Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мечеті Німеччини ;o

Мечеті Німеччини  ;o


А що 30 років потому там не було жодної мечеті? Вірю, що у Східній частині і не було.
Правда, зараз вже і туди поступово перебираються.
   
Re: Мечеті Німеччини  ;o

https://twitter.com/view/status/999361158841819137А що 30 років потому там не було жодної мечеті? Вірю, що у Східній частині і не було.
Правда, зараз вже і туди поступово перебираються.

Там мігрантів з туреччини багато. Так шо нічого дивного
   
Re: Мечеті Німеччини  ;o

Процес останніх пари десятиліть. В Німеччині думаю так само.
Турки 60-70, гастербайери, про релігію не думали- пахали як папи карло. Плюс вони не мали ніяких прав тоді.
Все почалося з навали боснійців і косоварів, потім афганців і продовжилось арабами з Іраку, Сирії і північної Африки.
The map below shows the growth of mosques, with the dark green areas indicating more than 30 mosques. The years range from 1985 to 2008. Their growth is amazing.
   
Re: Мечеті Німеччини  ;o

Але німців в Німеччині ще дуже багато. Думаю перетравлять муслімів.
Хоча сучасна культурна парадигма антихристиянства західного культурного бомонду дає підстави для побоювання що самі німці перефарбуються в муслімів. І не тільки вони.
   
Re: Мечеті Німеччини  ;o

Там де мечеть- то мусульманська земля довічно. Наявність тимчасовоі держави Німетчина не є перешкодою.
   
Re: Мечеті Німеччини  ;o

Турків і Відні до біса але карти з кружочками то таке.
По факту на 115тис турок одна мечеть. Тобто з мінаретом. І то побудована на інцелі(острові) намитій з піску територіі в 60х роках. Тобто на територіі що з великою натяжкою можна рахувати територією міста. І то побудована коли саудити купу бабла відвалили місту.
І це при тому що в Відні штаб квартира ОПЕК і ООН де теж немало працівників з мусульманських краін.
Менарет в тоі мечеті метрів 25.
А кружочки то таке. Одна кімната в підвалі або на промзоні то теж мечеть.
Одна мечеть з куцим менаретом на 2млн Відень.
В Києві і то імпозантніша споруда.

Київ


Відень


   
Re: Мечеті Німеччини  ;o

Я особисто працював на будові трьох з них))
Деякі—в архітектурному плані цікаві і прикольні—— в одній ті всі зали розписував відомий турецький художник—— реально пензликом невеличким дорогими фарбами з маленьких тубів—— декілька місяців часу розмальовував тією арабською вяззю.
А деякі——
Звичайне підвальне приміщення під массивом будинків—гетто.Час намазу—— десь сотня чоловіків заходить туди і молиться.
Якщо не помиляюся є різні течіі там—— і дехто вважає ті офіційні мечеті некошерними так сказати))
   
Re: Мечеті Німеччини  ;o

По всій Зах.Європі так. Ісламізація та повзуче захоплення. В Швеції он почали видавати дозволи на скавчання з мінаретів...Один бувший муслім каже - шо ви робити? Крик з мінарету - то підтвердження того, шо на цій території панує іслам. І зівуть вони "вірних" в мечеть, шоб розказати про "невірних" і як з ними боротися. А шведські політики в кущі - "в нас свобода релігії"...
   
Re: Мечеті Німеччини  ;o

А ще знайомий мого колеги——відомий в минулому боксер в Кьольні.
Зараз не менш відомий проповідник ісламу——влаштовує час від часу проповіді на вулицях.
   
Re: Мечеті Німеччини  ;o

Там де мечеть- то мусульманська земля довічно. Наявність тимчасовоі держави Німетчина не є перешкодою.
Тому і не дозволяють австрійці будувати мечеті. В випадку Відня відкривався як культурний центр на намитому острові серед дач. Саудити вибивали мечеть десятки років. Інвнстували сотні мільонів євро в Відень за 25метровий менарет.

Але виділити підсобку на заводі для молитви і австрійці і німці можуть. А те що кімната називається мечеть то то таке. І кружочок можна намалювати.

До слова українці мають грекокатолицьку церкву в межах Рінгу. Тобто у внутрішньому місті. І офіційно україців в Відні 6тис. проти 115 тис турків не рахуючи тисяч 50тисяч косовар і боснійців і ще магріб і іранці і тд і тп а  ще купи дипломатів.
 Крім українців у внутрішньому місті лише греки мають Можу помилятися але на очі не попадалися церкви вірян з інших краін. Кацапи точно за межами Рінгу.

Писи. Хто не знає внутрішнє місто то як у Львові від  прСвободи до Підвальноі.


   
Re: Мечеті Німеччини  ;o

По всій Зах.Європі так. Ісламізація та повзуче захоплення. В Швеції он почали видавати дозволи на скавчання з мінаретів...Один бувший муслім каже - шо ви робити? Крик з мінарету - то підтвердження того, шо на цій території панує іслам. І зівуть вони "вірних" в мечеть, шоб розказати про "невірних" і як з ними боротися. А шведські політики в кущі - "в нас свобода релігії"...
Селтік і скільки в Стокгольмі мечетей з мінаретом?
Пару раз був жодноі не бачив.
Те що вони кімнати для молитв мечетями називають то пусте.
Киів більш толєрантний ніж Відень по факту. Хоча до анексіі Криму ще можна було казати що в межах України є територія з давньою історією ісламу. Тепер під час окупаціі ситуація подібна до австрійськоі але мечеть в Києві киян так не муляє як віденців. По крайній мірі не зробили мечеть на Трухановому острові...
   
Re: Мечеті Німеччини  ;o

Исламизация наползает по всей европе,к сожалению.
Уже поздно дергаться,ничего не сделаешь.В Бельгии уже и партия исламская появилась
   
Re: Мечеті Німеччини  ;o

Исламизация наползает по всей европе,к сожалению.
Уже поздно дергаться,ничего не сделаешь.В Бельгии уже и партия исламская появилась
Крім Сен Дені ніде не вічував дискомфорту.
І скорше то було не від муслімів а просто загорівші люди тицяли стволами з тонованого 605 в бік моєі машини.

Чечени мають діаспору в Відні і Граці тисяч 10-15. Минулого зими дістали ракетніцу щоб пальнути на весілля то ВЄГА іх повязала за пару хвилин а потім чморила в обізянніку три доби.
Як чечени пострілюють в небо на весіллях далі на схід не потрібно нагадувати. І не з ракєтніц а мінімум АК.
Те що загорівших людей більшає немає суперечки. Але ще півтора роки тому фронтекс не мав бази на виіхавших з меж ЄС!!! Тобто громадяни іхали до ІД та назад і ніхто того не контролював. Тепер так не є.
   
Re: Мечеті Німеччини  ;o

Болукашам подобається!
   
Re: Мечеті Німеччини  ;o

https://twitter.com/view/status/999361158841819137А що 30 років потому там не було жодної мечеті? Вірю, що у Східній частині і не було.
Правда, зараз вже і туди поступово перебираються.

 :facepalm1:

Какой-то дятел нарыл тупую картинку, а Задармасбрехавши рада стараться и тиражирует эту тупую хрень по сети.

Теперь по сути.
Где-то в начале 60-х турки (турецкие рабочие) начали иммигрировать в Западную Германию.
Где-то с начала 70-х пошло воссоединение семей. И, понятно, что примерно в это же время начали строиться и мечети.
Так что 30 лет назад в Западной Германии точно были мечети.

На сегодняшний день в Германии примерно 82 миллиона жителей. Или даже 82,5 миллиона.
Мусульман чуть более 4,5 миллионов. https://de.statista.com/statistik/daten/studie/76744/umfrage/anzahl-der-muslime-in-deutschland-nach-glaubensrichtung/

Если приплюсовать сюда миллион сирийских беженцев, или чего мелочиться - пусть будет два миллиона,
то общее количество мусульман не очень критично для общей картины.

Решил посмотреть статистику - сколько же всего мечетей в Германии на самом деле.
И нарыл вот такую любопытную табличку:



https://de.statista.com/statistik/daten/studie/36948/umfrage/anzahl-der-moscheen-und-kirchen-in-deutschland/

Табличка называется "Количество мечетей и кирх в Германии". Там, надеюсь, все ясно и без перевода.
Итак, что же там на самом деле?
На самом деле в Германии всего лишь 143 классические мечети. Вместе с остальными чуть более 2,8 тысяч.
Легко посчитать сколько мусульман приходится на одну мечеть. Примерно более полторы тысячи на одну мечеть.


пы.сы. Так что - если взять, например, спичечный коробок и на одной его стороне поставить шариковой ручкой или карандашом 143 точки, то эти точки полностью закроют эту сторону. Мне так кажется.
А уж если выложить всё вместо точек двухкопеечными монетками, то и коробка не будет видно.
Одним словом - пилите, Шура, пилите.
   
Re: Мечеті Німеччини  ;o

Ну як можна бути настільки йобнутими?

Може варто головою таки думати?
   
Re: Мечеті Німеччини  ;o

Ну як можна бути настільки йобнутими?

Може варто головою таки думати?

Ты требуешь от Задармасбрехавши невозможного  :weep:
   
Re: Мечеті Німеччини  ;o

Болукашам подобається!

Ну що ти знаєш про Кохання...
   
Re: Мечеті Німеччини  ;o
den

У " ісламізованій Франціі" мусульман всього 6%
   
Re: Мечеті Німеччини  ;o

:facepalm1:

Какой-то дятел нарыл тупую картинку, а Задармасбрехавши рада стараться и тиражирует эту тупую хрень по сети.

Теперь по сути.
Где-то в начале 60-х турки (турецкие рабочие) начали иммигрировать в Западную Германию.
Где-то с начала 70-х пошло воссоединение семей. И, понятно, что примерно в это же время начали строиться и мечети.
Так что 30 лет назад в Западной Германии точно были мечети.

На сегодняшний день в Германии примерно 82 миллиона жителей. Или даже 82,5 миллиона.
Мусульман чуть более 4,5 миллионов. https://de.statista.com/statistik/daten/studie/76744/umfrage/anzahl-der-muslime-in-deutschland-nach-glaubensrichtung/

Если приплюсовать сюда миллион сирийских беженцев, или чего мелочиться - пусть будет два миллиона,
то общее количество мусульман не очень критично для общей картины.

Решил посмотреть статистику - сколько же всего мечетей в Германии на самом деле.
И нарыл вот такую любопытную табличку:


Показати зображення...
https://de.statista.com/statistik/daten/studie/36948/umfrage/anzahl-der-moscheen-und-kirchen-in-deutschland/

Табличка называется "Количество мечетей и кирх в Германии". Там, надеюсь, все ясно и без перевода.
Итак, что же там на самом деле?
На самом деле в Германии всего лишь 143 классические мечети. Вместе с остальными чуть более 2,8 тысяч.
Легко посчитать сколько мусульман приходится на одну мечеть. Примерно более полторы тысячи на одну мечеть.


пы.сы. Так что - если взять, например, спичечный коробок и на одной его стороне поставить шариковой ручкой или карандашом 143 точки, то эти точки полностью закроют эту сторону. Мне так кажется.
А уж если выложить всё вместо точек двухкопеечными монетками, то и коробка не будет видно.
Одним словом - пилите, Шура, пилите.

Порівнювати кількість мечетів і костьолів в Німеччині чи Швеції - то дурне. Ви були в шведській церкві в неділю? Я був - там півтора пенсіонера, а на великі свята повно місця, теж не аншлаг. А повз мечеть я з роботи роверую. То по пятницям хоч іншою дорогою їдь - повно мухамедів коло будівлі, ше й мабуть в декілька змін....
   
Re: Мечеті Німеччини  ;o

Селтік і скільки в Стокгольмі мечетей з мінаретом?
Пару раз був жодноі не бачив.
Те що вони кімнати для молитв мечетями називають то пусте.
Киів більш толєрантний ніж Відень по факту. Хоча до анексіі Криму ще можна було казати що в межах України є територія з давньою історією ісламу. Тепер під час окупаціі ситуація подібна до австрійськоі але мечеть в Києві киян так не муляє як віденців. По крайній мірі не зробили мечеть на Трухановому острові...

В Стокгольмі 5-6 офіційних мечетей, а "підвальних" десятки. В центрі міста є з мінаретом. На Södermalm.



Останнє редагування: 24 травня 2018 18:58:24 від celtic
   
Re: Мечеті Німеччини  ;o

За 20 років нарешті випадково побачив мечеть в Німеччині.
Якась невеличка будівля з німецьким прапором.
Поцікавився  - а то мечеть...

Отака херня, істерички...
   
Re: Мечеті Німеччини  ;o

Я особисто тільки за останніх років 5 приймав участь у побудові трьох мечетей.
Це не рахуючи найбільшоі в Кьольні мечеті яку ніяк не могли відкрити багато років.
Я в Кьольні знаю штук 5 мечетей. Це не рахуючи тих підвальних))
пс.Є відео таке яким оперують німецькі нацики —— там на основі демографічних досліджень доказано практично що через 30—50 років Німеччина буде ісламською державою.
Мій знайомий— прихильник АФД( чи як вона там називається та нова права партія)——декілька разів на рік ходить на мітинги тієі партіі і зазначає що з кожним роком кількість людей на мітингах все менше.
пс. Особисто я не дуже переймаюся загрозою ісламізаціі.
   
Re: Мечеті Німеччини  ;o

Я особисто тільки за останніх років 5 приймав участь у побудові трьох мечетей.
Це не рахуючи найбільшоі в Кьольні мечеті яку ніяк не могли відкрити багато років.
Я в Кьольні знаю штук 5 мечетей. Це не рахуючи тих підвальних))
пс.Є відео таке яким оперують німецькі нацики —— там на основі демографічних досліджень доказано практично що через 30—50 років Німеччина буде ісламською державою.
Мій знайомий— прихильник АФД( чи як вона там називається та нова права партія)——декілька разів на рік ходить на мітинги тієі партіі і зазначає що з кожним роком кількість людей на мітингах все менше.
пс. Особисто я не дуже переймаюся загрозою ісламізаціі.

Тупий фейк...
   
Re: Мечеті Німеччини  ;o

Тупий фейк...

Тупий фейк—— це ти))
А я відповідаю за своі слова)))

















   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія