Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Євробачення

Re: Євробачення

У меня голландцы про эту качалку спрашивали.
Через Венецианский мост в Гидропарке переходите - и сразу за мостом вправо вниз, там и качалка, даже сизые негры бенинские занимаются... :rotate:

Останнє редагування: 8 травня 2017 23:34:15 від Компанійська варта
   
Re: Євробачення

Слухайте, в мене ідея - давайте закроємо цю гілку про конкурс другорядної попси?  Ну, вам не здається, що воно дуже далеко від політичної/економічної/суспільної тематики нашого форуму? 
   
Re: Євробачення

Слухайте, в мене ідея - давайте закроємо цю гілку про конкурс другорядної попси?  Ну, вам не здається, що воно дуже далеко від політичної/економічної/суспільної тематики нашого форуму? 

Там достатньо політики насправді.
   
Re: Євробачення

зверніть увагу на транслітерацію в євровіжнському ролику сябрів - польський алфавіт )))

  та білоруська латинка більш схожа на чеську, аніж - на польську...
   
Re: Євробачення
Svitlana Bykova

  та білоруська латинка більш схожа на чеську, аніж - на польську...
можливо ви праві. Тоді прошу вибачення )
зі. а всеодне у сябрів - кльова пісенька! :dance3:
   
Re: Євробачення

можливо ви праві. Тоді прошу вибачення )
зі. а всеодне у сябрів - кльова пісенька! :dance3:
непонимаю..вашего захоплення от этой песенки в стиле фолька...
   
Re: Євробачення

непонимаю..вашего захоплення от этой песенки в стиле фолька...
село є село X(
   
Re: Євробачення

Слухайте, в мене ідея - давайте закроємо цю гілку про конкурс другорядної попси?  Ну, вам не здається, що воно дуже далеко від політичної/економічної/суспільної тематики нашого форуму? 
Через тиждень сама закриється :stink:
   
Re: Євробачення

(tu)  :super: https://www.youtube.com/watch?v=6lpYASNeg6U

чем по твойму португалец хуже??? а он ещё больший фаворит чем белорусы.....и наших людей там полно.

   
Re: Євробачення

чем по твойму португалец хуже??? а он ещё больший фаворит чем белорусы.....и наших людей там полно.
https://www.youtube.com/watch?v=ymFVfzu-2mw

Ой, а он мне нравится! Правда какой-то мятый и лохматый, а песня очень даже! (tu)
   
Re: Євробачення

чем по твойму португалец хуже??? а он ещё больший фаворит чем белорусы.....и наших людей там полно.
https://www.youtube.com/watch?v=ymFVfzu-2mw
ух ты, шикарно  (tu)
   
Re: Євробачення

Підтримаю португальця. А то Португалія нам завдяки діаспорі весь час перше місце давала. А тут бац! - і Україна Португалії перше. Ото португальці здивуються  8-)
   
Re: Євробачення

Портогалієць дуже цікавий. Як же так? Знавець музики Барі Аліба-басов казав у Кудрявцевої, що Євробачення - це не про музику.  B-)
   
Re: Євробачення



Ай спик фром май харт  :weep:
   
Re: Євробачення
Svitlana Bykova

ну... не знаю
мені португалець не дуже
   
Re: Євробачення

От послухайте, шановна пані! Доводилося мені бувати на міжнародій IT-виставці "Цебіт" в Ганновері. Де таких виставкових павільйонів, що наш здається невеличким сараєм для зберігання всякого господарського приладдя близько 30 (на той час, коли я там був). Так от, починаючи за 1,5 години до початку роботи там обмежують рух і організовують його так, що майже всі смуги, громадський транспорт та ін. рухається в одному напрямку - на виставку. Після цього обмеження знімають і поновлюють нормальну роботу. Ввечері - десь година в зворотньому напрямку. Все. Оце - обмеження. А те шо в нас - то в мене нема слів, а є одні тільки вислови.  B-)
   
Re: Євробачення

Ой, а он мне нравится! Правда какой-то мятый и лохматый, а песня очень даже! (tu)
читал у него  был сердечный приступ перед вылетом в Украину..
он на дорожку красную..прехал прямо с аэропорта..
   
Re: Євробачення

От послухайте, шановна пані! Доводилося мені бувати на міжнародій IT-виставці "Цебіт" в Ганновері. Де таких виставкових павільйонів, що наш здається невеличким сараєм для зберігання всякого господарського приладдя близько 30 (на той час, коли я там був). Так от, починаючи за 1,5 години до початку роботи там обмежують рух і організовують його так, що майже всі смуги, громадський транспорт та ін. рухається в одному напрямку - на виставку. Після цього обмеження знімають і поновлюють нормальну роботу. Ввечері - десь година в зворотньому напрямку. Все. Оце - обмеження. А те шо в нас - то в мене нема слів, а є одні тільки вислови.  B-)
(tu)  (tu)  (tu)
у нас это реально п***а...
шо они творят возле того МПЦ.
   
Re: Євробачення

Ми на Нестайка живем. Всі в будинку знали що буде все щільно перекрито. Ще й рамки будуть для пішоходів.

А як проїхати, ви спитайте у довбнів що пруться сюди на авто навіщось з усього Києва.
и как, слышно когда электричка проезжает?
а когда раньше поезда ходили, вибрация была?
   
Re: Євробачення

Портогалієць дуже цікавий. Як же так? Знавець музики Барі Аліба-басов казав у Кудрявцевої, що Євробачення - це не про музику.  B-)
бари алибасов может идти в припрыжку на хер.
   
Re: Євробачення

Ми на Нестайка живем. Всі в будинку знали що буде все щільно перекрито. Ще й рамки будуть для пішоходів.

А як проїхати, ви спитайте у довбнів що пруться сюди на авто навіщось з усього Києва.
нахер ваша нестайка нужна..
какого хера съезд закрыли с броварского где можно повернуть на право и поехать спокойно на левобережку и дальше на окипной или русановку..
спрашивается нахера??
   
Re: Євробачення

поскольку конкурс политический (а это разве что слепой не видит), то голосовать нужно за старны, которые нам помогают сейчас в войне, да и просто помогали раньше в этом голосовании (стыдно перед поляками и португальцами, они нам всегда высшие балы, а мы рашке и белорусам)

ну и понятно же, что пока белорусы союзники хуйла, европвидение им не выиграть

как только будут подвижки в цивилизацию, победа будет у них (как у нас с русланой)

   
Re: Євробачення

какого хера съезд закрыли с броварского где можно повернуть на право и поехать спокойно на левобережку и дальше на окипной или русановку..
спрашивается нахера??
(tu) От и я спрашиваю! НаХеРа????
   
Re: Євробачення
MAG

варта, порада тобі на майбутнє: адмінів фупу і співробітників редакції треба знати в обличчя. Ну, чисто щоб не втрапити в халепу, і не виглядати таким бовдуром, як ти зараз.
Гарного тобі вечора!

А хіба  "адміни" і "співробітники редакції" ангели безгрішні. Вони визначають популярність ФУПУ?
Класичне совкове мислення: "продавець" цяця, а "покупці" "...абнаглєлі абарванци..."!
 :kez_04:

Перш ніж писати отаке, варто включати персональний "комп" на плечах.
Втім зауваження лише тим, кого він є.

   
Re: Євробачення
MAG

:lol: Я з 2014 і то знаю що Світлана тут довше вашого.
Ну а я на ФУПі з часів ще живого Георгія і бачу двох зарозумілих фупеняток...
 B-)

З.І. Ви мабуть і не знаєте, що ФУП існував задовго до перезавантаження в 2005 р.?
Ви тоді ще під стіл пішки ходили?
Не козиряйте посадами, бо осоромитесь на 100%!
   
Re: Євробачення

(tu) От и я спрашиваю! НаХеРа????
теперь надо ехать поворачивать возле знака новус ..заезжать к комоду..и ехать на разворот на микольско слободскую..
а потом ехать на левобережку...
или объезжать километров 10-15 через дарницу.....идиоты. ..других слов просто нет.
   
Re: Євробачення

сябри у мене в фаворі
еге ж, вони так заклично гукають "Гей! Гей!" )
   
Re: Євробачення

Новый Тото Кутуньо? :weep:
когось він нагадує зі старих радянських фільмів.

щось типу
:gigi:

Останнє редагування: 9 травня 2017 11:41:48 від Bianca
   
Re: Євробачення

Где и во сколько будет конкурс?
   
Re: Євробачення

22-00 перший национальный первый полуфинал
   
Re: Євробачення

чем по твойму португалец хуже??? а он ещё больший фаворит чем белорусы.....и наших людей там полно.

хм.. звичайно, на колір та смак товариш не всяк, але, знаючи формат ЄБ і тенденції щодо переможців за останні роки, це точно не перше місце. я так думаю.
   
Re: Євробачення

От послухайте, шановна пані! Доводилося мені бувати на міжнародій IT-виставці "Цебіт" в Ганновері. Де таких виставкових павільйонів, що наш здається невеличким сараєм для зберігання всякого господарського приладдя близько 30 (на той час, коли я там був). Так от, починаючи за 1,5 години до початку роботи там обмежують рух і організовують його так, що майже всі смуги, громадський транспорт та ін. рухається в одному напрямку - на виставку. Після цього обмеження знімають і поновлюють нормальну роботу. Ввечері - десь година в зворотньому напрямку. Все. Оце - обмеження. А те шо в нас - то в мене нема слів, а є одні тільки вислови.  B-)

А Ганновер воює з Рашкою?

Хай будуть будь-які обмеження, тільки щоб усе минуло спокійно, без інформприводів.

Останнє редагування: 9 травня 2017 13:12:50 від соннна.тетеря
   
Re: Євробачення

Ой, а он мне нравится! Правда какой-то мятый и лохматый, а песня очень даже! (tu)
Він справжній, відкритий
   
Re: Євробачення

нахер ваша нестайка нужна..
какого хера съезд закрыли с броварского где можно повернуть на право и поехать спокойно на левобережку и дальше на окипной или русановку..
спрашивается нахера??

Після наїздів авто на людей на тротуарах, безпекові заходи посилили

В Європі вже теж бетонними блоками блокують все і вся під час массових заходів

От як, не дай Бог, яка тварь проїде і подавить людей, що ви закричите? Хунта не забезпечила охорону?

В наших умовах зайвих заходів безпеки не може бути!
   
Re: Євробачення

Пісня і виконання португальця сподобались. Пісня і виконавець і ніяких ізлішеств. Я люблю таке
   
Re: Євробачення

ПЕРШИЙ ПІВФІНАЛ
 
Початок - 9 травня о 22:00. Почерговість виступів учасників:
 
1. Швеція: Robin Bengtsson I can't Go on
 
2. Грузія: Тамара Гачечиладзе Keep the Faith
 
3. Австралія: Ісая Do not Come Easy?
 
4. Албанія: Lindita World
 
5. Бельгія: Blanche City Lights
 
6. Чорногорія: Slavko Kalezić Space
 
7. Фінляндія: Norma John Blackbird
 
8. Азербайджан: Dihaj Skeletons
 
9. Португалія: Salvador Sobral Amar Pelos Dois
 
10. Греція: Demy This is Love
 
11. Польща: Kasia Moś Flashlight
 
12. Молдова: Sunstroke Project Hey, Mamma
 
13. Ісландія: Svala Paper
 
14. Чехія: Martina Bárta My Turn
 
15. Кіпр: Hovig Gravity
 
16. Вірменія: Artsvik Fly with Me
 
17. Словенія: Omar Naber On my Way
 
18. Латвія: Triana Park Line
 
ДРУГИЙ ПІВФІНАЛ
 
Початок - 11 травня о 22:00. Почерговість виступів учасників:
 
1. Сербія: Tijana Bogićević In too Deep
 
2. Австрія: Nathan Trent Running on Air
 
3. Македонія: Jana Burčeska Dance Alone
 
4. Мальта: Claudia Faniello Breathlessly
 
5. Румунія: Ilinca ft. Alex Florea Yodel it!
 
6. Нідерланди: OG3NE Lights and Shadows
 
7. Угорщина: Joci Pápai Origo
 
8. Данія: Anja Where I Am
 
9. Ірландія: Brendan Murray Dying to Try
 
10. Сан-Марино: Valentina Monetta and Jimmie Wilson Spirit of the Night
 
11. Хорватія: Jacques Houdek My Friend
 
12. Норвегія: JOWST Grab the Moment
 
13. Швейцарія: Timebelle Apollo
 
14. Білорусь: Naviband Story of my Life
 
15. Болгарія: Kristian Kostov Beautiful Mess
 
16. Литва: Fusedmarc Rain of Revolution
 
17. Естонія: Koit Toome & Laura Verona
 
18. Ізраїль: IMRI I Feel Alive
 
 
Країни-учасники, які виступлять відразу у фіналі:
 
Україна: O.Torvald Time
 
Італія: Francesco Gabbani Occidentali's Karma
 
Велика Британія: Lucie Jones Never Give up on You
 
Іспанія: Manel Navarro Do it for your Lover
 
Німеччина: Levina Perfect Life
 
Франція: Alma Requiem
 
Прогноз букмекерів
 
Фаворитом Євробачення-2017 у букмекерських контор є Італія. Друге місце прогнозують Португалії, третє - Швеції. Україні відводять 24-е місце.
   
Re: Євробачення

Країни-учасники, які виступлять відразу у фіналі:

а чому одразу до фіналу їх :S
   
Re: Євробачення

Голосование смсками? Я не в курсах если что...
   
Re: Євробачення

теж мабуть за португальця проголосую
і пісня хороша
і країна сподобалась
+ українців там багато
   
Re: Євробачення



https://www.ukrinform.ua/rubric-yevrobachennia2017/2223805-evrobacenna-oficijno-vidkrilosa.html

Constantine Levoshko
Стежити · 18 год. біля Kyiv, Kiev ·
 
Опять про украинскую журналистику.

Адски смешная новость от Укринформа. Знаете почему журналисты не попали на выступления Скрипки и Харчишина? Потому что снаружи раздавали бесплатное вино, шампанское и пиво. А назад в зал с напитками не пускали. Журналисты издания просто бухали на террасе и пропустили выступления музыкантов.



   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія