Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Чи погіршиться зір, якщо активно користуватись окулярами?

Re: ФЗВ. Якщо почати активно користуватись окулярами
Via

але ж може гірше стати
А що ти хотів, бути вічно молодим? Старість - це поступове згасання всіх функцій організму. Далекозорість - фізіологічне погіршення зору з роками, через те, що м'язи ока розслабляються. Будеш ти носити окуляри чи ні, байдуже.
   
так
тре до останнього не користуватись окулярами
(організм/орган перестає боротись за здоров'я)

Не мели херні!
Підчитай собі як працюють окуляри з очними м'язами
і що воно таке взагалі.
   
але ж може гірше стати

Однозначно буде гіршим з роками. Проти природи не попреш
   
Я для себя решил, прока возможно прокачивать зрение упражнениями и не носить очки.
Тоже развивается дальнозоркость, когда читаю телефон, отодвигаю от глаз сантиметров на 20-30
Мелкий текст с трудом, но еще читаю.
Упражнениями занялся где-то 3 месяца, почти каждый день.
Надеюсь продержаться

   
А в чем собственно проблема в ношении очков? Это никак не портит человека, в некоторых случаях наоборот, определенный шарм) Для стесняющихся очков есть линзы)
   
Я для себя решил, прока возможно прокачивать зрение упражнениями и не носить очки.
Тоже развивается дальнозоркость, когда читаю телефон, отодвигаю от глаз сантиметров на 20-30
Мелкий текст с трудом, но еще читаю.

Упражнениями занялся где-то 3 месяца, почти каждый день.
Надеюсь продержаться
все те саме
що робиш?
   
А в чем собственно проблема в ношении очков? Это никак не портит человека, в некоторых случаях наоборот, определенный шарм) Для стесняющихся очков есть линзы)

при плюсі лінзи не працюють
   
все те саме
що робиш?

упражнения
нагуглил и делаю
основное - тренировка фокусировки: близко далеко еще дальше еще дальше туда - сюда
вращения всевозможные, моргания, рисование глазами итд
   
Рекомендується вживати какао - боби та порошок. Можливо какао-масло. Але я масло окремо ще не пробував.
Какао покращує кровообіг, в тому числі мозку та сітківки.
   
Re: ФЗВ. Якщо почати активно користуватись окулярами

Нет, просто глаза в очках перестанут напрягаться и через некоторое время без очков станет очень некомфортно
Патвірждаю. Різко підсіла на окуляри, і тепер вже ні прочитати щось шрифтом 6-7 пк, ні номер тролейбуса роздивитися на відстані 20-40 метрів. А окуляри то для читання! А не бачу то те, що повинна бачити в окулярах для вулиці. Брешу, читати можу і дрібніший шрифт, ніж 8, але на такій відстані треба від очей віддаляти текст, що вже руки не вистачає, тобто, розвинулася короткорукість, а не дліннозоркость. Карочь, діапазон видимості чомусь обмежився 40 см-30м, а все що ближче і що далі - не бачу взагалі. Я крот?
   
+1 -то вже вікова далекозорість (кришталик втрачає еластичність і не здатний деформуватись до стану, аби фокусувати зображення блзько розташованого об’єкта, як текст приміром, на сітківку), далі буде тільки прогресувати. Тому для читання треба мати відповідні окуляри, і за необхідності взувати їх.
   
Нет, просто глаза в очках перестанут напрягаться и через некоторое время без очков станет очень некомфортно

 точно
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія