Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Стригучий лишай (?) у кота

ФЗВ: Стригучий лишай (?) у кота

Як і чим ефективно і швидко вилікувати. Рідке жовте куряче гівно не предлогадь.

Я не знаю, звідки я могла йому його принести. Ні в кого більше крім нього немає, а він з хати вже років з 13 не виходить взагалі... Чи це не лишай, а щось інше? Він дуже його чухає і воно дуже інтенсивно в нього розкидає. Мокре, не сухе, струпів немає. На вигляд мокрої екземи.
   
Re: ФЗВ: Стригучий лишай (?) у кота

Як і чим ефективно і швидко вилікувати. Рідке жовте куряче гівно не предлогадь.

Я не знаю, звідки я могла йому його принести. Ні в кого більше крім нього немає, а він з хати вже років з 13 не виходить взагалі... Чи це не лишай, а щось інше? Він дуже його чухає і воно дуже інтенсивно в нього розкидає. Мокре, не сухе, струпів немає. На вигляд мокрої екземи.

Шукай Саліцилову кислоту.

Тільки в аптеці вона 3%, а тобі потрібна 15-20%.
В аптеці називається саліциловий спирт .
Треба додати порошок, щоб було 15-20%.

Тільки не ацетилсаліцилову, це інше.

І є ще препарат Антилішаїн.

Склад: скипидар, саліцилова кислота, сірка, окис цинку, дьоготь, креолін, вазелін. Мазь має виражені фунгіцидні, бактерицидні та ектопаразитарні властивості, зумовлені синергічною дією речовин, які входять до складу препарату. При нанесенні на шкіру мазь діє подразнююче, в’яжуче-кератопластично, прискорює процеси загоювання ран. Проникаючи у верхні шари шкіри, складники препарату знищують ектопаразитів по всій глибині ураження. Застосування Для лікування великої рогатої худоби, коней, овець, кіз, свиней, птиці, собак, котів, кролів при захворюваннях шкіри (екземи, дерматити, трихофітія, короста, некробактеріоз копит, копитна гниль у овець). Мазь наносити тонким шаром на уражену ділянку шкіри та на 2-4 см навколо неї, без попереднього видалення лусочок шкіри та вистреження шерсті. Обробку проводити 1-2 рази на добу 7-10 днів. Зберігання: зберігати засіб в сухому темному, недоступному для дітей місці, окремо від харчових продуктів та корму для тварин при температурі від 4С до 25С. Термін придатності 3 роки.


Є ще мазь Ям.

Краще 1.   
   
   
Re: ФЗВ: Стригучий лишай (?) у кота

Чи це не лишай, а щось інше?

А к ветеринару сходить?
   
Re: ФЗВ: Стригучий лишай (?) у кота

А к ветеринару сходить?

Вона живе в печері на Говерлі.
   
Re: ФЗВ: Стригучий лишай (?) у кота

А к ветеринару сходить?

тю, а навіщо,  є ж політфорум, де під час війни саме місце про лишайного кота потрєщать
   
Re: ФЗВ: Стригучий лишай (?) у кота

А к ветеринару сходить?
Так не цікаво
А от намазати кота якоюсь пекучою смердючою хуйнею цікаво
   
Re: ФЗВ: Стригучий лишай (?) у кота
HSM

норм реакція кота на ламочку на веранді і будку собаці
він перенервувув  що йому мало уваги ...
   
Re: ФЗВ: Стригучий лишай (?) у кота

В селі ветеринара немає. Є тільки котячий магазин. Більше нічого тут немає. Тому мимо.
   
Re: ФЗВ: Стригучий лишай (?) у кота

Писи. А у вас коти і собаки знають, що війна, тому не хворіють?
   
Re: ФЗВ: Стригучий лишай (?) у кота

Спробую припустити.
До ветеринара ви звертатися не хочете, бо "нема" або минулого року ветеринар хотів до вас прийти, але через город. А ви сказали, приходьте восени, коли зберемо врожай.
Так все було?
   
Re: ФЗВ: Стригучий лишай (?) у кота

Швидко, безболісно та гарантовано мазь нізорал. Але дорого. Наш замінник дермазол. Діюча речовина така сама. Це все з мед.аптеки. 
   
Re: ФЗВ: Стригучий лишай (?) у кота

В селі ветеринара немає. Є тільки котячий магазин. Більше нічого тут немає. Тому мимо.

В моєму селі теж не було. Я тащила свого 6-кілограмового кабана спочатку на електричку, а потім ще декілька кілометрів пішки у ВК. Звичайно, що я знаю вже як деякі приступи лікувати, але не можу дивитися як тварина страждає. У знайомої кіт себе розчісував бо принесли додому якихось бліх. Як варіант знайти ветеринара який по скайпу консультує.

https://zpolis.com.ua/ru/onlajn-konsultacziya-veterinara-v-seti-veterinarnyh-czentrov-zveropolis
   
Re: ФЗВ: Стригучий лишай (?) у кота

Не факт, что лишай. Знакомая ситуация. Возможна аллергия на корм, стресс, холод и т.д.
   
Re: ФЗВ: Стригучий лишай (?) у кота
ATF

Вангую найзапеклішу політичну баталію і купу банів.
   
Re: ФЗВ: Стригучий лишай (?) у кота

Не факт, что лишай. Знакомая ситуация. Возможна аллергия на корм, стресс, холод и т.д.
+1. і кстацє, де фото? може кіт просто лияє?

Останнє редагування: 2 грудня 2022 08:23:55 від magistr
   
Re: ФЗВ: Стригучий лишай (?) у кота

Гілку завела щоб взнати про вже перевірені препарати.
   
Re: ФЗВ: Стригучий лишай (?) у кота

Гілку завела щоб взнати про вже перевірені препарати.
буде як з лямпадою на веранді?

Останнє редагування: 2 грудня 2022 08:40:48 від magistr
   
Re: ФЗВ: Стригучий лишай (?) у кота

Підібрав колись котеня з вулиці, а воно виявилось з таким лишаєм. Заразило і мого кота і мене.
Котам в ветклініці дали якийсь укол і вони видужали.
   
Re: ФЗВ: Стригучий лишай (?) у кота

+1. і кстацє, де фото? може кіь просто лияє?
фото дуже страшне, на линьку вавка не схожа. Щя закину, але не лякайтеся. Прогресує дуже стрімко. Було на певний час підсохло і заглохло на певному етапі, а зара стало в 3-4 рази більшим і мокре. Може це і не лишай, а реакція на побутову хімію, на жовч,.
   
Re: ФЗВ: Стригучий лишай (?) у кота

Підібрав колись котеня з вулиці, а воно виявилось з таким лишаєм. Заразило і мого кота і мене.
Котам в ветклініці дали якийсь укол і вони видужали.

А тобі пожлобилися?  :(
   
Re: ФЗВ: Стригучий лишай (?) у кота

Спробую припустити.
До ветеринара ви звертатися не хочете, бо "нема" або минулого року ветеринар хотів до вас прийти, але через город. А ви сказали, приходьте восени, коли зберемо врожай.
Так все було?
не тупи. Все розвивається дуже стрімко. Вавці кілька днів, а у мене вільного часу немає, щоб по морозу кудись ще перти хатнього кота, та й немає куди. Реально ветеринарної аптеки тут немає.
   
Re: ФЗВ: Стригучий лишай (?) у кота

Швидко, безболісно та гарантовано мазь нізорал. Але дорого. Наш замінник дермазол. Діюча речовина така сама. Це все з мед.аптеки. 
в ціні питань немає. Я вже звикла до аптечних цін 400+
   
Re: ФЗВ: Стригучий лишай (?) у кота

Вангую найзапеклішу політичну баталію і купу банів.
краще помовч - вважатиму тебе дужже розумним.
   
Re: ФЗВ: Стригучий лишай (?) у кота

буде як з лямпадою га вераді?
ні розберуся з проблемою і все. Хоча, да, так само. Мені важливо вирішити проблему. А ти заради чого заводиш гілочки?
   
Re: ФЗВ: Стригучий лишай (?) у кота

   
Re: ФЗВ: Стригучий лишай (?) у кота

до ветеринара, без варіантів!
   
Re: ФЗВ: Стригучий лишай (?) у кота
U2

Показати зображення...

Ух, йо! То не стригучий лишай. Мухою в Черкаси в вєтклініку! Не мучай животину!
   
Re: ФЗВ: Стригучий лишай (?) у кота

То така фотка. Просто, мокра вавка. Таке розчісує на бліх. Але я тільки днів з 5 як потруїла їх.
   
Re: ФЗВ: Стригучий лишай (?) у кота
U2

То така фотка. Просто, мокра вавка. Таке розчісує на бліх. Але я тільки днів з 5 як потруїла їх.

Стригучий лишай - геть сухий, але шерсть випадає полянами.
   
Re: ФЗВ: Стригучий лишай (?) у кота

Хлоргексидином обробити для початку.  Він не пече. Але краще брати його у ветів. Можно приськати, але котів дуже лякає цей звук. На шпажку намотати балабуху з вати, вмочити її в розчин и обробити.
   
Re: ФЗВ: Стригучий лишай (?) у кота

Потім в ветерінарці крем СанД или тріосан. Но спочатку кожен раз хлоргексидін, потім крем.
Це якщо ветеринар недосяжен
   
Re: ФЗВ: Стригучий лишай (?) у кота

чує моє серце, буде як з відром лампочок, жаль кота.
   
Re: ФЗВ: Стригучий лишай (?) у кота

лікувала кота корова :facepalm1:
горе коту :beach:
   
Re: ФЗВ: Стригучий лишай (?) у кота

А ще, спитай у продавця у кошачому магазині. Часто-густо-вони вети за освітою.
   
Re: ФЗВ: Стригучий лишай (?) у кота

В мене зараз 8 котів на попєчітельствє. З кожним чихом до ветів не набігаїсся.
   
Re: ФЗВ: Стригучий лишай (?) у кота

Від лишаю добре клотримазол. Можна і з аптеки для людей. За тиждень пройде. Потім почне відростати шерсть. Єдине, не можна щоб кіт міг його злизувати. Для них це яд. Треба, або втирати, або одягати конус. Але, тобі правильно пишуть, що це рана, а не слід лишаю. Треба спочатку вилікувати рану.
   
Re: ФЗВ: Стригучий лишай (?) у кота

лікувала кота корова :facepalm1:
горе коту :beach:

корова лікує кота
порадами з фупу
горе коту
   
Re: ФЗВ: Стригучий лишай (?) у кота

А тобі пожлобилися?  :(
Та тут котами цікавляться, а не мною.
   
Re: ФЗВ: Стригучий лишай (?) у кота
HSM

це відповідь ветиранара по фоті

---Де дислокація рани?

------------------Не знаю

---Якщо на молочні залозі, то онкологія. Вообще потрібно визтригти шерсть навколо рани і обробити перекисом водню, йодом навколо рани. Узнайте дислокацію.


---Уколоть антибіотик бицелін 5, 1.5 кубика один раз, три дні. Оброблять ранку 2 рази на день.
   
Re: ФЗВ: Стригучий лишай (?) у кота

Каровка, вези кота дохтура. Не мордуй тварину
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія