Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чому не заблокували Китай, коли там виявили смертельнонебезпечний вірус?

Однако самое серьезное обвинение в адрес китайских властей заключается в том, что они еще в декабре знали о возможности передачи вируса от человека к человеку, но сначала отрицали это. И только 20 января 2020 года уведомили ВОЗ о вспышке новой инфекции.

За звинуваченнями якісь дії будуть?
   
За звинуваченнями якісь дії будуть?

Ну ты же психиатра за 30 гривен прошёл для военкомата... От поедешь на сраки Маньчжурии китайцам пистон вставлять...  :D
   
"сраки" телефоном исправленные "сопки"... ну да фиг с ним  :D
   
Хто дозволив вірусу розгулятись і пожинати мільони людських життів?

формально дві особи приймали рішення - Трамп і Меркель. Обоє "видатні" в вирішенні безпекових питань... :(
   
Чому дозволили вільно відвідувати Китай і розносити заразу по цілому світу?

Бугога!



Нашим антиваксерам й не снилися такі обмеження які зафуярив Китай  ще до всяких європейських карантинів.
   
Тем временем, в Китае сегодня был праздник "середины весны". Странный, как по мне. В этот день нельзя ничего делать, примерно, как в шабат. Можно только отдыхать и веселиться, что весь Китай с радостью и делал. :)

Недавний неприятный случай проникновения в страну из рассеющки заболевшего был благополучно пресечен, рассеюшка изолирована от Китая. :)
   
То хто це дозволив розповсюдитись вірусу по усьому світу?

Назвіть ім'я цієї людини.
це не людина
   
дитяча тема. ну спробуй заблокуй цілу країну
   
Тем временем, в Китае сегодня был праздник "середины весны". Странный, как по мне. В этот день нельзя ничего делать, примерно, как в шабат. Можно только отдыхать и веселиться, что весь Китай с радостью и делал. :)

Недавний неприятный случай проникновения в страну из рассеющки заболевшего был благополучно пресечен, рассеюшка изолирована от Китая. :)

КИТАЙЦІ ЗАГАСИЛИ СПАЛАХ ДЕЛЬТИ - це сенсаційна новина про яку ви не дізнаєтесь з засобів зомбування масмедіа. А чому? бо китайський локдаун - це єдиний засіб покінчити з пандемією за 2 місяці без вакцинації.
   
дитяча тема. ну спробуй заблокуй цілу країну
І головне - яку країну.
   
один дурак может задать столько вопросов, что и тыща мудрецов не ответит
и ведь поддерживают идиоты тему на плаву
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія