Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Нерухомість. Падіння попиту на первинному ринку 15-30%?

Нерухомість. Падіння попиту на первинному ринку 15-30%?

Падіння попиту на первинному ринку 15-30%

Останнє редагування: 14 листопада 2021 11:05:21 від Amid
   
Re: Нерухомість

Падіння попиту на первинному ринку 15-30%

Таке падіння, що в Києві ціни на 40% за рік виросли.
   
Re: Нерухомість

Таке падіння, що в Києві ціни на 40% за рік виросли.
Цены растут не из-за спроса. Тупо инфляция на все товары толкает все вверх. Или вы думаете девелоперыы рассчитываться за арматаруту и т.д. святым духом?
   
Re: Нерухомість

Попит впав на 30%, а ціни виросли на 40%. Дивно.
Прийти та купити квартиру, яка подобається, в місці, яке подобається, за ціною забудовника неможливо. На цьому ринку є два паразита: спекулянт-інвестор та посередник- ріелтор. "Інвестор" скуповує все житло набагато дешевше на початку будівництва, потім продає кінцевому власнику вдвічі-втричі дорожче. Або не продає, і сотні квартир стоять порожніми. Ріелтори просто забивають весь ринок своіми об'явами і купити щось без їх посередництва майже неможливо. При тому юридичну перевірку нерухомості робить нотаріус, а не ріелтор. Тобто на справжній, початковій ціні житла сидить 2 паразита, які нічого корисного для майбутнього власника квартири не зробили, але лише своєю присутністю на цьому ринку суттєво збільшили вартість нерухомості.
   
Re: Нерухомість

Таке падіння, що в Києві ціни на 40% за рік виросли.

Ціна і попит тут різні речі
   
Re: Нерухомість

Попит впав на 30%, а ціни виросли на 40%. Дивно.
Прийти та купити квартиру, яка подобається, в місці, яке подобається, за ціною забудовника неможливо. На цьому ринку є два паразита: спекулянт-інвестор та посередник- ріелтор. "Інвестор" скуповує все житло набагато дешевше на початку будівництва, потім продає кінцевому власнику вдвічі-втричі дорожче. Або не продає, і сотні квартир стоять порожніми. Ріелтори просто забивають весь ринок своіми об'явами і купити щось без їх посередництва майже неможливо. При тому юридичну перевірку нерухомості робить нотаріус, а не ріелтор. Тобто на справжній, початковій ціні житла сидить 2 паразита, які нічого корисного для майбутнього власника квартири не зробили, але лише своєю присутністю на цьому ринку суттєво збільшили вартість нерухомості.

Саме так але комунальні платежі заженуть ціну в неадекватний рівень коли продати її нікому - а борг шалений.
Що спричинить різкий обвал на фоні масових смертей від ковід.
Спостерігаємо найближчими місяцями.
   
Re: Нерухомість

На курятники попит дійсно впав. Люди хочуть якісніше житло.
   
Re: Нерухомість

Попит впав на 30%, а ціни виросли на 40%. Дивно.
Прийти та купити квартиру, яка подобається, в місці, яке подобається, за ціною забудовника неможливо. На цьому ринку є два паразита: спекулянт-інвестор та посередник- ріелтор. "Інвестор" скуповує все житло набагато дешевше на початку будівництва, потім продає кінцевому власнику вдвічі-втричі дорожче. Або не продає, і сотні квартир стоять порожніми. Ріелтори просто забивають весь ринок своіми об'явами і купити щось без їх посередництва майже неможливо. При тому юридичну перевірку нерухомості робить нотаріус, а не ріелтор. Тобто на справжній, початковій ціні житла сидить 2 паразита, які нічого корисного для майбутнього власника квартири не зробили, але лише своєю присутністю на цьому ринку суттєво збільшили вартість нерухомості.

Спккулянт інвестор, це не паразит, бо він таки ризикує залишитись з котлованом, ви ж також на етапі котловану можете зайти з купівлею

А от ріелтор, таки мудак 0 функцій
   
Re: Нерухомість

Та і попит залежить від міста мені здаєтья, десь він впаде на 30, десь на 10
   
Re: Нерухомість

На одинокие дома, на Борщаговке или Троещине, может и упал, а на комплексные застройки типа: Комфорт Таун и Республика - гребут как и раньше.
Но зраду могут разгонять и риэлтеры.
Все покажет январь
   
Re: Нерухомість

Демура каже що нерухомість рухне зі страшним свистом, і до 00х це взагалі не вважалося інвестицією. Люди скупають поверхами і думають що весь час буде кому здавати.

А населення старішає потрохи по всьому світу. Колись наткнеться коса на камінь. Пенси житло не знімають за звичай

Образно кажучи коли аренда буде приносити 100$ прибутку, вона не буде мати жодного сенсу. А ми до того йдем.
   
Re: Нерухомість

Демура каже що нерухомість рухне зі страшним свистом, і до 00х це взагалі не вважалося інвестицією. Люди скупають поверхами і думають що весь час буде кому здавати.

Бабла зараз надрукували дурного дофіга.
Яке нема куди діти.
Як не в нерухомість, то в біткойни
   
Re: Нерухомість

Wohnungen Eigentum (Durchschnittspreise per m² in €)
-Квартира власність

1., Innere Stadt
-внутрішє місто в межах рінгу де наші теж інвестують

bis 50m
€ 17.068

51-80m
€ 14.660

81-129m
€ 16.750   

130m+
€  24.015   


€ 19.440
...
Поки існують краіни де киівський чи львівський забудовник (власник) чи топ з магістрату купляє для себе чи інвестиціі  130метрів за 3 лями євро ціни падати і в Уа не будуть.
Недооцінюйте іх здатність діставати калькулятор "стеля"  і пам'ятати своі витрати тут

600баксів в норм новобудовах за квадрат не повернуться
І бакс вже не той і земля в дефіциті.

Тут ціна за три роки +30-70%
Останіій рік особливе раллі хоча тут спекулів тиснуть.

Конкретно 1й район Відня в 11/2018 мав ср.цінник не 19.440 як тепер а всього 12.541євро за квадрат.

До чого потрібно готуватися?
До значноі різниці в цінах по типу і віку житла  і особливо по класу енергоефективності  .
Сусідній будинок без комплексного утеплення на шум вулицю -30%
Новий А+ в зеленому дворі +30% 
В тому напрямку мільонники в Уа теж будуть рухатись.
   
Re: Нерухомість

Бабла зараз надрукували дурного дофіга.
Яке нема куди діти.
Як не в нерухомість, то в біткойни

Це не той друк, як в німеччині колись чи ранньому пост совку.

Образно кажучи фрс дозволяє брати кредити на ще невиплачені залоги. Кредитне плече росте і росте уже 13 років. Але все це потрібно буде віддати.

І ось настане той день, коли рубільник "кредитного станка" виключать.
   
Re: Нерухомість

Спккулянт інвестор, це не паразит, бо він таки ризикує залишитись з котлованом, ви ж також на етапі котловану можете зайти з купівлею

А от ріелтор, таки мудак 0 функцій

Інвестор, звісно, але треба розуміти, що кожного разу не вдасться продати квартиру так, що залишиться на життя та на наступний котлован. Рано чи пізно цикл скинеться назад.
   
Re: Нерухомість


Все покажет январь

Почему январь?

У нас в окрестностях все стройки остановились, лесной массив. В основном бывший укрбуд, который теперь под КМБ.
   
Re: Нерухомість

Почему январь?

У нас в окрестностях все стройки остановились, лесной массив. В основном бывший укрбуд, который теперь под КМБ.
не ночу шукати тему,тому напишу тут.
бо вже всі забули,а всі питали шо там.
Евергранде офіціально оголошено банкротом.
та й таке. :shuffle:

https://www.google.com/search?q=dmsa+evergrande&client=firefox-b-d&biw=1920&bih=927&tbs=qdr%3Aw&sxsrf=AOaemvKXa7x4eEFnsZwhEoCBdLz1pPPONQ%3A1636881143111&ei=99KQYbmfBqLLrgSxupqYBQ&oq=dmsa+evergrande&gs_lcp=Cgdnd3Mtd2l6EAMyBAgAEAM6BwgjELADECc6BwgAEEcQsAM6BwgjELACECc6BAgjECc6DgguEIAEELEDEMcBENEDOgQIABBDOggIABCABBCxAzoFCAAQgAQ6BggAEAcQHkoECEEYAFCECFjLIWD2JGgBcAJ4AIABWYgBowaSAQIxMJgBAKABAcgBCcABAQ&sclient=gws-wiz&ved=0ahUKEwj59su4wZf0AhWipYsKHTGdBlMQ4dUDCA0&uact=5
   
Зростання ціни було протгом літа, пік - серпень-вересень.
У жовтні ціни зупинилися, попит впав.
Усі чекають - або піде загон далі вгору, або таки ціни будуть чекати девальвації гривні.
Такого, щоб ціни падали на фоні стабільної гривні - ще не бувало і навряд чи буде.
   
Re: Нерухомість

не ночу шукати тему,тому напишу тут.
бо вже всі забули,а всі питали шо там.
Евергранде офіціально оголошено банкротом.
та й таке. :shuffle:

https://www.google.com/search?q=dmsa+evergrande&client=firefox-b-d&biw=1920&bih=927&tbs=qdr%3Aw&sxsrf=AOaemvKXa7x4eEFnsZwhEoCBdLz1pPPONQ%3A1636881143111&ei=99KQYbmfBqLLrgSxupqYBQ&oq=dmsa+evergrande&gs_lcp=Cgdnd3Mtd2l6EAMyBAgAEAM6BwgjELADECc6BwgAEEcQsAM6BwgjELACECc6BAgjECc6DgguEIAEELEDEMcBENEDOgQIABBDOggIABCABBCxAzoFCAAQgAQ6BggAEAcQHkoECEEYAFCECFjLIWD2JGgBcAJ4AIABWYgBowaSAQIxMJgBAKABAcgBCcABAQ&sclient=gws-wiz&ved=0ahUKEwj59su4wZf0AhWipYsKHTGdBlMQ4dUDCA0&uact=5

І як це впливає на нас? Хіба що будматеріали трохи подешевшають, хоча враховуючи ціни на газ, воно буде якось балансуватися.
   
Зростання ціни було протгом літа, пік - серпень-вересень.
У жовтні ціни зупинилися, попит впав.
Усі чекають - або піде загон далі вгору, або таки ціни будуть чекати девальвації гривні.
Такого, щоб ціни падали на фоні стабільної гривні - ще не бувало і навряд чи буде.

Падали ж під час криз. Я пам'ятаю як трьохкімнатна у совковій панельці проекту БПС коштувала 250-300 тис. до 2007 року, а зараз 80-90 в середньому.
   
Re: Нерухомість

Бабла зараз надрукували дурного дофіга.
Яке нема куди діти.
Як не в нерухомість, то в біткойни
і наскільки виросли доходи? В Україні, так точно впали. Купують за гроші, зароблені при Януковичі.
   
Re: Нерухомість

І як це впливає на нас? Хіба що будматеріали трохи подешевшають, хоча враховуючи ціни на газ, воно буде якось балансуватися.

На нас це вплине трохи пізніше. Доречі там не лише Евергранд, а по ланцюжку уже пішли банкротитись алюмінієві фабрики, цементні заводи.

Відбувається глобальна переоцінка заємщіків.

А яка справедлива оцінка України, у якої кожна 2га гривня в бюджеті - в борг? Це ж зомбі-економіка. Точно не 10-12% річних, а 40% і вище .
   
Re: Нерухомість

І як це впливає на нас? Хіба що будматеріали трохи подешевшають, хоча враховуючи ціни на газ, воно буде якось балансуватися.
враховуючи різке зростання енергоносіїв,дешевше не буде.
весь цей рух рятування світових економік( з замороженням фірмами нових проектів в кожній з сфер діяності-так би мовити,почекаємо на кращий момент)може перерости в світову стагфляцію.
   
Re: Нерухомість

Інвестор, звісно, але треба розуміти, що кожного разу не вдасться продати квартиру так, що залишиться на життя та на наступний котлован. Рано чи пізно цикл скинеться назад.

На заході велика ксть людей по заробітках, а з села вони звісно бажають свалити  у міста, або дітям на інвест, ринок насититься, звісно і тоді піде відкат

в елітних новобудах, в хороших районах, квадрати по 2-3 к баксів у Львові, йобнулись. таке уже було в 2007-2008 коли квартири взлітали просто в ціні, потім все рухнуло

так шо це пиатння часу, скворєшніки-гетто то ваще маразм
   
В Киеве сейчас застройщик Столица Групп вроде бы, пока на словах, собирается достраивать 37 недостроенных домин по 25 этажей, на 66% состоящих из однокомнатных, которые остались от обанкротившейся и проворовавшейся Аркады.

 И вот то лошье, которое там проинвестировало и попало, сейчас под эту дудочку выкинуло на рынокк куеву гору этих недостроенных халуп по переуступке. Сами они видно в достройку верят слабо, и хотят спихнуть свой недострой. Ссылаются на графики достройки, которые им выдала СГ, при этом закрепив это просто в бумажке под названием Меморандум

Цены там просят намного ниже рыночных. Однушки — по 18-23 тыс долл, но думаю, что можно поторговаться и уступят еще дешевле. Кто хочет рискнуть — вэлкам :))

   
В Киеве сейчас застройщик Столица Групп вроде бы, пока на словах, собирается достраивать 37 недостроенных домин по 25 этажей, на 66% состоящих из однокомнатных, которые остались от обанкротившейся и проворовавшейся Аркады.

 И вот то лошье, которое там проинвестировало и попало, сейчас под эту дудочку выкинуло на рынокк куеву гору этих недостроенных халуп по переуступке. Сами они видно в достройку верят слабо, и хотят спихнуть свой недострой. Ссылаются на графики достройки, которые им выдала СГ, при этом закрепив это просто в бумажке под названием Меморандум

Цены там просят намного ниже рыночных. Однушки — по 18-23 тыс долл, но думаю, что можно поторговаться и уступят еще дешевле. Кто хочет рискнуть — вэлкам :))

Не перевелись еще доверчивые или глупожадные?
   
Не перевелись еще доверчивые или глупожадные?

Україна - країна можливостей, де зек та клоун можуть стати президентами. Що там вже казати про прості піраміди.
   
Не перевелись еще доверчивые или глупожадные?

Думаю, этим дебилам ничего не дострояят на самом деле. Штук 5 домов из 37 сдадут с горем пополам, те, которые уже почти готовы, для пиара, а остальное зависнет навсегда. Но обещания лохам раздали в виде Меморандума, и лохи кинулись продавать свой воздух.
   
Re: Нерухомість. Падіння попиту на первинному ринку 15-30%?

Евергранде офіціально оголошено банкротом.
Ну не первый же раз об этом заявляют. Уже много раз заявляли и наверное много раз еще заявят.
Может быть, когда нибудь и обанкротится.


Доречі там не лише Евергранд, а по ланцюжку уже пішли банкротитись алюмінієві фабрики, цементні заводи.
Точно так же, как и Евергранд -- только в новостях.
   
Та рано хоронити той Евергранд... Поки що розрахувався по боргам - банкротство поки що відміняється.
   
У нас в окрестностях все стройки остановились, лесной массив. В основном бывший укрбуд, который теперь под КМБ.
Укрбуд, Аркада.... І тепер вже КМБ - то сумно... Інші будують і вже купити однушку нижче 1000, а в більшості випадків нижче 1200 вже нереально.
   
Re: Нерухомість

На заході велика ксть людей по заробітках, а з села вони звісно бажають свалити  у міста, або дітям на інвест, ринок насититься, звісно і тоді піде відкат

в елітних новобудах, в хороших районах, квадрати по 2-3 к баксів у Львові, йобнулись. таке уже було в 2007-2008 коли квартири взлітали просто в ціні, потім все рухнуло

так шо це пиатння часу, скворєшніки-гетто то ваще маразм

Я живу в новобудові, біля мене вже кілька таких сімейних пар (яким купили квартиру батьки пожити у Львові) попиздували в Польщу з кінцями, або родичів пустили, або взагалі порожні стоять.
   
Re: Нерухомість. Падіння попиту на первинному ринку 15-30%?

у 2015 коли у мене бабки в банку тю-тю, мені запропонували однушку в центрі Полтави
можна сказати просили купити, бо ринок взагалі стояв.  ну я і купив щоб гроші вкласти

тоді мені вона обійшлась в районі 28 по курсу, місяць тому запропонували 65 і я продав. перекупка купила.

живе у Туреччині а тут квартири здає.
   
у 2015 коли у мене бабки в банку тю-тю, мені запропонували однушку в центрі Полтави
можна сказати просили купити, бо ринок взагалі стояв.  ну я і купив щоб гроші вкласти

тоді мені вона обійшлась в районі 28 по курсу, місяць тому запропонували 65 і я продав. перекупка купила.

живе у Туреччині а тут квартири здає.

В Полтаві?
Ну да. Я в Києві майже в центрі продав 3-х кімнатну за 48 тис. влітку 2020 року. Не треба мені розповідати казки. Ринок впав.
   
попит залежить від міста
  (tu)
   
банкротство поки що відміняється
Да оно и с самого начало было высосанным из пальца.
Спрос на недвигу упал и очень сильно, из-за короны.
Но не настолько, что бы цены рухнули, и не на столько, чтобы обанкротить компанию,  где строительство только часть деятельности. Там много направлений, сейчас Евергард разрулил, в основном, продав часть электромобильного направления.
   
Re: Нерухомість. Падіння попиту на первинному ринку 15-30%?

В Полтаві?
Ну да. Я в Києві майже в центрі продав 3-х кімнатну за 48 тис. влітку 2020 року. Не треба мені розповідати казки. Ринок впав.


Пашуня, ось в тому самому будинку де я продав, продають за 80 на 9 поверсі, а я на 3 поверсі продав
https://dom.ria.com/uk/realty-prodaja-kvartira-poltava-tsentr-lyahova-ulitsa-22442273.html

в тому ж будинку двушки продають за 110 і 130

https://dom.ria.com/uk/prodazha-kvartir/poltava-ul-liakhova/
   
Да оно и с самого начало было высосанным из пальца.
:laugh:
https://www.dmsa-agentur.de/download/20211029_DMSA_EVG_PM_dt.pdf?_x_tr_sl=de&_x_tr_tl=pl&_x_tr_hl=pl&_x_tr_pto=nui

Damit manifestiert sich der
Bankrott des Immobilienentwickle rs weiter. :lol:
   
В Полтаві?
Ну да. Я в Києві майже в центрі продав 3-х кімнатну за 48 тис. влітку 2020 року. Не треба мені розповідати казки. Ринок впав.
Летом 2020 надо было покупать а не продавать
   
Bankrott des Immobilienentwickle rs weiter.
Ну да. Я как раз об этом.
Еще с лета Еверганд банкротят. В новостях.
В сентябре даже мировая экономика рухнула из-за банкротства этой компании, которая кроме прочего, и строительством в Китае занимается.
Потом в октябре окончательно признали Еверганд банкротом. Что вызвало окончательный крах китайской экономики. С закрытием всех предприятий и гибелью миллионов от голода и холода. В новостях.
Теперь, в ноябре, в очередной раз заявляют о том, что точно теперь уже точно оно -- банкротство.

К гадалке не ходи -- в декабре почти наверняка тоже будет. В новостях.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія