Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Хто на кому стояв ? поясніть

Re: Хто на кому стояв ? поясніть

:facepalm:

Ти цим смайлом собі очі виколов  :laugh: геть не бачиш нічого
   
Re: Хто на кому стояв ? поясніть

тому холодний мир буде  з торгівлею   :gigi:

логічно!  X(
   
Re: Хто на кому стояв ? поясніть

поделюсь с Вами своей мыслью..
я против петра, и буду голосить будь за кого, кроме бойко - там я за петра..
причина проста -следующий должен знать, облажался обосрался, обманул - нах!
у нас осталось одно - право на выбор, остальное просрано.
петро останется -ага, можно мутить и далее, главное нанять ботов, бигбордов и врать  врать врать
представляешь наконец-то пришел кристально чесный умный добрый и т.д. 8 лет отруководил и по конституции нах с пляжа. а на смену ему опять ворюга и популист. и все по новой
   
Re: Хто на кому стояв ? поясніть

а чому нє?
логично. я тогда в польшу поеду. там кацапский газ и нефть покупается. всем тепло и машины ездят
   
Re: Хто на кому стояв ? поясніть

поделюсь с Вами своей мыслью..
я против петра, и буду голосить будь за кого, кроме бойко - там я за петра..
причина проста -следующий должен знать, облажался обосрался, обманул - нах!
у нас осталось одно - право на выбор, остальное просрано.
петро останется -ага, можно мутить и далее, главное нанять ботов, бигбордов и врать  врать врать

1 - з таким підходом ви неминуче прголосуєте за того, хто дуже швидко позбавить вас права вибору, просто узурпувавши владу.

2 - ви "проти петра" і "все просрано" тому,  обираючи будь-яку персону у владу, треба допомагати їй не обісратись, а у таких, як ви - банальний спортивний інтерес: склавши рученята, вичікувати й вишукувати "зраду" в усьому, що, на вашу думку,  президнт має робити за вас.
   
Re: Хто на кому стояв ? поясніть

це як розуміти ? миж здається якісь там санкції вводимо проти кацапів, а тут Петро заявляє. Він має на у вазі шо будем збільшувати Товарооборот ?

Показати зображення...
І охота людині так незграбно ваньку валять.
Єдина логічна думка по прочитанні - хер дочекається хуйло очікуваного ефекту від своєї "торгової війни", бо світ клином не зійшовся на тайожному союзі.
   
Re: Хто на кому стояв ? поясніть

1 - з таким підходом ви неминуче прголосуєте за того, хто дуже швидко позбавить вас права вибору, просто узурпувавши владу.

2 - ви "проти петра" і "все просрано" тому,  обираючи будь-яку персону у владу, треба допомагати їй не обісратись, а у таких, як ви - банальний спортивний інтерес: склавши рученята, вичікувати й вишукувати "зраду" в усьому, що, на вашу думку,  президнт має робити за вас.
первое, я голосую и это мое право, хоть за козу..
Петро не оправдал моих надежд, досвидание, а Вы - так как Вы, ваше право..Как будет при новом не знает ни кто, вообще..
Будет хуже?
Такова селяви - соц эволюция.
Второе
да президент должен!
Должен делать то что обещал.
---
пост ваш, пропаганда совковая или просто #твердозапетра

   
Re: Хто на кому стояв ? поясніть

первое, я голосую и это мое право, хоть за козу.

безумовн -ваше
але голосувати ,аби зробити погано петру (та й взагалі робити щось назло комусь) --неправильно
треба думати -як собі добре зробити, а не комусь погано
   
Re: Хто на кому стояв ? поясніть

безумовн -ваше
але голосувати ,аби зробити погано петру (та й взагалі робити щось назло комусь) --неправильно
треба думати -як собі добре зробити, а не комусь погано

ну какое назло?
Будет бойко - за петра..
Чиновник петро облажашся, на покой!
Просто как двери..
Шанс другой команде даю.
А Вы, как Вам правильно.
Я уже начитался тут про будет хуже, в 2010 м, и ники теже зачастую, только хозяина сменили
   
Re: Хто на кому стояв ? поясніть

поделюсь с Вами своей мыслью..
я против петра, и буду голосить будь за кого, кроме бойко - там я за петра..
причина проста -следующий должен знать, облажался обосрался, обманул - нах!
у нас осталось одно - право на выбор, остальное просрано.
петро останется -ага, можно мутить и далее, главное нанять ботов, бигбордов и врать  врать врать

Твой голос ничего не значит. Просто ноль.
   
Re: Хто на кому стояв ? поясніть

Вибачаюсь що сайт країни-агресора на 5-му році війни.

06.02.2019 19:36Рубрика: Экономика
Товарооборот между Россией и Украиной вырос на 16 процентов



За год оборот внешней торговли между Россией и Украиной вырос на 16,6 процента. Об этом свидетельствуют данные Федеральной таможенной службы.

Что будет с торговлей между Россией и Украиной
Если в 2017 году оборот торговли составил 12,86 миллиарда долларов, то в 2018-м году уже 14,98 миллиарда. При этом доля Украины в общем обороте внешней торговли России в годовом отношении не изменилась и составила 2,2 процента.

В прошлом году Россия экспортировала в соседнее государство товары на 9,5 миллиарда долларов (годом ранее - 7,9 миллиарда). Импорт из Украины в Россию за год вырос с 4,9 до 5,5 миллиарда долларов.

Как ранее писала "Российская газета", в поставках России в Украину в денежном выражении в прошлом и позапрошлом году лидировали нефтепродукты, удобрения, пластмассовые изделия, продукция химпрома. Украина, в свою очередь, поставляла в Россию черные металлы, котлы, стальные трубы, железнодорожные локомотивы и вагоны. Страны также взаимно торгуют машинами и оборудованием.


https://rg.ru/2019/02/06/tovarooborot-mezhdu-rossiej-i-ukrainoj-vyros-na-16-procentov.html
   
Re: Хто на кому стояв ? поясніть

Товарооборот между Россией и Украиной вырос на 16 процентов

агєнты крємля торгуют, падлы!
   
Re: Хто на кому стояв ? поясніть

Вибачаюсь що сайт країни-агресора на 5-му році війни.

06.02.2019 19:36Рубрика: Экономика
Товарооборот между Россией и Украиной вырос на 16 процентов
За год оборот внешней торговли между Россией и Украиной вырос на 16,6 процента. Об этом свидетельствуют данные Федеральной таможенной службы.
Что будет с торговлей между Россией и Украиной
Если в 2017 году оборот торговли составил 12,86 миллиарда долларов, то в 2018-м году уже 14,98 миллиарда. При этом доля Украины в общем обороте внешней торговли России в годовом отношении не изменилась и составила 2,2 процента.

В прошлом году Россия экспортировала в соседнее государство товары на 9,5 миллиарда долларов (годом ранее - 7,9 миллиарда). Импорт из Украины в Россию за год вырос с 4,9 до 5,5 миллиарда долларов.

Как ранее писала "Российская газета", в поставках России в Украину в денежном выражении в прошлом и позапрошлом году лидировали нефтепродукты, удобрения, пластмассовые изделия, продукция химпрома. Украина, в свою очередь, поставляла в Россию черные металлы, котлы, стальные трубы, железнодорожные локомотивы и вагоны. Страны также взаимно торгуют машинами и оборудованием.


https://rg.ru/2019/02/06/tovarooborot-mezhdu-rossiej-i-ukrainoj-vyros-na-16-procentov.html

Геть від Маскви !
   
Re: Хто на кому стояв ? поясніть

   
Re: Хто на кому стояв ? поясніть

Географічна структура зовнішньої торгівлі товарами за 2013 рік тис.дол. США
                                    Експорт/Імпорт/Сальдо
Російська Федерація 15 065 123,5/23 234 207,9/–8 169 084,4

Географічна структура зовнішньої торгівлі товарами у сiчні–листопаді 2018 року тис.дол. США
                                    Експорт/Імпорт/Сальдо
Російська Федерація 3 331 816,6/7 415 961,9/–4 084 145,3

І що ж ми маємо із цих скромних цифр?
Що товарообіг в 2018 році (11 місяців) становив 10,76 млрд. доларів, проти 38,3 млрд. доларів у 2013 році. Тож уєбани, що на форумі, що в пресі верещать про зростання товарообігу - тупо маніпулють та брешуть, бо обсяги торгівлі за 5 років знизились в 3,56 рази.
ну й люди, які тягають сюди кацапську статистику - теж брехуни, а може і штатні працівники Ольгіно, бо в 2017 році обсяг торгівлі був 11,14 млрд. дол, а не 12.86. В цьому може пересвідчитись будь хто, хто вміє рахувати і не страждає зрадойопством мозку останнього ступеня http://www.ukrstat.gov.ua/operativ/operativ2017/zd/ztt/ztt_u/ztt1217_u.htm
   
Re: Хто на кому стояв ? поясніть

Географічна структура зовнішньої торгівлі товарами за 2013 рік тис.дол. США
                                    Експорт/Імпорт/Сальдо
Російська Федерація 15 065 123,5/23 234 207,9/–8 169 084,4

Географічна структура зовнішньої торгівлі товарами у сiчні–листопаді 2018 року тис.дол. США
                                    Експорт/Імпорт/Сальдо
Російська Федерація 3 331 816,6/7 415 961,9/–4 084 145,3

І що ж ми маємо із цих скромних цифр?
Що товарообіг в 2018 році (11 місяців) становив 10,76 млрд. доларів, проти 38,3 млрд. доларів у 2013 році. Тож уєбани, що на форумі, що в пресі верещать про зростання товарообігу - тупо маніпулють та брешуть, бо обсяги торгівлі за 5 років знизились в 3,56 рази.
ну й люди, які тягають сюди кацапську статистику - теж брехуни, а може і штатні працівники Ольгіно, бо в 2017 році обсяг торгівлі був 11,14 млрд. дол, а не 12.86. В цьому може пересвідчитись будь хто, хто вміє рахувати і не страждає зрадойопством мозку останнього ступеня http://www.ukrstat.gov.ua/operativ/operativ2017/zd/ztt/ztt_u/ztt1217_u.htm
І ще один якийсь форумний уїбан довіряє мінстецю і мінстату :facepalm1:
   
Re: Хто на кому стояв ? поясніть

І ще один якийсь форумний уїбан довіряє мінстецю і мінстату :facepalm1:


форумні уєбани довіряють кацапам і їх ресурсам. вірніше не уєбани - а вороги Украї\ни
   
Re: Хто на кому стояв ? поясніть

це як розуміти ?
нє, таким тупим як ти не зрозуміти, хоч дай тонну пояснень
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія