Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

про карму B-)

про карму  B-)

   
Re: про карму  B-)

 :weep:
   
Re: про карму  B-)

фууххх, это там.. уже подумал шо у нас, хотя, полагаю, у нкас бы тоже запросто упрятали
   
Re: про карму  B-)

Re: про карму  B-)

Показати зображення...

пожалуй пора тебе в баньку
   
Re: про карму  B-)

Re: про карму  B-)
ATF

пожалуй пора тебе в баньку

Його вже давно на довічно треба. Вже весь форум обговорює і наводить докази того, що цей нік належить ботофермі. Але адміністрація не реагує. Але лише варто недобре згадати пана Лєщенко... Тут же ж в приваті - "Ая-яй! безпідставно! ко-ко-ко! Нехорошо!"
   
Re: про карму  B-)

докази
а ну, порохоскот, наведи хоч один
   
Re: про карму  B-)

а ну, порохоскот, наведи хоч один

Та всі твої безкінечні повідомленя, от 100 до 200 кожен день - вже доказ.

 Одноманітність в темах, які стосуються виключно діяльності Зеленського та його партіх. Таскання сюди новин с гов. юа.

Безкінечне бдєніє на ФУПі з рану до ночі, з перервою від двох до чотирьох, рідко - шости годин на сон.

І вся ця кіпуча активність почалась аккурат з листопада 2018 року, одномоментно з раптовим переходом на українську мову.

 До того юзер Косташу писав виключно російською і не частіше, ніж середньостатистични й фупчек.

Але після двомісячної перерви фупчеки раптом побачили нового Косташу, який вже ніколи не втомлюється цілодобово длубати тут повідомлення.
   
Re: про карму  B-)

Таскання сюди новин с гов. юа.
ну це точно доказ :lol:
   
Re: про карму  B-)

порохоскоти, це вам:
про карму
   
Re: про карму  B-)

ну це точно доказ :lol:

По іншим пунктам запитань немає? Все ж правда? Хоча і цей пункт - теж правда.
   
Re: про карму  B-)

Його вже давно на довічно треба. Вже весь форум обговорює і наводить докази того, що цей нік належить ботофермі. Але адміністрація не реагує. Але лише варто недобре згадати пана Лєщенко... Тут же ж в приваті - "Ая-яй! безпідставно! ко-ко-ко! Нехорошо!"

На свинофермі обурюються, коли панамських патріотів мордою в їхнє лайно мокають? :S Нда, далеко не кожен сектант медведчуківської шістки здатний довго таке терпіти  :-G
   
Re: про карму  B-)

По іншим пунктам запитань немає? Все ж правда? Хоча і цей пункт - теж правда.
які інші пункти, дефективна? Що я, не працюючи, маю багато часу і бажання мочити вас, продажних порохоскотів з відділу піару кнурошена?
   
Re: про карму  B-)

йди запихай собі лайномасло кнурошену, і побільше :lol:
   
Re: про карму  B-)

вот заметно:
в тему набежали Зе!люки и давай ее загаживать..

Зе!люки, смотрите начальный пост.
вот ЭТО ждет ВСЯКОГО, кто пойдет против Украины.
зарубите себе на носу.
а то потом тоже будете в Кацапии на зоне сидеть. и не факт, шо со всеми конечностями, Зе!леное вы сепарье  :X
   
Re: про карму  B-)

в тему набежали
дуже вдалий сабж для мого скріну твого кармічного посту
   
Re: про карму  B-)

які інші пункти, дефективна? Що я, не працюючи, маю багато часу і бажання мочити вас, продажних порохоскотів з відділу піару кнурошена?

Я тебе якось обзивала?

 Ти нервуєш і переходиш на особистості тільки тому, що я написала невдобну для тебе правду?
   
Re: про карму  B-)

Я тебе якось обзивала?
так, кнурошенка, ти мене обізвала ботом. Не помітила? Не перейшла на особистість? Ти на мою особистість переходиш щоденно, не помічаєш, кнурошенка?

Останнє редагування: 1 грудня 2020 15:44:43 від costashu
   
Re: про карму  B-)

так, кнурошенка, ти мене обізвала ботом. Не помітила? Не перейшла на особистість? Ти на мою особистість переходиш щоденно, не помічаєш, кнурошенка?

Ні, не помічаю.

Я пишу про твою активність та кількість постів, не переходячи на твою особистість. Якщо ти можеш зрозуміти, про що я.

От якби я почала обзивати тебе катарактником, чи дефективним, чи ще якось обзиватися, як робиш це ти, тоді б це було б особисте.

А підрахувати твою активність - так на те є твій профіль у доступі всім.

І це ЗАГАЛЬНОВІДОМІ факти, які може подивитися кожний.

Чи ти хочеш предьявити пред'яви Альоні Юр'ївні, що розкрили твої особисті чи то приватні дані? Ти притомний?  :fool:
   
Re: про карму  B-)

Ні, не помічаю.

Я пишу про твою активність та кількість постів, не переходячи на твою особистість. Якщо ти можеш зрозуміти, про що я.

От якби я почала обзивати тебе катарактником, чи дефективним, чи ще якось обзиватися, як робиш це ти, тоді б це було б особисте.

А підрахувати твою активність - так на те є твій профіль у доступі всім.

І це ЗАГАЛЬНОВІДОМІ факти, які може подивитися кожний.

Чи ти хочеш предьявити пред'яви Альоні Юр'ївні, що розкрили твої особисті чи то приватні дані? Ти притомний?  :fool:
дефективна, щоденно писати що я бот і рахувати мої пости в якості "доказу" це не перехід?
   
Re: про карму  B-)

вот заметно:
в тему набежали Зе!люки и давай ее загаживать..

Зе!люки, смотрите начальный пост.
вот ЭТО ждет ВСЯКОГО, кто пойдет против Украины.
зарубите себе на носу.
а то потом тоже будете в Кацапии на зоне сидеть. и не факт, шо со всеми конечностями, Зе!леное вы сепарье  :X

Интересно: как в шоколадной альтернативной реальности интерпретируется пожелание иcтинных панамoпатриотов: "надо бы, шоб Украину так ЙОПНУЛО"? Это проявление у них такой через край большой заботы или любви к Украине?  :shuffle:
   
Re: про карму  B-)

дефективна, щоденно писати що я бот і рахувати мої пости в якості "доказу" це не перехід?

Це тільки констатація фактів, БГГ.

Чи тобі є, що скривати? Хіба ти не пишаєшся кількостю своїх постів та щохвилинним видаванням нового посту?
   
Re: про карму  B-)

Це тільки констатація фактів, БГГ.

Чи тобі є, що скривати? Хіба ти не пишаєшся кількостю своїх постів та щохвилинним видаванням нового посту?
я не пишаюсь, мені на це насрати. І констатую факт, що ти бот з відділу піару кнурошена
   
Re: про карму  B-)

я не пишаюсь, мені на це насрати. І констатую факт, що ти бот з відділу піару кнурошена

та ти можеш констатувати все, що завгодно.

Але твоя кількість постів в день - від 100 до 200 говорить сама за себе.  :gigi:

Замість твоїх тисяч образ, істерик, посилань на фіг та спроб перекинути стрілки на опонентів. B-)
   
Re: про карму  B-)

та ти можеш констатувати все, що завгодно.

Але твоя кількість постів в день - від 100 до 200 говорить сама за себе.  :gigi:

Замість твоїх тисяч образ, істерик, посилань на фіг та спроб перекинути стрілки на опонентів. B-)
дефективна, я тобі вже вказував, що ніякий ідіот не буде сплачувати таку кількість постів, не кажучи вже про інші критерії. А от твоя кількість довела - ти кнурошенівський бот.
   
Re: про карму  B-)

дефективна, я тобі вже вказував, що ніякий ідіот не буде сплачувати таку кількість постів. А от твоя кількість довела - ти кнурошенівський бот.


Вау, які підробиці та нюанси ти знаєш!

На ворі і шапка горить?  :lol:


   
Re: про карму  B-)

я, дефективна, керував якийсь час постерами, комерційними, тому в матеріалі)) погугли смм, дефективна
   
Re: про карму  B-)

я, дефективна, керував якийсь час постерами, комерційними, тому в матеріалі))

То я буду називати тебе катарактником? Як алаверди за дефективну?  :pleasantr:

Без обідок?
   
Re: про карму  B-)

я, дефективна, керував якийсь час постерами, комерційними, тому в матеріалі)) погугли смм, дефективна

...Отак скоро ми дойдемо і до ботоферми. :gigi:
   
Re: про карму  B-)

. То я буду називати тебе катарактником? Як алаверди за дефективну?  :pleasantr:
так я з дефективною влучив? :lol:
   
Re: про карму  B-)

...Отак скоро ми дойдемо і до ботоферми. :gigi:
вона тут є, свиняча. Чого варта лише кампанія промоушена кнурошенівського лайномасла
   
Re: про карму  B-)

так я з дефективною влучив? :lol:

Це як тобі подобається.

адже "катарактник" тебе дуже засумучував нещодавна. ти навіть гілочку плаксіву відкривав - за що??? Але сам не гребуєш називати людей і гноєм, і дефективними.

То більш не будеш істерити, коли тебе будуть обзивати?
   
Re: про карму  B-)

Це як тобі подобається.

адже "катарактник" тебе дуже засумучував нещодавна. ти навіть гілочку плаксіву відкривав - за що??? Але сам не гребуєш називати людей і гноєм, і дефективними.

То більш не будеш істерити, коли тебе будуть обзивати?
а досі не обзивали, дефективна?
   
Re: про карму  B-)

а досі не обзивали, дефективна?

...Краще я буду називати тебе неповноцінним.  Як відповідь на твое - дефективна. Добре? Не будеш знову соплі пускати та доповіді жмакати?
   
Re: про карму  B-)

дефективна, я тобі вже вказував, що ніякий ідіот не буде сплачувати таку кількість постів, не кажучи вже про інші критерії. А от твоя кількість довела - ти кнурошенівський бот.
вонючка, уже давным дааавно всем известно то, шо боты именно количеством постов зарабатывают.
Чем больше написал - больше получил.
Так шо, падлюка зелена, не палилась бы лучше.
   
Re: про карму  B-)

...Краще я буду називати тебе неповноцінним.  Як відповідь на твое - дефективна. Добре? Не будеш знову соплі пускати та доповіді жмакати?
так он у нас вонючка.
ходит под себя, а потом на форуме жалюется шо ему воняет.
   
Re: про карму  B-)

...Краще я буду називати тебе неповноцінним.  Як відповідь на твое - дефективна. Добре? Не будеш знову соплі пускати та доповіді жмакати?
дефективна, ти повністю вільна у своїй лицемірній гидоті, кнурошенівський бот. Запиши в хроніку - пішов спати
   
Re: про карму  B-)

дефективна, ти повністю вільна у своїй лицемірній гидоті, кнурошенівський бот. Запиши в хроніку - пішов спати

Ти диви! Хтось почав волати про лицемірну гидоту? Косташу, який без образ до людей не звертається?

Йди вже писяти та спати, бідося  - через дві години знову к станку буде треба вставати.
   
Re: про карму  B-)

ти не людина, ти порохоскот
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія