Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Пора бить по объектам на территории кацапии

Re: Пора бить по объектам на территории кацапии

В крайнем случае. Если попрут и если будет ясно, что у нас мало сил, бросить все силы и пойти на курскую аэс и если не услышат ультиматум и не остановятся, взорвать ее к чертям кацапским!
Є одна ідея: Val777 вдіває пояс шахеда і п***а к чертчм кацапським зривати курскую АЕС
Нам після того не те що ф16 дадуть, а танки які літають і роблять бах, бах, бах

Это бред.
Маячня, це то що пишеш ти, а териториальні обмеження використання у ПЗ західної зброї, то сувора реальність життя.

Було б чим - били б.

Там не люди, там скоты - ты им пишешь одно, в ответ только толпа ботов, которые рисуют свиней, обзывают тебя свиньей, и картинки свиней и каких-то извращений. Я понимаю, что это проплаченные боты, но нормальный человек не станет ни за какие деньги призывать нападать на соседей и всех их убить, изнасиловать или прогнать. Какая бы пропаганда ни была, значит, такие они гнилые скотские натуры, что оно им так зашло, значит, это сидело внутри них - желание насиловать, грабить, убивать соседей.
аллаху акбаре!

з окопа пишеш? Чи тобі лопату видали ракети збивати?
у нього сьогоднгі день наполеона в палаті. Слухачі  в білих зхалатах уважно конспектують  "планов громадьє" для наступних дисертацій по таких випадках. B-) А ми маємо щастя бути заочно присутні і читати ці тезиси в режимі "" на живо".

і шо потім? пропонувати обмін терріторіями? як полоненими?
Я не знаю шо робити, нам зв'язали ноги і одну руку за спиною, і сказали як шо хочете то бийтеся, от тільки по яйцям не бити і в голову теж. Тому я хз шо робити. Як би ми наробили хоча б з 2 сотні грім 2, можна було б шось розмовляти, а так хз. Ми тільки вдарили по Новоросійську тут же вискочив Ердоган.

КАВРОВІ БАМБНДІРОВКІ. ЛІТАКІ ЛІТЯТЬ!
ти забув додати БУДЕМ ВСХ БАМБТЬ

Є одна ідея: Val777 вдіває пояс шахеда і п***а к чертчм кацапським зривати курскую АЕС
Нам після того не те що ф16 дадуть, а танки які літають і роблять бах, бах, бах
Я говорю, в случае, если будет очевидно, что у нас все равно не хватит сил воевать дальше.

А нахуя така підтримка коли звязують руки?
Може це насправді не підтримка , а головне зв'язати руки ЗСУ ?
хочеш щоб вам розвязали руки? нема проблем-значить крим ти вирішив не нищити. як і територію лугандону,захоплені запоріжжя та херсонщину. Ну ти і стратег (tu)

Там не люди, там скоты - ты им пишешь одно, в ответ только толпа ботов, которые рисуют свиней, обзывают тебя свиньей, и картинки свиней и каких-то извращений. Я понимаю, что это проплаченные боты, но нормальный человек не станет ни за какие деньги призывать нападать на соседей и всех их убить, изнасиловать или прогнать. Какая бы пропаганда ни была, значит, такие они гнилые скотские натуры, что оно им так зашло, значит, это сидело внутри них - желание насиловать, грабить, убивать соседей.
Тю блін, вони всі віки живуть так. Вони і між собою так само живуть, для них це норма, когось, бити, принижувати. Нафіга ти їм шось пишеш?

Тю блін, вони всі віки живуть так. Вони і між собою так само живуть, для них це норма, когось, бити, принижувати. Нафіга ти їм шось пишеш?
(tu)  ти йому правильнго написав-нах ти пишеш тут таку муть.

(tu)  ти йому правильнго написав-нах ти пишеш тут таку муть.
Людина у розпачі.

В крайнем случае. Если попрут и если будет ясно, что у нас мало сил, бросить все силы и пойти на курскую аэс и если не услышат ультиматум и не остановятся, взорвать ее к чертям кацапским!

одна проблема ! хуйлу і всій москві глибоко насрати на той курськ і белгород.
Росія 100% централізована держава, там має значення що у Мааскве , і навіть не у всій москві а у садовому кільці .

хочеш щоб вам розвязали руки? нема проблем-значить крим ти вирішив не нищити. як і територію лугандону,захоплені запоріжжя та херсонщину. Ну ти і стратег (tu)

я не розумію чому столиця ворога Масква знаходиться на півночі, а контрнаступ був у протилежному напрямку на херсонські степи?
у всіх війнах завжди йшли захоплювати столицю, кацапи йшли на Київ .  Де логіка ?

Я говорю, в случае, если будет очевидно, что у нас все равно не хватит сил воевать дальше.
То чим твоя ідея від тероризму відрізняється?

Україна має нищити у кацапів все те що їй допоможе перемогти: всю військову інфраструктуру, всю інфраструктуру нафто-газової промиловості. 
Знищувати мирняк та атомні електростанції ну ніяк нічим Україні не допоможє

От чому як не ватан - так відразу якісь ідеї шантажу та тероризму?  :X

Ну так можем павтаріть не на пустому місці зʼявилось)

То чим твоя ідея від тероризму відрізняється?
Чтоб знали, что будет, если не остановятся, по-другому их не усмирить.

А ти хочеш щоб ми нищили все на своїх територіях, але кацапстан не чіпали? Хуйло тобі аплодує.

Чтоб знали, что будет, если не остановятся, по-другому их не усмирить.
Якийсь когнітивний дисонанс: не можемо воювати - Val777 робить терористичні акти - і москалі усміряються?
Чого їм усмірятись, якщо ми не можемо воювати чи ти думаєш що ти зірвеш аес то хуйло зразу капітуляцію підпише?

И хватит бояться, нужно бить по кацапским военным объектам уже сейчас, со всего, что есть, на нас напали, мы имеем на это право! Какой-то сюрр, пусть вас убивают, а вы сидите сложите лапки и ждите пока вас убьют, по кацапским аэродромам и военным базам нельзя стрелять, пусть они по вам стреляют. Эти "партнеры" еб..нулись?
Помощь эти московитские трампо-агенты заморозили, теперь, как я понимаю, терять особо нечего, пора бить, со всего что у нас сейчас есть. Более того, я думаю, после этого нас, наконец, зауважают, и дадут больше нормального оружия.

Зачем? Есть ракетчики.Есть самолетчики. Прочие военные преступники. Они за свои военные преступления бабло хорошее получиили. На мордоре их семьи.Все бабло или семье или массажистке.У нас в тылу сотни тысяч милиционеров.Они связаны с преступными группировками.Прест упные группировки связаны с мордором, в первую очередь. Через кавказ много связей. Пожалуйста можно заинтересовать эспрприацией нажитого военными преступлениями. Просто милиционером надо заниматся своим дело но в тылу врага. И не ждать победу, и призрачную Гаагу, а сегодня идти ассиметрично по домам военных преступников. Этим уже позавчера надо было заниматся. Правда милиционеры не спешать идти таким путем.Потому что страшно,это вам не бабок ловить и блогеров.

Пора бить по объектам на территории кацапии Нове
Val777 [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати] [В закладки]
7 січня 2024 20:57:47
IP/Host: 46.219.250.---
И хватит бояться, нужно бить по кацапским военным объектам уже сейчас, со всего, что есть, на нас напали, мы имеем на это право! Какой-то сюрр, пусть вас убивают, а вы сидите сложите лапки и ждите пока вас убьют, по кацапским аэродромам и военным базам нельзя стрелять, пусть они по вам стреляют. Эти "партнеры" еб..нулись?
Помощь эти московитские трампо-агенты заморозили, теперь, как я понимаю, терять особо нечего, пора бить, со всего что у нас сейчас есть. Более того, я думаю, после этого нас, наконец, зауважают, и дадут больше нормального оружия.,

чим?????

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія