Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: дозиметр

ФЗВ: дозиметр

Який краще для дом. застосування ? У кого є досвід ?
   
Re: ФЗВ: дозиметр

Шо бум міряти?
   
Re: ФЗВ: дозиметр

Шо бум міряти?

радіацію, що ж ще...
Надибала такий вар:
https://prom.ua/ua/p1211800575-radiatsionnyj-dozimetr-zgkpdq.html
   
Re: ФЗВ: дозиметр

радіацію, що ж ще...
Надибала такий вар:
https://prom.ua/ua/p1211800575-radiatsionnyj-dozimetr-zgkpdq.html

То зрозуміло. В побуті то практично пофігу, в мене "припя'ять"від давно мертвого заводу полярон, куплена років 20 тому за 20 грн !!! на вернісажі у львові. Працює.
Питання нафіга вам дозиметр?
   
Re: ФЗВ: дозиметр

То зрозуміло. В побуті то практично пофігу, в мене "припя'ять"від давно мертвого заводу полярон, куплена років 20 тому за 20 грн !!! на вернісажі у львові. Працює.
Питання нафіга вам дозиметр?

В світлі поточної і майбутньої реальності...Протиг ази, дякую дитині, з осені 2019 вже є  :weep:
   
Re: ФЗВ: дозиметр

Ищите то шо может мерить бета излучение, все остальное с практической стороны будет до жопы.
Если ваш дозиметр сможет мерить бета излучение то таки все остальное он сможет
   
Re: ФЗВ: дозиметр

http://ecotest.ua/ український виробник
   
Re: ФЗВ: дозиметр

Пані Бяка готується до світової ядерної війни… та пофіг на дозиметри, вони вже не допоможуть
   
Re: ФЗВ: дозиметр

Радіометр бета-гамма випромінювання "РКС-20.03 Прип'ять"
Там датчики хороші
Екран дубоватий , але це гламур безпотребний

Пс
Краще мати запаси масок і вологих серветок під маски
І взагалі вологі серветки як фільтри і просто для протирання тіла - дуже ефективні
   
Re: ФЗВ: дозиметр

Пані Бяка готується до світової ядерної війни… та пофіг на дозиметри, вони вже не допоможуть
та да, тогда не дозиметр надо покупать, а рыть бомбоубежище с автономной системой проживания и с запасом еды воды лет на 10

что те противогазы и дозиметры
   
Re: ФЗВ: дозиметр

та да, тогда не дозиметр надо покупать, а рыть бомбоубежище с автономной системой проживания и с запасом еды воды лет на 10

что те противогазы и дозиметры
може людина розраховує що буде далеко від епіцентрів вибуху  і місць інтенсивного випадіння радіоактивних опадів і тому побутового дозиметра (а тільки вони доступні) буде досить для контролю навколишнього середовища  :idea:
   
Re: ФЗВ: дозиметр

http://ecotest.ua/ український виробник

+

У меня он много лет, работает безотказно
   
Re: ФЗВ: дозиметр

Пані Бяка готується до світової ядерної війни… та пофіг на дозиметри, вони вже не допоможуть

Про ЗАЕС не чули, нє ?
   
Re: ФЗВ: дозиметр

Радіометр бета-гамма випромінювання "РКС-20.03 Прип'ять"
Там датчики хороші
Екран дубоватий , але це гламур безпотребний

Пс
Краще мати запаси масок і вологих серветок під маски
І взагалі вологі серветки як фільтри і просто для протирання тіла - дуже ефективні

Так.
А в тій "прип'яті" радіоактивний кобальт є ? Подивилася на модель - навряд чи :)
Але ж його немає у продажу..
   
Re: ФЗВ: дозиметр

Так.
А в тій "прип'яті" радіоактивний кобальт є ?
нема
   
Re: ФЗВ: дозиметр

бункер облаштували?
припаси років на 5?
   
Re: ФЗВ: дозиметр

+

У меня он много лет, работает безотказно

Яка саме модель ?
   
Re: ФЗВ: дозиметр

Пані Бяка готується до світової ядерної війни… та пофіг на дозиметри, вони вже не допоможуть
Бяка правильно робить, бо зараз поглядати на дозиметри ой як потрібно. Добре, що Бяка закцентувала на цьому увагу = багато хто подумає, щоб придбати дозиметр.
Бяка, як придбаєте, напишіть який і де придбали, плз.

До речі, а спеціальний аларм для населення існує в разі викиду радіоактивних матеріалів в повітря?

Останнє редагування: 6 серпня 2022 13:06:57 від ЛАРТА
   
Re: ФЗВ: дозиметр

та да, тогда не дозиметр надо покупать, а рыть бомбоубежище с автономной системой проживания и с запасом еды воды лет на 10

что те противогазы и дозиметры
не взлетит, за 10 лет из еды испаряццо все витамины.
у бункерожителей выпадут зубы и волосы, скосорылит обменные процессы и воны здохнуть в страшенних муках.

Только утекать из зоны ядреного заражения, нет другого решения.
   
Re: ФЗВ: дозиметр

Ну да, ну да - ми всє обязатєльно умрьом.
Перед війною : їжу запасаєш ? гречку ?? бугагага :)) та скільки ми тієї гречкі їмо ?? Бгг.
   
Re: ФЗВ: дозиметр

ДП-5В, тільки перепаяти лампочки на світодіоди і в живленні під аккумулятор літій іонний. Кращого для побуту нічого немає. Я вам як фахівець кажу, який практично користувався всими видами на реальних фонах ...



Останнє редагування: 6 серпня 2022 13:30:03 від Гражданин
   
Re: ФЗВ: дозиметр

Я такий ледь не купила років 10 тому як прикол додому. Але мене зупинили: там же всередені радіоактивні елементи.
   
Re: ФЗВ: дозиметр

Я такий ледь не купила років 10 тому як прикол додому. Але мене зупинили: там же всередені радіоактивні елементи.

Там тестове джерело бета випромінювання, яке знаходиться в зонді і ніякої не безпеки не несе, якщо тільки ти його спеціально не витягнеш і не з'їси. 
Воно призначене винятково для перевірки роботи приладу і щоб вухами можна було почути як звучить радіація
   
Re: ФЗВ: дозиметр

Я такий ледь не купила років 10 тому як прикол додому. Але мене зупинили: там же всередені радіоактивні елементи.
Не страшно, там активність менш МЗА (мінімально значима активність) до того ж бета  :-)o
   
Re: ФЗВ: дозиметр

тільки перепаяти лампочки на світодіоди
:facepalm:

А доречі, хтось може бізнес замутити. Треба тільки світодіоди і паяльник. Ну, ще старі дозиметри...
   
Re: ФЗВ: дозиметр

:facepalm:


Ви хочете зі мною про це поговорити?  Давайте, я вас слухаю. Тільки диплом якийсь покажіть що ви компетентні у цьому питанні.
   
Re: ФЗВ: дозиметр

Я такий ледь не купила років 10 тому як прикол додому. Але мене зупинили: там же всередені радіоактивні елементи.
Коли я був малолітнім довбойобом, після уроків ми вскрили кабінет фізики і знайшли розчин якоїсь радіоактивної фігні для камери вільсона.

Полили тією фігнею рослини на підвіконні, думали віні мутують і почнуть жерти вчителів, але ніт, нічого їм не сталося. :(
   
Re: ФЗВ: дозиметр

Ви хочете зі мною про це поговорити?  Давайте, я вас слухаю. Тільки диплом якийсь покажіть що ви компетентні у цьому питанні.
Я хоч і інженер-електрик за дипломом, але випаювати лампочки не вмію і не маю чим. Ну, і звісно не буду, як би той дозиметр не був потрібний.
Мені треба замовити і купити вже готове. Для цього треба мати спеціальну освіту?
   
Re: ФЗВ: дозиметр

Коли я був малолітнім довбойобом, після уроків ми вскрили кабінет фізики і знайшли розчин якоїсь радіоактивної фігні для камери вільсона.

Полили тією фігнею рослини на підвіконні, думали віні мутують і почнуть жерти вчителів, але ніт, нічого їм не сталося. :(
То швидше за все був спирто-водяний розчин (фактично горілка) для заповнення її парою камери ... воно ні разу не радіоактивне   :D
   
Re: ФЗВ: дозиметр

На лампочки йде окремий елемент живлення і там стоять маленькі лампочки на півтора вольта. 
Оскілки елементів живлення такого розміру A336 (R12) 21.5x60 мм зараз тупо ніде немає, то можна туди втулити три літієвих аккумулятора 18650, але трохи підпиляти гнізда і запаралелити їх,  живлення світодіоів підсвітки взяти з основного живлення. Завдання для 5 класу.

   
Re: ФЗВ: дозиметр

То швидше за все був спирто-водяний розчин (фактично горілка) для заповнення її парою камери ... воно ні разу не радіоактивне   :D
:weep:
   
Re: ФЗВ: дозиметр

Я хоч і інженер-електрик за дипломом, але випаювати лампочки не вмію і не маю чим. Ну, і звісно не буду, як би той дозиметр не був потрібний.
Мені треба замовити і купити вже готове. Для цього треба мати спеціальну освіту?

Купіть щось побутове і мудохайтесь з ним. А якщо бажаєте реальний прилад - візьміть військовий ДП-5 і допиляйте його до сучасних елементів живлення.
   
Re: ФЗВ: дозиметр

Пані Бяка готується до світової ядерної війни… та пофіг на дозиметри, вони вже не допоможуть

Бяка молодець - адекватно реагує на виклики. От вона одразу як почався ковід придбала кисневий концентратор. А я прогавила і не змогла врятувати чоловіка від задухи і смерті.

Зараз такі часи що треба мати і "тривожну валізу", і запас харчів/води/ліків, і каністри з пальним, і газовий балон, і навіть сіль з сірниками та сухарі.
І дозиметр не буде зайвим, щоб не сподіватись на цивільну оборону, якої вже давним-давно нема і її навіть не намагаються відновити, а контролювати хоч трошки ситуацію біля себе.
   
Re: ФЗВ: дозиметр

Бяка молодець - адекватно реагує на виклики. От вона одразу як почався ковід придбала кисневий концентратор. А я прогавила і не змогла врятувати чоловіка від задухи і смерті.

Зараз такі часи що треба мати і "тривожну валізу", і запас харчів/води/ліків, і каністри з пальним, і газовий балон, і навіть сіль з сірниками та сухарі.
І дозиметр не буде зайвим, щоб не сподіватись на цивільну оборону, якої вже давним-давно нема і її навіть не намагаються відновити, а контролювати хоч трошки ситуацію біля себе.
все так але я от не розумію, що я б мав їм вимірювати?
Ну от на горизонті з'явився гріб і замість накивати п'ятами достаю дозіметро аби що?

Яка мета?
   
Re: ФЗВ: дозиметр

все так але я от не розумію, що я б мав їм вимірювати?
Ну от на горизонті з'явився гріб і замість накивати п'ятами достаю дозіметро аби що?

Яка мета?
дозиметр може знадобитись пізніше (звісно якщо не накриє ься від ЕМІ) воду їдло та навколишнє середовище контролювати, щоб, наприклад не зїсти чогось не того, чи палатку не втулити в радіоактивну пляму поки буде в чистіші місця евакуюватися. Ну і потім, щоб хитровиєбані ділки не запропонували вам, скажімо,  столика що "таємничо світиться у темряві "  :D
   
Re: ФЗВ: дозиметр

дозиметр може знадобитись пізніше (звісно якщо не накриє ься від ЕМІ) воду їдло та навколишнє середовище контролювати, щоб, наприклад не зїсти чогось не того, чи палатку не втулити в радіоактивну пляму поки буде в чистіші місця евакуюватися. Ну і потім, щоб хитровиєбані ділки не запропонували вам, скажімо,  столика що "таємничо світиться у темряві "  :D
а ну може.
   
Re: ФЗВ: дозиметр

У мене в сім'ї колись був ДП..

Я ним перевіряв по топографічній карті весь парк партизанської слави. І по моїм вимірам там знищували облаштовані  місця відпочинку і багато чого іншого.

Також по моїм вимірам була знищена колекція старожитностей в класі історії.

Останнє редагування: 6 серпня 2022 14:55:52 від Воххобайт
   
Re: ФЗВ: дозиметр

Купіть щось побутове і мудохайтесь з ним. А якщо бажаєте реальний прилад - візьміть військовий ДП-5 і допиляйте його до сучасних елементів живлення.
Так а що не так з побутовими такими як наші екотестівські ТЕРРА?
Неправильно показують чи незручні в користуванні?
Що незручне керування сам знаю, але там живлення унікально економне, кілька місяців прилад працює безперевно в режимі моніторингу на двох мізинчиках (причому можна й акуми NiMh).

Ось ТЕРРА на Розетці гамма плюс бета.
   
Re: ФЗВ: дозиметр

На лампочки йде окремий елемент живлення і там стоять маленькі лампочки на півтора вольта. 
Оскілки елементів живлення такого розміру A336 (R12) 21.5x60 мм зараз тупо ніде немає, то можна туди втулити три літієвих аккумулятора 18650, але трохи підпиляти гнізда і запаралелити їх,  живлення світодіоів підсвітки взяти з основного живлення. Завдання для 5 класу.

Показати зображення...
На лампах, витримає ЕМІ?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія