Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мрія ФУПа здійснилася :)

Re: Мрія ФУПа здійснилася :)
Geo

Думаєш він партійний це городо?

Скоріше схожий на просто неадекватний.

До чого тут він? Я пояснюю, що таке "мрія ФУПу", якщо людина ДОСІ не в курсі. :)
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

Цитата:

"Водночас, що буде з призовом, якщо війна триватиме довго, і потрібно буде повністю змінювати тих, хто воює від початку повномасштабного вторгнення, наразі невідомо. 

Поки діє воєнний стан, всі люди, яких призвали, служитимуть і далі."

 (tu)  :lol:


А чому ж ти далі не цитуєш?  :punish:


Цитата...

Це досвідчені бійці, і буде неправильно на їхнє місце набирати тих, у кого немає досвіду.

Щодо відпочинку – передбачене виведення підрозділів першої лінії, відведення їх на реабілітацію та відновлення.


   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

чесна не представляю солдата за 50
ну разве там водилы и тп
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

нуращве там водиоы и тп

 8-:

Знову напився?  :punish:
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

ага я в 18 должен был за себя отца послать?

тогда я точно семит

ну, коли Вам було 18, то була не армія, а повне разпіздяйство - загнати вазелін в кулаки, або наєбєнітся в сраку на сільській діскотеці і побитися з селюками, щось сnиздити і продати, наприклад здоровенний брезентовий намет

а зараз мова про війну і студенти нехай вчаться, ходять в фітнес клуби і ресторани, в країни має бути потенціал,

бо баби, нажаль, ще не нарожають, як у кацапів. У кацапів насправді баби теж не нарожають, окрім таджикських баб, але кацапи про це не знають

то ж як треба буде, то мусимо ми з Вами йти, тут без варіантів
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)
Geo

А чому ж ти далі не цитуєш?  :punish:


Цитата...

Це досвідчені бійці, і буде неправильно на їхнє місце набирати тих, у кого немає досвіду.
Щодо відпочинку – передбачене виведення підрозділів першої лінії, відведення їх на реабілітацію та відновлення.

Ты охуела, тварь юльковская, крыса русскомирнач обосранная, мне постоянно подзатыльники давать, гнида дидусевая? Или Бога за бороду схватил, говно подьюбочное?
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

Ты охуела, тварь юльковская, крыса русскомирнач обосранная, мне постоянно подзатыльники давать, гнида дидусевая? Или Бога за бороду схватил, говно подьюбочное?

 :dopovid:
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

Ты охуела, тварь юльковская, крыса русскомирнач обосранная, мне постоянно подзатыльники давать, гнида дидусевая? Или Бога за бороду схватил, говно подьюбочное?
Він того не вартий. Реально не вартий того щоб ти нервував.

Лівандович написав як все відбувається, чисто формально. Відпочинок це не 30 км від фронту, відпочинок це реально тил за сотню км. А там 2 км відвели і формально не передова.

Він кинувся на амбразуру як матрос, той що закрив собою кулиметне гніздо, правда сам подвиг вигадка, нереально то все.
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

:dopovid:
:dopovid: 

За провокацію срачу.
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)
Geo

:dopovid:

да хоть десять доповидей, пидар ты гнилой.
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

:dopovid: 

За провокацію срачу.

За провокацію срачу.

 :dopovid:
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

Цитата: DiDUS link=topic=1127086.msg26728371
:dopovid:
[/quote
Ви совісті не маєте навіть на копійку.
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

ужін кріптоінвєстора  :laugh:

   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

молодь не можна !
стране нужны эти специалисты :
денна форма навчання, все как надо  :laugh:

   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

молодь не можна !
стране нужны эти специалисты :
денна форма навчання, все как надо  :laugh:

https://t.me/novostiniko/24714
;o  у Поплавського жнива

Перший семестр БЕЗКОШТОВНО
Помісячна оплата :weep:

 Закордонне стажування :-)o


Барбер Грумер
  :weep:

Останнє редагування: 17 серпня 2022 13:56:00 від DFMB
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

стране нужны эти специалисты :

спеціалісти так собі, тим більше на онлайн освіті
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

це коли старі баняки мріють відправити всю молодь на війну, бо банякам повітряні тривоги набридли

це маніпуляція пане Мур.

якщо хто таке і каже, то його особисті думки, чи проблеми,
 а не всього колективного фупу.

 автор якби намікає, ах ви ж такі, на ноуті дома в теплі строчите, в кроваткі спите,  а я тут...
в принципі автор правий
але

є не одне і не маленьке але.
ми тут теж сука не всі на пенсії сидимо, і чекаємо коли ж нам гео перемогу принесе
і впевенений 99% ФУПчеків допомагають армії, хтось більше хтось менше, за можливості
чому їхній внесок вважається ніхуя?
чи якщо про це не говорити на загал то апріорі ти ніхуя не робиш?

добре,
я тут недавно звіт для засновників робив.
 вкладка в мене з'явилась армія.
і сума
на зараз за півроку
489235,58

і тут питання навіть не в сумі, вона для когось покажеться заоблачною, а для когось вагон солі.
питання  в оперативності праці, виконаннь завдань, прохань ітд
без бюрократичної  машини

краще мені бути в окопі?
можливо.
  захисники сказали нє, нє
ти нам там потрібен.

і на останок, мені ще ні один захисник, навіть дуже далеко на натякав на якісь претензції, що він там, а я НЕ ТАМ.
чомусь.

P.S. і так. Гео, це пост написаний з ноуту.
 
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

ну, коли Вам було 18, то була не армія, а повне разпіздяйство - загнати вазелін в кулаки, або наєбєнітся в сраку на сільській діскотеці і побитися з селюками, щось сnиздити і продати, наприклад здоровенний брезентовий намет

а зараз мова про війну і студенти нехай вчаться, ходять в фітнес клуби і ресторани, в країни має бути потенціал,

бо баби, нажаль, ще не нарожають, як у кацапів. У кацапів насправді баби теж не нарожають, окрім таджикських баб, але кацапи про це не знають

то ж як треба буде, то мусимо ми з Вами йти, тут без варіантів
где я был была что ни на есть настоящая армич
сейчас может Азов так готовили

так что мимо

а где насколько знаю был Гео, там был вообще полныц треш в плане подготовки

тебе лучше и не щеать про эти нагрузки
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)
Ale

От таке враження й складається, на жаль.
Сенсу я не розумію. Ми ж не кацапи, котрі бояться залучити Москву до спєцопєрацеі.
Середньостатистични й мешканець столиці, нмд, має краще здоров'я і рівень інтелектуального розвитку, ніж пересічний житель селища на пару тисяч людей.
Не хочуть псувати мешканцям столиці мирне життя), кого не схопиш - чи сват чи брат чи з податкової чи депутат, простіше по селах збирати(
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

Не хочуть псувати мешканцям столиці мирне життя), кого не схопиш - чи сват чи брат чи з податкової чи депутат, простіше по селах збирати(

это да
низкий уклин украинским селянам
но не все так херово
знаю молодых добровольцев с Киева и др сити
но дохерища и уклонистов типа кварталивцив :laugh:
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

це маніпуляція пане Мур.

якщо хто таке і каже, то його особисті думки, чи проблеми,
 а не всього колективного фупу.

Але не існує і колективного ФУПу, пане Город.

Я неглибоко вставив Еріху Маріє саме про певну когорту старих баняків, їх тут є чимало.

Жодних маніпуляцій, жодних задніх думок (і передніх теж)
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

Але не існує і колективного ФУПу, пане Город.

Я неглибоко вставив Еріху Маріє саме про певну когорту старих баняків, їх тут є чимало.

Жодних маніпуляцій, жодних задніх думок (і передніх теж)

тема називається - Мрія ФУПа здійснилася.

   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

да хоть даже в тылу
но пусть послужат год
а бомбы  и до кропивницкого долетают
Ну что происходит в Канатово я уж точно знаю  :D
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

Ви зараз спочатку попадіть у ЗСУ.  [ua]

Мені дзвонила подруга то її розповідь:
С мужем почти разводимся. Просили не торопиться  т к идёт воевать. Его призвали повесткой(33 года мужу).
Военкомат дал на выбор кем хочет служить, выбрал - медиком. Отвезли в учебной центр по мед специальности. Через время сказал  - мне не нравится, я не хочу. Отправили ДОМОЙ!
И , он был не один кто домой поехал.
 
  Ось так шановні! Оце - доля!

 
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

где я был была что ни на есть настоящая армич
сейчас может Азов так готовили

так что мимо

а где насколько знаю был Гео, там был вообще полныц треш в плане подготовки

тебе лучше и не щеать про эти нагрузки

О! Почалося міряння, корнішонами ! Це в принципі, звичайне діло, якщо б ти мірявся своїм корнішоном, але ти міряєшся чужим.

Це вже щось нове...

Але я казав взагалі про  інше, про стратегічне, про розвиток держави. Ти не зрозумів мою думку.
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

А чому ж ти далі не цитуєш?  :punish:


Цитата...

Це досвідчені бійці, і буде неправильно на їхнє місце набирати тих, у кого немає досвіду.
Щодо відпочинку – передбачене виведення підрозділів першої лінії, відведення їх на реабілітацію та відновлення.
дибілоід ,так чого ж ти далі не доцитував?
Але загалом такого поняття, як відпочинок, зараз немає, – пояснив Костенко
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

Мені дзвонила подруга то її розповідь:
С мужем почти разводимся. Просили не торопиться  т к идёт воевать. Его призвали повесткой(33 года мужу).
Военкомат дал на выбор кем хочет служить, выбрал - медиком. Отвезли в учебной центр по мед специальности. Через время сказал  - мне не нравится, я не хочу. Отправили ДОМОЙ!
И , он был не один кто домой поехал.
 
  Ось так шановні! Оце - доля!
Скажите подруге шо ее муж ей написдел наврал, в учебку он мог попасть только через приказ о мобилизации. И хрен кто бы обратно его уволил
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

тема називається - Мрія ФУПа здійснилася.

Значить пан Гео помиляеться. У мене з підступним Дідусем не може бути жодних спільних мрій.
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

Скажите подруге шо ее муж ей написдел наврал, в учебку он мог попасть только через приказ о мобилизации. И хрен кто бы обратно его уволил
та да,бред якійсь
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

Ну что происходит в Канатово я уж точно знаю  :D

как говорит веточный персонаж
пане полковнику кому как ни вам знать за кропивницкий :rotate:

да и гражанских сейчас гибнет не меньше армейских
но служба это все таки школа ответственности, негражланские нагрузки  ( да пусть хотя бы подежурят на кпп с трех ночи) и тп
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)
Ale

Мені дзвонила подруга то її розповідь:
С мужем почти разводимся. Просили не торопиться  т к идёт воевать. Его призвали повесткой(33 года мужу).
Военкомат дал на выбор кем хочет служить, выбрал - медиком. Отвезли в учебной центр по мед специальности. Через время сказал  - мне не нравится, я не хочу. Отправили ДОМОЙ!
И , он был не один кто домой поехал.
 
  Ось так шановні! Оце - доля!
Це піздьож чистої води, від вибору ким хочеш служити до - хочу воюю хочу ні, все ж таки соцмережі для бабів треба прикрити)
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

как говорит веточный персонаж
пане полковнику кому как ни вам знать за кропивницкий :rotate:

да и гражанских сейчас гибнет не меньше армейских
но служба это все таки школа ответственности, негражланские нагрузки  ( да пусть хотя бы подежурят на кпп с трех ночи) и тп
Гражданский может сесть в машинку и уепать в красивые горы, а вот военному с этим сложней  :D
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

я вообще не знаю методы призыва
толпы молодых здоровых пацанов в фитнесклуьах и ресторанах

причем реальнл атлетического сложения
реально по Києву шаряться натовпи 20+30+ чоловіків
а з моїх друзвів 40+ половина з 3ма дітьми виїхала, інаша - в ЗСУ, перважно на Сході, безвідносно до ВУС і тпд
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

реально по Києву шаряться натовпи 20+30+ чоловіків
а з моїх друзвів 40+ половина з 3ма дітьми виїхала, інаша - в ЗСУ, перважно на Сході, безвідносно до ВУС і тпд
9

призыв должен быть справедливым и равным
в первых рядах элита

во вторых допустим всеообщая воинская повинномть с 20 до 28
это значит и сын мера и сын тракториста
могут быть вариации, можно изучить опыт британии  второй мировой и сша времен вьетнаиа 2 мировой
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

спеціалісти так собі, тим більше на онлайн освіті

так денна форма навчання ж
що ще треба  :laugh:
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

британский летчик тяжелой авиауии во времена второц мировой долден был совершить  100 боевых вылета, после чего уходил на дембель
все честно
будь ты летчик из пролетариев ливерпуля, или летчиком   с поместьем на  севере от лондона
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

Давайте скажемо прямо - скільки б ви не задонатили на ЗСУ, і яким би не були волонтером - ви всеодно не рівні тим що воюють в зсу на передку і по великому рахунку таким чином відкупаєтесь від ризику та відкупаєте свою совість.
Кожен думає собі так - зараз помре хтось інший а я ні.
Тому мобілізовувати треба насильно. Оскільки по замовчуванню ніхто не хоче воювати. Лише опинившись у війську людина втягується в це діло.

Останнє редагування: 17 серпня 2022 14:45:36 від Serge_D
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

мур ТИ строїш з себе дохера хорошого й доброго й великодушного. Так не буває. Не на війну але просто відслужити мають усі в наш час.
хай вибачає молодь але на її вік прийшлась війна і про які б***ь фітьнес клуби ти говориш?.

18річний хлопець збив іглами шось там дохера літаків і отримав героя... а інші значить у фітнес клубах.
Майбутнє молоді може бути не майбутнім а "Будущім с хуйло"

Останнє редагування: 17 серпня 2022 14:54:26 від Serge_D
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

Мені дзвонила подруга то її розповідь:
С мужем почти разводимся. Просили не торопиться  т к идёт воевать. Его призвали повесткой(33 года мужу).
Военкомат дал на выбор кем хочет служить, выбрал - медиком. Отвезли в учебной центр по мед специальности. Через время сказал  - мне не нравится, я не хочу. Отправили ДОМОЙ!
И , он был не один кто домой поехал.
 
  Ось так шановні! Оце - доля!
вам наврали, никто там ничего на выбор не дает и домой никого не отправляют. медкомиссия признает годным и дальше вперед в лавы ЗСУ, на усмотрение военкома

не ну если он санитаром когда-то где-то был может на медика и отправят поучится если в таких кадрах будет надобность
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

мур ТИ строїш з себе дохера хорошого й доброго й великодушного.

Я не строю, я таким і є.

Озвучив власну думку, що молодь треба берегти.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія