Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Нас не беруть в НАТО, до чого це підштовхує Україну?

Чергову дулю нам показала Франція.

В МЗС Франції вважають, що на даний момент для членства України у НАТО "не склалися умови", тому питання не на часі.
Як повідомляє "Європейська правда", про це сказав міністр закордонних справ Жан Ів Ле Дріан в інтерв’ю BFMTV, у якому говорив про низку міжнародних питань.
Журналіст запитав, яка думка Ле Дріана з приводу прагнення України приєднатися до НАТО.
"На даний момент, ми вважаємо що умови для цього не склалися. Тож зараз це питання не стоїть", – відповів міністр.
Він не деталізував, які саме обставини має на увазі.


Наш Вова останнім часом розкричався як мала дитина - хочу в НАТО - а йому то про реформи, а то й отак от...
Але Вова не мала дитина. Який відгук в суспільстві викликають отакі дулі? Особливо в очікуванні зустрічі двох Вов, га?
   
Геи либо будут отстаивать свои геополитические интересы, либо кацапы у них их отберут нашей кровью.

Я понимаю желание порохобота насрать вове в штаны, но срать надо начинать себе, бо крыша наша - педики и говноеды.
   
Чергову дулю нам показала Франція.
Щоб стати до лав НАТО домовлятися треба не з Францією, а з США.
США свої вимоги до України оголосили.
   
Re: Нас не беруть в НАТО, до чого це підштовхує Україну?

Умови виставлені - хто хоче в НАТО, той буде виконувати

Хто просто імітує, як і в так званій "співпраці" з МВФ - той нічого не робитиме. До речі це вкладається в стратегію примирення з кацапами "малоточний малорос"
   
Умови виставлені - хто хоче в НАТО, той буде виконувати

Хто просто імітує, як і в так званій "співпраці" з МВФ - той нічого не робитиме. До речі це вкладається в стратегію примирення з кацапами "малоточний малорос"
Саме так!
   
Re: Нас не беруть в НАТО, до чого це підштовхує Україну?

Думаю Петру треба внести в Раду проект закону - про щорічний звіт щодо дій виконаних владою в плані просування до НАТО.
З найбільш широким висвітленням і обговоренням.

Тоді клоунити і імітувати не вийде, бо імітація спливе догори.
   
Поздно уже, в этом году хуйло попрет.
   
Поздно уже, в этом году хуйло попрет.
Ми всі злякалися.
   
Менять клоуна

Он неспособен вести взрослые диалоги

Инфантильное существо, действующее в парадигме 95 Квартала "чтобы сделать такое, чтобы рейтинг возрос"

На страну ему похер. В случае чего " нас не любят "
   
Re: Нас не беруть в НАТО, до чого це підштовхує Україну?

Менять клоуна

Он неспособен вести взрослые диалоги

Инфантильное существо, действующее в парадигме 95 Квартала "чтобы сделать такое, чтобы рейтинг возрос"

На страну ему похер. В случае чего " нас не любят "

Таких наїздів на західні краініи - як в тих інтервью що він дав перед самітом НАТО - я навіть не згадаю
Це вже не проста хуцпа, це хуцпа вищого ґатунку
   
Хупца будет когда буряты в Баварию приедут на танках пивка попить и баб немецких потрахать.
   
Хупца будет когда буряты в Баварию приедут на танках пивка попить и баб немецких потрахать.
Та не буде того.
В  Хуйла  з компашкою там активи й ліпші друзяки міністри  - майбутні посадовці в роснєфті та газпромах.
Далі України Хуйло не полізе, навіть Молдову чіпати не буде.
   
Re: Нас не беруть в НАТО, до чого це підштовхує Україну?

Та не буде того.
В  Хуйла  з компашкою там активи й ліпші друзяки міністри  - майбутні посадовці в роснєфті та газпромах.
Далі України Хуйло не полізе, навіть Молдову чіпати не буде.
то зрозуміло, далі України - тобто включно? Якщо так то третій розподіл РжечіПосполитоії
   
то зрозуміло, далі України - тобто включно? Якщо так то третій розподіл РжечіПосполитоії
Може й буде розподіл.
Поляки заберуть шматок Правобережжя, якщо встигнуть. )))
   
"но двери по-прежнему открыты"©  :lol:

   
Миклованcьогодні в 15:41
IP/Host: ---.zbau.f3netze.de
ви  вже  в  НАТО
   
"но двери по-прежнему открыты"©  :lol:


и? Смысл этого кацапского ребуса?
   
Менять клоуна
1. Не клоуна, а комика.
2. На кого? На Свина?
   
Далі України Хуйло не полізе, навіть Молдову чіпати не буде.
Почему это, пол германию было под советами, попрет, вот только армию усилит за счет украинцев и беларусов, а также казахов и дальше попрет. Если не он, то следующий после него. Там выборов дем. не будет, назначат кого надо. Такое же гэбешное.
   
Думаю Петру треба внести в Раду проект закону - про щорічний звіт щодо дій виконаних владою в плані просування до НАТО.
З найбільш широким висвітленням і обговоренням.

Тоді клоунити і імітувати не вийде, бо імітація спливе догори.

у петра було на це 4 роки, щоб такий закон внести і прийняти
але часу не знайшлося нажаль
   
у петра було на це 4 роки, щоб такий закон внести і прийняти
але часу не знайшлося нажаль
Угу, так некоторые и не поняли, что Свин враг Украины и агент гэбни.
   
Re: Нас не беруть в НАТО, до чого це підштовхує Україну?
Пшениця

Геи либо будут отстаивать свои геополитические интересы, либо кацапы у них их отберут нашей кровью.
Я понимаю желание порохобота насрать вове в штаны, но срать надо начинать себе, бо крыша наша - педики и говноеды.
ти хоч саме зрозуміло що ти написало? І до чого це тут воно?

Ну, от ти, наприклад, відстоюєш в цьому посту інтереси Зеленського.
"В штани йому насрали", гнида...
   
Я понимаю желание порохобота насрать вове в штаны
У свиней задание любой ценой дескридитировать ЗЕ, 5-я колонна.
   
Re: Нас не беруть в НАТО, до чого це підштовхує Україну?

Думаю Петру треба внести в Раду проект закону
А чому саме Петру, невже світ клином зійшовся на тому баризі?
   
Та будем мы в НАТО. Не суетитесь. Не сейчас, лет через 5...гдЭто- как-то.
   
Re: Нас не беруть в НАТО, до чого це підштовхує Україну?
Пшениця

У свиней задание любой ценой дескридитировать ЗЕ, 5-я колонна.
Дискредитувати?

Тобто, всі обіцянки виконані а свиням не подобається?

Про спробувати прожити на 1500 гривень
Хто наживається на війні
Чому куми, брати, друзі при владі
Геноцидні тарифи
Чому не сидять діамантові
Чому не покарані ті, хто розстрілював майдан
Справа Гандзюк, Шеремета
Бурштин

Пригадати решту претензіцй Зе до По тобі, мудьо?
   
Та будем мы в НАТО. Не суетитесь. Не сейчас, лет через 5...гдЭто- как-то.

А что изменится за эти 5 лет?
   
Re: Нас не беруть в НАТО, до чого це підштовхує Україну?

Менять клоуна

Он неспособен вести взрослые диалоги

Инфантильное существо, действующее в парадигме 95 Квартала "чтобы сделать такое, чтобы рейтинг возрос"

На страну ему похер. В случае чего " нас не любят "

Часом не на того ФСБшного іплана, який кричав "НАТО не на часи" і "взаємовигідні харківські угоди"?
   
А что изменится за эти 5 лет?
==============================
Надеюсь я стану богаче... и приму некоторые решения. Может осчастливлюсь в НАТО,а может уебу от холопов встретить спокойно старость у океана. B-)
   
ні до чого не підштовхують, просто не беруть до уваги поки.

Згадаєте мої слова, Україна буде диктувати світу свої умови, як світу існувати. Коли це вони усвідомлять все буде Україна.
   
У свиней задание любой ценой дескридитировать ЗЕ, 5-я колонна.
Мажоры очень не плохо поднялись за период Парашенки. Чего стоит только девальвация национальной валюты. Понятно им еще хочется. Детвара алчная подрастает. А тут пришли людишки из низов. Тоже много воровитых. Но не все, по сравнению с мажорами, конченные. НАТА у мажоров была фейком. Они ее использовали как морковь для ослов. Теперь начало прояснятся. Лохов в НАТУ не берут. Лох должен или человеком стать или землю освободить для нелохов.
   

Для початку до чого це підштовхує наших можливих майбутніх партнерів по Наті.
Штати найбільш дипломатично нас послали .
Французи менше церемонились,"тому що так складися умови",
А австріяки, як типу "нейтральна країна" сказали те, що всі попередні мали на думці - "мир в Європі можливий тільки з Росією, а не проти неї" .

Так що не у корупції тут справа, і навіть не у корупції у Франції чи Німеччині.


   
А австріяки, як типу "нейтральна країна" сказали те, що всі попередні мали на думці - "мир в Європі можливий тільки з Росією, а не проти неї" .


Дурні, Австріяки дурні і ми уже давно не можливий, тому що вони сцикливі.
   
Звучить приблизно так само, як "мир в Європі можливий тільки з Німеччиною , а не проти неї" - що ніби і правильно, але для того потрібна була війна щоб дійсно наступив мир.
Тільки от Європа ще на стадії до Мюнхену, виглядає.
   
==============================
Надеюсь я стану богаче... и приму некоторые решения. Может осчастливлюсь в НАТО,а может уебу от холопов встретить спокойно старость у океана. B-)

Я тоже хотел ответить на вопрос Миклована - подталкивают на валить отсюда. Но не все могут.
   
Re: Нас не беруть в НАТО, до чого це підштовхує Україну?

А чому саме Петру, невже світ клином зійшовся на тому баризі?

Да раді бога, хай клоуни вносять
   
Подталкивает до сворачивания т.н. "евроинтеграции". И прямиком в объятия Русскага Мира. Не нужно быть особо умным, чтобы это понимать. Так что вот эти все безвизы, гастарбайтерство и прочие излишества нехорошие придется отменить. Поэтому надо валить пока еще можно, дорогой Вольтер.
   
Подталкивает до сворачивания т.н. "евроинтеграции". И прямиком в объятия Русскага Мира. Не нужно быть особо умным, чтобы это понимать. Так что вот эти все безвизы, гастарбайтерство и прочие излишества нехорошие придется отменить. Поэтому надо валить пока еще можно, дорогой Вольтер.
Это вряд ли. Самогон с луком любой строй исковеркает. Тем  более криминальный. Ты думаешь  почему на границе с салом война идет?  А кроме сала чего стоит-шоб у сусида в огороди корова здлохла. А не зъйм-то понадкусюю. Много заначек способных разрушить любую страну.  Посмотри как после того как бЭндЭры запустили на медицину Семашко свою доктора Смерть чего там произошло. Какая евроинтеграция. Как стал начальником-так побежал по пути Попандопалы. Где лерка облигация? Евроинтегрирует  нажитое непосильным путем изменения курса с 8 до 28? Так что никакой бурятский мир хохлизму не страшен. Просто в Европу уедут или умелые, или воровитые,  а рукодупые сольются с бурятами. Тем более дискусия намечается серьезная.Что краще - боярышник или самогон? Дальше все по сценарию привычному. Я про корову в городи сусида.

Останнє редагування: 18 червня 2021 19:59:26 від Старик
   
Re: Нас не беруть в НАТО, до чого це підштовхує Україну?

Это вряд ли. Самогон с луком любой строй исковеркает. Те  более криминальный. Ты думаешь  почему на границе с салом война идет?  А кроме сала чего стоит-шоб у сусида в огороди корова здлохла. А не зъйм-то понадкусюю. Много заначек способных разрушить любую страну.  Посмотри как после того как бЭндЭры запустили на медицину Семашко свою доктора Смерть чего там произошло. Какая евроинтеграция. Как стал начальником-так побежал по пути Попандопалы. Так что никакой бурятски

Кацапе, тебе сьогодні забагато з твоїм телеграфічним політрук-стайл
   
Никакого НАТО имитаторам.Реформы,борьба с коррупцией,верховенство права,прогнозируемая внешняя политика,а потом уже все остальное
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія