Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Америка пробиває чергове дно - тепер в екологічних вимогах

i5 + GTX1650 уже дуже потужний комп, який не пролазить по екологічних вимогах певних штатів :facepalm1:

   
 Цікаво. Наступні під заборону пральні машини, кондиціонери та бойлери? Та й електрокари, як я розумію, багато електрики споживають  :gigi:
   
Потужність. Малий коли апгрейтив свій комп мусів брати і новий БЖ. Старий 400W просто не запускав...
   
Цікаво. Наступні під заборону пральні машини, кондиціонери та бойлери? Та й електрокари, як я розумію, багато електрики споживають  :gigi:
тесли треба заборонити
багато електрики жеруть
   
от якийсь тупняк запровадити так дуже приткі. світова тенденція отупіння.
   
Демократія потрошки дрейфує в сторону ідіократії.  Ну може не потрошки, а так суттєво прискорюється.
   
i5 + GTX1650 уже дуже потужний комп, який не пролазить по екологічних вимогах певних штатів :facepalm1:

Показати зображення...

минулий президент США був проти держ регулювання всього і вся
тобі він не подобався
ти топив за Бідона
чого ти тепер ото бідкаєшся?
радій що ліваки потроху закручують гайки
бо вони це роблять виключно для твого блага
   
минулий президент США був проти держ регулювання всього і вся
тобі він не подобався
ти топив за Бідона
чого ти тепер ото бідкаєшся?
радій що ліваки потроху закручують гайки
бо вони це роблять виключно для твого блага
я ні за кого не топив
Це чужі для мене вибори і я не маю права голосувати

Крім того, мені здається, що це ідіотська ініціатива місцевих князьків у тих штатах
   
Так 100 вт це дозу треба користуватися вбудованою графкою
   
минулий президент США був проти держ регулювання всього і вся
тобі він не подобався
ти топив за Бідона
чого ти тепер ото бідкаєшся?
радій що ліваки потроху закручують гайки
бо вони це роблять виключно для твого блага

Кацапський пропагандон ванька тут як тут і почав рвати дупу за довбойоба Трампа, який загнав штати в повну дупу через всій довбоєбізм.
Але ж це саме те, що ктреба кацапу ваньці.
 :fuck:
   
The new standards, approved by California’s Energy Commission, require most computers to draw less power while idle. Laptops are only required to see a slight reduction in power draw, since they’re already designed to be energy efficient; the commission estimates that 73 percent of shipping laptops won’t need any sort of change.

THE VAST MAJORITY OF DESKTOPS ARE WELL BELOW CALIFORNIA’S STANDARDS
But only around 6 percent of desktops currently meet the commission’s standards. On average, noncompliant desktops will have to reduce their idle power draw by about 30 percent by 2019 and by about 50 percent by 2021, the commission says.

И чем плохая эта идея?
   
Колись заборонили лампи розжарювання 100Вт+.
Гірше не стало.
   
Колись заборонили лампи розжарювання 100Вт+.
Гірше не стало.

Лампочки вместо $1-2 стали по $5-7. А безумные климактеричные бойцы с глобальным потеплением всё равно на гавно исходят.
   
я ні за кого не топив
Це чужі для мене вибори і я не маю права голосувати

Крім того, мені здається, що це ідіотська ініціатива місцевих князьків у тих штатах

То чому ти постійно тягаєш на ФУП всяку маячню від ультраправих пропагандончиків?
І видаєш тут в стилі кацапських пропагандонів?

Навіть на твоїй картинці видно, що перший комп має такі самі основні комплектуючі плюс додатково  SSD як і другий, і при цьому відповідає нормам.
Отже там питання на в самих коп'ютерному начинню, а в чомусь іншому, що не має відношення до власне роботи коп'ютера, або вся картинка - це фейк і тупий хайт.

Ти із тих корисних ідіотів, що ведуться на картинки в інтернеті і не розібравшись в питання перепощують їх всюди?
 
   
The new standards, approved by California’s Energy Commission, require most computers to draw less power while idle. Laptops are only required to see a slight reduction in power draw, since they’re already designed to be energy efficient; the commission estimates that 73 percent of shipping laptops won’t need any sort of change.

THE VAST MAJORITY OF DESKTOPS ARE WELL BELOW CALIFORNIA’S STANDARDS
But only around 6 percent of desktops currently meet the commission’s standards. On average, noncompliant desktops will have to reduce their idle power draw by about 30 percent by 2019 and by about 50 percent by 2021, the commission says.

И чем плохая эта идея?
що тепер, проживаючи в Каліфорнії чи Маямі там я б не зміг собі придбати потужний комп
   
Лампочки вместо $1-2 стали по $5-7. А безумные климактеричные бойцы с глобальным потеплением всё равно на гавно исходят.
В Україні LED лампа на 60ВТ світлових/ 8 ВТ електричних, коштує 19грн.
   
Нічого страшного, усі адаптуються
З маска і його тесли донедавна також усі реготали - а ща останній квартал 1 мільярд прибутку  (tu)
   
Ти із тих корисних ідіотів, що ведуться на картинки в інтернеті і не розібравшись в питання перепощують їх всюди?
https://www.dell.com/en-us/shop/gaming-and-games/sr/game-desktops/alienware-desktops
ось тобі не картинкою

https://www.dell.com/en-us/shop/gaming-and-games/alienware-aurora-ryzen-edition-r10-gaming-desktop/spd/alienware-aurora-r10-desktop/wdryzr10v30h
ось тобі комп на ССД з RTX3080 і хуя ти його тепер придбаєш в штатах  California, Colorado, Hawaii, Oregon, Vermont or Washington

Останнє редагування: 27 липня 2021 15:16:11 від rastych
   
що тепер, проживаючи в Каліфорнії чи Маямі там я б не зміг собі придбати потужний комп

А в каком именно штате ты живешь, что тебя так взволновал этот вопрос?
И компьютер может быть любой потужности, просто когда он не фурычит потужно потребление электричества должно быть ограничено. «Не посильная» задача дизайнерам компьютера ;o
   
Крім того, мені здається, що це ідіотська ініціатива місцевих князьків у тих штатах

Так ти подивись перелік тих штатів — California, Colorado, Hawaii, Oregon, Vermont or Washington. Всі демократичні штати  :gigi:
   
А в каком именно штате ты живешь, что тебя так взволновал этот вопрос?
И компьютер может быть любой потужности, просто когда он не фурычит потужно потребление электричества должно быть ограничено. «Не посильная» задача дизайнерам компьютера ;o
я плачу за ту електрику
і коли він не фуричить в режимі очікування вони всі споживають однаково
   
Накуя вам компи коли є смартфони?компи це для роботи
   
я плачу за ту електрику
і коли він не фуричить в режимі очікування вони всі споживають однаково

Ты по английски не понимаешь? Тады йой :facepalm:
   
Ты по английски не понимаешь? Тады йой :facepalm:
процитуй на що саме я повинен звернути увагу
   
що тепер, проживаючи в Каліфорнії чи Маямі там я б не зміг собі придбати потужний комп

Не неси маячню.  :fool:

Треба щоб комп не жер енергію в режимі простоювання, а не коли працює.
Для цього треба відповідні блоки живлення, що відповідають стандартам енергозберігання.
   
процитуй на що саме я повинен звернути увагу

THE VAST MAJORITY OF DESKTOPS ARE WELL BELOW CALIFORNIA’S STANDARDS
But only around 6 percent of desktops currently meet the commission’s standards. On average, noncompliant desktops will have to reduce their idle power draw by about 30 percent by 2019 and by about 50 percent by 2021, the commission says.
   
Не неси маячню.  :fool:

Треба щоб комп не жер енергію в режимі простоювання, а не коли працює.
Для цього треба відповідні блоки живлення, що відповідають стандартам енергозберігання.
тобто заміною блоку живлення ти зможеш заставити RTX3080 жерти менше в режимі простоювання? оу
   
THE VAST MAJORITY OF DESKTOPS ARE WELL BELOW CALIFORNIA’S STANDARDS
But only around 6 percent of desktops currently meet the commission’s standards. On average, noncompliant desktops will have to reduce their idle power draw by about 30 percent by 2019 and by about 50 percent by 2021, the commission says.
так
все що трохи потужніше за калькулятор - повз касу, я уже зрозумів.
   
The new standards, approved by California’s Energy Commission, require most computers to draw less power while idle. Laptops are only required to see a slight reduction in power draw, since they’re already designed to be energy efficient; the commission estimates that 73 percent of shipping laptops won’t need any sort of change.

THE VAST MAJORITY OF DESKTOPS ARE WELL BELOW CALIFORNIA’S STANDARDS
But only around 6 percent of desktops currently meet the commission’s standards. On average, noncompliant desktops will have to reduce their idle power draw by about 30 percent by 2019 and by about 50 percent by 2021, the commission says.

И чем плохая эта идея?

Тобто тиск на виробників заліза щоб вводили енергозберігаючий режим? Ну так гарна ініціатива і правильний підхід.
   
так
все що трохи потужніше за калькулятор - повз касу, я уже зрозумів.

Первая слева конфигурация в твоей картинке потужнише калькулятора чи нi?
Ты упираешься что бы не признать что протупил или таки тупой и не понял о чем речь?
   
Тобто тиск на виробників заліза щоб вводили енергозберігаючий режим? Ну так гарна ініціатива і правильний підхід.

В своё время Калифорния была первой установив ограничения на выброс СО2 машинами и их пробег.
Растичи так же истерили… Потом за ней подтянулись другие штаты
   
https://www.dell.com/en-us/shop/gaming-and-games/sr/game-desktops/alienware-desktops
ось тобі не картинкою

https://www.dell.com/en-us/shop/gaming-and-games/alienware-aurora-ryzen-edition-r10-gaming-desktop/spd/alienware-aurora-r10-desktop/wdryzr10v30h
ось тобі комп на ССД з RTX3080 і хуя ти його тепер придбаєш в штатах  California, Colorado, Hawaii, Oregon, Vermont or Washington

От навіщо так відверто брехати?
Просто змінити блок живлення (із тих що перераховані на сайті і також 1000Вт) і о диво, все відповідає нормам.
Тобто питання не в самому комп'ютері, а в свистілках/перділках в корпусі та блоку живлення, які жеруть енергію, коли комп'ютер ПРОСТОЮЄ.
   
Типичный ФУП два обоссаных клоуна Редька и Татусь поясняют какому-никакому но профессионалу Растичу как правильно понимать политику партии, советують не нести херни и вообще что это для его же пользы.

Такое сложно понять пока вот так на своей шкуре не почуствуешь что за гавно эти "активисты".   :-)o
   
Первая слева конфигурация в твоей картинке потужнише калькулятора чи нi?
Ты упираешься что бы не признать что протупил или таки тупой и не понял о чем речь?
я упираюся тому, що вважаю заборону мешканцям каліфорнійщини пограти в той же кіберпанк в 4к 120фпс через те, що потужна карта природньо потребує багато потужності - дебілізмом
я уже мовчу про всяких CAD-щиків і 3D аніматорів з їхніми квадрами
   
я упираюся тому, що вважаю заборону мешканцям каліфорнійщини пограти в той же кіберпанк в 4к 120фпс через те, що потужна карта природньо потребує багато потужності - дебілізмом
я уже мовчу про всяких CAD-щиків і 3D аніматорів з їхніми квадрами
Вводи заборони- це типова ознака коммунізму.
   
я упираюся тому, що вважаю заборону мешканцям каліфорнійщини пограти в той же кіберпанк в 4к 120фпс через те, що потужна карта природньо потребує багато потужності - дебілізмом

Чем конфигурация первого слева компа отличается от второго слева ?
   
От навіщо так відверто брехати?
Просто змінити блок живлення (із тих що перераховані на сайті і також 1000Вт) і о диво, все відповідає нормам.
Тобто питання не в самому комп'ютері, а в свистілках/перділках в корпусі та блоку живлення, які жеруть енергію, коли комп'ютер ПРОСТОЮЄ.
заставити майкрософт насильно увімкнути усім режим гібернації через 1 хвилину і дєлов.
мені цікаво як ти заставиш потужний проц чи відяху менше жерти в ідлі простою заміною блоку живлення
   
Чем конфигурация первого слева компа отличается от второго слева ?
ссд
тому якщо ти хочеш з двома накопичувачами - х-й тобі
а потужна відяха чи проц тобі не світить і навіть з ссд
   
https://www.dell.com/en-us/shop/gaming-and-games/sr/game-desktops/alienware-desktops
ось тобі не картинкою

https://www.dell.com/en-us/shop/gaming-and-games/alienware-aurora-ryzen-edition-r10-gaming-desktop/spd/alienware-aurora-r10-desktop/wdryzr10v30h
ось тобі комп на ССД з RTX3080 і хуя ти його тепер придбаєш в штатах  California, Colorado, Hawaii, Oregon, Vermont or Washington

бачиш тепер як в комуняк?
кто ні с намі тот протів нас - все як дідусь Лєнін казав

чи ти думаєш що гамнусь дарма на політрука савєцкай армії вчився?
   
В Україні LED лампа на 60ВТ світлових/ 8 ВТ електричних, коштує 19грн.

Так нахрена было запрещать если ЛЕД лампы дешевы и выгодны ?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія