, щоб зрозуміти суть.
Я на круизере жены немного катался, но там чисто городской байк. По этому точно ничего сказать не могу. Сам катаю на шоссере)))
   
Re: Купували велосипеди. 3 шт.

Планетарка на дорожнику по місту будь-який mountain bike взує. Ну да, згоден, на Еверест з нею не попхаєшся
Возможно. У меня по городу средняя на 50 километрах 28км/ч .
   
Re: Купували велосипеди. 3 шт.

Сам катаю на шоссере)))
От чого не сприймаю, хоча й розумію, що кожному своє.. це ж прив'язаність до асфальту, вірно?
   
Re: Купували велосипеди. 3 шт.

От чого не сприймаю, хоча й розумію, що кожному своє.. це ж прив'язаність до асфальту, вірно?
Абсолютно правильно. Но я увлекаюсь триатлоном, по этому только так))). Катаю в основном рано утром, когда трафик практически нулевой.
   
Re: Купували велосипеди. 3 шт.

Абсолютно правильно. Но я увлекаюсь триатлоном, по этому только так))). Катаю в основном рано утром, когда трафик практически нулевой.
О... Це вже серйозно. Мені головне - відкриття "що там, за поворотом" чи за пагорбом, і можливість стати на ночівлю, де душа попросить. І велосипед тут ідеальна річ, бо пішки далеко не заберешся, а машина - то зовсім інше, нема контакту навколишнім світом.
   
Re: Купували велосипеди. 3 шт.

Я не можу себе вважати досвідченим велотуристом, але, признаюсь, важко уявити, як людина на підйомі вибирає з 24-х передач одну, найбільш віповідну до умов.)
Насправді рекомендується з 24-х використовувати 8-9 передач.
З великою ведучою 2-3 найменших ведених, з середньою - 2-3 середніх, з малою - 2-3 великих.
В такому випадку перекос ланцюга мінімальний, а відповідно мінімальне і зношення ланцюга та "зірок".

Тому перевага "класичної" системи перемикань швидкостей не в кількості самих швидкостей, а в діапазоні.
Жодна планетарка з цим не зрівняється через свої розміри.
   
Re: Купували велосипеди. 3 шт.

Насправді рекомендується з 24-х використовувати 8-9 передач.
З великою ведучою 2-3 найменших ведених, з середньою - 2-3 середніх, з малою - 2-3 великих.
В такому випадку перекос ланцюга мінімальний, а відповідно мінімальне і зношення ланцюга та "зірок".

Тому перевага "класичної" системи перемикань швидкостей не в кількості самих швидкостей, а в діапазоні.
Жодна планетарка з цим не зрівняється через свої розміри.
жодна перекидка не зрівняється з планетаркою в надійності. а це вирішальний фактор.
   
Re: Купували велосипеди. 3 шт.

Возможно. У меня по городу средняя на 50 километрах 28км/ч .

Это в каком городе? В Киеве? 28 средняя - это где-то 32 крейсерская? В таком потоке, на дорогах без велодорожек с кучей баранов, считающих, что велосипедистам уступать не обязательно, ну нах. То для самоубийц.
   
Re: Купували велосипеди. 3 шт.

жодна перекидка не зрівняється з планетаркою в надійності. а це вирішальний фактор.
Сумнівне твердження. Але припустимо що це так. Планетарка все одно актуальна тільки для плоскої поверхні.
Для мене ж велосипед - це синонім бездоріжжя, підйомів та спусків. Для чого мені "надійність" планетарки, якщо я в основному тягнутиму велосипед на собі.
   
Re: Купували велосипеди. 3 шт.

Отлично! Главное начать!
На таком говне можно только начать и кончить. Всякую охоту отобьёт. Я, когда попробовал поездить на таком же по уровне ардисе после Specialized на 28 колёсах, охренел от того какая же это тяжеленная черепаха без наката, которая к тому же ещё и сыплется на ходу. У, меня было дело, отвалился на нём шатун. Хорошо, было в городе, а было бы километров за 50? Это не проколотая камера, которых я по 4 раза за сезон меняю в дороге, это пздц тебе сразу.
   
Re: Купували велосипеди. 3 шт.

Планетарка для  городских ребят, или для жителей плоской нидерландщиньі.

Кто рубит серьезниє под'еми верхом, а не заволакивая байк руками-  конеха перекидки.
   
Re: Купували велосипеди. 3 шт.

Планетарка для  городских ребят, или для жителей плоской нидерландщиньі.

Кто рубит серьезниє под'еми верхом, а не заволакивая байк руками-  конеха перекидки.
я ті серйозні підйоми і з одною передачею долаю.
   
Re: Купували велосипеди. 3 шт.

я ті серйозні підйоми і з одною передачею долаю.
які серйозні?
У горах на велі був?))
   
Re: Купували велосипеди. 3 шт.

   
Re: Купували велосипеди. 3 шт.

Сьогодні подолано 27 км. Всеж класне відчуття велосипед дае людині.
   
Re: Купували велосипеди. 3 шт.

Это в каком городе? В Киеве? 28 средняя - это где-то 32 крейсерская? В таком потоке, на дорогах без велодорожек с кучей баранов, считающих, что велосипедистам уступать не обязательно, ну нах. То для самоубийц.
Выше я написал. Выбираешь время и место с минимальным трафиком. Это ранее утро.
А так да, с дуру и буй сломать можно
   
Re: Купували велосипеди. 3 шт.

Лютобешено плюсую

А каманчі не ашанбайки?
Ну круто же - чел купил себе и семье велики, а пойдет- через год дрочащим на диване покажет фото новых.
Покатушек, короче!
   
Re: Купували велосипеди. 3 шт.

Кстати, хочу дать совет всем, кто не ездит на шоссейнике, но накатывает более-менее нормальные расстояния. Берите руль-бабочку вместо стандартного. Никакие рога, вам его не заменят. Куча удобных перехватов, отдых для рук, возможность изменить положение тела + дополнительное место для крепления всякой шняги, вроде фонаря - это дорогого стоит.

   
Re: Купували велосипеди. 3 шт.

Кстати, хочу дать совет всем, кто не ездит на шоссейнике, но накатывает более-менее нормальные расстояния. Берите руль-бабочку вместо стандартного. Никакие рога, вам его не заменят. Куча удобных перехватов, отдых для рук, возможность изменить положение тела + дополнительное место для крепления всякой шняги, вроде фонаря - это дорогого стоит.

Показати зображення...


Порада приймаеться з вдячністю.
  (tu)
   
Re: Купували велосипеди. 3 шт.

Лютобешено плюсую

Ну круто же - чел купил себе и семье велики, а пойдет- через год дрочащим на диване покажет фото новых.
Покатушек, короче!
(tu)
   
Re: Купували велосипеди. 3 шт.

Порада приймаеться з вдячністю.
  (tu)
А это не для тебя. 30 км - это вообще не расстояние, да ещё и глупо будешь смотреться на своём нубском ашанбайке с бабочкой.
   
Re: Купували велосипеди. 3 шт.

А это не для тебя. 30 км - это вообще не расстояние, да ещё и глупо будешь смотреться на своём нубском ашанбайке с бабочкой.

Может я и нуб в велобратстве, но не не сноб с руками грузчика.

Ашан для тебя, мі же приобретаем велосипеді в специализированніх магазизах  на заводе -зборщике ARDIS. ПНХ клоун с руками обслуги, если такой  клоун.
   
Re: Купували велосипеди. 3 шт.

Ашан для тебя, мі же приобретаем велосипеді в специализированніх магазизах 
Мде... Ну катайся себе.
   
Re: Купували велосипеди. 3 шт.

Мде... Ну катайся себе.
Катісь мімо ашановец.
   
Re: Купували велосипеди. 3 шт.

Ardis Lido
Ardis South 
Дитячий теж ардіс.
 
В мене не було лісапета з 1995 року.
 Жити по новому!

Молодець!  (tu)  і не слухай невдачників, що доброго слова не можуть знайти.
   
Re: Купували велосипеди. 3 шт.















   
Re: Купували велосипеди. 3 шт.

У лісі попався на перекусі полоз. Чудовий такий, милий полоз.

У Криму, а саме біляч водохранки такі ж були. Це кримський полоз .

Але біля Пущі-водиці у лісі.

   
Re: Купували велосипеди. 3 шт.

Полоз.
Кримський.
 Під Київом.

   
Re: Купували велосипеди. 3 шт.

   
Re: Купували велосипеди. 3 шт.

ВІдпустив.

Навіть полози з Криму тікають в Україну.

   
Re: Купували велосипеди. 3 шт.

   
Re: Купували велосипеди. 3 шт.

Verdante  вот такие руки должны быть у велосипедиста. Если руки как у тебя на фото, все в салидоле и руки как у бомжа - ты или сам грязнуля, или твой велосипед гавно.

 :laugh:




Останнє редагування: 7 липня 2018 21:39:28 від Вимушений Киянин
   
Re: Купували велосипеди. 3 шт.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=995380.0
Як вберегти велосипед від крадіжки?

Я б не лишав нові велосипеди на сходах. Або балкон. Або якась комора в квартирі.
Або ще й підвіс на стіну або стелю. Чи то на балконі. Чи ще десь. Якщо поверх не низький.
   
Re: Купували велосипеди. 3 шт.

КАк можно быть таким грязным в дороге? На салфетки денег нехватило или просто привычка  быть грязным таким?
 твой вид засери оскорбляет мою тему. Покиньнах её  и приведи в порядок или велик или руки.   :laugh:
   
Re: Купували велосипеди. 3 шт.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=995380.0
Як вберегти велосипед від крадіжки?

Я б не лишав нові велосипеди на сходах. Або балкон. Або якась комора в квартирі.
Або ще й підвіс на стіну або стелю. Чи то на балконі. Чи ще десь. Якщо поверх не низький.


Я дивився 4 роки як на 24 поверхах у пьяти під'їздах люди полишають і велосипеди і коляски і всю куйню.
 Територія жилого комплексу охороняеться , чужому реально нереально потрапити на територію котра належить жильцям.
 Тому що з авто що з мотиками що з колясками що з електровелосипедами проблем за 4 роки не було.




Останнє редагування: 7 липня 2018 21:57:41 від Вимушений Киянин
   
Re: Купували велосипеди. 3 шт.

Verdante  обьясни мне почему ты такой грязный ? Что ты делаешь руками  или с великом что такое фото хуёвое? Не понимаю.
   
Re: Купували велосипеди. 3 шт.

Сom1

сьогодні якраз ввечері знайшов старий захист, але там тросик був.
 Тросик мені якось довіри не викликає, тому вставив цеп, та запліскав у місцях з'еднань потім зашліфував.

Отаке може і піде я хз.



   
Re: Купували велосипеди. 3 шт.

Полоз.
Кримський.
 Під Київом.

Показати зображення...
Полози так, зустрічаються під Києвом. І вужі. Колись весною йшов лісом в с. Лісники з кончі заспи, їх там були сотні! І я користався тим, що моя супутниця боялась будь-яких плазунів))
   
Re: Купували велосипеди. 3 шт.

Полози так, зустрічаються під Києвом. І вужі. Колись весною йшов лісом в с. Лісники з кончі заспи, їх там були сотні! І я користався тим, що моя супутниця боялась будь-яких плазунів))
жінки для лічнава іспользованія хараши,да.
А папіздеть і с калегамі і друзьямі ми можем.
Ані, женщіни, для лічнава іспользованія, да. І в лісу.
   
Re: Купували велосипеди. 3 шт.

Ні, не в лісу, а потім, через кілька годин в Лісниках. На горі біля обсерваторії, під зоряним небом.. романтика і секс)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія