Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ. Тема про нормальний компас в телефоні. B-)

От хочеться щоб ти повернув телфон і він повертався з осями світу,карта поверталась. Для чого це? Не всі можуть орінтуватись по карті. А якщо карта гугл повернута на телефоні, як ти зараз находишся то людям це зручно.

Хотів найти собі телефон щоб як в афоні можна було визначити як повернутий телефон.

Шукав по сайтах наших, у них максиму пишуть операційний компас. Це може бути і повнофункціональний компас а може бути тільки GPS і акслелерометер і все.

Як вибрати телефон для орінтування на місцевості?

Виявляється можна це зробити. Вибираєш модель і ідеш на сайт виробника, находиш модель і відкриваєш специфікацію.

І тут тебе чекає сюрприз. Датчик Хола може називатись по різному.

Отже в моделі має бути присутня такі речі.



1) GPS. A-GPS, Куча різним систем.

2) Акслерометер...

3) Операційний компас...


І от магнітиний може мати різні назви...

4)

Датчик Хола. Компас (магнітний), магнітний датчик.
 
Це одна і таж назва датчика Хола.

Дешеві протиударні моделі починаються з 5 000 грн. А щось як Ксіомі чи Самсунг там 9 000 і більше буде коштувати...

Проблема що треба шукати інфу на сайті виробника.

У нас рівень компетенції продавців не дозволить вибрати модель з датчиками магнітними.
   
Телефон купи себе с физическим компасом и не ипи себе и нам мозга.
   
Re: ФЗВ. Тема про нормальний компас в телефоні.  B-)

колись навіть в дешевенький китайчатах компас був. зараз не в кожному іменитому зустрінеш... а річ потрібна.
   
нормальний компас має бути поза, наприклад на руці як годинник. І коштувати він має набагато дешевше...
   
Re: ФЗВ. Тема про нормальний компас в телефоні.  B-)

   
Для всіх вартих уваги телефонів і планшетів детальні і головне стандартизовані специфікації збирає і подає сайт gsmarena
Звісно в тому числі набір сенсорів

   
Показати зображення...
Людина каже про те щоб мапа на екрані крутилася, тут фізичний компас не допоможе
Тобто куди б ти не йшов, з яким азимутом, на мапі бачиш свою дорогу чи вулицю перед собою
   
Людина каже про те щоб мапа на екрані крутилася, тут фізичний компас не допоможе
Тобто куди б ти не йшов, з яким азимутом, на мапі бачиш свою дорогу чи вулицю перед собою

так в навігаторі крутиться
   
Хотів найти собі телефон щоб як в афоні можна було визначити як повернутий телефон.

будь-який смартфон так вміє, якщо софт правильний встановлено
я не розумію проблему
   
Re: ФЗВ. Тема про нормальний компас в телефоні.  B-)

Фізичний компас, курвиметр і мапа паперова - наше всьо.
Для особливо просунутих ще й секстант :)
   
Re: ФЗВ. Тема про нормальний компас в телефоні.  B-)

так в навігаторі крутиться
тіки за наявності встроєного компаса
   
Re: ФЗВ. Тема про нормальний компас в телефоні.  B-)

Показати зображення...

Что то сомнительная конструкция. Смартфон может влиять на этот мини компас.
   
Re: ФЗВ. Тема про нормальний компас в телефоні.  B-)

будь-який смартфон так вміє, якщо софт правильний встановлено
я не розумію проблему

Не в каждом есть встроенный компас физически.

А так куча программ накладывают компас на карту прямо, очень удобно.

А есть вообще совмещают изображение с камеры и азимут компаса. Наводишь на ориентир , считываешь показания.

Останнє редагування: 10 вересня 2023 08:58:21 від Billi
   
тіки за наявності встроєного компаса
Навігатор може крутитись якщо є GPS і акселерометер, ще це називають електронний компас. Тоїсть визначає кординати по яких ти рухаєшся і по тому яке прискориння показує і повертається в той що треба бік. Та якщо ти стоїш на місці крата не повертається або повертаїться не вірно.

Має бути дачтик хола ще. Це і є магнітний компас фізичний.
   
будь-який смартфон так вміє, якщо софт правильний встановлено
я не розумію проблему
Невміє, постав планетарій або карту неба і побачиш що якщо немає датчика хола (він же магнійтний компас) нічого не буде працювати. Воно не працює.

Якщо ти стоїш на місці то без датчика Хола в тебе просто показує дурню. Більшість телефонів орінтуються по сереї координат коли ти рухаєшся плюс в телефоні акселерометер, але це коли рух відбувається працює, коли ти стоїш на місці така система не працює.
   
Re: ФЗВ. Тема про нормальний компас в телефоні.  B-)

Все що хоче ТС і так давно є. В гугль мапах є іконка компаса. Натискаєш і перемикаєш режими: жорстка прив'язка на північ/вільне обертання відповідно положення.
   
Все що хоче ТС і так давно є. В гугль мапах є іконка компаса. Натискаєш і перемикаєш режими: жорстка прив'язка на північ/вільне обертання відповідно положення.
Воно непрацює вірно якщо датчика немає Хола в телефоні.
   
Re: ФЗВ. Тема про нормальний компас в телефоні.  B-)

Воно непрацює вірно якщо датчика немає Хола в телефоні.
Ну зараз це треба пошукати такий телефон.
   
Re: ФЗВ. Тема про нормальний компас в телефоні.  B-)

Навігатор може крутитись якщо є GPS і акселерометер, ще це називають електронний компас. Тоїсть визначає кординати по яких ти рухаєшся і по тому яке прискориння показує і повертається в той що треба бік. Та якщо ти стоїш на місці крата не повертається або повертаїться не вірно.

Має бути дачтик хола ще. Це і є магнітний компас фізичний.
акселерометр  це не компас.
   
Ну зараз це треба пошукати такий телефон.

Саме так, щей спеціалісти в магазині тобі не порадять. Я якраз написав що треба заходити на сайт виробника і там шукати характеристики, а вони щей по різному називаються.
   
Re: ФЗВ. Тема про нормальний компас в телефоні.  B-)

Саме так, щей спеціалісти в магазині тобі не порадять. Я якраз написав що треба заходити на сайт виробника і там шукати характеристики, а вони щей по різному називаються.
тому шо пересічному головне котики, камера, і тік-ток.
тре брати захищені смарти, наприклад  Oukitel WP18 Pro
   
Re: ФЗВ. Тема про нормальний компас в телефоні.  B-)

Компас в смартфоні повна фігня, бо потребує калібровки і бреше поряд з великою залізякою, наприклад біля сталевого забору.
Раніше maps.me використовував для орієнтації мапи данні руху і працював практично ідеально. По компасу - це якийсь жах.
   
Re: ФЗВ. Тема про нормальний компас в телефоні.  B-)

потребує калібровки і бреше поряд з великою залізякою
Это любой физический компас так, это ж закон природы)
   
Re: ФЗВ. Тема про нормальний компас в телефоні.  B-)

Компас в смартфоні повна фігня, бо потребує калібровки і бреше поряд з великою залізякою, наприклад біля сталевого забору.
Раніше maps.me використовував для орієнтації мапи данні руху і працював практично ідеально. По компасу - це якийсь жах.
зате в лісі виручає.... було діло.
   
колись навіть в дешевенький китайчатах компас був. зараз не в кожному іменитому зустрінеш... а річ потрібна.


А як воно там працює? Там же динамік з магнітом поряд створює магнітне поле яке значно перевищує земне.
   
Re: ФЗВ. Тема про нормальний компас в телефоні.  B-)

А як воно там працює? Там же динамік з магнітом поряд створює магнітне поле яке значно перевищує земне.
воно незмінне і легко компенсується. недарма при калібруванні тре крутити вісімки в усіх трьох площинах
   
Re: ФЗВ. Тема про нормальний компас в телефоні.  B-)

Ну и цель работы с компасом имеет значение.
Если просто прикинуть где юг где север, это одно, спортивное ориентирование это другое.
   
Re: ФЗВ. Тема про нормальний компас в телефоні.  B-)

Это любой физический компас так, это ж закон природы)
Та це зрозуміло. Але я би був вдячний розробникам софту, якби була функція вимкнути орієнтацію по компасу.
   
Re: ФЗВ. Тема про нормальний компас в телефоні.  B-)

   
Re: ФЗВ. Тема про нормальний компас в телефоні.  B-)

Drake, мова не про це. Я хочу, щоби напрямок мого руху визначався згідно даних GPS/акселерометра.
   
Re: ФЗВ. Тема про нормальний компас в телефоні.  B-)

Та це зрозуміло. Але я би був вдячний розробникам софту, якби була функція вимкнути орієнтацію по компасу.
нема проблем. в мапсмі тицяєш по значку компаса.
   
Re: ФЗВ. Тема про нормальний компас в телефоні.  B-)

Так він хіба не визначається? При русі дані gps постійно змінюються, і дуже точно визначаються координати, хіба ні?
   
Re: ФЗВ. Тема про нормальний компас в телефоні.  B-)

Так він хіба не визначається? При русі дані gps постійно змінюються, і дуже точно визначаються координати, хіба ні?
тре рухатись, а так як координати плю-мінус лапоть, то з напрямком доволі туго
   
Re: ФЗВ. Тема про нормальний компас в телефоні.  B-)

нема проблем. в мапсмі тицяєш по значку компаса.
Он имеет в виду чтобы программа не использовала данные встроенного компаса
   
Re: ФЗВ. Тема про нормальний компас в телефоні.  B-)

Он имеет в виду чтобы программа не использовала данные встроенного компаса
саме це я і маю на увазі. і саме так це робиться
   
Re: ФЗВ. Тема про нормальний компас в телефоні.  B-)

Drake, мова не про це. Я хочу, щоби напрямок мого руху визначався згідно даних GPS/акселерометра.
А як воно ще може визначати? Твої координати по GPS, а потім розвороти смартфону по акселерометру.

Останнє редагування: 10 вересня 2023 10:08:47 від Drake
   
ТС як завжди висосав проблему з пальця  :laugh:

У мене ще на сімбіан, хз скільки років тому, в телефоні працювали компас та навігація.

Може у ТС кнопковий телефон?
   
Re: ФЗВ. Тема про нормальний компас в телефоні.  B-)

Який "вбудований компас", господи.
   
воно незмінне і легко компенсується. недарма при калібруванні тре крутити вісімки в усіх трьох площинах

А, зрозуміло. Просто при слові компас в голові зразу виникає стрілка  :)

Тоді датчики магнітного поля дуже чутливі мають бути.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія