Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Еще одна водятла :(

Re: Еще одна водятла  :(

Двоє дітей і речі, а рук теж дві

Це іі якось виправдовує? Вище вже питав - будеш заперечувати, що якби мама тримала дитину за руку, нічого би не сталось?
   
Re: Еще одна водятла  :(


Ответьте, пожалуйста, на вопрос : допускаете ли вы, хотя бы гипотетически, ситуацию, когда виноват пешеход?   
   
Re: Еще одна водятла  :(

якщо в тебе руки заняті то не бери велосипед ? чи ти зовсім тупа ?

сам тупак, перечитай ще раз першу сторінку, вона була у дворі, а не по трасі шарахалась. Велосипед беруть щоб не в руках тьягать, а щоб дитина на ньому їхала
   
Re: Еще одна водятла  :(

Де написано що вона гуляла, а не йшла з дітьми з магазину чи забирала старшого з садочка ?
Я б особисто не пішов з двома неповнолітними дітьми тією дорогою. А якби не було іншого виході то дуже сильно тримав би їх за руки. І ніякого велосипеда. Від слова зовсім.
   
Re: Еще одна водятла  :(

Поэтому закройтесь дома и не выходите на улицу, бо там долбоны-водятлы ездят, которые считают, что они имеют право нарушать ПДД и, что бы они не сделали, виноваты все равно пешеходы.
порушують ті і ті - але більше порушують пішоходи - бо не усвідомлюють всю небезпеку. І переоцінюють можливості водія.
   
Re: Еще одна водятла  :(

Це іі якось виправдовує? Вище вже питав - будеш заперечувати, що якби мама тримала дитину за руку, нічого би не сталось?

може ще ошийник дитині одягнуть ? де написано що мати має обох дітей на руках перти ?
   
Re: Еще одна водятла  :(

Я б особисто не пішов з двома неповнолітними дітьми тією дорогою. А якби не було іншого виході то дуже сильно тримав би їх за руки. І ніякого велосипеда. Від слова зовсім.

вона ходить там де живе, а ти ходиш біля свого дому
   
Re: Еще одна водятла  :(

Шурик, в тебе діти є?

Напевне немає, бо якби були, то ти знав би, що вимагати від 4-х річної дитини знати правила дорожнього руху може тільки ідіот.
Саме тому і є пункт 1.7 який зобов'язує водіїв бути особливо уважними в зонах де є діти.

Але не переймайся, бо це я злочинець.

Є. І вже ті чотири роки давно переросли. Й я не вимагав в тому їх віці знання ПДР. Лише не пускав їх на дорогу. Від слова зовсім.
   
Re: Еще одна водятла  :(

А давайте добавим виправдяння що думала про те що чоловік зраджує ? Важке дитинство чи ще щось. Дитина повинна бути в приорітеті - тим паче на велосипеді і на дорозі

це довбі на лексусі розкажи
   
Re: Еще одна водятла  :(

може ще ошийник дитині одягнуть ? де написано що мати має обох дітей на руках перти ?

Написано - діти повинні бути під наглядом дорослих! Бути поруч і тримати дитину під наглядом - абсолютно різні речі. Якби мама тримала дитину під наглядом - нічого би не сталось. Чи це так важко зрозуміти?
   
Re: Еще одна водятла  :(

2Татусь.

 Я еще и пешеход . И дети тоже.
Школа через 2 дороги и малой ходит, и не  я могу..... как вы и ваня описываете,  идет на пешеходный за 100 метров, и ждет когда машины все станут, и пропустят а не ... они должны пропустить . Потому что жизнь у него одна и он живет по реалиям моего города. И когда мы едем он тоже видит что папа всех пропускает, и я говорю , помни так делают не все.

   С чем вы спорите, что дорога это не зона повышенного риска, и родителям можно ходить расслабив булки ибо" права человека, а вот в англи..?

 Я пишу поо те, що водія не повинно переймати чи повинна бути дитина на дорозі, чи ні, чи винуваті батьки, чи ні, чи порушують пішоходи правила, чи ні - це все намає відношення до обов'язків водія.
У водія є обов'язок запобігати аварії, все крапка.
   
Re: Еще одна водятла  :(

Написано - діти повинні бути під наглядом дорослих! Бути поруч і тримати дитину під наглядом - абсолютно різні речі. Якби мама тримала дитину під наглядом - нічого би не сталось. Чи це так важко зрозуміти?

під наглядом це означає не відпускати руку ?
   
Re: Еще одна водятла  :(

може ще ошийник дитині одягнуть ? де написано що мати має обох дітей на руках перти ?

на скільки я розумію з рівня твого інтелекту ти не маєш права і навряд колись заробиш на машину. Тому спроби мої і когось іншого щось тобі втокмачити не мають ніякого шансу. Я залишу це діло
   
Re: Еще одна водятла  :(

вона ходить там де живе, а ти ходиш біля свого дому
Тебе не вчили з дитинства що потрібно контролювати й оцинювати ситуацію. Я написав свою оцінку. Вона застосувала свою. Результат її оцінки ми тут і обговорюємо.
   
Re: Еще одна водятла  :(

Шурик, в тебе діти є?

Напевне немає, бо якби були, то ти знав би, що вимагати від 4-х річної дитини знати правила дорожнього руху може тільки ідіот.
Саме тому і є пункт 1.7 який зобов'язує водіїв бути особливо уважними в зонах де є діти.

Але не переймайся, бо це я злочинець.

там щось дуже і дуже сильне

він апелює до ПДР та до певних пунктів як правил котрі є ОБОВ"ЯЗКОВИМИ до виконання усіма тими кого він називає "учасникаим дорожнього руху"
при чому коли йому вказують що ПДР є лише підзаконним актом котрий регулює певні відносини - там далі клинить
людина тупо ставить ПДР по силі дії вище законів України Конституції і так далі
от знає ПДР і все - це і є регулюючий документ для нього на всі випадки життя поза межами помешкання
бо все що не є помешканням цими дятлами оголошується проїзжою частиною чи територію на котру поширюється дія ПДР
і там явно відсутні ази права та юриспунденції але от є один пункт і будь-ласкавий його виконуй  :lol:  все решти до сраки - всі ті декларації прав людини, конституція, закони і так далі - то всьо брєд риб котрі вчать птахів ! тобто він себе птахом вважає а тих хто проти - то риби, ковбасники і так далі  :D
   
Re: Еще одна водятла  :(

Ответьте, пожалуйста, на вопрос : допускаете ли вы, хотя бы гипотетически, ситуацию, когда виноват пешеход? 

Я вже відповів на це питання вище.
Ти напевне просто радіоточка, і не читаєш відповідей на свої питання, лише повторюєш їх 3 рази.
   
Re: Еще одна водятла  :(

на скільки я розумію з рівня твого інтелекту ти не маєш права і навряд колись заробиш на машину. Тому спроби мої і когось іншого щось тобі втокмачити не мають ніякого шансу. Я залишу це діло

за свій інтелект переживай, і фантазуй далі на предмет того що я маю, хоча досить було почитати уважніше. Товкмачити своїй жінці будеш, товкмач )
   
Re: Еще одна водятла  :(

Я пишу поо те, що водія не повинно переймати чи повинна бути дитина на дорозі, чи ні, чи винуваті батьки, чи ні, чи порушують пішоходи правила, чи ні - це все намає відношення до обов'язків водія.
У водія є обов'язок запобігати аварії, все крапка.
В пішоходи точно такий обов"язок. Ти цього не знаєшь, чи ти перекручєшь?
   
Re: Еще одна водятла  :(

У водія є обов'язок запобігати аварії, все крапка.

так є - а є ще обєктивна реальність. Так з юридичного погляду водій завжди винен бо керує засобом підвищенної небезпеки. Але водій також людина з певною реакцією і т подібне. А дитині легше буде від того ?
   
Re: Еще одна водятла  :(

під наглядом це означає не відпускати руку ?

Можливо, що в даному випадку так. Мама була зобов"язана усіма способами не допустити самостійного виізду дитини на дорогу.
   
Re: Еще одна водятла  :(

за свій інтелект переживай, і фантазуй далі на предмет того що я маю, хоча досить було почитати уважніше. Товкмачити своїй жінці будеш, товкмач )

який зміст бабам щось пояснювати ?
   
Re: Еще одна водятла  :(

Тебе не вчили з дитинства що потрібно контролювати й оцинювати ситуацію. Я написав свою оцінку. Вона застосувала свою. Результат її оцінки ми тут і обговорюємо.

ага ) вона не оцінила ситуацію тому що живе не в тому дворі, а якби оцінила як ти, жила б з тобою поряд )
   
Re: Еще одна водятла  :(

який зміст бабам щось пояснювати ?

баби в тебе дома, їм і пояснюй
   
Re: Еще одна водятла  :(

там щось дуже і дуже сильне

він апелює до ПДР та до певних пунктів як правил котрі є ОБОВ"ЯЗКОВИМИ до виконання усіма тими кого він називає "учасникаим дорожнього руху"
при чому коли йому вказують що ПДР є лише підзаконним актом котрий регулює певні відносини - там далі клинить
людина тупо ставить ПДР по силі дії вище законів України Конституції і так далі
от знає ПДР і все - це і є регулюючий документ для нього на всі випадки життя поза межами помешкання
бо все що не є помешканням цими дятлами оголошується проїзжою частиною чи територію на котру поширюється дія ПДР
і там явно відсутні ази права та юриспунденції але от є один пункт і будь-ласкавий його виконуй  :lol:  все решти до сраки - всі ті декларації прав людини, конституція, закони і так далі - то всьо брєд риб котрі вчать птахів ! тобто він себе птахом вважає а тих хто проти - то риби, ковбасники і так далі  :D

Борець за права людина загинути під колесами авто, ти хочь розумієшь, що ти верзеш? :( Ти закликаєшь людей загинути порушуючи правила, які й написали щоб ніхто не гинув, підводячи під це якусь високу нісенітницю. Та ти не злодій. Ти звичайний вбивця. Й можливо твоя вина в тому випадку більша ніж вина мами й водія разом узятих. :(
   
Re: Еще одна водятла  :(

Можливо, що в даному випадку так. Мама була зобов"язана усіма способами не допустити самостійного виізду дитини на дорогу.

Тобто виходячи в свій двір, вона або волочить 2 дітей на собі, або не виходить зовсім, бо в двір може впертися підсліпкувата довбешка або довбень ?  Це написано в правилах ? точно ?ми ж почали з правил, там де під наглядом
   
Re: Еще одна водятла  :(

Шурик, в тебе діти є?

Напевне немає, бо якби були, то ти знав би, що вимагати від 4-х річної дитини знати правила дорожнього руху може тільки ідіот.
Саме тому і є пункт 1.7 який зобов'язує водіїв бути особливо уважними в зонах де є діти.

Але не переймайся, бо це я злочинець.

Так чого мама дає тій дитині можливість гасати узждовж дороги якщо вона навіть не усвідомлює!? Так вот друже мама вже усвідомила.  Дорогою ціною, не здається?

  Дитина стартонула на велі , та все минеться а як не минулося і бігти запізно і усі винні зокрема мадонни.
    Курка на жипі  її тупо непобачила, але  дитині  легше.
Можно ночером по узбіччу теж перти, пішохід завжди прав, що його під замок шолі
   
Re: Еще одна водятла  :(

Борець за права людина загинути під колесами авто, ти хочь розумієшь, що ти верзеш? :( Ти закликаєшь людей загинути порушуючи правила, які й написали щоб ніхто не гинув, підводячи під це якусь високу нісенітницю. Та ти не злодій. Ти звичайний вбивця. Й можливо твоя вина в тому випадку більша ніж вина мами й водія разом узятих. :(


тобто те що я захишаю права пішоходів на безпеку і вказую на те що водії несуть відповідальність за аварії цим я сприяю ще більшій кількості аварій з таким наслідками для пішоходів?  ;o

- ясно дебіл   (td)  розмову закінчено
   
Re: Еще одна водятла  :(

тобто те що я захишаю права пішоходів на безпеку і вказую на те що водії несуть відповідальність за аварії цим я сприяю ще більшій кількості аварій з таким наслідками для пішоходів?  ;o

- ясно дебіл   (td)  розмову закінчено

Ти не захищаєшь права пішоходів на безпеку. Ти пропагадуєшь порушення ПДР пішоходами. Ти переконуєшь пішоходів, що вони можуть робити на дорозі все що завгодно, а водії повинні все це враховувати. Я дуже радий що ти визнав що ти дебіл. І таки да. Закінчуй нести нісенітниці. Смертельні нісенітниці для МОЇХ співгромадян. А то ти там в Анлії далеко, а мої співгромадяни начитавшись твоїх нісенітниць гинуть під колесами....
   
Re: Еще одна водятла  :(

тобто те що я захишаю права пішоходів на безпеку і вказую на те що водії несуть відповідальність за аварії цим я сприяю ще більшій кількості аварій з таким наслідками для пішоходів?  ;o

- ясно дебіл   (td)  розмову закінчено

по мому ти дебіл.

два рази вночі тромозив на кільцевій тому що ідіот один і другий ВНОЧІ йши ПОСЕРЕД кільцевої дороги. Так якби я збив я ніс би відповідальність. Зголен з тобою - Я водій  а не ті дибіли що йшли посеред крайньої лівої. ТИ тепер задоволенний ? Я з тобо згоден.
   
Re: Еще одна водятла  :(

Тобто виходячи в свій двір, вона або волочить 2 дітей на собі, або не виходить зовсім, бо в двір може впертися підсліпкувата довбешка або довбень ?  Це написано в правилах ? точно ?ми ж почали з правил, там де під наглядом

Шановна, зі своіми дітьми гуляй як завгодно. Он одна вже так думала,  про результат в інеті написали з фотками 18+.
   
Re: Еще одна водятла  :(

Шурік ігнорить питання про вбивство водіями інших водіїв і пасажирів, чого б це. Можливо тому що вони порушують правила , а а спихнути на пасажирів не виходить, пічаль-пічаль.
   
Re: Еще одна водятла  :(

Шановна, зі своіми дітьми гуляй як завгодно
  (tu)
   
Re: Еще одна водятла  :(

Тобто виходячи в свій двір, вона або волочить 2 дітей на собі, або не виходить зовсім, бо в двір може впертися підсліпкувата довбешка або довбень ?  Це написано в правилах ? точно ?ми ж почали з правил, там де під наглядом
Світлана , вы безнадежны, что вам важнее , ваша формальная правота или жизнь ваших детей?
  Или вы проецируете этот случай на себя, разгуливая с детьми вдоль дорог?
   Глупые люди придумали такие ручки  для мамы к трехкалесникам не видели не разу?
   
Re: Еще одна водятла  :(

Шановна, зі своіми дітьми гуляй як завгодно. Он одна вже так думала,  про результат в інеті написали з фотками 18+.

Так і я про те, вона думала що має право вийти з дітьми у двір, а виявилось може носити їх тільки на руках, і то не факт що її не переїдуть з дітьми разом
   
Re: Еще одна водятла  :(

Скільки тут потвор, які випрадовують водія! Тут же відео з місця ДТП є. Вам що повилазило? Наїзд під час повороту наліво, тобто зі сторони водія. Можна сказати на перехресті, там не вузеньке місце. Тобто вона тупо не дивилася на дорогу в принципі.
   
Re: Еще одна водятла  :(

Скільки тут потвор, які випрадовують водія! Тут же відео з місця ДТП є. Вам що повилазило? Наїзд під час повороту наліво, тобто зі сторони водія. Можна сказати на перехресті, там не вузеньке місце. Тобто вона тупо не дивилася на дорогу в принципі.

ще один ідіот ? тут взагалі не йде річ про те винувата сука на машині чи ні - однозначно винувата. Тут іде спор про те чи є провина мамаші в тому що дитина на велику катається по проїзжій частині
   
Re: Еще одна водятла  :(

Шо вы всё мамаша-мамаша... давно пора спросить, а где был отец ребёнка?
   
Re: Еще одна водятла  :(

Кожен раз, як почитаю дискусії про аварії в Україні, я дякую Богу, що став ковбасником і переїхав туди, де більшість людей такі самі страшні злочинці як і я.
   
Re: Еще одна водятла  :(

Світлана , вы безнадежны, что вам важнее , ваша формальная правота или жизнь ваших детей?
  Или вы проецируете этот случай на себя, разгуливая с детьми вдоль дорог?
   Глупые люди придумали такие ручки  для мамы к трехкалесникам не видели не разу?

опять фантазер вылез, я не обсуждаю кто формально будет прав если что-то когда-то. Я пишу о конкретной ситуации, которая случилась уже. Да, у людей дома вдоль дороги, представляете ? ужас какой. Там где есть дома, есть дороги, и люди в тех домах живут, какой ужас  ;o  с детьми живут, и на машинах к дому заезжают. А надо бы запретить, и все будет ок, правда ж ?  Давайте ссылку что ребенок в обязательном порядке должен ездить на трехкАлеснике, один уже про держать за руку отписался
   
Re: Еще одна водятла  :(

Скільки тут потвор, які випрадовують водія! Тут же відео з місця ДТП є. Вам що повилазило? Наїзд під час повороту наліво, тобто зі сторони водія. Можна сказати на перехресті, там не вузеньке місце. Тобто вона тупо не дивилася на дорогу в принципі.
Слышал звон не заю где он.
 Нумо , непотвора, цитатами, хто тут водія виправдовує?
 Чи так, зайшов та сіронув?

 Водійка винна безперечно, і мова йдеться геть за іньше!
  Блін бовдурилло яке!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія