Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В Висконсине опять трагедия.

Re: В Висконсине опять трагедия.

і як ти міг відіслати туди свою доньку?

Копоть-сажу смыл под душем
Съел холодного язя
И инструкцию послушал — Что там можно, что нельзя.
   
Re: В Висконсине опять трагедия.

і як ти міг відіслати туди свою доньку?

Всі настоящі патріоти такі
авіатор - доньку в США, хай її там трохи спортят
Графін - сина в Канаду
   
Re: В Висконсине опять трагедия.

і як ти міг відіслати туди свою доньку?

Вот я благодаря её путешествию и узнал много такого, о чём не принято сильно распространяться и чего не знаете вы.
Средний американец ПАШЕТ в разы больше, чем средний козаченько. В Украине вообще рай для бездельников. А в Америке с такой работой будешь не по турциям ездить, а жить в коробке от холодильника.
Америка - страна возможностей для пахарей-трудоголиков. Но если всё время пахать, то когда жить?

Дочкина училка в школе, кроме своего испанского, вела ещё физкультуру и театральный кружок. А приехав домой, садилась на трактор и пахала свои 0,5 кв.мили фермы, кормила стадо коров и кроликов, косила траву...
Украинские учителя ахерели бы от тех "возможностей". У них ставка в школе 18 часов в неделю плюс собирание бабла на каждый чих. Коммунизм прям. Ни хера не делаешь и всё имеешь.
   
Re: В Висконсине опять трагедия.

Всі настоящі патріоти такі
авіатор - доньку в США, хай її там трохи спортят
Графін - сина в Канаду

Прошу не сравнивать дочку Авиатора с сыном Графина. Дочка сама заработала право там учиться, а Госдеп это всё (включая самолёты) оплатил и по окончании программы сказал спасибо. Ещё и стипендию отстёгивал. (P)
   
Re: В Висконсине опять трагедия.

В Украине вообще рай для бездельников. А в Америке с такой работой будешь не по турциям ездить, а жить в коробке от холодильника.
Америка - страна возможностей для пахарей-трудоголиков.
(tu) В Європі те саме. Достаток на деревах не росте, його треба заробити.
   
Re: В Висконсине опять трагедия.

Вот я благодаря её путешествию и узнал много такого, о чём не принято сильно распространяться и чего не знаете вы.
Средний американец ПАШЕТ в разы больше, чем средний козаченько. В Украине вообще рай для бездельников. А в Америке с такой работой будешь не по турциям ездить, а жить в коробке от холодильника.
Америка - страна возможностей для пахарей-трудоголиков. Но если всё время пахать, то когда жить?

Дочкина училка в школе, кроме своего испанского, вела ещё физкультуру и театральный кружок. А приехав домой, садилась на трактор и пахала свои 0,5 кв.мили фермы, кормила стадо коров и кроликов, косила траву...
Украинские учителя ахерели бы от тех "возможностей". У них ставка в школе 18 часов в неделю плюс собирание бабла на каждый чих. Коммунизм прям. Ни хера не делаешь и всё имеешь.

 :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
 :weep:  :weep:  :weep:  :weep:  :weep:
   
Re: В Висконсине опять трагедия.

(tu) В Європі те саме. Достаток на деревах не росте, його треба заробити.

Оччень многие козаченьки отрезвели бы насчёт "эвропэйского выбора", если бы реально его вкусили. Соббссно, частично уже вкушают через тарифы на коммуналку. Но это далеко не всё.

А мне в Нэньке нравилось на держслужбе. Пришёл на работу, включил сервера и иди с девами общаться, чаёк пить.. Потом пошуршал на ебайке, баблишка поднял, сходил на обед, тут и рабочий день закончился. Потушил сервера и идёшь домой отдохнувший.  :laugh:
   
Re: В Висконсине опять трагедия.

Оччень многие козаченьки отрезвели бы насчёт "эвропэйского выбора", если бы реально его вкусили. Соббссно, частично уже вкушают через тарифы на коммуналку. Но это далеко не всё.

А мне в Нэньке нравилось на держслужбе. Пришёл на работу, включил сервера и иди с девами общаться, чаёк пить.. Потом пошуршал на ебайке, баблишка поднял, сходил на обед, тут и рабочий день закончился. Потушил сервера и идёшь домой отдохнувший.  :laugh:

T.e ти і графін - друг на друга не похожі як два лаптя с одной кожі

Тому чого не цілуєтесь друг з другом?
   
Re: В Висконсине опять трагедия.

Оччень многие козаченьки отрезвели бы насчёт "эвропэйского выбора", если бы реально его вкусили. Соббссно, частично уже вкушают через тарифы на коммуналку. Но это далеко не всё.

А мне в Нэньке нравилось на держслужбе. Пришёл на работу, включил сервера и иди с девами общаться, чаёк пить.. Потом пошуршал на ебайке, баблишка поднял, сходил на обед, тут и рабочий день закончился. Потушил сервера и идёшь домой отдохнувший.  :laugh:

трохи згустив краски як кажуть але в цілому так, вірно

середній амер работяга чи середньої ланки менеджер це електровіник в порівнянні з аналогічними в Європі і ракета в порівнянні зі східною Європою

патогонна система працює, щоправда її трохи роблять людянішою і простішою, просто міленіялз виявилися реально тупими і низькопродуктивними, доводиться підлаштовуватися під них
   
Re: В Висконсине опять трагедия.

трохи згустив краски як кажуть але в цілому так, вірно

середній амер работяга чи середньої ланки менеджер це електровіник в порівнянні з аналогічними в Європі і ракета в порівнянні зі східною Європою

патогонна система працює, щоправда її трохи роблять людянішою і простішою, просто міленіялз виявилися реально тупими і низькопродуктивними, доводиться підлаштовуватися під них

Бачиш, шо Байден робить?
Правда, за рахунок жителів других країн Землі
Борг США росте і росте
А віддавати його ніхто не збирається
Авіатор і графін це вкурили
   
Re: В Висконсине опять трагедия.

в Штатах великі проблеми з драгс і антидепресантами і злочинами зробленими під їх впливом.

а как влияют антидепрессанты?
   
Re: В Висконсине опять трагедия.

никто не пишет, что за рулем был черный. если бы не эта ветка, я бы не узнал... задрали . политкорректные питарасы...
   
Re: В Висконсине опять трагедия.

T.e ти і графін - друг на друга не похожі як два лаптя с одной кожі

Тому чого не цілуєтесь друг з другом?

Ну... Я открытый помиркованый ватник, а Графин - упоротый ватник, но тщательно скрывающий своё истинное ватное нутро, чтобы "ребята" его не асудили.  :laugh:
   
Re: В Висконсине опять трагедия.

Ну... Я открытый помиркованый ватник, а Графин - упоротый ватник, но тщательно скрывающий своё истинное ватное нутро, чтобы "ребята" его не асудили.  :laugh:

OK.
   
Re: В Висконсине опять трагедия.

а как влияют антидепрессанты?
в антидепресантів є побічні ефекти на кшталт агресії, люті, суїцідальних думок. тому підбирати їх треба дуже ретельно, слідкувати за станами, змінювати.
ота жінка українського піаніста, що вбила двох своїх маленьких доньок в штатах, зробила це під побічною дією антидепресантів.
   
Re: В Висконсине опять трагедия.

в антидепресантів є побічні ефекти на кшталт агресії, люті, суїцідальних думок. тому підбирати їх треба дуже ретельно, слідкувати за станами, змінювати.
ота жінка українського піаніста, що вбила двох своїх маленьких доньок в штатах, зробила це під побічною дією антидепресантів.

Это ключевой момент. Дома была бы спокойна, как удафф. Не заплатила коммуналку - уже на душе легче, что не только тебя, но и ты их.  :laugh:
   
Re: В Висконсине опять трагедия.

в антидепресантів є побічні ефекти на кшталт агресії, люті, суїцідальних думок. тому підбирати їх треба дуже ретельно, слідкувати за станами, змінювати.
ота жінка українського піаніста, що вбила двох своїх маленьких доньок в штатах, зробила це під побічною дією антидепресантів.

а разве это не прямая задача этих лекарств избавить от агрессии и прочего?

какая же это побочка?
   
Re: В Висконсине опять трагедия.

никто не пишет, что за рулем был черный. если бы не эта ветка, я бы не узнал... задрали . политкорректные питарасы...
чёрный судимый.
окажется что был hate crime. и вообще атака на белых.

если бы респы не были такими тупыми могли бы раскрутить.

но там по ходу уже федералы вмешались
   
Re: В Висконсине опять трагедия.

Є натуральні антидепресанти, без (або майже без) побічних ефектів.

-Вітамін Д, виробляється шкірою на сонці або в солярії. Взимку дефіцит. Дієта - риба, яйця, печінка, молочні продукти, пігулки.
-Фізична активність - піша хода та інше
-низьковуглеводна дієта (палео, Кето, Дюкана та інші) - покращують метаболізм та настрій вже через тиждень або два.
-Мінерали, вітаміни, цинк, селен, йод, калій, натрій, магній - повноцінне харчування (м'ясо, риба, овочі).
-Багато та добре спати
-Уникати стресів
   
Re: В Висконсине опять трагедия.

Это ключевой момент. Дома была бы спокойна, как удафф. Не заплатила коммуналку - уже на душе легче, что не только тебя, но и ты их.  :laugh:
ні, вона була балериною і мала психологічні проблеми з 18 років. в штатах виявилася професіонально неспроможною, плюс ще чоловік пішов від неї.
   
Re: В Висконсине опять трагедия.

чёрный судимый.
окажется что был hate crime. и вообще атака на белых.

если бы респы не были такими тупыми могли бы раскрутить.

но там по ходу уже федералы вмешались

мотивы пока неизвестны. может быть реакция на оправдание Кайла Риттенхауза. Вакеша очень консервативный район. Рэппер решил отомстить. вот образец его творчества. поет фак дональд трамп и фак полицию (пигс)

   
Re: В Висконсине опять трагедия.

а разве это не прямая задача этих лекарств избавить от агрессии и прочего?

какая же это побочка?
дуже по-різному впливають на психіку, причому один препарат на різних людей діє по-різному. це ж втручання в біохімічні процеси в мозку, там по визначенню не може все бути однозначно.
   
Re: В Висконсине опять трагедия.

Оччень многие козаченьки отрезвели бы насчёт "эвропэйского выбора".
Ніт
Не працює.
Локація германська європа:

Турист взагалі мимо
Заробітчани на безвізах воєвудських візах і інших способах перекантуватися теж з розумінням туриста.

Тому що  не платять що платить місцевий. Не має правда і доступу до соцвиплат але 10-15євро без податків в кишеню має.
Начорно але пох.

В іншому житті не розбирається взагалі.
Платить 200є койкомісце
50є проізний на місяць
Ціна корм в суперах +/- як в Уа

Авто в Украіні відповідно поборів страхівок тут немає.
Виплати по медичній страхівці тут 0.
Собак телевізорів іншоі хренотені платити не потрібно.
Комуналка теж в тумані. Чули що дорого але 200є за койку 400є за кімнату все покриває.
Фонди ремонтів збір муніципальний знову страхівки? Про що мова???))

Взамін
За півроку (3м+3м безвізу) 200кіло грн привезе.

В макітрі:
Австрія багата краіна
Пиво олія дешевше.
Канцлер все дає (той стереотип переносу практик життя совок-ринок найбільший тупняк)

Відповідно з останьоі тези -  Ненька гівно

Не рівень негра що розкащує в свою африку що продукти в холодидьник дух кладе але дуже подібно.

Зароблене начорно кеш в кишеню.
Всі навколішні сервіси дає уряд (типу яж не оплачую)

Для розуміння потрібно років 10
Знімати окреме житло достатнього розміру
Авто
Медицина
Мати час вникати в нюанси.
....
Так що ніт.
Антіки
   
Re: В Висконсине опять трагедия.

Так що ніт.
Антіки
:laugh:  (tu)
   
Re: В Висконсине опять трагедия.

мотивы пока неизвестны. может быть реакция на оправдание Кайла Риттенхауза. Вакеша очень консервативный район. Рэппер решил отомстить. вот образец его творчества. поет фак дональд трамп и фак полицию (пигс)

https://twitter.com/view/status/1462636218198282242

"мотивы пока неизвестны. может быть реакция на оправдание Кайла Риттенхауза."
скорее всего.
расовой гражданки не избежать в перспективе...
   
Re: В Висконсине опять трагедия.

5 человек убито и 40 ранено. ниггер с дредами судимый.

а демократы будут рассказывать про ган контрол для белых.

я бы этих ган контрольщиков под пикапчик ниггера отослал.
   
Re: В Висконсине опять трагедия.

пишуть нєгр з дредами. хоча хизи

И нафига неграм это делать? У них же сейчас всё в шоколаде

   
Re: В Висконсине опять трагедия.

Я хоть и сам чуть-чуть расист, и считаю что негры должны за рулем комбайна убирать тростник, а не торговать герычем, но я исхожу из логики - нафига неграм вот так "чудить"?
Может быть это несчастный случай?
Ну может просто обдолбанный?
   
Re: В Висконсине опять трагедия.

5 человек убито и 40 ранено. ниггер с дредами судимый.

а демократы будут рассказывать про ган контрол для белых.

я бы этих ган контрольщиков под пикапчик ниггера отослал.

По-перше, мало хто візьме вогнепальну зброю на різдвяний парад. А по-друге, ну, припустимо, навіть якби у когось і був пістолет, влучити в водія автівки, яка швидко рухається, непросто. Можна підстрелити когось із учасників заходу. Тому ні, ган контрол тут ні до чого.
   
Re: В Висконсине опять трагедия.

И нафига неграм это делать? У них же сейчас всё в шоколаде

Они как и ты переживают, что куйло не нападет и их не поимеет.
   
Re: В Висконсине опять трагедия.

По-перше, мало хто візьме вогнепальну зброю на різдвяний парад. А по-друге, ну, припустимо, навіть якби у когось і був пістолет, влучити в водія автівки, яка швидко рухається, непросто. Можна підстрелити когось із учасників заходу. Тому ні, ган контрол тут ні до чого.

он не об этом писал
   
Re: В Висконсине опять трагедия.

здесь творчество рэппера. SUV, на котором он въехал в толпу фигурирует в ролике...

   
Re: В Висконсине опять трагедия.

но там по ходу уже федералы вмешались

 :weep:

   
Re: В Висконсине опять трагедия.

5 человек убито и 40 ранено. ниггер с дредами судимый.

а демократы будут рассказывать про ган контрол для белых.

я бы этих ган контрольщиков под пикапчик ниггера отослал.

Мне интересно, а сколько среди стрелков в школах было ниггерами??? А расист?? расскажи мне.
   
Re: В Висконсине опять трагедия.

Збудились усі расисти і трампісти, хоча білих шкільних стрілків - майже всі що були в історії.


Отже до чого тут колір шкіри злочинця?
Злочинець має понести покарання. В США не прийнято акцентувати на кольорі шкіри і це правильно.
   
Re: В Висконсине опять трагедия.

ну скажімо не зовсім чорний, а щось типу квартерона чи полінезійця/індіанця.

 :weep:

Я написав те, що чути там на слух, - на відео.
А там людина каже:  There was a black guy with dreadlocks by himself,... і трошки пізніше:  I`m black guy...
   
Re: В Висконсине опять трагедия.

Мне интересно, а сколько среди стрелков в школах было ниггерами??? А расист?? расскажи мне.
посмотри сводку по убийствам в одном Чикаго. и расскажи мне про шутинги в школах... а сколько убили в 2020 году во время блм протестов?
   
Re: В Висконсине опять трагедия.

Збудились усі расисти і трампісти, хоча білих шкільних стрілків - майже всі що були в історії.


Отже до чого тут колір шкіри злочинця?
Злочинець має понести покарання. В США не прийнято акцентувати на кольорі шкіри і це правильно.
вот дурааак.... Флойда уже все забыли??? акцентуваты нэ прыйнято. Ты МСМ смотришь в штатах ? чуть что плохое белый совершил - сразу цвет кожи подчёркивают
   
Re: В Висконсине опять трагедия.

ствам в одном Чикаго. и расскажи мне про шутинги в школах... а сколько убили в 2020 году во


Прям на протестах убили?? что за бред.

   
Re: В Висконсине опять трагедия.

вот дурааак.... Флойда уже все забыли??? акцентуваты нэ прыйнято. Ты МСМ смотришь в штатах ? чуть что плохое белый совершил - сразу цвет кожи подчёркивают

Такое ощущение что расисты обрадовались  наконец то нашли негра убийцу... ну не все ж белым шутинги в школах устраивать..
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія