Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ну що маємо по факту : війна буде ще довго. Зміни влади не буде. як із цим нам жити ?

Ну що маємо по факту : війна буде ще довго. Зміни влади не буде. як із цим нам жити ?
що плануєте робити ? що ви особисто будете робити при війні "аж до кінця" (с) Байден?

не буде війна аж так довго.
2024рік точно ще буде,
а в 2025 є шанс що завершиться.

і то таке затягування лише за рахунок календаря американських виборів. бо всі сторони чекають на результат американських виборів.

забагато невідомих для будь-якого планування.  Буду намагатись просто жити

забагато невідомих для будь-якого планування.  Буду намагатись просто жити

власне. у цьому рівнянні із 3 невідомими є 5 невідомих.  :laugh:
я теж буду намагатись просто жити. щодня. а там побачимо.  :-)o

власне. у цьому рівнянні із 3 невідомими є 5 невідомих.  :laugh:
я теж буду намагатись просто жити. щодня. а там побачимо.  :-)o
:-B

2024рік точно ще буде,

і то таке затягування лише за рахунок календаря американських виборів. бо всі сторони чекають на результат американських виборів.
вже 2 роки. і ще 2 роки. а далі невідомо. це не так аж довго ? справді ? приїжджай. живи при війні. тоді скажеш чи це аж так незадовго  :-)o

Ну що маємо по факту : війна буде ще довго.

ухилянти підуть воювати?

що ви особисто будете робити
планую співати сумних пісень

що плануєте робити ? що ви особисто будете робити при війні "аж до кінця" (с) Байден?

Піди у садочок, наїшся черв'яків.

вже 2 роки. і ще 2 роки. а далі невідомо. це не так аж довго ? справді ? приїжджай. живи при війні. тоді скажеш чи це аж так незадовго  :-)o
та я розумію що ніц хорошого....
але "довго" це в моєму розумінні 10 років. чи навіть ще 5.
з якого ресурсу війна стільки зможе тривати?, навіть у русні є проблеми які наростають. також основні лідери які мають стосунок до цього конфлікту, вже досить старі і смерть когось з них може поміняти баланс сил.

Широка річка Тиса надає широкі можливості  :beach:

стосовно зміни влади.

владу хоч міняй хоч не міняй, а більше залежить від наявного ресурсу. якщо бабла і ресурсу мало (ресурс зараз Україні в основному поступає як підтримка заходу) то будь ти хоч ейнштейном і цицероном, фіг що зробиш

Широка річка Тиса надає широкі можливості  :beach:

ну ти обрав інший шлях. в штабі "воюєш". це теж гарний вибір замість тиси.  (tu)

стосовно зміни влади.

владу хоч міняй хоч не міняй, а більше залежить від наявного ресурсу. якщо бабла і ресурсу мало (ресурс зараз Україні в основному поступає як підтримка заходу) то будь ти хоч ейнштейном і цицероном, фіг що зробиш

ні. помилка. на війну ми заробляємо.  :vinsent:  1.7 трильйони гривень ми оплачуємо.
все решту - іноземна допомога. усі ці пенсії і інші бюджетні видатки. :(

Це добре)

:-B

стосовно зміни влади.

А для чого тую владу міняти?!
Наш Ціцерончик досі дуже успішно справляється зі своєю місією по знищенню української державності, а мудрому наріту це подобається.

А для чого тую владу міняти?!
Наш Ціцерончик досі дуже успішно справляється зі своєю місією по знищенню української державності, а мудрому наріту це подобається.

Секта знову починала стогін…

Ти на своїх роботодавців та благодєтєлєй батон крошиш?
Натякаєш, що найвеличніший лідер сучасності - бездарне лайно, якого міняти треба?!
А фіг тобі, невдячний боте!  :gigi:
Зєля з нами навсєгда!

А як же з плануванням тоді ?
Надайте план будь ласка
Кангрес й недолуга в очікуванні

ну ти обрав інший шлях. в штабі "воюєш". це теж гарний вибір замість тиси.  (tu)

Тут вже хто на шо вивчився.

Не скиглить, пане патріот! Трамп прийде, лад наведе!   :peremoga:

Секта віслячої божої роси  :bueee:

Про нашу рабську покірність всякій владі анекдот із мого дитинства:
  Президент США приїхав в СРСР. Генсек компартії вихваляється:
  - Ось у вас в США страйки, демонстрації протесту, а у нас весь народ одностайно підтримує усі постанови партії. Підемо на збори у будь-який робітничий колектив і я продемонструю. Вийшов на трибуну:
  - Згідно з рішенням партії та уряду із завтрашнього дня працювати будете по 12 годин і без вихідних!  Хто "за"!?..
  Усі підняли руки.
  - Хто "проти"?..
  Нікого.
  Президента США це розлютило: - А можна, я скажу від імені вашої компартії?
  Вийшов на трибуну: - Партія та уряд постановили завтра вас усіх повісити! Хто "за"?
  Усі підняли руки.
  - Хто "проти"?
  Устав один. Президент США зрадів. А той:
  - Та я не проти - питання у мене: вірьовку з дому брати чи профком видасть?..
  Ось так ми й жили. Важко працювали на державних підприємствах та в колгоспах. Покірно приймали участь у виборах без вибору, ходили на організовані владою демонстрації, одностайно голосували "за" на різноманітних зборах та вставали, коли чули гімн "Союз нерушимый республик свободных".   
 П.С. У серпні 1991 у нас не було барикад, закликів до повалення комуністичної влади, не було сутичок тощо. Незалежність нам впала з неба - Союз "нерушимий" розпався й у наших керманичів не було іншого виходу як й собі оголосити Незалежність. Самі ж можновладці миттєво перефарбувалися. Кравчук яскравий тому приклад.  :gigi:
  От завтра вийде на трибуну наш Головнокомандуючий і скаже: - Наказую: усі особи чоловічої статі мусять пройти обряд обрізання!
  І голос із залу: - Обрізання буде безкоштовним чи платити доведеться?  B-)  :gigi:

Не задаватись дурними питаннями а просто жити, народ пабєдітєль 10 років після пабєди жив в землянках і халупах і мав одні чоботи на сімʼю та в селі не мав паспортів а деякі його нащадки до цих пір таке гівняне життя згадують з любовʼю) у нас є всі блага цивілізації - вода, каналізація, інтернет, посудомийки та пралки навіть у селі - все буде добре)

- Ось у вас в США страйки, демонстрації протесту, а у нас весь народ одностайно підтримує усі постанови партії. Підемо на збори у будь-який робітничий колектив і я продемонструю. Вийшов на трибуну:
  - Згідно з рішенням партії та уряду із завтрашнього дня працювати будете по 12 годин і без вихідних!  Хто "за"!?..
  Усі підняли руки.
  - Хто "проти"?..
  Нікого.
  Вийшов на трибуну: - Партія та уряд постановили завтра вас усіх повісити! Хто "за"?
  Усі підняли руки.
  - Хто "проти"?
  Ось так ми й жили. Важко працювали на державних підприємствах та в колгоспах. Покірно приймали участь у виборах без вибору, ходили на організовані владою демонстрації, одностайно голосували "за" на різноманітних зборах та вставали, коли чули гімн "Союз нерушимый республик свободных".  
 П.С. У серпні 1991 у нас не було барикад, закликів до повалення комуністичної влади, не було сутичок тощо. Незалежність нам впала з неба - Союз "нерушимий" розпався й у наших керманичів не було іншого виходу як й собі оголосити Незалежність. Самі ж можновладці миттєво перефарбувалися. Кравчук яскравий тому приклад.  :gigi:
  От завтра вийде на трибуну наш Головнокомандуючий і скаже: - Наказую: усі особи чоловічої статі мусять пройти обряд обрізання!
  І голос із залу: - Обрізання буде безкоштовним чи платити доведеться?  B-)  :gigi:
Ти не думав повіситись?)

Натякаєте, що штаби на війні не потрібні? Ну-ну. Цікава думка :(

Стосовно початкового риторічного питання - є два варіанти - 1. Жити. 2. Загорнутись у мокре холодне простидало і повільно повзти на кладовище.

Свободу волі та вибору ніхто не відміняв.

Можна все що хочете - померти або стати інвалідом на фронті, померти у глибокому тилу від кацапського літючого лайна з мотором, не робити нічого, дочекатись у власному помешканні москалів, що вас закатують або одразу пристрелять, втопитись у Тисі пливучі із баксами в кішені в бік сраної угорської Захоні, склеїти ласти від передозування якоїсь хріні у Відні чи Монако - реально широкий вибір є, що бажаєте те й робить. Певно лише одне, скількі по світах не бігати, до 120 років не доживе ніхто, помре раніше і втомлений.

зелені, о що трапилось?

2024рік точно ще буде,
А що зміниться у 2025? Може, нам будуть давати зброї у 10 разів більше? І дальнобійних ракет, щоб бомбити Пензу та Іжевськ?

Думаю, що найбільшу капость, яку хуйло може зробити зеленському, це оголосити одностороннє припинення вогню. І за пару тижнів, як тільки стане ясно, що той вогонь справді припинено, питання виборів постане зовсім по іншому.

2024рік точно ще буде,

А якщо ні? Можеш пояснити, чому не можна буде переобрати мера Ужгорода?

в японии война 80-т лет. 60-т в Корее......

Усі підняли руки.
  - Хто "проти"?..
  Нікого.
  Усі підняли руки.
  - Хто "проти"?
Ну може то ви так жили.

Думаю, що найбільшу капость, яку хуйло може зробити зеленському, це оголосити одностороннє припинення вогню. І за пару тижнів, як тільки стане ясно, що той вогонь справді припинено, питання виборів постане зовсім по іншому.
Ще більша капость буде, коли хуйло капітулює. :gigi:

Спообуй славні  X(

Ну може то ви так жили.
  Я за антирядянську діяльність в таборах сибірських страждав 1982-87.

Він після виборів в березні в кацапстані може оголосити не тільки про припинення війни, а й прозавершення спеціальної воєнної операції.

Спообуй славні  X(

І краще не сумні  :-B

Хуйло після виборів  в березні голосить, що цілі СВО досягнуто, військовий потенціал України знищено, більшу частину завдань виконано і відповідно СВО припиняється -"бєрі шинель пашлі дамой".

Він після виборів в березні в кацапстані може оголосити не тільки про припинення війни, а й прозавершення спеціальної воєнної операції.
а Україна з цим погодиться?
чи і далі буде насипати дронами по тилу РФ і тиснути на фронті?

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія