Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

приклад нескладноі експортноі продукціі з прямими продажами

Ось отакий ящик, форма для мила

коштував на аліекспрес 18 баксів, плюс доставка

Хто знається та працює на Україні з деревом - підкажіть собівартість продукціі - ящик, кришка плюс сіліконова вставка   B-)
І потім скажіть мені що таке не можна виробляти в Україні









   
довжина десь 40 см


   
Проблема в тому що це зроблено с шпонованої фанери. Причому зверху вкрито шпоном ялинки або піхти. Дуже якісно зроблено з'єднання кутів. Ще не видно розмірів. Без них важко прорахувати вартість
   
ще в такі ящики полюбляють пакувати якісь екзотичні чаі
щоб продати дорожче

та й багато для чого потрібні вироби з дерева

Наприклад, останнім часом нарід побоюється щіток для барбекью з заліза, тому переходять на дерев'яні

в родріб отаке коштує від 20 долл

http://www.ebay.ca/itm/like/302164819960?chn=ps
   
Проблема в тому що це зроблено с шпонованої фанери. Причому зверху вкрито шпоном ялинки або піхти. Дуже якісно зроблено з'єднання кутів. Ще не видно розмірів. Без них важко прорахувати вартість

розмір десь 12 х 12 х 40 см
   
за 500 грн в украине таким никто не будет заниматься
   
Шпоновано тільки кришка, а самий ящик з дерева.
   
А скільки потрібно?
   
А скільки потрібно?

мені не потрібно, показано те що можна продавати на aliexpress чи etsy напряму кінцевому споживачу
   
если уже есть все инструменты, чтоб такое за полчаса склепать, то себестоимость гривен 150 (дерево, клей, лак, шлифполотно как расходник)
   
Я купувала в такому ящику вино в Португалії. Тільки розмір під пляшку 0,75
   
Отже по виробам з дерева Украіна може легко конкурувати з Китаєм чи Індією
Зупинка лише за здатністю спілкуватись з кінцевим споживачем та здібністю вивішувати оголошення на alibaba чи Etsy чи amazon
   
а з пластику не годиться?
   
а з пластику не годиться?

Пластик термопластичний, втратить форму якщо в нього лити гаряче
Але повно виробів з пластику також, які в тому числі продаються через великі мережі

Робити тре як китайці - під дивлятись що продається, і виводити аналогічний товар на ринок
   
если уже есть все инструменты, чтоб такое за полчаса склепать, то себестоимость гривен 150 (дерево, клей, лак, шлифполотно как расходник)
такі речі не можна робити півгодини
на такі речі масова продукція робиться тоді собівартість буде біля 3$
   
У нас пока невозможно такого сделать
   
У нас пока невозможно такого сделать
а то чому?
невелика столярня з нормальним інструментом і з 4 працівниками в день склепає мінімум 500 штук тих коробок
   
а то чому?
невелика столярня з нормальним інструментом і з 4 працівниками в день склепає мінімум 500 штук тих коробок

Проблема в нормальном инструменте.
Там промышленный фрезер, ласточкин хвост, ленточная шлифовка, рейсмус и самое главное хорошая циркулярко
У нас в основном дешовый китайский мусор у всех
   
зп совка щось подібне робилося масово -шкільні пенали, для точного інструменту на заводах й т.д.
   
такі речі не можна робити півгодини
на такі речі масова продукція робиться тоді собівартість буде біля 3$

согласен, но такой куйни и не надо много, не все захотят переплачивать за деревянную упаковку. А так да — один китаец выпиливает дощечки, другой их склеивает, третий шлифует, четвертый пазы вырезает — к концу дня лежит гора ящичков готовых, остается только это все распродать  :D
   
Проблема в нормальном инструменте.
Там промышленный фрезер, ласточкин хвост, ленточная шлифовка, рейсмус и самое главное хорошая циркулярко
У нас в основном дешовый китайский мусор у всех

да, там 2-3 штуки баксов рабочее место стоит минимум. Сколько надо наклепать ящиков, чтоб окупить?
   
у мене такі точно  коробки від сигарет)

А по довідниках ссср по милу - там температура 35-60 градусів,
може сошло бы такое: пластикова форма+плотный картонный вкладыш+силикон
   
я вот как знающий напишу. Производить такое не проблема а себестоимость будет максимум 100 грн. Никаких особых инструментов там нет. Ничего не мешает такое производить. Более того, такое у нас делают и на etsy и amazon продают. Не раз встречал там производителей столярной миниатюры из нашей страны. Мне предлагали таким заняться на прошлой неделе, отказался. Занят я и работники на пару мес вперед и это причем, что работаем без выходных уже давно.
   
да, там 2-3 штуки баксов рабочее место стоит минимум. Сколько надо наклепать ящиков, чтоб окупить?
Чего???
   
Я бачу більшу проблему в силіконовий формі ніж в коробці.
   
А я и в силиконовой форме проблем не вижу. 300 грн литр такого компаунда в розницу
   
проста бу шипорізка біля 5000$,до того нормальна форматна пила  і шліфовка
я в себе в столярні 1000 штук в день без проблем можу склепати,питання тільки кому то продавати в такій клькості :laugh:
   
Я предпочитаю самопал или модернизированное под себя. Подобные шипы не делал. Рейсмус на 60см, весом в тонну почти за 1000 долл предлагают, а шипорезка 5т? В любом случае, ну не 2-3т рабочее место, скорей вся мастерская 15т если с умом
   
Гадаю, проблема не у виробництві, а в збуті. Внутрішній ринок дуже малий і нерозвинутий, а налагодити продаж за кордон не так вже й легко. У китайців таке купують, бо вони розкручені, усі знають, що якщо тобі потрібна якась така річ, йди на алі. Гадаю, в розкрутку того алі вкладено чимало коштів.
Хто робить дуже малими партіями, ті десь на етсі продають (принаймні купа тих, хто рукоділлям займаються, так роблять, бо в нас малі ціни і, знову ж таки, практично відсутній покупець).
   
в азии это изделие стоит копейки
это раз
у них есть постоянный объем заказов - это два

это только кажется, что просто войти на такой рынок
   
дорогу осилит идущий

потрібно давати мікрокредити тим хто вміє і не боїться почати такий бізнес, особливо експорт-орієнтований
20 років роботяг гнобили, і ось тепер результат

в магазині ніколи жодноі речі з україни не побачиш, ні сорочки, ні шкарпеток

смішна річ - китай став дорогий, тепер сорочки знов відшивають в індонезіі та Шрі-Ланці
але чомусь не в Україні




   
На eBay така антикварна скринька 35 долярів коштує.





   
Re: приклад нескладноі експортноі продукціі з прямими продажами

Ось отакий ящик, форма для мила

коштував на аліекспрес 18 баксів, плюс доставка

Хто знається та працює на Україні з деревом - підкажіть собівартість продукціі - ящик, кришка плюс сіліконова вставка   B-)
І потім скажіть мені що таке не можна виробляти в Україні

Показати зображення...
на алі такі є по 10 баксів, включаючи доставку.
при тому що з України в США тільки доставка буде 12 баксів мінімум, а Китай ще й субсидує поштові витрати своїм дрібним торговцям.
з гуртовими поставками теж буде складно конкурувати (і як у нас "допомагають" дрібним виробникам та експортерам ми всі знаємо).
   
Цілком з дуба-деревини буде коштувати 3 євро. Ну,якщо 5,то це вже надприбуток. Ще можна дошки для нарізання з дубу робити. Це ті ж 3-5 евро. Так з дубу таке коштує десятки євро!!! Багато чого можно робити.
   
Проблема в нормальном инструменте.
Там промышленный фрезер, ласточкин хвост, ленточная шлифовка, рейсмус и самое главное хорошая циркулярко
У нас в основном дешовый китайский мусор у всех
По перше - там хвоста немає,  звичайний шип-паз, а по друге немає там і промислового фрезера, звичайний ручний + шаблон.
   
ще в такі ящики полюбляють пакувати якісь екзотичні чаі
щоб продати дорожче

та й багато для чого потрібні вироби з дерева

Наприклад, останнім часом нарід побоюється щіток для барбекью з заліза, тому переходять на дерев'яні

в родріб отаке коштує від 20 долл

http://www.ebay.ca/itm/like/302164819960?chn=ps

я, мабуть, збочинець - у мене в подібному пеналі дюбеля зберігаються  :weep:

Останнє редагування: 15 травня 2017 10:27:50 від kaktus_x
   
В Украине нет проблемы создать или произвести, есть проблема законно продать. Внутренний рынок слабый, а внешний слабо доступный по многим причинам. Одна из них- отсутствие полноценной работы PayPal в Украине.
   
В мене декілька колег перейшли з фотожурналістики і дизайна на майстрування з дерева, з перемінним успіхом продають й на іноземних інтернет майданчиках.
   
Цілком з дуба-деревини буде коштувати 3 євро. Ну,якщо 5,то це вже надприбуток. Ще можна дошки для нарізання з дубу робити. Це ті ж 3-5 евро. Так з дубу таке коштує десятки євро!!! Багато чого можно робити.

доски для нарезания из дерева — это антисанитария. Дерево хрен отмоешь, особенно если мяско на нем резать. Постепенно все дерево пропитывается жратвой. Пластиковые доски для нарезки гораздо приятнее — ее помыл и чувствуешь, что она чистая шо аж скрипит, когда по ней пальцем проведешь.
   
я недавно за 35 евро купил бочку дубовую, житомирскую на 15 литров с кольцами из нержавейки. По трудоемкости и кол-ву дерева просто не сравнить с такой коробочкой. Там и обжиг и воскование впридачу. Правда к ребятам очередь месяца на два. Вот интересно сколько такой товар на внешнем рынке стоит
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія