Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Бійцівський клуб. Діти. Чернигів. :(

Re: Бійцівський клуб. Діти. Чернигів.  :(

Хто знає, в якій школі навчається ця "героїня"?
   
Re: Бійцівський клуб. Діти. Чернигів.  :(

Re: Бійцівський клуб. Діти. Чернигів.  :(

Хто знає, в якій школі навчається ця "героїня"?

Маша в 29й
Настя в 32й
А ота толстая корова Женя в педуниверситете
   
Re: Бійцівський клуб. Діти. Чернигів.  :(

На самом деле с девяностых ничего не изменилось.Если вспомнить мои школьные годы,то это просто детские шалости.У нас и учителей п***а после школы(как и в институте) и отцов по дороге в школу или сразу после за то что шли разобраться,почему их ребёнок постоянно ходит с синяками и панически боится туда даже заходить.И это самое мелкое из того что было.Просто я  всегда это списывал на дикость и беззаконие 90-х и мне казалось что люди как-то эволюционировали и растят своих детей по другому,научившись на своих ошибках,но видимо это не так
   
Re: Бійцівський клуб. Діти. Чернигів.  :(

Це природньо
:facepalm1: а потім говорять, що люди не тварини.
   
Re: Бійцівський клуб. Діти. Чернигів.  :(

тю блин.. 30 лет прошло с моей школьной молодости, ничего не меняется)) все такие же школьные разборки. чего такой шум поднимать, они дети своих родителей.
профилактические беседы да и всё. пока никто никого не покалечил, а там уже к ментам..
   
Re: Бійцівський клуб. Діти. Чернигів.  :(

На самом деле с девяностых ничего не изменилось.Если вспомнить мои школьные годы,то это просто детские шалости.У нас и учителей п***а после школы(как и в институте) и отцов по дороге в школу или сразу после за то что шли разобраться,почему их ребёнок постоянно ходит с синяками и панически боится туда даже заходить.И это самое мелкое из того что было.Просто я  всегда это списывал на дикость и беззаконие 90-х и мне казалось что люди как-то эволюционировали и растят своих детей по другому,научившись на своих ошибках,но видимо это не так
Ну власне так, як колись, вже не є, але трапляється фігня зараз ось теж.
Слід розуміти, що у підлітків дуже сильні тваринні інстинкти, а моралі ще мало, або зовсім немає, і тому такі речі трапляються.
   
Re: Бійцівський клуб. Діти. Чернигів.  :(

тю блин.. 30 лет прошло с моей школьной молодости, ничего не меняется)) все такие же школьные разборки. чего такой шум поднимать, они дети своих родителей.
профилактические беседы да и всё. пока никто никого не покалечил, а там уже к ментам..
Нє, ну таке вже явно до ментів треба, тут кримінал натуральний. Просто розборка чи бійка, це ще ок, але не от так.
   
Re: Бійцівський клуб. Діти. Чернигів.  :(

Ну власне так, як колись, вже не є, але трапляється фігня зараз ось теж.
Слід розуміти, що у підлітків дуже сильні тваринні інстинкти, а моралі ще мало, або зовсім немає, і тому такі речі трапляються.

Да нет, тут как раз легкими травмами не обошлось.
   
Re: Бійцівський клуб. Діти. Чернигів.  :(

б***ь калбаса, от зашколы не п***а у вас там по сотни жмуров от огнестрела.

а если добавить цветных с колото-резаными весь миллион в год будет.
так что завянь и не отсвчивай
В Україні було би ще більше, якби  був би такий доступ як в США)
   
Re: Бійцівський клуб. Діти. Чернигів.  :(

В Україні було би ще більше, якби  був би такий доступ як в США)
Сумнівно. У нас, як мінімум, більш однорідний національний склад населення.
   
Re: Бійцівський клуб. Діти. Чернигів.  :(

тю блин.. 30 лет прошло с моей школьной молодости, ничего не меняется)) все такие же школьные разборки. чего такой шум поднимать, они дети своих родителей.
профилактические беседы да и всё. пока никто никого не покалечил, а там уже к ментам..
в моей школе такого и близко не было. Все альфы занимались спортом, а не бухали. Такую, как на видео, линию поведения пресекали просто своим примером поведения. Как только кучковалась кучка каких-то помороженных - их лидера нещадно пистили. Такой прививки хватало минимум на год поведения.
   
Re: Бійцівський клуб. Діти. Чернигів.  :(

На самом деле с девяностых ничего не изменилось.Если вспомнить мои школьные годы,то это просто детские шалости.У нас и учителей п***а после школы(как и в институте) и отцов по дороге в школу или сразу после за то что шли разобраться,почему их ребёнок постоянно ходит с синяками и панически боится туда даже заходить.И это самое мелкое из того что было.Просто я  всегда это списывал на дикость и беззаконие 90-х и мне казалось что люди как-то эволюционировали и растят своих детей по другому,научившись на своих ошибках,но видимо это не так
вчителів і в нульових ще
   
Re: Бійцівський клуб. Діти. Чернигів.  :(

Сумнівно. У нас, як мінімум, більш однорідний національний склад населення.
за те агресії  на порядок більше. Навіть між своїми українцями, так наче між різними націями
   
Re: Бійцівський клуб. Діти. Чернигів.  :(

Нє, ну таке вже явно до ментів треба, тут кримінал натуральний. Просто розборка чи бійка, це ще ок, але не от так.

ну любая драка или хулиганство или криминал. пересмотрел еще раз. а как "так"?. не пойму о чем Вы? не читал есть ли там тяжкие телесные, если да, тогда криминал. но такой, который как бы легко выявляется и наказывается.
   
Re: Бійцівський клуб. Діти. Чернигів.  :(

в моей школе такого и близко не было. Все альфы занимались спортом, а не бухали. Такую, как на видео, линию поведения пресекали просто своим примером поведения. Как только кучковалась кучка каких-то помороженных - их лидера нещадно пистили. Такой прививки хватало минимум на год поведения.
Ну так це у вас. У мене теж відносно хороша школа була. Але знайомі таааке розказували  інших шкіл, шо йойойой. Тому не треба тут розводити зраду, що мол раніше такого не було.
А за совка, так тим більше, регулярні бійки район на район, в тому числі з використанням підручних предметів.
Діти жорстокі, це давно відомо.
   
Re: Бійцівський клуб. Діти. Чернигів.  :(

вчителів і в нульових ще

У нас в институте одного препода довели до дурки.Били (не сильно,больше пугали),унижали,заставляли ставить оценки,бухали у него на уроке,курили итд ,а он ботан и родители тоже преподы.Жаловался декану,а тот тоже то ещё дерьмо был,говорит:я понимаю что он дебил,но бейте его хотя бы не в институте.И так вот как раз во время сессии его прямо с экзамена в дурку и забрали,потому что ушел в полный неадекват:писал какие-то заявления,звал телевидение,плакал итд. В институт он уже не вернулся.Вот так вот малолетние дебилы поломали судьбу человеку и укоротили жизнь его пожилым родителям и никто за это не понёс наказание

Останнє редагування: 6 квітня 2017 01:12:46 від dimec
   
Re: Бійцівський клуб. Діти. Чернигів.  :(

тю блин.. 30 лет прошло с моей школьной молодости, ничего не меняется)) все такие же школьные разборки. чего такой шум поднимать, они дети своих родителей.
профилактические беседы да и всё. пока никто никого не покалечил, а там уже к ментам..

http://m.gorod.cn.ua/news_81636.html

Ещё такие детки были
   
Re: Бійцівський клуб. Діти. Чернигів.  :(

Это было в школах всегда,к сожалению. Просто не было смартфонов это снимать. Что до девченок, то была у нас одна чистая хулиганка,которая все время дралась и её боялись все. И гуляла с одними бандюками уже не школьного возраста. Такие разборки были через день....
Это было печально. А девченка была красивущая.

 Но,что смешно... Я к ней подкатил...Мы ходили домой одним путём. Жили в одном дворе. Вначале я ей предложил понести портфель...Она даже старше была меня на год! Мне было почти 16,а ей почти 17... Потом пригласил послушать музыку и бухнуть... и не поверите...она повелась... да...но то было давно. :weep:
   
Re: Бійцівський клуб. Діти. Чернигів.  :(

http://m.gorod.cn.ua/news_81636.html

Ещё такие детки были

то да. ну то криминал, то все ясно.
   
стая товарищей
   
Re: Бійцівський клуб. Діти. Чернигів.  :(

:facepalm1: а потім говорять, що люди не тварини.

Ну так для того і кажуть щоб стимулювати людей боротись з цими позивами
   
Re: Бійцівський клуб. Діти. Чернигів.  :(

Маша в 29й
Настя в 32й
А ота толстая корова Женя в педуниверситете

Дякую за інформацію, прийму до уваги, що у ті школи не варто соватись з дитиною
   
Re: Бійцівський клуб. Діти. Чернигів.  :(

В Україні було би ще більше, якби  був би такий доступ як в США)

У меня первая " дура' была в 13-ть лет.
   
Re: Бійцівський клуб. Діти. Чернигів.  :(

Мои школьные годы - 1980-1990. СССР. Подобные картинки были постоянно. И похлеще и пожёстче. В благословенном СССР. г. кривой рог.
   
Re: Бійцівський клуб. Діти. Чернигів.  :(

такое бывает в тех школах, где администрации просто похуй все. Директора я бы уволил с волчьим билетом
   
Re: Бійцівський клуб. Діти. Чернигів.  :(

У моїй школі ТАКОГО зовсім не було. Ніколи дівчата не бились. Хлопці іноді штовфались між собою, один раз двоє побились більш серьозно, то це був скандал і розборки і ледь не вигнали з школи.

Де ви росли і вчились?!

Я тепер розумію, що виросла в тоненькому прошарку справжньої інтелігенції і мені повезло і з школами і з будинками де ми жили. Весь оцей жах життя суспільного дніща мене обминув і моїх дітей теж.

Треба придивлятись до життя онуків, бо не дай Бог, їм зустрінуться такі уроди і їх виплодки
   
Re: Бійцівський клуб. Діти. Чернигів.  :(

такое бывает в тех школах, где администрации просто похуй все. Директора я бы уволил с волчьим билетом

100%

Там "педагоги" такі самі як ці виродки

Одна з тварин ніби вчиться в "педуніверситеті"?  Можна уявити кого те уродіще виховає :X
   
Re: Бійцівський клуб. Діти. Чернигів.  :(

Дякую за інформацію, прийму до уваги, що у ті школи не варто соватись з дитиною


Я вам скажу, що в престижних 1й та 3й ситуація не краща.
Плюс ще діти з заможних сімей і поширення таблеток чи хімки в школі.
   
Re: Бійцівський клуб. Діти. Чернигів.  :(

 У нас в школе такое через день было. И ничего.
   
Re: Бійцівський клуб. Діти. Чернигів.  :(

дядьку
в назві гілки

місто таки

Чернігів
   
Re: Бійцівський клуб. Діти. Чернигів.  :(

а вам всім не страшно, що ваші діти чи внуки опиняться в такій ситуації?
   
Re: Бійцівський клуб. Діти. Чернигів.  :(

У моїй школі ТАКОГО зовсім не було. Ніколи дівчата не бились. Хлопці іноді штовфались між собою, один раз двоє побились більш серьозно, то це був скандал і розборки і ледь не вигнали з школи.

Де ви росли і вчились?!

Я тепер розумію, що виросла в тоненькому прошарку справжньої інтелігенції і мені повезло і з школами і з будинками де ми жили. Весь оцей жах життя суспільного дніща мене обминув і моїх дітей теж.

Треба придивлятись до життя онуків, бо не дай Бог, їм зустрінуться такі уроди і їх виплодки


дівчата ніколи не бились
в жодній школі, в якій я вчився

а хлопці

в мене батька однокласника викликали до директора
бо мій однокласник побив іншого учня школи

вияснили
що мій однокласник - 6-й клас
побив 8-ми класника за то, що той ображав учня молодшої школи

батько при директорі сказав
молодець
будеш бити молоших - покараю
а старших - можна і треба, якщо вони ображають молодших

той 8-ми класник був на голову вищий

а однокласник став вже після школи
майстром спорту з дзюдо та самбо

а так бійок не було
   
Re: Бійцівський клуб. Діти. Чернигів.  :(

а вам всім не страшно, що ваші діти чи внуки опиняться в такій ситуації?

в мене діти дуж добре підготовані до бійки і розуміють, що не можна
застосовувати силу першим

старший займався і боротьбою, і дзюдо, і карате, і самооборона
бився раза два здається у школі
і обидва рази по ділу

доця пройшла мій курс самооборони і один раз
була вимушена застосувати навички
в школі
більше її не чіпають навіть хлопці

молодший вже тренується і відпрацьовує ударну техніку
дуже добре знає, що першим не можна бити

коли зібрались у новий колектив у 1-му класі
почали виясняти, хто лідер, хто альфа і т.д.
ну нормальний хлопчачий колектив

добре, що вчитель фізкультури нормальний
організував змагання на першому уроці
і чітко розставив їх по місцям

а малий після півроку щоденних тренажерів по 3 години
заліз на турнік і показав
що він сильніший
а потім довів, що ще й краще підготований до навчання

тому він наймолодший у класі і однозначний лідер
у всіх міроприємствах
і в побігати на перерві теж
   
Re: Бійцівський клуб. Діти. Чернигів.  :(

На кол сучек!
На кол! Пока черви не сьедят.
   
Re: Бійцівський клуб. Діти. Чернигів.  :(

Генетический мусор....

Кто страну-то строить будет?

Безнадега....
   
Re: Бійцівський клуб. Діти. Чернигів.  :(

Я вам скажу, що в престижних 1й та 3й ситуація не краща.
Плюс ще діти з заможних сімей і поширення таблеток чи хімки в школі.

19та в тренді, там директор ініціативна людина, а початкові класи так взагалі поза конкуренцією за якістю освіти.
   
Re: Бійцівський клуб. Діти. Чернигів.  :(

В школах потрібні веб-камери та охоронці для підтримання порядку.
"Дітей", помічених у жорстокості негайно вилучати у спецшколу.  Тих, хто і там буянитиме - в колонію, за колючий дріт.
Інакше ось таке бандитське буде в нас майбутнє.
   
Re: Бійцівський клуб. Діти. Чернигів.  :(

дівчата ніколи не бились
в жодній школі, в якій я вчився


Мені теж дивно. Зараз шо не повідомлення про бійку - завжди лише дівчата. В моїй молодості хлопці п***а постійно, а бійок дівчат не бачив
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія