Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1721
26 листопада 2018 20:07:14
Ну це вже все. Повна жопа огірків! Я ще зранку про військовий стан щось припускав,але як жавжди моя наївність... А Порошенко ні на що не здатен! Гнати його на виборах разом з усією винницькою бандою сраною метлою! Ну люди,ви ж самі бачите. Це не Гетьман,це нікчема та жадібний барига!

 Петрушки, відвертайтеся від нього,щоб потім соромно не було.
Давай кандидата потім щось верещи. Верески про медреформу вже почитали... Астанавитесь таварищ.
1722
24 листопада 2018 07:56:01
а я б сказав, що нас врятував Беня.
нас врятували США. якби не США - то б прсрали все як в 1919 році. просто Штатам не потрібно відновлення імперії зла - в що перетворюється кацапстан окупувавши Україну. от вам і весь куй до копійки
наведіть хоча б ОДИН аргумент на користь вашої "версії"
наповну запрацюе КБ Південне = кацеві ракети почнуть літати. Ще аргументів?
1723
20 листопада 2018 22:36:26
О, нашел
.

" достойное образование для троих дочерей.
Свістуни. Достойное образованіе в ЄС безкоштовне.
1724
20 листопада 2018 22:30:55
а можна було в тунелі перечекати?
Під час пожеж 99 відсотків гине не безпосередньо від вогню, а задихається димом і отруйними газами від вогню.

Тунель це завжди пастка. З подібною ймовірністю, тобто 99 відсотків, вона б там задихнулась.

У нас навіть метро коли копали, то з верху на неглибоких ділянках спеціально не накривали. Получився такий собі глибокий рів. Все це з міркувань безпеки, щоб у випадку чого люди не задихнулись.
Якщо таке трпляется систематично чому в тонелях не зроблять кімнат безпеки на такі випадки? Невеликий надлишковий тиск не пустив би продукти горіння в середену, запас харчів, води.
1725
15 листопада 2018 09:21:36
Більшість українців НЕ ПРОТИ  продажу землі взагалі,а проти продажу при цієї паскудної владі! Бо почнеться СТРАШНЕ! Якщо зараз налітають банди ментів з тітушками та грабують врожаї у фермерів і ніхто не покараний,то що буде з землею? Та це закінчиться бандитизмом,а потім коліївщиною.
100% Усі продажі землі тільки за допомогою ЕЦП, ніяких довіреностей, застав і обтяжень, рішень судів і виконавчих проваджень, прозорі без втручання нотаріусів та держреестраторів, земля може перейти тільки від прямого власника до нового власника, також з дарінням та спадкуванням, власник завчасно визначає спадкоємців, можливість розірвати угоду на протязі 60 днів, тільки фізичним особам громадянам України. Тоді можна спробувати.
1726
15 листопада 2018 06:47:58
https://youtu.be/RCr5Fc1iUvo
Просто залишу це тут, може якомусь любителю літньої гуми таки допоможе щось зрозуміти.
літня гума теж бувае різна, я на нашій Itegro доїхав без питань.
1727
12 листопада 2018 04:29:12
Я в Тебе щось вкрав, забрав, чого Ти х.й.ю пишеш???
Треба тут жити. шо б мене зрозуміти.
А любити країну за три тисячі км - зовсім не складно :)
Та не пз-ди - я не менший українець, ніж Ти! Хоч і живу хуйзнаде.
Ти, холєра, приорітети розставляти вмієш, чи ти баба істерична?
Данко! Нирки рви – вони горітимуть. (Данко вирива нирки. Вони горять,але не так яскраво, як хотілося. Тоді Данко і їх кидає у пісок.)
1728
12 листопада 2018 04:22:29
  Якась депресія. Будь де. Ну їжу ще беруть та певні гаджети,хоча вже без ажіотажу. Асортимент звужується практично в усьому. Люди закуклюються та зажимаються. Вже мало цікавляться новим. Жопа наближається.
В суботу ввечері заїхав у Скаймол хтів з родиною в "Мафії" піци поїсти і не знайшов де запаркуватися, усі депресують :weep:  поїхав у Караван, запаркуватись є де а от з місцями у ресторані йок, все забито родинами з дітьми різного віку. Потім проїзжав біля Лавіни то там такий депресняк шо ваще хавайсь. :weep:
Може люди переходять від матеріальних цінностей до родинних?
1729
11 листопада 2018 08:51:21
безмозглое стадо легко управляемое  :gigi:

..технически недоразвитое
Годный вброс.  :friends:  теперь давай об недооцененных ЭВМ Поиск. :scenic:
1730
10 листопада 2018 22:38:53
своего желудка? ...
Но это скоро устаканится. 
:telephone:  :stink:
1731
10 листопада 2018 07:31:40
Сцуко, про всякие Закарпатья и прочие Ивано-Франковски бепепе можеть ваще забыть. Тут сраных бурштынокопачей пару тысяч не могут в одном лесу прищемить...мусоров уже в жопы скоро епать там будут,. КАК? Ну КАК они хотят заставить 2 млн мужиков снять последние трусы? Изымать тачки будут? В Ужгороде? Серьезно? У всех? Во Львове? Силами местной полиции? :weep:
Ходять слухи шо вони хочуть шось з 3гр. ЕП мутануть... Суіцидніки. :butcher:
1732
10 листопада 2018 07:10:09
шампунь Нівеа
Називаю це "шампунь Нокія"  :laugh:

По темі: всьо херня, автентичні продукти великих корпорацій однакові.
Не однакові, у нас різні стандарти якості. Візьміть той же аквафреш (не сусідську ганчірку) в Україні і ЕС і відчуйте різницю.
1733
9 листопада 2018 21:04:29
Танкер носовим бульбом міг би розплющити той фрегат як бляшанку пива.
1734
9 листопада 2018 10:38:02
Верещать переважно ті хто живуть у селі і мають справу до теї землі
Ти в якому селі обробляєш гектари? До зими вже підготував господарство? ))) :lol:

ринку хтять ті у кого спадок або перебрався до міста
І  кількість таких стрімголов збільшується. Бо куди не плюнь, по селах, що ще залишилися, усі відправляють дітей чи до міста чи одразу на заробітки  закордон з таким розрахунком, щоб діти вже  й не поверталися порпатися у гної чи корові хвоста крутити. B-)

Наш фермер вже писав тут на ФУПі що  тупо безкоштовно обробляє 30% землі, бо власників вже нема.
друже, не будемо тут розводити срачу... Скажімо так, якщо належним чином захистять право власності то я за вільний продаж усього, навть повітря. Якщо відкриють ринок при такому захисті як зараз то ну його нх.
1735
9 листопада 2018 10:32:53
В моему селі - Богуславський р-н, всі отримають паї хочеш врожаем а не хочеш то грошима, фермер лагодить дороги після своїх вантажівок, безкоштовно обробляе городи старим та пайщикам.
Ну, то в твоєму селі у "країні чудес" з супербагатими фермерами які мабуть вирощують мак чи коноплю, що аж на дороги вистачає )))

А в моєму селі дупа з виплатою бабла  орендарям від агрохолдингу.
І ще біля мого села  чотири села вже практично виздихали, полишалося по кілька бабок на кожне з тих здихаючих  сіл.
Заходь туди - обробляй безкоштовно, вже нема кому й слова буде сказати.
Але поспішай, бо відчуваю, що скоро Пеця Порошенко й те забере "в оренду". :K
То так би і сказав шо хочеш здихатися свого паю а то стільки букв наклепав. :weep: 
1736
9 листопада 2018 10:27:52
Папуасія.
При чому навіть на ФУПі повно єбанутих, які з піною у рота верещать проти ринку землі.
Причому більше усього верещать ті, хто на тій землі серйозно й місяця не працював )))
Переважно верещать юльки та свободівці.
Верещать переважно ті хто живуть у селі і мають справу до теї землі, ринку хтять ті у кого спадок або перебрався до міста, звісно що за 2 продані гектари вийде гарна бляха або імпортний шифанер і кольоровий телевізор. (tu)
1737
9 листопада 2018 10:22:05
Це просто свято якесь. Рейдерство стане копійчаною справою. Не теба витрачатись на нотаріуса, суддю. Достатньо 3 хвилин часу держреєстратора з Задрищенська і збирай врожай.
А то зараз ніфуя не рейдерство, коли землю  взяли "в оренду на 100500 років" де за тисячу гривень на рік, а де й взагалі не розраховуються?
Ну ще й тітушки можуть приїхати до фермера без усяких реєстрів й віджати врожай ))
не розказуйте мені байки. В моему селі - Богуславський р-н, всі отримають паї хочеш врожаем а не хочеш то грошима, фермер лагодить дороги після своїх вантажівок, безкоштовно обробляе городи старим та пайщикам. Ніяких договорів по мільен років немає. Ті хто попідписував на 100500 років їм байдужє, у них цю землю просто перепишуть в реєстрі і вони знати не будуть.
1738
9 листопада 2018 10:12:53


ні, у нас все крутиться навколо пенсів
самий дисциплінований електорат.
1739
9 листопада 2018 08:18:44
Ну то нехай продає і смокче потім.
Краще сидіти на непотрібному шматку зараз й смоктати.
Офуєнна логіка! Ми рятуємо вас від гіршого, щоб не було ще гірше )))

Це навіть не комуняки, це сцуко кріпацтво якесь феодальне. Людина тупо прив'язана до шматка землі )))
Це просто свято якесь. Рейдерство стане копійчаною справою. Не теба витрачатись на нотаріуса, суддю. Достатньо 3 хвилин часу держреєстратора з Задрищенська і збирай врожай.  :peremoga: 
1740
24 жовтня 2018 20:23:12
Не вдасться "пробухати". Спочатку треба буде сплатити повну вартість нарахованих комунальних послуг, а потім на картку прийде компенсація.
Де пенси будуть брати те "спочатку"?
1741
24 жовтня 2018 20:13:18
Миронівка, заправляюсь там на заправці на літеру Б, поруч козирний гендель, час від часу сморід жахливий, як там люди живуть я хз.
1742
19 жовтня 2018 20:10:50
   

Всіх українців хочуть застрахувати – забезпечити медичними полісами. Платити за них пропонують із щомісячних відрахувань із зарплат людей.

Згідно з зареєстрованим у Верховній Раді проектом закону № 9163 “Про фінансування охорони здоров’я та загальнообов’язкове медичне страхування в Україні”, роботодавець або самозайнята особа повинні будуть щомісяця платити з кожного співробітника до 400 грн (4 800 грн на рік) до страхового фонду загальнообов’язкового медичного страхування, з якого і будуть оплачуватися медичні послуги.За несвоєчасну сплату внесків, нецільове використання страхових коштів, непідписання страхового договору хочуть накладати штраф від 370 грн до 2550 грн.

“Введення обов’язкового медичного страхування, як другого потужного джерела фінансування охорони здоров’я, дозволить акумулювати кошти зібраних за рахунок страхових платежів на спеціальних рахунках в банках, уповноважених державою, під контролем уповноваженого органу та Національного банку. Ці кошти будуть спрямовані виключно на оплату безкоштовної медичної допомоги (медичних послуг), що надаються громадянам”, – йдеться в пояснювальній записці до документа.

Застрахованими, згідно із законопроектом, повинні бути всі громадяни України. Також документом передбачено вимоги до акредитованих страховиків, які працюють у системі загальнообов’язкового медичного страхування, в тому числі до їх фінансового стану, можливості забезпечити організацію та фінансування медичної допомоги (медичних послуг) на всій території України, і підключеним до інформаційної системи обов’язкового страхування. Втім, страховики та лікарі скептично ставляться до ініціативи депутатів.

За їхніми словами, додаткове податкове навантаження (на роботодавця і працівника) має бути як мінімум меншим від заявленого ​​в супровідній записці. Не кажучи вже про те, що прийняття документа фактично перекидає утримання системи охорони здоров’я на громадян.
То є добре, але треба одразу зафіксувати ціни по яким будуть оплачуватись послуги.
1743
18 жовтня 2018 18:33:56
Показати зображення...
Пожарно-спасательная система "Удача"
і залізні двері з засувами

і люди будуть знати що робити
в разі пожежі або нападу
Перерва була. Одиниці позачиняються в класах шоб решта загинула як не від стрільця так була затоптана натовпом.
1744
7 жовтня 2018 11:34:32
Такой облепиховый бум привлек внимание украинских аграриев.
Буде як з малиною, обсадять неї все довкола, ціна впаде, закінчиться збитками.
ВиграЮть не ті хто реагує на бум, а ті хто його створює. 90%  від будь-якого загалу - просто натовп, "все побежали и я побежал"
Дякую, можливо ви праві у даному випадку, але не бачу збитковості для тих, хто засадив якісною малиновою розсадою якихось 2-ві не задіяні сотки землі і має тепер нехай хоча б і не величезні заробітки, але таки певний додатковий дохід на багато років вперед без особливих фінансових і трудових витрат.
без особливих трудових витрат кажете... ну ну.
1745
6 жовтня 2018 21:56:13
Я сам врач..это для новых участников форума (не патологоанатом). Была вчера у меня на приеме врач-зав.отделением очень крупной районной поликлиники Киева...Она врач первички где супрун сделала АЛЯ реформу. Спросил про зарплату... Уменьшилась вдвое - сняли все надбавки, чистая ставка - это примерно 4500 грязными... Договора-контракты?   Старики еще медленно ползут, средний и молодой возраст похерял эти договора. есть доктора , которые ходят  в свои выходные по квартирам жителей района и уговаривают подписать договор. Ее вывод - у нас будут платить не за качество а за количество...  Очень спешила...я понял что на частный вызов... Она умница как доктор
Брехня! На Трої до деяких лікарів не підступитися, свої 2к набрали за тиждень. Найпростіші аналізи безкоштовні, до спеціалістів потрапити безпитань, можливо навіть без направлення, ходив до лора коли води у вухо набрав, взяла мазок - 160грн. платив у лабі, за огляд гроші не взяла, раніше 100грн. Про 4500 це просто відверта брехня.
1746
4 жовтня 2018 10:27:50
http://www.nas.gov.ua/tradeunion/news/Documents/Пікетування%2004.10.18.pdf

Якщо вам небайдужа відчизняна  наука - приєднуйтесь. Збираємось у 9 30 На Майдані.
Вивчіть нас, давайте гроші на наукову роботу, платіть комуналку нас же так чекають на заході з нашими роботами. Ну а тим кому не пощастило з "продвіжєніем наукі" платіть наукові пенсії миж такі заслуженні. Нехай збираються, але для того щоб відповісти куди пішли гроші за 27років!
1747
2 жовтня 2018 18:23:10
Цікава країна. Поїдьте на Лефкаду- навколо неї, потім з Лефкади до Парги, по дорозі заїдьте до річки Ахерон, повертайтесь по горним дорогам побачите справжню Грецію, біля Різи на скелі закрита фортеця, можете влізти якщо сміливі, по дорозі ще багато чого знайдете.  Для закріплення позитивних емоцій їдьте на Сітонію, кемпінг Арменісті. Хоча Сітонія то окрема подорож.
Можете не дякувати. ;)
1749
27 вересня 2018 09:51:31
Час Ч настав
час Ч - це час сліпоти
ну це коли інспектори раптово перестануть бачити круті тачкі  B-)
Ну він сфоткав, розписався в корішку, корішок під двірника, і пішов. Спілкуватися з розпальцованими не обов'язково
А потім "ти кому виписав штраф?, Нафіг з роботи" гадаю вже зараз всі інспектори проінструктовані.
1750
21 вересня 2018 12:14:23
Все правильно.
В стране должен быть только пятый канал и точка.
Не годуйте тролля.
1751
21 вересня 2018 12:11:25
Это будет противозаконно. Они такие же украинцы как и вы.
а красти не протизаконно і видавати то за менталітет ? :facepalm:
Вызывайте полицию.
Просто тролль :)
1752
4 вересня 2018 09:46:39
Якщо Україна дозволить ввести на свою територію китайську армію для захисту інвестицій то ще будемо відбиватися від тих інвестицій.
1753
28 серпня 2018 23:04:18
Ідея витає у повітрі. Десятки конструкцій.
Але, як і з авто, все впирається у акумулятори. Нема проривних технологій. Тому - це все іграшки. Але корисні у тому сенсі, що база буде готова.
Все впирається в патенти. Якби були уніфіковані акумулятори (заїхав, змінив, поїхав далі) проблем не було б навіть з сучасними технологіями.
1754
23 серпня 2018 14:35:12
Практично всі рейдерства пов'язані з використанням державних землі без оформлення
Тому там розборки жаб з  гадюками

Рейдерство на орендованій землі набагато важче робити бо всі угоди про оренду реєструються
Зараз вже є новий закон що всі дані про оренду фермерами знаходяться в електронному реєстрі

П.с. якось з квартирами чи землею під садівництво / хати ніякого п..ца нема
Нема йогоі з квартирами
Але мадурівцям це не заважає лякати манюпаса п..цом
Та да... е така чудова хвірма Манівео, котра видасть кредит по вашим даним будь кому і не потрібні ніякі копії ваших документів, а потім бігайте доказуйте що не брали. Постраждалих тисячі. І все завдяки тому, що в законі чітко не виписано що таке електронний підпис. Так само буде з землею.
1755
7 серпня 2018 20:48:18
Не переймайтесь панове. Зараз повністю оформляться тер. громади, узаконяться феодали та настане полегшення... Вже вони будуть обирати ВР та преза.
1756
3 серпня 2018 15:06:04
Ну там история немного другая. Хотели фуру взвесить - был явный перевес...
...ИМХО...вот эта история , из того , что я поняла по видео, лишний раз доказывает , что в стране просто БАРДАК...

 ...вот абсолютно не понтно , какого фига , все эти люди "пристебались" к водителю семитрейлера с прицепом?...

...если есть обоснованные подозрения , всё должно быть  только официально и по закону...

...а вот такие полупрофессиональны е "наезды" и без того затраханных государством работяг просто раздражают и вызывают огыду... ещё и видео снимают(б...)...нашли преступника (б...)
(tu) Нехай знищить дороги, нехай скидае дрисню своїх свиней прямісінько у річку, пестицидами та гербіциди  все засипле...нехай шо хоче те й робить бо він роботяга і подорожчає хліб. Тоді будьте послідовними, нехай на найближчій заправці заправник витрясе ваш гаманець бо він роботяга і подорожчає пальне.
1757
26 липня 2018 09:31:32
Ты не выйобуйся дай понятный ответ, почему ты за хуйла топишь не из хуйлостана, а из натовской гейропы???
Еще раз.
Я нейтрален и САМ решаю что мне и как понимать и что писать.
Вы пишете чушь которая на голову не налазит.

Я что вижу, то и пишу.
Пишу из своей головы, а не как вы - штампами
.
Оце ти правду нашкрябав, росТВ + не аби яка фантазія і з тебе вийшов непоганий клоун, ну може трохи сумний клоун, але то з досвідом виправиться. Ты головне пиши, не зупиняйся. :laugh: 
1758
26 липня 2018 00:54:43
Рееестрація! Ось що всіх нас врятує!!!! За два роки розвалили вже практично усе,але ось ми зарееструємося,як піде ДРУГА ХВИЛЯ,то й счасття настане? Чи комусь вже настало?
Часом Сосіс Олександр Йосипович власник СК "Аска" не ваш родич? Бо коли вводили обов'язкове страхування водіїв він кожен день стирчав на всіх каналах та репетував що це крах страхового бізнесу.

По темі скажу так... стало набагато краще, лікарі за осмотр гроші не беруть, зацікавлені в своїй роботі, моїй матері без питань виписують ліки у.ч. імпортні, багато аналізів стали безкоштовні, зникли черги з бабок котрим нема чого робити, до спеціаліста попадаєш в той же день якщо потрібно, чи на наступний дивлячись на часи прийому.  В лікарні теж вже носа по вітру тримають... Малий перед Новим роком
 потрапив у лікарню #2 Київ, терапевт відділення з запаленням легенів так усе включаючи ліки було безкоштовно! Купляли тільки якісь пробіотики бо кололи антібіотіки. А так да, мздоімцям Супрун як кістка у горлі. І ще шановний, я за те щоб у лікаря зп була від 1500€.

Якщо Ви відчуваєте, що вам перекривають якісь фінансові потоки то це не те місце де треба вирішувати такі питання. Ви якось по дитячому палитесь.
З.і. Звиняйте якщо десь образив.
1759
25 липня 2018 23:27:48
під подібну демагогію віддали ядерний щит - в будапешті(
задовбали з тим щитом, скільки боеспособних танків та літаків було на 01.01.14? Так я вам не відкрию таємницю що ядрений щит в утриманні дещо дорожчий ніж Т64 чи СУ. Навіть якщо і був би цей щит, то овощ здав би ядерну валізку хуйлу на відповідальне зберігання. А в Криму не було зброї дати відсіч? Якщо морпіхи здались, що в інших країнах в принципі не можливо бо то військова еліта з еліт. Цікаво, щоб зробили пузани біля пульта крування ЯЗ?
то ми держава чи що? забезпечувати боєздатність армії і убезпечувати Україну - є завдання відповідних органів - і відповідальність відповідних керівників - якщо просрано і то і то - то де  трибунали?  і дивно усрср змогла створити ядерну зброю - а Держава Україна не змогла б її утримувати ? як не змогла і танки ? ви це хочетет  сказати? та ви якийсь українофоб я вам скажу
послухайте Данко Подерв'янського, може тоді українофобів перестанете шукати там де їх нема...
1760
25 липня 2018 18:51:23
Договір про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією (рос. Договор о дружбе, сотрудничестве и партнёрстве между Российской Федерацией и Украиной) — угода між Україною і Російською Федерацією, в якій закріплюються принцип стратегічного партнерства, визнання непорушності існуючих кордонів, поваги до територіальної цілісності та взаємні зобов'язання не використовувати свою територію на шкоду безпеці один одного. Договір чинний.
httйp://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/643_006

погугли біографії  генералів зсу і сбу. (
Демагогія
під подібну демагогію віддали ядерний щит - в будапешті(
задовбали з тим щитом, скільки боеспособних танків та літаків було на 01.01.14? Так я вам не відкрию таємницю що ядрений щит в утриманні дещо дорожчий ніж Т64 чи СУ. Навіть якщо і був би цей щит, то овощ здав би ядерну валізку хуйлу на відповідальне зберігання. А в Криму не було зброї дати відсіч? Якщо морпіхи здались, що в інших країнах в принципі не можливо бо то військова еліта з еліт. Цікаво, щоб зробили пузани біля пульта крування ЯЗ?

Повна версія