Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Щодо кабінету військовозобов'язаного

Re: Щодо кабінету військовозобов'язаного
N88

Реагувати ніяк не буде - це точно.

ху новз

Несплата податків - тяжкий злочин.
Захист держави - теж податок.
   
Re: Щодо кабінету військовозобов'язаного

ху новз

Несплата податків - тяжкий злочин.
Захист держави - теж податок.
Ти реально віриш в те що пишеш? Чи думаєш, що хтось з ковбасників налякається твої страшилок?
   
Re: Щодо кабінету військовозобов'язаного
N88

Ти реально віриш в те що пишеш? Чи думаєш, що хтось з ковбасників налякається твої страшилок?

Як імовірний віріант розвитку при хагостренні - так, розглядаю.
Ніхто не буде берегти дупці ковбасників як зявиться загроза.
   
без оновлення влк не буде, а буде штраф 20К  :gigi:

а з одновленням за неявку на ВЛК тюрма))
(законопрєкт лежить в раді)
   
Як імовірний віріант розвитку при хагостренні - так, розглядаю.
Ніхто не буде берегти дупці ковбасників як зявиться загроза.

дупці ковбасників захіщені законом
60 тис доларів податків за рік сплачено
хто ж таку дупку не захістить
це ж капіталізм
   
Re: Щодо кабінету військовозобов'язаного

Як імовірний віріант розвитку при хагостренні - так, розглядаю.
Ніхто не буде берегти дупці ковбасників як зявиться загроза.
Нє, я хочу почути повну логіку цих думок)
Як це має бути? Мені сьогодні хочеться розваг. Хочу боятись.
   
Нє, я хочу почути повну логіку цих думок)
Як це має бути? Мені сьогодні хочеться розваг. Хочу боятись.

представь a nigga , big one, with a big didlo
if i were you i would afraid))
як тобі розвага?
   
Re: Щодо кабінету військовозобов'язаного

представь a nigga , big one, with a big didlo
if i were you i would afraid))
як тобі розвага?
Здається ця страшилка була для москалів. Він ще має бути в формі НАТО.
   
)))))
ЛГБТ інструктор з Нато)) є така пісня
   
Re: Щодо кабінету військовозобов'язаного
N88

Глуміться поки є можливість.
   
Re: Щодо кабінету військовозобов'язаного

Канада точно нічого не буде робити проти українців з канадським громадянством.

А для України немає значення чи є в українських громадян інше громадянство чи ні. Тому канадці з українським громадянством після, усяких кримінальних справ можуть позбутись свого майна в Україні і забути про відвідування України.
   
Re: Щодо кабінету військовозобов'язаного

Глуміться поки є можливість.
В Канаду в свій час втекло від 30 до 60к бігунів від в'єтнамської війни зі Штатів. Це на піку взаємних союзних відносин між Штатами і Канадою. А ти кажеш, що Канада буде комусь своїх громадян які прожили тут роками видавати. Для цього як мінімум треба взяти участь в геноциді пару сотень євреїв. І ця участь має бути доказана з достовірними джерелами.
   
Re: Щодо кабінету військовозобов'язаного
N88

Ви моделюєте майбутнє на основі застарілих даних.
   
Re: Щодо кабінету військовозобов'язаного

а з одновленням за неявку на ВЛК тюрма))
(законопрєкт лежить в раді)
це канєшно феномен. Ну вдалося зригнути, всім задоволений, але тільки бан закінчився прийшов посрати.

ЗІ тюрма будь-як, бо без оновлення теж тюрма.
   
Re: Щодо кабінету військовозобов'язаного
DBA

Ви моделюєте майбутнє на основі застарілих даних.

If You Want to Know the Future, Look at the Past. - Albert Einstein
   
Re: Щодо кабінету військовозобов'язаного

З Канади роками неможуть вислати нелегалів яких осудили за злочини тут а а тут раптом будуть власних громадян висилати ?
Так само як для України пох інше громадянство так само для Канади пох що там Україна хоче від їх громадян.
   
Re: Щодо кабінету військовозобов'язаного

Канада точно нічого не буде робити проти українців з канадським громадянством.

А для України немає значення чи є в українських громадян інше громадянство чи ні. Тому канадці з українським громадянством після, усяких кримінальних справ можуть позбутись свого майна в Україні і забути про відвідування України.

Власне, вони і не відмовлялися від громадянства України, щоб податки на продаж нерухомості не платити  :gigi:
   
Re: Щодо кабінету військовозобов'язаного

З Канади роками неможуть вислати нелегалів яких осудили за злочини тут а а тут раптом будуть власних громадян висилати ?
Так само як для України пох інше громадянство так само для Канади пох що там Україна хоче від їх громадян.

Та ніхто не буде депортувати власних громадян, не сци. Незрозуміло тільки, чому ти тут постійно скиглиш про штрафи. Вони тебе не стосуються, забий.
   
Re: Щодо кабінету військовозобов'язаного

Власне, вони і не відмовлялися від громадянства України, щоб податки на продаж нерухомості не платити  :gigi:
А ті що не маю нерухомості чому?
   
Re: Щодо кабінету військовозобов'язаного

А ті що не маю нерухомості чому?

Мабуть, було в падлу написати заяву та пройти повністю процедуру :weep: Ну тоді нема на що нарікати: громадянство передбачає не тільки права, а і обов'язки.
   
Re: Щодо кабінету військовозобов'язаного

Мабуть, було в падлу написати заяву та пройти повністю процедуру :weep: Ну тоді нема на що нарікати: громадянство передбачає не тільки права, а і обов'язки.

Не зовсім зрозумів про податки.
Але в основному не відмовляються не через "в падлу" а тому що процедура така тривала і її майже неможливо зробити без присутності в Україні, ми колись давно пробували то в посольстві моїй дружині сказали, щоб і не старались.
   
Re: Щодо кабінету військовозобов'язаного

навіщо консультації, коли можна прочитати закон?
у мене стоїть печатка і написано - знятий з обліку згідно ст 5 закону від 06 року.
іду і дивлюсь статю закону.
там чітко написано - виключити з обліку.
без або-або.
таким чином... що?
виключений.
і те, що написано у воєнніку можна вважати помилкою.
.
влк пройшов на тій неділі.
бо є повістка - карще піти, ніж попасти у розшук і доказувати потім що ти не верблюд.
Так если Вы были виключены с облику, то в качестве кого тогда ВЛК проходили?
Получается, что вы дали згоду поновиться на учете?
   
Re: Щодо кабінету військовозобов'язаного

Получается, что тот кого выключили с учёта по достижению 40 лет по старому закону и сейчас является в ТЦК «поновить « учетные данные - добровольно даёт згоду поновить себя на учете.
Иначе в качестве кого тогда его на ВЛК отправляют… :S
   
Re: Щодо кабінету військовозобов'язаного

Всі чоловіки призовного віку, які думають, що "просто оновлять дані через ЦНАП чи кабінет" - у мене для вас погані новини. "Оновити дані" в розумінні ТЦК - це пройти ВЛК. А результат ВЛК заберете в ТЦК.
п***а буде всім, готуйтесь. Бронь вас також не рятує від проходження всього цього пекла.
Успіхів!
А ще, ось вам, для розуміння, черга в кабінет, в який підуть так чи інакше усі.
Минулого тижня черга закінчувалась десь на 100 за день. Зараз вже майже 200. А за день приймають приблизно 20 людей, в найкращому випадку.
Вгадайте чи докажете ви комусь, що "я вже тиждень в черзі стою", а не "ухилянт"?

https://bsky.app/profile/holyagnostic.bsky.social/post/3ksh4t3l3mv23
   
Re: Щодо кабінету військовозобов'язаного

Всі чоловіки призовного віку, які думають, що "просто оновлять дані через ЦНАП чи кабінет" - у мене для вас погані новини. "Оновити дані" в розумінні ТЦК - це пройти ВЛК. А результат ВЛК заберете в ТЦК.
п***а буде всім, готуйтесь. Бронь вас також не рятує від проходження всього цього пекла.
Успіхів!
А ще, ось вам, для розуміння, черга в кабінет, в який підуть так чи інакше усі.
Минулого тижня черга закінчувалась десь на 100 за день. Зараз вже майже 200. А за день приймають приблизно 20 людей, в найкращому випадку.
Вгадайте чи докажете ви комусь, що "я вже тиждень в черзі стою", а не "ухилянт"?

https://bsky.app/profile/holyagnostic.bsky.social/post/3ksh4t3l3mv23

Це і так зрозуміло було. Однак є момент. ТЦК тебе викличе тоді коли йому треба а не відразу. Це в ідеалі. На практиці побачимо. Ясно що будуть різні моменти
   
Re: Щодо кабінету військовозобов'язаного

Всі чоловіки призовного віку, які думають, що "просто оновлять дані через ЦНАП чи кабінет" - у мене для вас погані новини. "Оновити дані" в розумінні ТЦК - це пройти ВЛК. А результат ВЛК заберете в ТЦК.
п***а буде всім, готуйтесь. Бронь вас також не рятує від проходження всього цього пекла.
Успіхів!
А ще, ось вам, для розуміння, черга в кабінет, в який підуть так чи інакше усі.
Минулого тижня черга закінчувалась десь на 100 за день. Зараз вже майже 200. А за день приймають приблизно 20 людей, в найкращому випадку.
Вгадайте чи докажете ви комусь, що "я вже тиждень в черзі стою", а не "ухилянт"?

https://bsky.app/profile/holyagnostic.bsky.social/post/3ksh4t3l3mv23

Наскільки я розумію механізм нового закону, то має бути десь так - оновлення даних самостійно через кабінет/цнап/тцк, далі тцк катає і відсилає повістку на проходження ВЛК. То ж нехай самі регулюють наявність черг
   
Re: Щодо кабінету військовозобов'язаного

Получается, что тот кого выключили с учёта по достижению 40 лет по старому закону и сейчас является в ТЦК «поновить « учетные данные - добровольно даёт згоду поновить себя на учете.
Иначе в качестве кого тогда его на ВЛК отправляют… :S

я думаю выключенный с учета (я например) должен явиться в тцк и напомнить -что он выключен и взять справку, что был и обновил..
больше ничего представить не могу
   
Re: Щодо кабінету військовозобов'язаного

ТЦК сможет вызвать граждан, которые обновили данные, через электронный кабинет на время, чтобы те удобно прошли ВЛК –  Вениславский
   
Re: Щодо кабінету військовозобов'язаного

ТЦК сможет вызвать граждан, которые обновили данные, через электронный кабинет на время, чтобы те удобно прошли ВЛК –  Вениславский

Шо він пистить? То має бути електронна повістка, якої в законі  немає
   
Re: Щодо кабінету військовозобов'язаного

Шо він пистить? То має бути електронна повістка, якої в законі  немає

я думаю, це буде виклик
а він може бути доставлений будь-яким каналом зв'язку, хоч по імейлу
   
Re: Щодо кабінету військовозобов'язаного

я думаю, це буде виклик
а він може бути доставлений будь-яким каналом зв'язку, хоч по імейлу

Нема в законі такого поняття як "виклик". Або повістка поштою, або нах
   
Re: Щодо кабінету військовозобов'язаного

Нема в законі такого поняття як "виклик". Або повістка поштою, або нах

Логічно що той хто зареєструєтеся в електронному кабінеті готовий добровільно пройти ВЛК коли йому прийде повідомлення. Не захоче добровільно пришлють рекомендованим листом по адресі фактичного проживання і всеодно прийде або буде гемор з штрафом
В законі є таке як оповіщення
   
Re: Щодо кабінету військовозобов'язаного

Логічно що той хто зареєструєтеся в електронному кабінеті готовий добровільно пройти ВЛК коли йому прийде повідомлення. Не захоче добровільно пришлють рекомендованим листом по адресі фактичного проживання і всеодно прийде або буде гемор з штрафом
В законі є таке як оповіщення

Так,  але сповіщення це ніякий не виклик. Все одно мають прислати повістку на вказану адресу
   
Re: Щодо кабінету військовозобов'язаного

Так,  але сповіщення це ніякий не виклик. Все одно мають прислати повістку на вказану адресу

Ну пришлють. Всеодно прийдеться йти. Скоріше за все мова йде за дублювання в електронному кабінеті. Це навпаки впринципі зручно. Ніяк не пропустиш повістку)
   
Re: Щодо кабінету військовозобов'язаного

Ну пришлють. Всеодно прийдеться йти. Скоріше за все мова йде за дублювання в електронному кабінеті. Це навпаки впринципі зручно. Ніяк не пропустиш повістку)

Так, але я про то, що це ніяка не повістка. Як нема паперової, то нікуди йти не треба
   
Re: Щодо кабінету військовозобов'язаного

я думаю выключенный с учета (я например) должен явиться в тцк и напомнить -что он выключен и взять справку, что был и обновил..
больше ничего представить не могу
А в каком качестве тогда пан Разноманітний ВЛК проходив?
   
Re: Щодо кабінету військовозобов'язаного

Так, але я про то, що це ніяка не повістка. Як нема паперової, то нікуди йти не треба

паперову тебе заказным письмом пришлют
точнее, почтальон бросит в ящик бумажку, что на почте надо забрать
а если не придешь на почту - вернут с пометкой, что по адресу не нашли, что означает "вручено"
   
Re: Щодо кабінету військовозобов'язаного

паперову тебе заказным письмом пришлют
точнее, почтальон бросит в ящик бумажку, что на почте надо забрать
а если не придешь на почту - вернут с пометкой, что по адресу не нашли, что означает "вручено"

Теж такого нема, наскільки я пам"ятаю
   
Re: Щодо кабінету військовозобов'язаного

Теж такого нема, наскільки я пам"ятаю

нема, значить буде)
   
Re: Щодо кабінету військовозобов'язаного

А в каком качестве тогда пан Разноманітний ВЛК проходив?
Дивлячись, що він підписав.
Поновлення можливе лише особисто.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія