Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Боже бережи Америку!

Боже бережи Америку!

Наша доля вирішується там
і схоже там все наближується до точки зламу

Re: Боже бережи Америку!

https://youtu.be/uPlnh34II7k
У нього кожен день останні два роки переломний момент.  :laugh:

Разом з Піонтковським ось ось буде перемога

Він не родич Балашова?

комент рівня ОК/ВК
Сумніваюся що ви встигли прослухати , а тим більше вивчити це питання щоб тезісно контраргументувати.
Не слухав, але принципово ні сагласен.  Не подобається холуям Єрмака робота Швеця, знаю вашу біль, співчуваю

Він не родич Балашова?
він КГБ шнік, ви ж це хотіли написати?

HSM

Гамериканці про це не знають

Гамериканці про це не знають

Ми теж не знали. Шашлики жерти готувались

Разом з Піонтковським ось ось буде перемога
Щвеця після початку війни жодного разу не слухав, а в Піантковського хронічні емоційні качелі: то Саліван з Бернсом перемагають, то нарешті Блінкен з Остіном «розбудили» Байдена.

HSM

Вже гілка існує
Але є наірозумніши

Я Швеця не слухаю , вважаю це великим досягенням свого життя, і я зайшов про це написати окреме повідомлення

Щвеця після початку війни жодного разу не слухав, а в Піантковського хронічні емоційні качелі: то Саліван з Бернсом перемагають, то нарешті Блінкен з Остіном «розбудили» Байдена.
Бо воно так якось і є

комент рівня ОК/ВК
Сумніваюся що ви встигли прослухати , а тим більше вивчити це питання щоб тезісно контраргументувати.
Не слухав, але принципово ні сагласен.  Не подобається холуям Єрмака робота Швеця, знаю вашу біль, співчуваю
Слухав перед сном під пиво після роботи через кілька хвилин після виходу відео він ще казав, що в Києві вже субота)

У діда маразми та тяга до клікбєйту

Ще цікаво які доходи від реклами на його каналі

та розслабляємося бо :
"амеріке кердик і доляр то різаний папір!" (с)

Я Швеця не слухаю , вважаю це великим досягенням свого життя, і я зайшов про це написати окреме повідомлення
якщо б ти зайшов півроку тому. то за тягання швеця у клювику отримав би бан як мінімум місяців на три

годний аналіз після праймеріз

якщо б ти зайшов півроку тому. то за тягання швеця у клювику отримав би бан як мінімум місяців на три
Андрія Борісовича заганяють в кут потихеньку,  вертикаль посипалася.  А хто про Єрмака видає більше правди ніж Швець? а ніхто.. Швець це інфохаммер госдепа для Єрмака
мені похеру бан, я плакати не буду. Я кацапам сцю в очі а не питаю чи вони готові слухати ПРАВДУ про Єрмака,
Доступно написав?

80 депутатів слуг народу поводили Андрію Борісовічю золупою по губам, а ви сцитеся публікувати правду про Єрмака?

комент рівня ОК/ВК
яка там робота у балабола,що не має ніякої інфи з перших рук а тільки свої "АНАЛітичні" бла-бла з шансами ,як пересічної бабці-на двоє бабця ворожила або вмре або буде жила.

Ще цікаво які доходи від реклами на його каналі
(tu) пан бє в сам цантр реальних стимулів того і інших "шевців" сидіти і заробляти геморой.

яка там робота у балабола,що не має ніякої інфи з перших рук а тільки свої "АНАЛітичні" бла-бла з шансами ,як пересічної бабці-на двоє бабця ворожила або вмре або буде жила.

Типовий експерт.Знайти якусь новину на чужому каналі чи прочитати статтю якогось видання ,а потім годину тлумачити що вони мали на увазі роблячи посилання на власні інсайди з  розумним та дуже серйозним обличчям

Vadym Noskoff [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
cьогодні в 20:33
IP/Host: ---.150.65.28.kyiv.volia.net
+1

кличка -шпион ,
 у нього  все про "  ермак-  полковник фсб,и так далі, ... :D

Цей хлопчина емігрант з Донецька веде гитарні стрими, дружить з сімєю Валери Гаїни з Круїза.. На скільки я бамбасян не переварюю за региональність і рагульність узкомирного міслення,  то цьому в США промили мізки з хлором до шаблонного демократа, нічого не лишилося нашого  (tu)  Ніколи не скажеш шо з бамбаса
Дає непоганий огляд проблеми на півдні Техасу

Люди мира, помните, кгбшников и зеков нельзя выбирать ни в презиленты, ни в поставщиков новостей.

Люди мира, помните, кгбшников и зеков нельзя выбирать ни в презиленты, ни в поставщиков новостей.
КГБ шник і розвідник мають такуж різницю як НКВДШник і дипломат
Швець звалив в Штати 30 років тому і займається аналитичною і консультаційною роботою часто отримує замовлення від уряду США.
Не виключаю що цей канал і його наповнення йде з подачі наших партнерів в США, щоб тиснути на корумпований режим презідента  Єрмка
Почитайте у Різуна як він втік від російської розвідки в Британію я будете розуміти ступінь взаємозвязку з москвою))

У Вас же российский паспорт? Якщо я не помиляюсь.... Вам то шо? Україна перемогла, 404 зникне з мапи в цьому році.  Буде інший, не з куркою-інвалідом. Чекайте. Навіщо мою країну обговорювати?

Сейчас украинцы в США обустраивают схроны в Аппалачах. Что интересно, украинцам это позволяется, поскольку народный обычай, культурное наследие. Если кто-то другой начнет строить схрон на чужой (государственной) земле, его арестуют.
А что? Я бы, может, тоже построил. Надо в сети поискать технологию этого дела.

КГБ шник і розвідник мають такуж різницю як НКВДШник і дипломат
Швець звалив в Штати 30 років тому і займається аналитичною і консультаційною роботою часто отримує замовлення від уряду США. :K
Не виключаю що цей канал і його наповнення йде з подачі наших партнерів в США, щоб тиснути на корумпований режим презідента  Єрмка
Почитайте у Різуна як він втік від російської розвідки в Британію я будете розуміти ступінь взаємозвязку з москвою))

The war in Ukraine has given Shvets another opportunity to insert himself into the international dialogue.
An ethnic Ukrainian, the former Soviet spy has taken every opportunity to rail against Ukraine’s security services , rather than to criticize Russian aggression.
He has seized on a recent report about the death of a Ukrainian businessman who had connections to the Ukrainian security services.

The Wall Street Journal reported last week on the death of Denys Kiryeyev, a businessman who had managed the assets of a billionaire family in Russia.
Kiryeyev had maintained good relations with both Russia and Ukraine from 2014 until 2022.
But with the outbreak of war, he is said to have given Ukraine’s military intelligence service, HUR, critical intelligence that enabled Ukraine to defend the Kiev airport from the initial Russian attack.

Also last week, the Washington Post published a story about Bill Burns’ traveling to Ukraine for consultations.
The article mentioned that the Ukrainians trust Burns because he warned them about the danger to the Kiev airport before the invasion.
Shvets takes this instance of two intelligence sources confirming a report, and calls it a contradiction.

“Did Burns tell Ukraine about the airport, or did Kiryeyev?” he asked accusingly on his YouTube channel.

“What good is our military intelligence service if they can’t distinguish between Kiryeyev and CIA Director Burns?”
And he repeats his thesis ad nauseam for a soporific 45 minutes.

https://leadership.ng/who-is-yuri-shvets/

Сейчас украинцы в США обустраивают схроны в Аппалачах
здрисни нафуй, лапоть, але не забудь вийняти хуй з рота і зі сраки

Sounds like he is a dick

He is a well-disguised Russian propagandist. He says the right things and then puts some little pieces of propaganda in them. So at first glance, his speeches seems kind of OK.

You’re absolutely correct. He repeats things that are well known anyway but then he pushes against Ukraine, big time. As a result, a lot less Ukrainians abroad want to send any humanitarian help, but even worse. He spreads fake rumors about Ukrainian government which is in the midst of the war. This makes some people in government suspicious about supporting Ukraine.

If Shvets were not a KGB-trained professional spy, it would be easy to dismiss his incoherent narrative as purposeless conspiracy theories, aimed only at getting views and clicks.
But his entire approach reeks of KGB tactics refined over a century, to drive a wedge between allies.
Why is it so important to him, especially right now?
Whose interest does this effort serve?
Whose interest does Yuri Shvets serve?
It’s time that someone investigates him, to answer that question.
https://www.reddit.com/r/UkraineConflict/comments/10nfmft/who_is_yuri_shvets/

https://leadership.ng/who-is-yuri-shvets/
Nigerian news? seriously? hahahah,  may be you have some sourses from Eritrea or Somali?

здрисни нафуй, лапоть, але не забудь вийняти хуй з рота і зі сраки

Что случилось?

Ну от що за нездорова потреба у людей не аналізувати інформацію максимально самостійно а обов'язково знайти якогось краснобая і баламута щоб він їм по вухах поїздив з власними інтерпретаціями. І знайдуть же ж 100% не фахівця а триндунця

Республіканці зробили кордон і проблеми з нелегалами своїм прапором , навколо якого об'єднують своїх прибічників. Буде цікаво- якщо демси толково запропонують прийняти закони для вирішення проблеми- що з тим цуцівнком робитимуть республіканці, які повірили в Додіка?

Буде цікаво- якщо демси толково запропонують прийняти закони для вирішення проблеми- що з тим цуцівнком робитимуть республіканці, які повірили в Додіка?

То цікаво.

Республіканці зробили кордон і проблеми з нелегалами своїм прапором , навколо якого об'єднують своїх прибічників. Буде цікаво- якщо демси толково запропонують прийняти закони для вирішення проблеми- що з тим цуцівнком робитимуть республіканці, які повірили в Додіка?

Ті, хто вірують в Трампа, головою не користуються, тому їм пофіг на все крім слів Трампа.
Трамп вже оголосив що закони запропоновані сенатом неправильні, хоча він їх навіть в очі не бачив, і все трампанзі голосуюватимуть проти.
А прийде Трамп до влади і просто заявить що ситуація владналась, навіть нічого не зробивши, і трампанзі будуть плескати в долоні і радіти, як він все правильно зробив.

Ті, хто вірують в Трампа, головою не користуються, тому їм пофіг на все крім слів Трампа.
Трамп вже оголосив що закони запропоновані сенатом неправильні, хоча він їх навіть в очі не бачив, і все трампанзі голосуюватимуть проти.
А прийде Трамп до влади і просто заявить що ситуація владналась, навіть нічого не зробивши, і трампанзі будуть плескати в долоні і радіти, як він все правильно зробив.

Хто і куди прийде- то ще по воді вилами писано. Якщо у  відкриту заявити , звернувшись до республіканців у обоїх палатах, закон, з вашими поправками готовий- вперед до голосування, йобнутмих дебілів навать серед виборців Додіка максимум до 8%. Повір до додіка і підтримуючих його виникнуть питання...

Seva Kaplan, в минулому - один із ведучих Radio Liberty, розповідає про Швеця
https://www.youtube.com/watch?v=wicViq6ipMo

Швець - гімно чoловiчoк

Накануне 22г, на видео Швеца Ютюб ставил плашку "реклама".
Канал раскручивался на все деньги.
Задача: дискредитация высшего руководства Украины, раскачка общества

Як надувати ютуб-канал ботами - https://youtu.be/wicViq6ipMo?t=3929
Шарій, Швець, Гордон так і поступають

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія