Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Поясніть чим принципово відрізняється Офіційна Церква від умовного білого братства Aум Сінрікьо?

Звичайно є,йдеш до бабульки яка записує за здоров"я чи упокій і питаєш по скільки дають,і скаже,так само за христини і т д. Але тут момент,ти можеш дати скільки хочеш або сказати не маю що дати і тебе всеодно запишуть
А таке, як христини, вінчання, відспівування. Теж можеш дати скільки хочеш. Здається там є тарифи. Ні?
   
А таке, як христини, вінчання, відспівування. Теж можеш дати скільки хочеш. Здається там є тарифи. Ні?
З великих церков, наскільки я знаю, тарифи є тільки в РПЦ.
   
:S

цікавлять не деталі а загальне розуміння облаштування світу

Вони принципово відрізняються часом існування та кількістю вірян. Не дякуйте.

Ваш кеп.
   
Бувають сильно коменційні альтернативні церкви. Один знаймий був нормально потратився на Сандея Аделаджі. Добре, що не взяв кредит під залог квартири як багато інших його прихожан.
   
чим для сліпого ПРИНЦИПОВО відрізняється Сонце від електролампочки
Від Сонця тепло.
А точно не в фоторедакторі? Ти впевнений?)
У мікроскоп можна роздивитися віруси самотужки і будь-де на земній кулі. То буде вартувати коштів але тим не менш можливе.
Але нема такого прилада, через який можна роздивится рай та пекло.
   
Якби довбойопи з Aум Сінрікьо не пішли мутити теракт, то й надалі б дрочили свої проповіді.
Вони  в 90-х навіть були прикольні, як ті крішнаїти, транслювали свй триндьож під файну музичку на коротких хвилях радіостанцій.
Аж  пригадалося:  "С вами аумсинрике и сиокоасахара" )))
   
Церковь, вера в Перуна или Иисуса - легла в основу государственного образования


Секты не могут с этим тягаться. Поэтому грабят небольшие группы людей. Вносят деструктив, так как их трудно контролировать. Почти все они создаются для удовлетворения своих сексуальных или материальных нужд.
   
чим ПРИНЦИПОВО відрізняється католицтво від православ'я?
чим ПРИНЦИПОВО відрізняється лютеранство від кальвінізму?
чим ПРИНЦИПОВО відрізняється ПЦУ від УГКЦ?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія